Działka ROD Moja radość na emeryturze

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16555
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Działka ROD Moja radość na emeryturze

Post »

Danusiu, zamówienie dość obfite i ciekawe. ;:333 Gdzie posadzisz? ;:131 Wiadomo przecież. ;:108 Upchasz kolanami i łokciami, a zmieścisz na pewno. :tan W końcu przecież nie pierwszy i nie ostatni raz. Każdy z nas miewa takie dylematy i zawsze daje sobie z nimi radę. :D :D
Też zwróciłam uwagę na piękną kępkę sasanki i irysów ;:215 , a narcyz ma ciekawy kwiatek. ;:303
Czapki już nie zdejmę na dworze, dostałam nauczkę i sobie ją zapamiętam. ;:306
Zdrówko przygarniam, dziękuję ;:167 ;:168 ;:180 i Tobie również samych zdrowych chwil życzę. ;:167 ;:196

Miłej słonecznej niedzieli. ;:3 ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
danuta z
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3366
Od: 26 cze 2011, o 11:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Działka ROD Moja radość na emeryturze

Post »

Witaj TERESKO!
Ja też lubię irysy.Bardzo mi się podobają szczególnie te niskie.A więc także kolekcjonujesz iryski?Widziałam u Ciebie piękne wysokie.

U p.Królika zamówiłam irys germanika.Mam nadzieję,że będzie ładny.

Życzę zdrówka.


LUCYNKO!
Parę z tych kwiatków zamówionych pójdzie do doniczek.Jedną grzędę będę przerabiać wiosną.Miałam to zrobić jesienią ale nie zdążyłam.
Przeznaczam też jedną grzędę na byliny.Mam nadzieję,że jak piszesz upchnę kolanem. ;:306 .Gdzieś zmieszczę. ;:224
Ten irys kupiłam w naszym sklepie po przecenie.Namówiła mnie znajoma która tam pracuje.Kupiłam dwa takie biedne,ale przeżył tylko jeden,właśnie ten.Strasznie mi się rozrósł więc jesienią rozsadziłam i wyszło sporo kłączy.Ciekawe czy zakwitną.
Fakt narcyz fajny,ciekawe czy będzie w tym roku.
Ja ciągle chodzę w czapce a jednak dziś coś mnie gryzie w gardle zmuszając do kaszlnięcia ;:134

Miłej nocki.Do jutra.
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Działka ROD Moja radość na emeryturze

Post »

Witaj Danusiu trzymaj się zdrowo bo cos panuje. Życzę zdrówka i słoneczka pozdrawiam ;:196 Miłego dnia
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16555
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Działka ROD Moja radość na emeryturze

Post »

Danusiu, trzymaj się cieplutko, kochana, ;:3 bo wirusy fruwają w powietrzu i nawet lekkie przeziębienie uaktywnia je w naszym organizmie do n-tej potęgi. :oops:
Ja tym razem szybko się z nimi rozprawiłam, :tan zachowując się jak ciężko chory człowiek ;:41 , dzięki czemu M stanął na wysokości zadania i stał się na czas mojej choroby osobistym pielęgniarzem. ;:303 ;:303

Czytam, że trochę zmian na wiosnę zaplanowałaś, :lol: będzie więc sporo pracy, ale efekty mają cieszyć, toteż nie żal ani czasu, ani wysiłku dla osiągnięcia zamierzonego celu. ;:138

Dobrego, zdrowego tygodnia, Danusiu. ;:167 ;:167 ;:cm
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Ha-Ah
100p
100p
Posty: 190
Od: 19 lip 2019, o 19:23
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Działka ROD Moja radość na emeryturze

Post »

Czapeczek jeszcze nie zdejmujemy. Wiruski tylko na to czekają. Zdrówka życzę.
Hanna
danuta z
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3366
Od: 26 cze 2011, o 11:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Działka ROD Moja radość na emeryturze

Post »

MARTO! trzymałam się,trzymałam aż mnie coś dopadło.Teraz muszę siedzieć w domu,ale i tak nic straconego bo deszcz i wichura straszna.
Dziękuję za życzenia zdrowia. ;:196

Miłego dnia. ;:138

LUCYNKO!
Też sporo leżę,ale to ciężka próba.Nie za bardzo lubię leżeć. ;:145
Mój mąż też mnie częstował lekami jakie jeszcze miał.Dziś też idzie do apteki bo już nic nie ma.Ja zajadam chleb z masłem,czosnkiem i miodem.
Masz rację Lucynko czeka mnie dużo pracy.Muszę przyciąć jabłonkę,wyciąć pędy starego bzu,zmniejszyć co najmniej o połowę wierzbę.
Zrobić miejsca na lilie .itd.itp. ;:124

Dzięki wielkie za życzenie zdrowia. ;:196

Pokażę najnowsze zdjęcie pierwiosnka,trawkę od Iwonki i skrętnik skalny który zakwitł kilkoma kwiatkami.

Dużo zdrówka dla Ciebie.


Obrazek

Obrazek

Obrazek

-- 10 lut 2020, o 12:18 --

Witaj HANIU.
Nie zdejmuję czapki tylko jak jestem w sklepie.Niestety ostatnio obok mnie przechodziła kobieta z dziećmi i mijając mnie strasznie mocno kichnęła,może to przez nią. ;:222 ;:134
Dzięki za odwiedziny. ;:138
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Działka ROD Moja radość na emeryturze

Post »

Swoją jedyną torebkę nasion pierwiosnka też wsadziłam do zamrażarki i za kilka dni wysieję. Pierwiosnek chyba omszony, nie pamiętam w tej chwili, a już nie chce mi się wstawać, bo już się nałaziłam dzisiaj ;:108
Też skusiłam się na lilie, zmartwienie gdzie je posadzę zostawiając sobie na później. Ale z liliami to niewielki kłopot, wszędzie się zmieszczą, gorzej z innymi roślinami.
Dopiero dzisiaj wysiałam Majesty, na razie tylko jedną doniczkę, tak na próbę. Skoro jednak u Ciebie wykiełkowała, to i u mnie powinna. Tylko jej teraz nie wyzięb, bo ona nie lubi chłodu.
Przy takiej pogodzie można sobie w łóżku poleżeć, tylko szkoda, że razem z chorobąObrazek
Kuruj się, bo w końcu przecież zrobi się cieplej ;:108
danuta z
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3366
Od: 26 cze 2011, o 11:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Działka ROD Moja radość na emeryturze

Post »

IWONKO Witaj. ;:196
Wielkie dzięki,że przypomniałaś mi o pierwiosnkach.Od razu jak przeczytałam to poszłam i włożyłam moje do zamrażarki.Poczekam 7 dni i potem posieję.Jak nadal nie będą wschodzić to wstawię z pudełkiem do lodówki na następne 7 dni.
Trawka od Ciebie bardzo szybko wzeszła.Mam dwa pojemniki tej trawki.Drugą dziś popikowałam.
Dla lilii wystarczy dziurka ;:306 i można wsadzić.Ja sobie zaplanowałam jedną taką grzędę właśnie z liliami drzewiastymi ,dzielżanem trawkami,żurawkami.Może jeszcze coś się zmieści?U Pana Królika zamówiłam m.in.Jeżówkę,dzielżan,Lilia drzewiasta "Debby"Więcej już nic nie zamawiam,mam przecież jeszcze dużo różnych nasion.Trawka stoi na takim parapecie gdzie raczej się nie wyziębi. :D
Otóż to lepiej by było poleżeć "z ładnym chłopakiem" ;:306 :;230 ;:14 a nie z jakąś brzydką chorobą.
Mąż nakupił mi leków,więc mam co łykać.

Miłego wieczorku. ;:196


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Działka ROD Moja radość na emeryturze

Post »

Witaj Danusiu lecz się kochana bo wiosna idzie powolutku, ale idzie. Ja tez w łóżku gardełko boli trzeba się wygrzać. Życzę zdrówka ;:196 Pozdrawiam.
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
Blueberry
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6660
Od: 7 kwie 2013, o 22:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
Kontakt:

Re: Działka ROD Moja radość na emeryturze

Post »

Ależ piękny przegląd liliowców ;:oj ale obecne kwitnienia parapetowe też niczego sobie ;:63
?Nadzieja to jest kwiat, który zakwita i rośnie gdy inni go podlewają.? Charles Martin
Truskawkowa działka cz.3 Zielona ferajna cz.4
Pozdrawiam, Natalia
danuta z
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3366
Od: 26 cze 2011, o 11:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Działka ROD Moja radość na emeryturze

Post »

Cześć ALU.
Piszesz,że gardło Cię boli,a ja mam jakiś wredny kaszel i nic innego.Mąż nakupił mi leków,ale nadal mnie męczy.
Faktycznie wiosna tuż,tuż i musimy koniecznie szybko być zdrowe. :D
Ja też życzę dla Ciebie zdrówka. ;:196 ;:215


NATALIO!
Wielkie dzięki za pochwały dla moich kwiatków. ;:63

Miłego dnia!


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
marta64
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2864
Od: 8 kwie 2018, o 19:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Działka ROD Moja radość na emeryturze

Post »

Witaj, Danusiu!
Śliczne wspominkowe liliowce, a bukiety różane ;:oj
Parapety ukwiecone, sieweczki rosną w siłę, wiosna tuż, tuż, a Ty sobie jakieś choróbsko przygarnęłaś?
Plan prac wiosennych gotowy, teraz tylko dużo zdróweczka i słoneczka ;:196
Pozdrawiam! Marta
Ogród pod wierzbą 3
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16555
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Działka ROD Moja radość na emeryturze

Post »

Danusiu, z ogromną przyjemnością obejrzałam portreciki Twoich ślicznych liliowców i pięknych różyczek. ;:138 ;:138
Współczuję Ci konieczności walki z choróbskiem. ;:167 ;:168 Wiem, jak to dziadostwo potrafi umęczyć człowieka. ;:oj
Wracaj szybciutko do zdrowia. ;:303 Trzymaj się cieplutko. ;:167 ;:196 ;:3
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”