Moja już dojrzała działka cz. 14

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
max1232
500p
500p
Posty: 917
Od: 30 sty 2010, o 21:53
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Białystok

Re: Moja już dojrzała działka cz. 14

Post »

Iwona, zgadza się :D Ale Sebastian jest takie dla mnie bardzo oficjalne :D Wolę takie zwyczajne Seba :D
Ja swoje oczko też tworzyłem bez większej znajomości :D Poczytałem tylko jak zabezpieczyć folię przed przebijanie, jak wymierzyć ilość folii potrzebnej a reszta już spontanicznie :D Zapraszam ! Mam nadzieję że się zadomowisz u mnie tak jak ja u Ciebie :D
I gratuluję ! Taka gromadka wnuków to na bank musi być wyzwanie. Moja babcia ze mną jednym miała dużo zachodu żebym jej kwiatków nie pozrywał a co dopiero Ty musisz mieć przy 6 :D
Awatar użytkownika
ktoś
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4530
Od: 11 lis 2008, o 10:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Głogów

Re: Moja już dojrzała działka cz. 14

Post »

Iwonko , ja posiałam tylko pomidory , ale za to 30 odmian :;230 . Najbardziej smakują mi zielona zebra i koktailowe brązowe.
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moja już dojrzała działka cz. 14

Post »

Hej Max :wit , bogata we wnuki jestem, a będe bogatsza jesienią :tan , pamietam taką sytuację chyba dwa lata temu wiosną, kiedy z wnuczką zajechaliśmy na działkę, uradowana pierwszą przylaszczką, poszłam coś tam robić w domku, nagle wpada do domku wnuczka i wręcza babci piękny różowy kwiatek, a ja zaskoczona, i przerażona, to była pierwsza różowa przylaszczka na którą tak bardzo czekałam ;:306 , teraz już wie, że babcia bardzo nie chce żeby kwiatki były zrywane, więc podziwia je tak jak ja, rosnące ;:108
Danusiu 30 odmian ;:oj , no to będziesz smakować ;:215 , raz miałam zieloną zebrę, ale nie bardzo mi się udała, natomiast koktajlowe różne miałam, i te mieć też będę, ale one same mi się wysiewają :tan
Ja zmykam do pracy, a Wam zostawiam pyszny chlebek, który dzisiaj rano na śniadanko dostałam, świeżo pieczony, jeszcze cieplutki :wit


Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16500
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Moja już dojrzała działka cz. 14

Post »

Chlebek pychotka - miód w gębie. ;:138 ;:138 Dziękuję i miłej pracy życzę. ;:196 Zdrówka. ;:167 ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Moja już dojrzała działka cz. 14

Post »

Iwonko , normalnie szczęściara jesteś bo ja muszę sobie chlebek sama upiec ;:oj .Wysiewy masz bogate jak zwykle , więc będziesz miała znowu różnorodność w ogrodzie .Pogoda u mnie dzisiaj szalona , burza z gradem i śniegiem , tylko w domu siedzieć i to przy piecu .Miejmy nadzieję , że to ostatnie podrygi zimy .Czekamy na ładną pogodę i ;:3 . Pozdrawiam ;:167
Awatar użytkownika
wiewioreczka
500p
500p
Posty: 902
Od: 11 maja 2012, o 23:03
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Jaworzno.... Śląsk

Re: Moja już dojrzała działka cz. 14

Post »

Iwonko siewki rosną , uwielbiam takie wiosenne parapety ;:oj Chlebek mniam ;:196
Pozdrawiam ciepło ;:196
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42095
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Moja już dojrzała działka cz. 14

Post »

Iwonko gdzie nie zajrzę widzę chleb i ja piekę od dawna własny, a ostatnio nawet smalczyk sobie zrobiłam do chlebka. To chleb na zakwasie? Taki chlebek zjada się do ostatniej kromki :D
No i jak widzę Twoje wysiane nasiona to staję się nerwowa, że ja znowu nie zdążę z wieloma wysiewami ;:223
Te skarpy to chyba masz naturalne, a nie usypujesz je :?: ;:168
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moja już dojrzała działka cz. 14

Post »

Witajcie kochani :wit
Mroźno u nas z rana, po tych deszczach to wcale nie podoba mi się to, ale wpływu na to nie mam, więc cóż, dalej czekam na ciepła wiosnę. Na razie spacery, wycieczki i sprawdzanie co nowego na działeczce i praca, a na działeczce po wichurach straszny bałagan, posprzątam ;:108
Lucynko swój chlebek to pychota, znika w ten sam dzień zawsze ;:108
Elu u nas w kuchni to raczej M rządzi, ja rządzę na święta, wtedy to moja kuchnia, no taki podział ;:oj , pogoda wszędzie dała się we znaki, no ale zgodnie z przysłowiem " W marcu jak w garncu" jest, czekamy na ciepło ;:108
Wiewióreczko ja też uwielbiam i marzę zawsze wiosną by były z gumy ;:306
Marysiu też to zauważyłam, wszyscy pieką swój chlebek, doceniają co dobre, bo kupny jest coraz gorszy ;:185 , tak to jest chlebek na zakwasie, a dodatki zawsze rózne, tym razem dodatek mąki orzechowej i róznych nasion, czyli słonecznik, chia, mak, chlebek jak mówisz idzie w jeden dzień. Z wysiewami i Ty zdążysz, a jak nie to będzie na przyszły rok, nie ma co sie martwić ;:196 Skarpy naturalne Marysiu, mnie po prostu przyciągają takie okolice ;:306 , uwielbiam.
Na działeczce byłam, sprawdziłam co nowego i zaraz Wam pokażę :wit
Najpierw słabo widoczne różowe kwiatki, posadziłam, czekałam aż to zakwitnie, a teraz nie wiem co, ale ładne ;:306

Obrazek

Obrazek

Ogólnie to już sporo wiosny u nas

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pozdrawiamy z nad Zalewu :wit

Obrazek
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11252
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Moja już dojrzała działka cz. 14

Post »

Iwonko ;:196 pozdrowionka odwzajemniam i zazdraszczam bo u mnie dzisiaj zimowy plener...Ale ;:3 świeci i śnieg się błyskawicznie topi.Dobrze,że ustał wiatr. ;:108
Wiosna do Ciebie już wielkimi krokami wkroczyła i jest co podziwiać! ;:138
Miłego dnia! ;:168

:wit
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16500
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Moja już dojrzała działka cz. 14

Post »

Iwonko, ależ u Ciebie już wiosennie! ;:138 ;:138
Też jestem ciekawa, co to za kwiatuszki takie różowiutkie i takie wczesne. :lol:
Wysłałam do Ciebie cebulki szczawików. Poszły priorytetem, jutro - pojutrze powinnaś otrzymać.
U nas wiatr nie chce się uspokoić i choć słońce pięknie świeci, jest zimno. ;:222
Pozdrawiam wzajemnie i bardzo cieplutko. ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Moja już dojrzała działka cz. 14

Post »

Niczego sobie, ta Twoja wiosna ;:oj I różowa i żółta, i biała i fioletowa. Przecież to już feeria barw :heja
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Moja już dojrzała działka cz. 14

Post »

Iwonko ale szalejesz z wysiewami ;:oj oj będziesz miała co robić :) czasu nie będziesz marnować hihi. Przeczytałem historię o wnusi i urwanym kwiatku i się uśmiałem hihi :;230 wiem, że Tobie pewnie do śmiechu nie było, ale co zrobić :) Wiosna u Ciebie szaleje, chyb masz jakieś specjalne względy u niej :) ;)
Awatar użytkownika
slila1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6316
Od: 18 maja 2009, o 19:05
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Moja już dojrzała działka cz. 14

Post »

Kwiecia w twoim ogrodzie już co niemiara. Też jestem ciekawa jaka roślina tak ślicznie kwitnie delikatnymi, różowymi kwiatuszkami. Przylaszczka ma cudne kwiatki.
Podziwiam ilość wysiewów na parapetach, niech zdrowo rosną. Tobie życzę poprawy pogody i szybkiego nadejścia prawdziwej wiosny.
Pozdrawiam Lidka "A niebo zostawmy im - aniołom i wróblom". Heinrich Heine
Moje wątki.
Moja działka cz.9
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”