Kocham ogród Cz.4

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
iwwa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2253
Od: 27 sty 2013, o 18:46
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Kocham ogród Cz.4

Post »

Beatko, o Dzięki ;:180 ;:180 ;:180
Wiesz, nie wiem jak opisać to co zobaczyłam na zdjęciach. U Ciebie, u Was (rodzinnie) ten ogród jest wspaniały. Tyle roślin, mnóstwo wszystkiego, różnorodność na wysokim poziomie i na dodatek wszystko pięknie rośnie i kwitnie.
Krzewy, pamiętam jak były powiedzmy "sredniej" wielkości. Teraz są ogromne ! Budleje, róże, hortensje, marcinki, phloksy , rozchodniki i wiele, wiele innych cudeniek
Wspaniałe miejsce stworzyłaś , może to i klimat sprzyja, ale zieloną rękę masz jak nic ;:333 Gratuluję ;:196
Fajnie było pobuszować w tym buszu zieleni :tan

Miłego weekendu Ci życzę :wit
wątek aktualny Ogródek Asi- cz 3
Awatar użytkownika
beacia0088
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2565
Od: 25 lis 2013, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kielce

Re: Kocham ogród Cz.4

Post »

Dobry wieczór :wit
Miesiąc minął nie wiadomo kiedy od ostatniego wpisu i czas odkurzyć troszkę wątek a raczej się przypomnieć :wink:
Ogród ma się dobrze,pracy sporo,ciągle coś przesadzam i tak szybko zleciało,że aż żal tego czasu .
Dobrze,że pogoda mimo,że różnorodna to i tak nam dopisuje co mnie cieszy bo jeszcze mam troszkę do przesadzenia a o grabieniu liści to nie wspomnę :D
Nie bardzo wiem co pisać bo oczy mi się lepią do spania więc na tym na razie zakończę i do usłyszenia ;:19

Zdjęcia z 30.10.2019



Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
:)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

-- 2 lis 2019, o 00:29 --

A dzień później było już tak 31.10.2019


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
beacia0088
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2565
Od: 25 lis 2013, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kielce

Re: Kocham ogród Cz.4

Post »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
:D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
beacia0088
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2565
Od: 25 lis 2013, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kielce

Re: Kocham ogród Cz.4

Post »

Nowa część ogrodu ,która się tworzy w oszronionej szacie :)


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
:wink:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
beacia0088
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2565
Od: 25 lis 2013, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kielce

Re: Kocham ogród Cz.4

Post »

Dobry wieczór wszystkim :wit
Wiem,że ktoś od czasu do czasu zagląda do mojego wątku z czego się cieszę,mimo,że nie ma wpisów :wink: .
Zdaję sobie sprawę,że sama bywam na forum i nie zostawiam wpisów bo czasowo było i jest średnio,ale nadrobię wszystko już nie długo .Również bywałam cichym gościem ;:224 .
Jesień to czas porządków ,rozsadzania,przesadzania a dni już sporo krótsze .Dobrze,że pogoda super i można sporo nadgonić .Ja kilka roślin przesadziłam z pierwszej działki na drugą bo tu już im było za ciasno.Teraz dużo czasu zajęło mi zgrabianie liści,przycinanie i pielenie chwaściorów co by ich na wiosnę było mniej .
Jak skończymy prace w ogrodzie to zacznie się czas prac w domu bo święta już nie długo i kolejne obowiązki się zaczną.Już się nie mogę doczekać kiedy choinkę ubiorę :lol:

Kochani trochę fotek jak to ja i znikam ,ale będę zaglądać bo zaległości dużo ;:223

Pogoda zwariowała i się pchają na zewnątrz


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

-- 17 lis 2019, o 20:37 --

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
beacia0088
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2565
Od: 25 lis 2013, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kielce

Re: Kocham ogród Cz.4

Post »

Troszkę ogarnęłam :)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

:D


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

:)


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

:wink:


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

;:131


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
iwwa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2253
Od: 27 sty 2013, o 18:46
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Kocham ogród Cz.4

Post »

Beatko oszronione rośliny Twojego ogrodu wygladają zjawiskowo ;:oj ;:oj
Szkoda, że to już ku zimie się zbliżamy. Nie lubię zimy. Im jestem starsza tym bardziej mi to przeszkadza, denerwuje. Jak jest się dzieckiem, to zima jest super. Teraz już mi się nie podoba :;230 :;230 :;230
chociaż nie do końca. Pejzaże zimowe są bajeczne i piękne. Jednak szarość dnia codziennego to przyćmiewa...

Pozdrawiam !
wątek aktualny Ogródek Asi- cz 3
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Kocham ogród Cz.4

Post »

Beatko dobrze, że to nie tylko ja taki niedoczas mam, a sporo osób na forum, jakoś mi lżej z taką świadomością ;:224 Jak zwykle u Ciebie piękne zdjęcia, można popodziwiać jesień i pierwsze przymrozki hihi :) No ale prace widzę idą do przodu więc nie ma co narzekać. Pozdrawiam i słonka życzę :)
Awatar użytkownika
beacia0088
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2565
Od: 25 lis 2013, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kielce

Re: Kocham ogród Cz.4

Post »

Witam wszystkich,którzy bywają na forum i tych co czasem zajrzą do mojego wątku :wit
Tak ten czas zasuwa ,że nie wiadomo kiedy ,w ogrodzie oprócz tego,że kret zrył i nadal ryje mi pół ogrodu to okej.No może z wyjątkiem też tego ,że rośliny myślą,że to wiosna i nadal się pchają ku górze jak i pąki zaczynają rozwijać.Zwariowana ta pogoda i czas,ale nie mamy zbyt wpływu na to niestety.


iwwa Asiu ja też za zimą nie przepadam już teraz ,ale z perspektywy i myśli o ogrodzie chciałabym ten śnieg .Roślinki miały by osłonę przed mrozami bo wyłażą i nie wiem po co już ;:223 i człowiek był by spokojniejszy.Dzieci teraz nasze nie spędzają tak czasu na dworze jak my kiedyś i śnieg tez ich średnio interesuje a my mieliśmy masę radochy.Ja chciałabym,żeby chociaż święta były białe ,ale to chyba będzie mało prawdopodobne
.Mógł by spaść na święta i poleżeć do ferii a potem to już może go nie być.Lubię ogród w białym kolorze .

maniolek Mariuszu ten nie do czas jest straszny ,ale na jedno to dobrze ,szybciej nam zleci do wiosny.U mnie były prace związane z wymianą pieca ,trochę latania,załatwiania ,ale już po wszystkim i spokojniejsza głowa .


U mnie już etap szaleństw ze świętami ,kocham ten czas,tą atmosferę i to zamieszanie związane z nimi .
Ja już ubrałam choinkę jak zwykle jedna z pierwszych,teraz dzieci ubierają każde u siebie w pokoju ,będzie ich aż 4 w domu i jedna na zewnątrz .
Teraz siedzę z kartkami ,robię listy co będę przygotowywać na Wigilię i co kupić i w drogę do sklepów .
Życzę miłego tygodnia wszystkim :D



Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
stasia_ogrod
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5199
Od: 13 mar 2011, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: andrychow

Re: Kocham ogród Cz.4

Post »

Witaj Beatko ;:196 te cuda na choince, toś sama wydziergała. ;:111 Brawo Ty ;:433 bo choinka stwarza niepowtarzalny nastrój i ten skrzat pilnujący prezentów. ;:215
Roczek szybko nam zleciał, zima już prawie za nami więc lepiej, żeby wiosna się nie spóźniała, bo już nas paluszki świerzbią, żeby w ziemi pogrzebać. :;230
Kochana, życzę Wam cudownych Świąt w rodzinnym gronie a na Nowy Rok zdrowia,spełnienia planów i urodzaju ogrodowego. ;:167
Awatar użytkownika
beacia0088
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2565
Od: 25 lis 2013, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kielce

Re: Kocham ogród Cz.4

Post »

Kochani witam w Nowy roku 2020 :wit
Miejmy nadzieję,ze nie będzie gorszy a to już było by dobrze a być może będzie ciut lepszy od poprzedniego czego wszystkim życzę :)
Małymi krokami zaczyna nadchodzić ciepełko i teraz dylemat czy to dobrze,czy źle ;:131
U nas zaczynają roślinki wychodzić już z ziemi ,pąki zaczynają coraz bardziej nabrzmiewać i nie wiadomo co myśleć i co robić .Temperatury jak na grudzień i styczeń dodatnie ,zimy jak na razie nie widać i tu znak zapytania ,co dalej ?


stasia_ogrod Stasieńko :wit
Kochana co do ozdóbek na choince to nie moja robota niestety ,ja jestem całkowite antytalencie w tej dziedzinie ;:224
Większość zakupione przez internet a kilka mam od zaprzyjaźnionej koleżanki z mojej miejscowości .
Ja jestem zaniepokojona tą pogodą ,ale na drugie to się cieszę,że zimy nie ma i oby już nie było bo może być nie ciekawie z roślinkami,bynajmniej u mnie .
Dziękuje za życzenia i mam nadzieję,że się spełnią w życiu prywatnym jak i ogrodowym ;:196
Również wszystkim życzę wszystkiego co najlepsze na ten rok ,pozdrawiam :)

A to widoczki z dnia dzisiejszego


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

:D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

:)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

:wink:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

:lol:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Blueberry
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6660
Od: 7 kwie 2013, o 22:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
Kontakt:

Re: Kocham ogród Cz.4

Post »

Witam :wit z przyjemnością dopisuję się do wątku - mnóstwo wspaniałych roślinnych widoków u Ciebie ;:108 ;:167
?Nadzieja to jest kwiat, który zakwita i rośnie gdy inni go podlewają.? Charles Martin
Truskawkowa działka cz.3 Zielona ferajna cz.4
Pozdrawiam, Natalia
Awatar użytkownika
stasia_ogrod
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5199
Od: 13 mar 2011, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: andrychow

Re: Kocham ogród Cz.4

Post »

Beatko, faktycznie u Ciebie już widać przedwiosenny ruch na rabatkach i większe mrozy byłyby niewskazane. ;:185
U mnie rabatki szklarnią i domkiem zacienione, to większość startuje później. Muszę się tam koniecznie wybrać, bo M tylko lakoniczne wieści przynosi. ;:224 O tym czasie alejki działkowe są mokre i śliskie, dlatego zimą tam nie chodzę, żeby nie upaść i endoprotezą miednicy nie uszkodzić. Ale już mnie ponosi. ;:306 Trzymaj się zdrowo kochana. ;:167 ;:79
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”