Moja już dojrzała działka cz. 14

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16576
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Moja już dojrzała działka cz. 14

Post »

Iwonko, podziwiam Wasze zacięcie wycieczkowe. ;:63 ;:63 Mnie już żadne dalsze eskapady nie rajcują, ;:174 teraz przyszedł czas stabilizacji i działkowania. ;:108 Cóż, czas nieubłaganie posuwa się do przodu i za nic nie chce stanąć w miejscu. A tak niedawno jeszcze korzystałam z każdej okazji, by gdzieś pojechać, coś zobaczyć, przeżyć... Nawet za cenę odpowiedzialności za gromadkę bardziej czy mniej niesfornych dzieciaków. ;:333
Ciekawa jestem, jaką opaleniznę przywiozłaś do domku. ;:7
Co do widoków, jakie dane Wam było sfotografować, to ja wolę te co to: "Były i takie widoczki". ;:138
Słoneczko niech Wam dalej opala buźki, zdrówko dopisuje i werwa niech Was nie opuszcza. ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42116
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Moja już dojrzała działka cz. 14

Post »

Iwonko a mnie się spodobały te schody, na których stoisz! mogłabym mieć takie omszone schody w ogrodzie :D Kwiatuszek pojechał z Tobą czy mu odpuściłaś :;230
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Moja już dojrzała działka cz. 14

Post »

Iwonko no proszę jak Ci dobrze na tym leżaczku :) nic tylko wypoczywać hihi :) Bardzo ładne widoczki, wycieczka krajoznawcza super ;:333
Przepisy na preparaty super, oczywiście zapiszę sobie :)
Awatar użytkownika
ed04
Przyjaciel Forum - silver
Przyjaciel Forum - silver
Posty: 1014
Od: 5 mar 2017, o 14:48
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moja już dojrzała działka cz. 14

Post »

Witaj Iwono, pogodę w Szczecinie mamy w końcu piękną. Widzę że wycieczka się udałą, zwiedzanie, rybka, opalanie. Czego chcieć więcej. Praca o ogrodzie też wykonana, i to się chwali. Pozdrawiam.
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Moja już dojrzała działka cz. 14

Post »

Witaj Iwonko,dobrze ,że chociaż na wycieczce mogłaś poleżeć :uszy rybki to ci zazdroszczę ,my musimy nad morze jechać ,żeby taką zjeść wycieczka do tych bunkrów jakaś straszna dla mnie ,moja wyobraźnia jest okropna ,a w ogródku pewnie piękna wiosna ,u nas dzisiaj było bardzo ciepło,pozdrawiam ;:168
Awatar użytkownika
karolacha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8142
Od: 1 cze 2014, o 15:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Moja już dojrzała działka cz. 14

Post »

Też mam takie ustrojstwo do gałęzi, Stasiu się tym zajmuje :D Miłego tygodnia Iwonko życzę :) :wit
Moje Arboretum
Część 8 - zapraszam Karolina
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moja już dojrzała działka cz. 14

Post »

No tyle się napisałam, nawklejałam zdjęć z działeczki, mojej wiosenki cudnej, wycieczki z nad Bałtyku i wszystko w kosmos poszło :evil: ;:223 , dziś już nie dam rady więcej, ale jutro Wam wszystko opowiem i pokażę :wit
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moja już dojrzała działka cz. 14

Post »

Witajcie kochani :wit
Tydzień mi zleciał niesamowicie szybko, było pięknie, ale ja tylko jeden dzień mogłam poświęcić na działeczkę, no a weekend to wycieczki i tak właśnie było, dziś znowu jeden dzień wolnego więc już zaraz na działeczkę lecę, ale Wam chciałam pokazać to co uwieczniłam, bo za chwilę te zdjęcia stracą ważność, idą przymrozki i nie wiadomo jak zchowają się rośliny, krzewy, które już mają pączki kwiatowe ;:185 trochę to martwi. Mimo wszystko życzę Wam i sobie aby te przymrozki nie były mocne i aby nasze rośliny poradziły sobie z nimi dobrze.
Stasiu kochana witaj ;:196 , dostałam od Ciebie meila i są rosliny, które mnie interesują, dziś muszę do Ciebie napisać, ale powojniki na pewno zaklepane są ;:215
Jadziu właśnie zaczęła się nam ta pogoda kićkać niestety, a do tego mało deszczu i sucho się zrobiło, mniejmy nadzieję, że nie potrwa to długo, choć to dopiero początek kwietnia, wszystko zdarzyć się może, na wycieczki i my już tak często nie jeździmy, M już też częściej w fotelu siedzi, ale jeszcze reaguje na moje szantaże, czy marudzenie ;:306
Maryniu pozdrawiam ;:196
Lucynko kochana ;:196 my dzieciaczki jeszcze chętnie zabieramy, ale już starszy wnuczek nie jest taki chętny z nami jeżdzić, maluchy za małe jeszcze aby brać je na cały dzień, a średniaki no cóż mają zajęcia, występy, no rosną i dorastają nam wnuki, z nami coraz mniej niestety, ale sami też już nie tak często wyruszamy w dalsze podróże, wycieczki raczej po okolicy. Opalenizny to u mnie nie widać, dopiero jak jestem czarna to widzę, że to już to ;:306 , ale teraz z nad morza to chyba coś tam słonka złapałam, pozdrawiam :wit
Marysiu kwituszek został na miejscu, ale teraz z nad morza za to przywiozłam worek kamieni ;:306
Mariuszu ;:215
Edwardzie i oby taka pogoda już była, chociaż przymrozkami straszą, to mi się nie podoba ;:219
Martusiu a ja zazdroszczę Wam bliskości gór, dużo czasu w dzieciństwie spędziłam w górach ze względu na zdrowie i miło wspominam ten czas, namawiam M by w te wakacje gdzieś w góry się wybrać, ale jak będzie jeszcze nie wiadomo , w ogródku piękna wiosenka, wszystko szybko zaczyna kwitnąć, i bardzo bym chciała żeby już tak zostało, pozdrawiam Martusiu ;:196
Karolka ustrojstwo bardzo pomocne ;:215
Teraz obiecane zdjęcia
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Sąsiedzi nam się wyprowadzili nad morze, to ich odwiedziliśmy, tym bardziej, że pogoda nad morzem była wspaniała ;:3
Była też krioterapia i torba kamieni nad oczko ;:306

Obrazek
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16974
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Moja już dojrzała działka cz. 14

Post »

Hee, hee krioterapia fajna. ;:215
i torba kamieni nad oczko też fajnie.Ja znad Morskiego oka tez kamyczek przywidywałam, Ale nie duży .
Pierwiosnki piękne.
Ale jakie magnolie śliczne.Kiedyś taką białą sobie kupię.
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11285
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Moja już dojrzała działka cz. 14

Post »

Tego brodzenia w falach Bałtyku to Ci zazdroszczę ale czy nie za wcześnie to??? :shock:
Wiosenkę już na bogato masz Iwonko ! ;:196

:wit
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moja już dojrzała działka cz. 14

Post »

No i byłam na działeczce, spędziłam mnóstwo czasu na rozkładaniu, potem składaniu namiotu, musiałam go przestawić w inne miejsce, rozebrałam go a potem mi się za dużo części zrobiło ;:306 i złożyć nie mogłam, jednak po ciężkich próbach złożyłam i części okazało się, że jest tyle ile być powinno ;:306 posadziłam kilka irysków, które dostałam jeszcze jesienią, a ponieważ bardzo chciały żyć, to dostały dziś miejscówkę, no i znowu przycięłam trochę krzaczków różnych i pewnie znowu maszyna pójdzie w ruch ;:108
Maryniu w niedziele u nas było prawdziwe lato z temperaturą dobrze ponad 20 stopni, nie mogłam nie spróbować :wit
Dziękuję Aniu :wit a Magnolia jest śliczna i nie zawodzi mnie co roku, tak pięknie i obficie kwitnie ;:108
Dzisiejsze zdjęcia, jeszcze przymrozkiem nie ruszone, a już w nocy było -1 st. to na mojej północnej działeczce pewnie i więcej ;:219

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

To bo by było na tyle i znowu dwa dni w pracy :wit
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42116
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Moja już dojrzała działka cz. 14

Post »

Iwonko już złotlin kwitnie? niesamowite mój dopiero ma kuleczki :wink:
A co na pierwszym zdjęciu kwitnie, bo nie rozpoznaję :oops:
Trzymam kciuki za drzewka owocowe, bo tak ładnie kwitną! U mnie też morelka ma pierwszy raz kwiatki, ale tej nocy jeszcze nie ma minusów. To szybkich dwóch dni spokojnej pracy ;:196
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25125
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Moja już dojrzała działka cz. 14

Post »

Podziwiam za odwagę.
Ja bym raczej do takiej lodowatej wody nie weszła
Działeczka coraz bardziej wiosenna
Aż szkoda, że miałaś takie urwanie głowy w pracy
To prawie tak samo jak ja.
Mam nadzieję, że już się trochę polepszyło
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”