Familokowego ciąg dalszy

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
apus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5328
Od: 26 kwie 2007, o 21:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu, nacieszyłam oczy w Twoim ogrodzie! ;:167 I widzę, że wiosna u Ciebie też nieśmiało się pojawia. Cudownie... wszysyscy już chyba mocno zmęczenie jesteśmy zimą.
Pozdrawiam, Basia.
viewtopic.php?f=2&t=117468
Awatar użytkownika
kania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3198
Od: 25 maja 2009, o 10:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk i okolice

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu, fantastyczne kropelkowe zdjęcia! Najpiękniejszy przeplot bordowych gałązek a wśród nich wodna strzałka. Masz oko!
Ale dużo zielonego już wychodzi z ziemi w Twoim ogrodzie :shock: no pięknie, pięknie!
Krzaczki Kani
Krzaczki Kani(2)
Pozdrawiam :) - Kasia
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu jakie śliczne zdjęcia z kropelkami ;:215 potrafisz uchwycić ;:215 No a aerobiku to Ci trochę zazdroszczę, ja jeszcze nie mogę, ale jak już będę mogła to też sobie zaszaleję :tan
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Dzisiaj również uprawiałam aerobic :wink: bo w tygodniu z Amelką nic nie zrobię .Jestem ciekawa jak jutro pójdziemy do ogródka jak będzie sie zachowywać moze jednak cos porobię .Pod płotem sąsiada w jednym miejscu jeszcze lezy trochę śniegu to samo gdzie rośnie Gloria dei przy altance.Tam zawsze najdłużej pozostaje śnieg. Większość prac zrobiłam jesienią, teraz tylko porządkowe i ścinanie przekwitniętych jesiennych kwiatów i grabienie opadłych różanych liści Przy okazji wzruszam też ziemię widłami ,żeby doszło więcej powietrza. Obiecałam wczoraj fotki ranników dzisiaj już cudnie się otwarły ;:167 Wychodzi ich coraz wiecej bo w ubiegłym roku było mnóstwo siewek 2 lata temu również .Wreszcie bedzie ich wiecej a nie tylko parę sztuk
To obiecane wczorajsze fotki


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

IWONKO po zimowym zastoju mięśni to wspaniała sprawa .Niestety mój kręgosłup juz to odczuwa wiec nie szarżuję i tak zrobi się .Ty musisz trochę przystopować nie ma co sie porywać ważniejsze zdrowie ale my już takie jesteśmy ,że wszystko chcielibyśmy już mieć zrobione

Obrazek

Obrazek

KASIU powoli wszystko się budzi muszę przesadzić budleje i zastanawiam sie kiedy to zrobić .Zapowiadają ciepłe dni i noce to może warto wykorzystać ten czas jak sądzisz.Uwielbiam szukanie pięknych kropel bo nie wszystkie nadają sie do fotografowania, alboooo ja jeszcze nie jestem wprawiona ;:224 Nie w każdej kropli można zobaczyć odbicie jedne są takie zamglone te wychodzą fatalnie,dlatego zaraz po deszczu pedzę do ogródka :)

Obrazek

tu następny sie gramoli

Obrazek

BASIU masz rację bardzo nieśmiało pojawia sie u mnie wiosna to ze względu na usytuowanie mojego ogródka od północnej strony.Jednak dzisiaj widziałam u sąsiada jeszcze sporo śniegu ,a u niego słoneczniejszy ogródek .Powoli się stopi to dobrze bo wsiąknie w glebę

no to wracamy do wspomnień początek czerwca cd

Obrazek

Obrazek

KAROLCIA wawrzynek jak tylko zaczął kwitnąć to każdego roku wygląda jak panna młoda ;:167 .Oby tylko przymrozki nie sprawiły psikusa jak zacznie kwitnąć .Widziałam dzisiaj dwa gołębie może one zainteresują sie tą pszenicą i słonecznikiem rozrzuconym po ziemi .Jedzenie mają wyśmienite nic tylko si delektować

Obrazek

Obrazek

FLORIANIE każdy z nas ma jakieś hobby moim teraz są kropelki i pokazanie ich całego piękna bo to nie tylko woda to dzieła sztuki :wink: Dzisiaj spojrzał na świat trzeci rannik :heja

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Miłej pracy jutro w ogródkach i życzę wszystkim ;:3 oczywiście sobie też życzę :) ;:3
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
daysy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4554
Od: 13 lut 2014, o 12:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj.łódzkie

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu, zaspałam jak niedźwiedź :wink: a tu już 5-ta strona u Ciebie. Piękne wspomnienia rozgrzały zmysły a Twoje prace są niesamowite. Miałam okazję je zobaczyć na żywo, i bardzo, bardzo za nie dziękuję.
Szczęście, że Amelka ma taką wspaniałą babcię. Całusy dla Ciebie i Amelki
Pozdrawiam Daysy
Zapraszam
Róże i bajkowy świat ogrodów 2018
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Dopiero się zorientowałam, że otworzyłaś podwoje ;:oj
Wiosna u Ciebie już pełną gębą ;:138 Maleńkie ranniki pokazują swoje słoneczne buźki, kiełki gromadnie gramolą się z ziemi- toż ;:167 raduje się na sam widok :tan Moich ranników jeszcze ostatnio nie było widać, ale u mnie wszystko później. Mam jednak nadzieję, że też będzie ich sporo, bo w tamtym roku siały się na potęgę.
Twój świat zamknięty w kropelkach wody jest przecudny ;:63
Awatar użytkownika
Bazyla
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1193
Od: 15 lut 2017, o 20:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadzinko jakże cudownie przechadzać się po Twoich wspomnieniach, ale też serce się raduje na aktualne nowinki.
Ja także wykorzystałam sobotę i niedzielę na działkowanie, niestety dziś nie mogłam po pracy zajechać, a była taka piękna pogoda i nawet alert smogowy był dobry.

Twoje kropelkowe zdjęcia ;:215

Ślę serdeczności i moc ;:196
Życie jest zbyt krótkie, żeby się na nie obrażać
Beata
Bazylowo
Awatar użytkownika
irpam
500p
500p
Posty: 541
Od: 10 lip 2017, o 17:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: opole

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Witaj Jadziu. Jak widzę Ty nie przerywasz kontaktu na forum i ciągle pokazujesz bieżące wspaniałe zdjęcia jeszcze ze szronem oraz wspaniałe pierwsze oznaki wiosny. ;:63 ;:63 ;:63 .
Ja zaczęłam wiosnę na razie na parapecie - wysiałam pomidory, paprykę, begonie i lobelię.
Pozdrawiam i zapraszam, Irena
Ogród i róże Ireny
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jak cieszą te pierwsze kwiatuszki Jadziu ;:138 , a jeszcze takie ładne słoneczne ;:138
Awatar użytkownika
Krychna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2044
Od: 23 mar 2010, o 19:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Małopolska Beskid Wyspowy

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

:wit Jadziu piękna wiosenka u Ciebie ;:138 ;:138 ja dziś po pracy zrobiłam obchód, ale jak na razie marnie, nawet zdjęć nie robiłam bo nie ma jeszcze co pokazywać, jedynie Ciemiernik ma pączusie już widoczne :wink: pozdrawiam.
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Już chyba zmienia się pogoda, bo zaczyna wiać mocniejszy lodowaty wiatr . Dzisiaj nawet nie zajrzałam na ogródek ,chociaż słonko fajnie świeciło czułam sie jakoś beznadziejnie cała obolała,że ledwie powłóczyłam nogami ;:222 .Taki stan to chyba na zmianę pogody, a parę dni sporo pracowałam na ogródku .Cóż młodość nie wieczność ;:222

Obrazek

Obrazek

KRYSIU ;:196 te 3 kwiatki to nie wiosenka ta dopiero nadejdzie .Ciekawe jak przezimowały tulipany i lilie bo te dwa gatunki powinnam traktować jak jednoroczne.Jutro jeśli pogoda pozwoli to zajrzę do ogródka z Amelką może już coś wiecej wyszło z ziemskich czeluści

Obrazek

Obrazek

IWONKO widziałam ,ze u Ciebie rośliny wprost szaleją a róże mają cudowne listki U mnie nie ma aż tak dobrze.Zawsze z utęsknieniem czekam na te malutkie słoneczka. One mają tyle urody i radości w sobie ;:167

Obrazek

Obrazek

IRENKO wreszcie sie przebudziłaś z zimowego snu ;:196 Brakowało mi Twoich cudnie ukwieconych róż fakt zawsze można zajrzeć wstecz Jestem ciekawa swojej nowej Grace jak zakwitnie bo u koleżanki nie pokazała sie z dobrej strony, a u mnie angielki bardzo się ociągają .Jak ja już tęsknię do takich widoków oby tylko lato znów nie było tak upalne i bezdeszczowe

Obrazek

Obrazek

BEATKO kochana z pewnością w sezonie znów zawitasz w moje progi ;:196 Odkąd mam nowy aparat uwielbiam nim fotografować kropelki ,bo w każdej można coś ujrzeć, a to takie malutkie diamenciki warte podziwiania ;:196

Obrazek

Obrazek

IWONKO 1 oczywiście ,ze otwarłam podwoje jak tylko wyrobiłam sie z pracami walentynkowymi .Ubiegłoroczne siewki ranników chyba nie zakwitną w tym roku raczej dopiero w następnym .Jednak mnie nie przeszkadza niech sie wysiewają na potęgę.Jakoś nie widać jeszcze było irysów reticulata mam nadzieję ,ze nie wyginęły przez zimę .dziękuję za nasionka czy juz je wysiać czy dopiero w marcu,bo parę nasionek z ciekawości juz umieściłam w doniczce

Obrazek

Obrazek

DAYSY widać ,ze już się obudziłaś to dobrze ,bo słonko coraz ładniej świeci i grzech siedzieć w domu . :oops: Wiesz jeśli masz za dużo czasu to żeby się nie nudzić trzeba czymś zająć ręce :;230 dziękuję za buziaczki dla Amelki jutro rano znów będzie w przedszkolu :wink:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Bazyla
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1193
Od: 15 lut 2017, o 20:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu ojojoj - no wszystko piękne, ale ta Silesia w ogóle, a w kropelkach w szczególe no zwyczajnie mnie powaliła na kolana ;:oj ;:oj ;:oj
Pogoda się zmieniła, właśnie pada deszcz. A jeszcze po południu było takie słoneczko.

Jest mi bardzo miło być zaproszoną i będzie to dla mnie czysta przyjemność spotkać się z Ogrodniczką, Małą Ogrodniczką i ogrodem, ale obiecałaś mi rewizytę - więc najpierw mam nadzieję, że spotkamy się u mnie.

Dobrej nocy i lepszego samopoczucia życzę ;:196
Życie jest zbyt krótkie, żeby się na nie obrażać
Beata
Bazylowo
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16974
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

:wit Jadziu !
Och..jaka pieką różana uczta.

Czytam ile to już działasz w ogrodzie .
Aż trochę zazraszczam .niestety ja muszę poczekać do marca.
I wiosenne kolorki są.
Te małe kolorowe i duże radości. :)
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”