Moja już dojrzała działka cz. 14

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16587
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Moja już dojrzała działka cz. 14

Post »

:wit Iwonko, a to niespodziankę zrobiła Ci różyczka! ;:138 ;:138
Zresztą nie tylko ona, bo widzę też kwitnący barwinek, a i szafirek oraz narcyzy prawie rozwinięte. ;:63 ;:63
U mnie też dzisiaj pogoda zachęcała do wizyty na działce, ale ja musiałam zostać w domu i prawie cały dzień pikowałam całe mnóstwo maluszków. Aż mnie palce bolą od delikatnego przytrzymywania maleństw. Mimo to jestem zadowolona, bo wypikowałam wszystko, co tylko już się do tego nadawało. :tan
Przy tej okazji słuchałam wszystkich konferencji prasowych i wszystkich informacji na temat koronawirusa i nawet w lekką panikę zaczęłam wpadać, ostatecznie jednak doszłam do wniosku, że nie warto, bo co Bozia dla mnie zaplanowała, to i tak mnie nie minie.
Iwonko, Tobie i całej Rodzince zdrówka życzę, uważajcie na siebie. ;:167 ;:167 ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
daysy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4554
Od: 13 lut 2014, o 12:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj.łódzkie

Re: Moja już dojrzała działka cz. 14

Post »

Cześć Iwonko, jestem chyba po raz pierwszy u Ciebie, ale zaciekawiła mnie wiadomość o chyba pierwszej kwitnącej róży w tym sezonie. Brawo Ty ;:138 . Co to za sprinterka :?:
Zaraz pospaceruję sobie, jeśli pozwolisz po Twoim ogrodzie, bo tegoroczne wiosenne kwitnienia działają mocno na moje zmysły.
Życzę obfitego kwitnienia i udanego ze wszech miar sezonu ;:108
Pozdrawiam Daysy
Zapraszam
Róże i bajkowy świat ogrodów 2018
Awatar użytkownika
daysy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4554
Od: 13 lut 2014, o 12:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj.łódzkie

Re: Moja już dojrzała działka cz. 14

Post »

Cudnie na Twojej działeczce, stworzyłaś istny raj na ziemi, masz chyba w ogrodzie wszystkie roślinki jakie Pan Bóg stworzył ;:138 ;:138 ;:138 ;:138
Pozdrawiam Daysy
Zapraszam
Róże i bajkowy świat ogrodów 2018
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Moja już dojrzała działka cz. 14

Post »

Różyczka jakaś harda się trafiła, nic to, że zimno, i słońca brak- nie dla niej takie przeciwności losu. Zaplanowała, że będzie kwitnąć i kwitnie ;:63
U mnie jednak zimniej, bo szafirki i żonkile jak na razie tylko stroszą szabelki. Byleby tylko cieplej się zrobiło, słonko świeciło i obsuszyło trochę ziemię, to będzie już prawdziwa wiosna :tan
Zdróweczka ;:196
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42117
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Moja już dojrzała działka cz. 14

Post »

Iwonko mało mnie na Fo, ale i Ciebie widzę nie ma za dużo :;230
Zraziłam się do kaktusów, bo kiedyś ktoś mnie poczęstował wełnowcem i kaktusy pierwsze go dostały ;:oj
Wiosna powoli dobiega do Twojej i pewnie za tydzień będę i szafirki i barwinki, bo dzisiaj pierwszego dojrzałam.
Życzę zdrówka i radości i roślinek! ;:196
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25125
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Moja już dojrzała działka cz. 14

Post »

Wizyta u fryzjera raz na kilka miesięcy?
Zazdroszczę. Ja muszę chodzić co najmniej co 5 tygodni
I tak zmniejszyłam częstotliwość, bo rozjaśniłam się trochę
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moja już dojrzała działka cz. 14

Post »

Witajcie kochani :wit
Tak sobie myślałam, że założę nowy wątek chyba już, z wiosną radosną miałam to zrobić, ale, no właśnie ale, nie zrobię tego jeszcze, nie chce mi się myśleć, ten wirus i wariactwo wokół niego wykańcza mnie pomału, a jeszcze pracuję w takim miejscu gdzie o wirusy i bakterie nie trudno i tam też nasłucham się różności, jedyny ratunek to działeczka i wolną chwilę spędzam na niej, tylko, że tych wolnych chwil niewiele ostatnio, w pracy trzeba siedzieć, co innego mój M, on sobie w domku siedzi i zdalnie pracuje. Kochani życzę Wam i sobie dużo zdrowia i psychicznego też, i pogody żeby ten najgorszy czas można było przeczekać na działeczce :wit
Lidziu bardzo tego chcę by słonko ogrzało nas, roślinki coraz pewniej się czują i to cieszy ;:215
Jadziu tak, ta akurat nie jest cięta i pewnie dlatego tak sobie zaszalała :tan , wszystko szybko bo u nas nawet mrozu niewiele przez ten okrez niby zimowy było, pozdrawiam Jadziu ;:196
Lucynko widzę ile u Ciebie zieloności na parapecie, masz sporo do pikowania, ale jak cieszą te maluszki jak tak ładnie rosną ;:215 , ja kupiłam ziemię do pikowania i była jakaś marna, trochę maluchów mi padło, ale udało się uratować też trochę ;:108 , Lucynko dziękuję, Wy również uważajcie, oby to się szybko skończyło ;:196
Deysy witaj :wit , bardzo mnie cieszą nowi goście, zapraszam, rozgość się ;:196 , wszystkich nie mam, a chyba chciała bym mieć ;:306 , bo ciągle nie umiem wybrać sobie tych kilku najpiękniejszych :;230
Iwonko kochana zdróweczka Tobie również, uważaj na siebie ;:196 , ciepło się zrobiło i u Ciebie myślę, że też cieplutko, jak nie to posyłam troszkę słonka ;:3
Marysiu no mało mnie ostatnio, to prawda, w pracy trochę zamieszanie, a jak mam wolne to uciekam na działkę, nie umiem w domu siedzieć, do dzieci nie pojadę, to chociaż na działce się pobawię ;:108 , kaktusy pojechały od razu na działkę, tam na razie w domku stoją, innych roślin tam nie ma, ale widać, że są to zdrowe okazy, zdrówka Marysiu Tobie i Twojej całej rodzince kochana, obyśmy to przetrwali i skończyło się szybko ;:196
Małgosiu tak, ja chodzę raz na kilka miesięcy na kolor i pasemka bo siwizna wychodzi już mocno, ale mam kręcone włosy i to mocno kręcone, to nie widać tej siwizny tak mocno, jak jest odrost tak z pięć cm to wtedy dopiero jadę, bo wtedy to jest widoczne dopiero ;:108

Dzisiaj mam dla Was Nagietka co to wysiał się jesienią, rósł przez zimę a teraz jako wiosenny kwiatek zakwitł ;:oj

Obrazek

No i troszkę prymulek już kwitnie ;:138

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

No i jeszcze psie ząbki za chwilkę zakwitną ;:215

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Moja już dojrzała działka cz. 14

Post »

Iwonko a jak floksy przezimowały moje juz wypuszczają młode listki. Moze gdzieś przyuważysz tego variegatowego ;:224 Dzisiaj była śliczna pogoda ,więc wreszcie zakończyłam wiosenne sprzątanie uffff. U Ciebie już bardziej lato niż wiosna ;:196
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16587
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Moja już dojrzała działka cz. 14

Post »

Iwonko, ;:oj to musisz szczególnie na siebie uważać. ;:167 ;:167
Działeczkę masz lepiej dogrzaną niż moja. ;:333 U mnie tylu kwitnień jeszcze nie ma ;:185 , a Tobie nawet letni nagietek oczy raduje. ;:303 Jeden z moich nagietków przezimował w całości, ale pąka nie widzę.

Zdrówka życzę i spokoju ducha. ;:167 ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Moja już dojrzała działka cz. 14

Post »

:wit Iwonko :) Melduję się w Twoim raju :) Ładne wiosenne kwitnienia i ostatnie dni pogoda rewelacyjna :) mogłabym siedzieć w ogrodzie cały czas ;:196 Wszystko tak ładnie powypuszczało , mam nadzieję ,że nie zechce wrócić zima ( właściwie dopiero przyjść , bo u mnie jej nie było ) Pozdrawiam cieplutko ;:168 i czekam na jutrzejszy .słoneczny dzień .
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Moja już dojrzała działka cz. 14

Post »

Iwonko, słoneczko od Ciebie już do mnie dotarło i nie tylko zrobiło się jaśniej, ale i cieplej. dzisiaj był śliczny dzień, co prawda w większości spędzony w pracy, ale po wyjściu z niej też jeszcze było przyjemnie. Nagietek chyba czaił się całą zimę, wygląda świeżutko, a lada chwilka rozwinie płatki i dopiero wtedy pokaże jaki jest śliczny :heja Pierwiosnki już też rozświetlają rabatki, bardzo je lubię i też już mam kilka.
Chroń się przed wirusem, serdeczności ;:196
Awatar użytkownika
dorcia7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12457
Od: 13 lip 2011, o 13:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Moja już dojrzała działka cz. 14

Post »

Ja też jako urzędnik muszę uważać ,choć ograniczono dostęp do biur klientów , ale gdzieś z tyłu głowy strach jest ,co zrobić trzeba jakoś żyć , też po pracy byłam się zrelaksować na działce ,piękne i ciepłe popołudnie :wit
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16979
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Moja już dojrzała działka cz. 14

Post »

Iwonko dobrze że mamy te swoje działki, ogrody i roślinki.
chociaż mamy czym zająć głowę w tych trudnych chwilach .
Miejmy nadzieję, że wszystko będzie dobrze .
I pozostanie tylko wiosennym innym wspomnieniem.
Roślinki wiosenne takie radosne. Taki ładne. ;:333
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”