Powrót na główną stronę Forum.

Ogrodniczo Działkowe Forum.
Najlepsi polscy fachowcy. Bazy wiedzy praktycznej. Porady.
Opryskiwacz
* Rejestracja    * Pomoc   * Wyszukiwarka    * Zaloguj 

Strefa czasowa: UTC + 1

Przeszukiwarka poniższego WĄTKU:
Idź do strony nr...        1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64  
Autor Wiadomość
JAKUCH
 Tytuł: Re: Moja już dojrzała działka cz. 14
PostNapisane: 14 gru 2019, o 16:13 
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold

więcej niż 1 szt.
Ojjjj Iwonko oby kolanem nie było to co lekarz podejrzewa ;:196 Kurcze nigdy nie może być za dobrze ;:222 Jednak nie możemy sie poddawać ;:196 ;:196 i oby tym razem obyło się bez interwencji chirurga ;:168 ;:168

Zobacz profil Wyślij e-mail      

Maska
PostNapisane: 15 gru 2019, o 08:41 
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold

więcej niż 1 szt.
Iwonko ja też mam dylemat...robić kopczyki czy nie! Do końca grudnia widzę zimy nie będzie ale w styczniu już ma być mróz dniem i nocą...no to kiedy w święta nie to może uda się między przed sylwestrem :;230
Współczuje problemów zdrowotnych i masz rację z bólem można żyć byle nie był za mocny.
Nasionka ja też już jakieś dokupiłam a tu cała komódka nie wysianych i oby nic więcej, ale i tak w to nie wierzę.
O to chyba u Iwonki czytałam niepochlebne opinie na temat borówki i nie nabyłam, to może Ty będziesz miała więcej szczęścia albo inna odmianę. Zdrówka życzę ;:196

karolacha
PostNapisane: 16 gru 2019, o 19:17 
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold

0 szt.
Witaj Iwonko. Poczytałam trochę i widzę, że dalej masz tę pasję w sobie żeby siać, eksperymentować,sądzić...to dobrze. Puki człowiek ma pasję , żyje w pełni:) . Widze ile znowu masz ciekawostek :), krzewów, nasion... Ja już chce zwolnić, już nie mam siły. Tylko pytanie czy to mi się uda ? :) widzę, że kłopoty ze zdrowiem się nie skończyły, oj przykro mi.
Uśmiałam się kiedy Iwonka1 napisała że miała jeden owoc borówki różowej, pilnowała,pilnowała aż zjadła :D ale plony ;:306 nie śmieje się z niej ,tylko z naszego zamiłowania nawet do jednej jagodki:) u mnie też ciepło. Pa

stasia_ogrod
PostNapisane: 18 gru 2019, o 16:13 
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold

1 szt.
Iwonko kochana, przykro mi że nadal cierpisz i objawy nie do końca zdiagnozowane. ;:168
Na rezonans czeka się bardzo długo, mnie lekarka napisała na skierowaniu PILNE a doczekam się dopiero 10 kwietnia, przed Wielkanocą. To nic że tak długo w niepewności, byle wynik dający nadzieję odebrać. ;:202 Czego sobie i Tobie życzę. ;:167
Ciekawe ile tej zimy będzie, gdy tak późno się rozpocznie, oby sobie tylko wiosny nie zawłaszczyła. ;:224
Przytulam Cię mocno i serdeczności Świąteczne przesyłam. ;:168 ;:23 dla bobaska również.;:86

iwona0042
PostNapisane: 21 gru 2019, o 16:40 
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold

więcej niż 1 szt.
Kochane dziewczyny witajcie pięknie :wit
Mało mnie ostatnio i wcale nie przez zbliżające się święta, bo te jeszcze daleko u mnie, dziś dopiero zakupy zrobione, na szczęście prezenty dla naszych słodyczy zrobione były wcześniej, więc o to się nie martwię, ale reszta w powijakach, zwolniła się jedna osoba u nas w pracy i trzeba łatać dziury, więc w pracy spędzam większość czasu, dopiero dwa dni świąt są dla mnie odpoczynkiem, nawet Wighilia w pracy do 19 stej, dobrze, że M lubi w kuchni się krzątać, to część potraw na jego barkach będzie ;:108
Stasiu ja nie wiem już sama co ze mną, ciagle coś sie do mnie czepia, ale ja już nie myslę o tym, nie chcę, poczekam spokojnie na badanie a potem na wynik, do bólu sie przyzwyczaiłam już chyba ;:196 , właśnie też się obawiam, że jak zima późno przyjdzie to nie będzie jej można wygonić potem ;:219
Stasiu za życzenia pięknie dziękuję i odwzajemniam ;:cm
Karolka oj tak, nadal sieję, wysiewam, patyczkuję, oj lubię to lubię ;:108 mówisz, że chcesz zwolnić, ja też chcę ;:306 , nie udaje się.
Marysiu no popatrz sama co to się dzieje, temperatury bardziej wiosenne niż zimowe nadal, roŚlinki albo nie poszły spać, albo już pobudziły się, szkoda ich będzie jak zmarzną, a coś czytam, że jednak może w styczniu zima przyjść ;:219 . No jak piszecie, że ta borówka nie za ciekawa, sama zobaczę, jak nie spróbuję to się nie przekonam prawda ;:108 Marysiu ;:cm
Jadziu nie chcę na razie myśleć co z kolanem, nie boli już tak mocno jak na początku, muszę tylko uważać jak stawiam nogę ;:108 , a chirurgowi tak łatwo się nie oddam ;:196
Aniu ważne, że jednak Mikołaj nie zapomniał ;:215
Lucynko kochana dziękuję ;:cm
Iwonko zakładając, że coś z tych nasionek wyjdzie to raczej są to rośliny do przechowywania rqaczej, zresztą jeszcze będę o nich czytać, a jak do przechowania, to ja za bardzo nie mam gdzie, więc je znowu rozdam, no chyba tylko przez sezon u mnie postoją i pocieszą oczy ;:108
Dziewczyny Kochane ponieważ ŚWIĘTA tuż, tuż, a ja będę siedzieć albo w kuchni, albo w pracy, więc już dziś
składam Wam i Waszym rodzinom najpiękniejsze życzenia szczęścia, zdrówka, dużo radości i cudownych zieloności na te ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA ;:15 ;:4
I czwórka z siedmiu moich skarbów ;:167
Nikoś sam ubierał choinkę najpiękniejszą dla braciszka ;:167

Obrazek

I dwie moje gwiazdeczki przygotowane do wycinania pierniczków ;:167

Obrazek

Maska
PostNapisane: 26 gru 2019, o 20:39 
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold

więcej niż 1 szt.
Iwonko choinka ubrana, a za rok będzie razem z braciszkiem ubierał. Dziewczynki na pewno pięknie ozdobiły pierniczki a połowę zjadły :;230 tak bywało u mnie :;230 Wczoraj w telewizorze mówili że styczeń ma być jak do tej pory i nawet coś o +10 st , ale w prognozach widzę mróz ...Pożyjemy...zobaczymy! i tak nie mamy na to wpływu! Iwonko to życzę zdrowia na Nowy Rok i niech się Wam wnuki zdrowo chowają ;:167 ;:196

stasia_ogrod
PostNapisane: 30 gru 2019, o 16:15 
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold

1 szt.
Iwonko, śliczne te Wasze skarby, Nikoś przystojny a maluszek słodziutki i roześmiane małe księżniczki. ;:167
Pierniczki zapewne wszystkim smakowały, gdy kuchareczki w gustownych fartuszkach je szykowały. ;:36 ;:cm
Dosiego Roku kochana, niechaj niesie Wam zdrowie i radość z powiększającej się rodzinki a chirurg niech postawi pozytywną diagnozę. ;:167 ;:cm

maniolek
PostNapisane: 3 sty 2020, o 10:34 
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold

więcej niż 1 szt.
Iwonko Ty zapracowana, ale ma kto pomagać, więc nie jest źle :) Mam nadzieję, że ten rok będzie lepszy niż końcówka starego i że będziesz mogła sobie odpocząć, bo wiosna zbliża się wielkimi krokami hehe ;:306

plocczanka
PostNapisane: 4 sty 2020, o 17:45 
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold

1 szt.
Iwonko kochana, niech ten roczek, który się dopiero zaczyna, przyniesie Ci same dobre chwile, obdarzy Was zdrówkiem i radością z efektów działeczkowych poczynań. ;:cm ;:cm

ktoś
PostNapisane: 6 sty 2020, o 21:06 
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold

1 szt.
Iwonko, wszystkiego dobrego w nowym roku ;:196 , zdrowia .
Nasion moc - jestem pełna podziwu, że wyszukujesz takie cudeńka ;:oj Ciekawa jestem jak wzejda .
W ubiegłym roku przełamałam się i też kilka roślin wysiałam . Część stratowały koty, kilka sama wywróciłam i pewnie zostanę bez efektu :;230

clem3
PostNapisane: 9 sty 2020, o 14:15 
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold

więcej niż 1 szt.
Iwonko dawno mnie u ciebie nie było, więc przyjmij spóźnione gratulacje z powodu ponownego zostania babcią ;:333 Śliczny wnusio ;:108
Nie mogę nie zachwycić się twoimi pięknie zaplecionymi trawami ;:180, które niby powinny potwierdzać, że mamy zimę, a tymczasem u ciebie widzę pełnię wiosny :D I zakupy już rozpoczęłaś na całego :shock:
Przykro mi, że to jeszcze nie koniec problemów zdrowotnych, życzę ci, aby wszystko się unormowało ;:333
Z takimi pomocami żadne przygotowania do świąt nie straszne ;:173

Blueberry
PostNapisane: 10 sty 2020, o 16:12 
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold

1 szt.
Iwonko dawno temu zgubiłam Twój wątek i dopiero teraz odnalazłam :oops: nadrabiam zaległości i wpisuję się, coby mi znowu nie zniknął... Przesyłam nieco spóźnione życzenia wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, ogrodniczo i nie tylko ;:196

JAKUCH
PostNapisane: 13 sty 2020, o 20:57 
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold

więcej niż 1 szt.
Piernikowe panienki ,gwiazdeczkowe chłopaki masz Iwonko tyle radości z wnuków ;:167 ;:167 .Ciekawe czy już uskuteczniasz jakieś wysiewy ja planuję na luty wysiać pomidorki i papryki mam tylko nadzieję ,że lepiej będą rosnąć niż te ubiegloroczne .Pozdrawiam noworocznie bo dopiero teraz zaczynam nadrabiać forumowe zaległości .Zdróweczka i mam nadzieję ,ze z kolanem dużo lepiej ;:196 ;:196

iwona0042
PostNapisane: 14 sty 2020, o 17:16 
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold

więcej niż 1 szt.
Witajcie kochani :wit
Oj długo mnie nie było, ale i dużo sie dzieje, więc czasu brakuje.
Świeta minęły, Nowy Rok się zaczął, wnusio słodki jak miód, zajmuje dużo czasu, na razie staram się wolne chwile dzielić między wnukami, lekarzami i zaległościami domowymi.
Nasion mam sporo, wysiewy już nawet zaczęłam ale tylko roślin, które można wysiewać cały rok, czyli tych raczej ciepłolubów, albo tych, które długo wschodzą, choć pogoda sprzyja to jednak na działce dawno nie byłam, ale myślę, że już w najbliższym czasie pojadę. Krótki czas nie miałam czym jechać, ale Mikołaj był hojny i już mam czym znowu jeździć na działeczkę :tan Wiecie co, chyba wysieję rzodkiewkę i sałatę, bo słyszałam, że obecnie co niektórzy zbierają swoją z namiotu, no taka pogoda ;:108
Marysiu kochana no i popatrz jak na razie wszystko się sprawdza, a słyszałam, że i luty ma być podobny, więc chyba jednak zimy nie będzie, a pewniej to jej w naszym rejonie nie będzie ;:185
Danusiu jak mi nawet nie wychodzi wysiew, to i tak wysiewam, próbuję kolejny raz, tak jest z Rodohitionem, wysiałam znowu, choć próbowałam już chyba dwa lata i nic nie wychodziło mi z tego, czekam teraz na wschody ;:108
Marysiu, Stasiu, Mariuszu, Lucynko, Danusiu, Małgosiu, Natalko, Jadziu i wszyscy zaglądający do mnie i kibicujący mi w moich ogrodowych poczynaniach, kochani dziękuję za piękne życzenia i odwzajemniam je po stokroć, oby się nam wszystkim spełniły ;:4
Zdjęć z ogrodu nie ma, ale są parapetowce :wit

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

No i babci seduszko maleńkie, już sobie zaczynamy pogawędki ;:167

Obrazek

A i było troszkę z nami starsze serduszko nasze ;:167

Obrazek

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w temacie           [ Posty: 896 ]  Idź do strony nr...        1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64  

Strefa czasowa: UTC + 1

|    Kto przegląda ten dział ?

Przeglądają dział: Google [Bot], Maciek13, remik19, sofijapz i 56 gości