Działka ROD Moja radość na emeryturze

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16561
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Działka ROD Moja radość na emeryturze

Post »

Danusiu, a znasz takie powiedzenie: Kto nie ryzykuje, ten zawsze przegrywa". Jeśli mekonops nie zechce u mnie zagościć na dłużej, to nie, przecież płakać nie będę, a spróbować... co mi szkodzi. ;:306
U mnie miniona noc już była z lekkim mrozem, a dwie kolejne zapowiadają z temperaturą -5*, a to już wyższych partii sięgnie, to i gołębiom po wierzchu woda zamarznie. ;:223
Wczoraj byliśmy na działce. Nie wytrzymaliśmy w domu, ale byliśmy krótko, bo nie dość że było zimno, to dodatkowo mroźny wiatr potwornie dokuczał. ;:oj Na własne oczy widziałam pękające pąki moreli i cały czas się denerwuję, bo jeśli zostaną zmrożone, to owocu nie będzie. ;:174
A jutro do Biedry też muszę, bo pikowałam, pikowałam i nawet nie zauważyłam, że ziemia się kończy, a ogrodnicze zaryglowane na amen. ;:145
Dobrego tygodnia życzę i szczęśliwego wypadu do sklepu. ;:167 ;:3 ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
danuta z
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3366
Od: 26 cze 2011, o 11:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Działka ROD Moja radość na emeryturze

Post »

Wiem o tym LUCYNKO i ja przegrałam.Bardzo,ale to bardzo jestem ciekawa czy uda Ci się hodowla mekonopsa.
U nas spadł śnieg.Mało go było na szczęście.Mróz przy gruncie mógł być i z 10 stopni na minusie.Wiatr też silny,ale teraz na wieczór trochę się uspokoił.Chyba do środy ma być mrożno.
To straszne co się dzieje.Zamiast podtrzymywać ludzi na duchu to jeszcze straszą,że więcej ludzi zachoruje.Wybory chcą robić.Kto pójdzie.?
No nie wiem,Zależy jaki mróz będzie wyżej bo jak przy gruncie to może na morele nie zaszkodzi.?
Trzymaj się Lucynko razem z mężem. ;:196
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16968
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Działka ROD Moja radość na emeryturze

Post »

Cudne te hiacynty. :) :)
I na pewno ci cudnie pachną .Uwielbiam ich zapach. ;:167
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Działka ROD Moja radość na emeryturze

Post »

Danusiu, a co tutaj taka cisza? Mam nadzieję, że tylko zniechęcenie Cię ogarnęło, a nie jakaś niemoc ;:196
danuta z
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3366
Od: 26 cze 2011, o 11:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Działka ROD Moja radość na emeryturze

Post »

IWONKO
Zniechęcenie.Na działkę nie mogę pojechać.Nic nie wiem co tam się dzieje.Mróz mrozi bezlitośnie.Niestety wirus dobija.Boję się,ale muszę dziś chociaż po zakupy pojechać.Smutek,smutek i jeszcze raz smutek. ;:145
Dużo zdrowia życzę. ;:196

-- 26 mar 2020, o 09:23 --

Aniu a jakie hiacynty?
Miłego dnia.
zbyszek50
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1186
Od: 13 gru 2009, o 15:40
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Działka ROD Moja radość na emeryturze

Post »

Co tam na RODOSIE ? Piszesz , że nie odwiedzasz a to dlaczego, dżdżowince wirusa nie przenoszą a w ogrodzie możesz byc przecież sama. Ja tam prawie codziennie jestem na działeczce ! :) :) :)
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Działka ROD Moja radość na emeryturze

Post »

Witaj Danusiu ciężko się żyje w takiej sytuacji jaka mamy w kraju, ale jakoś trzeba. Widzę że mamy podobny charakter ja tez nie oglądam bo tak tym się przejęłam że ostatnio w nocy nie mogłam spać zaczęło mnie to przerastać i jeszcze te zaostrzenia po prostu koszmar. Ja byłam na działce tak na chwilę bo zimno i wybieram się w weekend ma być cieplej i więcej słoneczka trzeba jakoś to odreagować. Pozdrawiam Cię ;:4 życzę miłego dnia.
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
danuta z
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3366
Od: 26 cze 2011, o 11:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Działka ROD Moja radość na emeryturze

Post »

ZBYSZKU 50
Niestety przez wirusa nie mam jak dostać się na działkę.Jeżdziłam miejskim,a teraz nie jeżdzą.Mamy samochód,ale mąż nie chce mnie wozić.Nie ma nic lepszego do roboty,ale mówi,że nie będzie codziennie latał do garażu po samochód.Będę chyba musiała pomyśleć na stare lata o rowerze. ;:222
Jak Ty masz dobrze ,a Twoja żona z Tobą. ;:215 Mój mąż nie podziela mojej pasjii.Kiedyś owszem zbudował altanę,postawił folię,wyłożył ścieżki,kopał,ale to już się skończyło.Pracuję sama. :wink: ;:108
danuta z
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3366
Od: 26 cze 2011, o 11:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Działka ROD Moja radość na emeryturze

Post »

Witaj ALU!
Też jestem jakaś dziwna.Mnie też to przerasta.Nie ukrywam,że zaszyła bym się na działce na cały dzień,żeby nic nie wiedzieć i nie słyszeć,a moja siostra jak zadzwoni to musi mnie o wszystkim informować. :cry:
Dziś byliśmy na zakupach ogromnych.Jeszcze nigdy tyle nie kupowaliśmy.Mam nadzieję,że wszystko będzie dobrze.Postraszyłam męża,że jak nie zawiezie mnie na działkę to nie poprzycinam borówek i nie będzie owoców.A on lubi borówki.Byle tylko w sobotę była pogoda.
Nastały takie czasy,że człowiek ucieka od drugiego człowieka i patrzy podejrzliwie. ;:174 U nas wczoraj policja jeżdzila po mieście i nawoływała do siedzenia w domu.
Również życzę miłego dnia. ;:196
Awatar użytkownika
marta64
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2866
Od: 8 kwie 2018, o 19:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Działka ROD Moja radość na emeryturze

Post »

Danusiu, każdy sposób dobry, żeby dostać się na działkę ;:306 Tylko upewnij się, że eM wróci po Ciebie! Trzymam kciuki za piękną, wiosenną pogodę weekendową ;:215
Pozdrawiam! Marta
Ogród pod wierzbą 3
Awatar użytkownika
Yollanda
500p
500p
Posty: 952
Od: 23 maja 2014, o 14:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małe Trójmiasto

Re: Działka ROD Moja radość na emeryturze

Post »

Witaj Danusiu,
podziwiam Twój ogródek, nowości zakupione na ten sezon, wysiane siewki w doniczkach oraz domowe piękności.
Szczególnie spodobał mi się kwitnący klonik. Co to za roślina? Pierwszy raz taką widzę, ładna.
Też mam ogródek ROD niewielki 320 mkw.
Pozdrawiam Jola
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16561
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Działka ROD Moja radość na emeryturze

Post »

Danusiu, widzę, że nie tylko mnie jakaś niemoc ogarnia. :oops: Chciałoby się i na działkę, i na zakupy czy choćby na długi spacer, chciałoby się wszystkiego tego, na co zwykle nie ma się ochoty, a wszystko przez ten głupi strach. ;:oj
Świąt nie przygotowuję, bo już wiem, że nikt ani nie przyjedzie, ani nie przyjdzie. ;:174 We dwoje będziemy się modlić i jaja wsuwać. ;:7 Oby to wszystko jak najszybciej się skończyło. Żeby choć na działce można było popracować, ale i to jest niemożliwe z powodu nocnych mrozów. ;:14 Mimo całodziennego słońca ziemia nie rozmarza całkowicie, nawet woda w beczce zmarznięta na grubość co najmniej trzech centymetrów. Wszystko się przeciwko nam zmówiło. ;:223
Skoro M obiecał Ci wyjazd na działeczkę, to życzę Ci, by tak się stało, no i zdrówka dla Was wszystkich w rodzinie. ;:167 ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
danuta z
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3366
Od: 26 cze 2011, o 11:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Działka ROD Moja radość na emeryturze

Post »

MARTO!
Tego właśnie się obawiam,bo co zrobię jak nie przyjedzie.A tak na prawdę nie wiem czy pojadę.Rozmawiałam z doktor i powiedziała,że mam siedzieć w domu i się nie narażać. ;:145
Dziś wyszłam na balkon w kurtce i czapce i wcale nie było ciepło.Wiatr zimny wiał,ale trochę przepikowałam bratki i podlałam

Miłego piątku!
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”