Moja już dojrzała działka cz. 14

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42117
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Moja już dojrzała działka cz. 14

Post »

Iwonko jakąś chyba inną miętę dostałam, ale już pamiętam. Wiem, że chyba się pomyliłam :oops:
Wsadzone do ziemi w doniczkach ładnie rosną, bo deszczyk regularnie podlewa.
Zrasta się rączka? Zdrówka Iwonko ;:196
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11289
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Moja już dojrzała działka cz. 14

Post »

Iwonko bidulko ;:167 ;:168 współczuję, znam ten ból niestety ;:oj ...też swoją prawicę dawno temu miałam złamaną w nadgarstku potem rehabilitowałam ją 2 lata czego Ci oczywiście nie życzę! Mam nadzieję,że przepisowo dojdziesz do pełno -sprawności. Działeczka i M sobie poradzą! ;:108

:wit
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Moja już dojrzała działka cz. 14

Post »

Iwonko strasznie mi przykro z powodu ręki i przymusowego odpoczynku :( Mam nadzieję, że szybko wszystko wróci do normy i znów będziesz się mogła w pełni cieszyć z ogrodowania. Do sadzenia zakupionych roślin zatrudnisz męża :wink:
Fajne takie targi, niebieski floks uroczy ;:108
Ach te twoje urokliwe papużki ;:173
W ogóle pięknie i smacznie u ciebie ;:215
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moja już dojrzała działka cz. 14

Post »

Dziewczyny kochane jesteście Marysiu, Maryniu, Małgosiu, Lucynko ;:cm dla Was wszystkich, ale ja tak nie umiem siedzieć na tyłku, roslinki przyszły jedne, drugie i czekam jeszcze na jedne, na razie do doniczek je powsadzałam, muszą poradzić sobie, a kiedy do ziemi pójdą to sie jutro okaże, bo jutro na kontrol idę ;:108
Aniu to Fuksja Magellanka, zimująca, a ukorzenia mi sie jeszcze jedna magellanka, ale kolorowe liście :tan
No i tyle tego mi się narobiło ;:oj

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Są jeszcze patyczki krzewów, które przyfrunęły z Anglii, umęczone bo tydzień szły, pewnie nie wszystkie do uratowania, ale coś tam może wyjdzie, a figa z Polski, zimująca i owocująca u nas, bo swoją wywaliłam, myślałam, że padła, a ona od korzenia puszczała, no trudno, mam nową ;:333

Obrazek

I są nasiona krzewów od Karolinki, wysiane i niech tam sobie czekają na zimę ;:215

Obrazek
Awatar użytkownika
Emi22
200p
200p
Posty: 305
Od: 12 cze 2016, o 09:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Moja już dojrzała działka cz. 14

Post »

Zapytam o opuncję.
Chowasz na zimę?

Zastanawiam się, gdzie najlepiej przechować tego kaktusa, żeby w przyszłym sezonie dalej rósł i wygrzewał się na słońcu.

Zdrowiej ;:3
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moja już dojrzała działka cz. 14

Post »

Emi nie chowam go, robię mu daszek ze szkła na zime, on sobie świetnie zimą radzi, nie radzi sobie tylko kiedy ma zalewane korzenie, dlatego właśnie ten dzaszek.
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16586
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Moja już dojrzała działka cz. 14

Post »

Iwonko ;:111 ;:109 ;:111 ;:109 ;:111
Toż to prawdziwy siok! :shock: Gdzie Ty to wszystko posadzisz?! :roll:
Niech Ci się szybko rączka zrasta i goi, ;:167 ;:167 byś mogła spokojnie rozprawić się z tym ogromem sadzonek. ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Moja już dojrzała działka cz. 14

Post »

To Ci się narobiło biedy, Iwonko ;:303 ;:168 Całe szczęście, że już jesień za pasem, chociaż na pewno jeszcze jest mnóstwo pracy ogrodzie. Ale czego nie zrobisz teraz, to zrobisz sobie wiosną, a teraz najważniejsze jest usprawnienie ręki. Widzę jednak, że i tak całkiem nieźle sobie radzisz, a rączki świerzbią Cię do ogrodowych prac ;:333 Nie szalej kochana, wszystko ma swój czas. Zdróweczka życzę ;:196
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Moja już dojrzała działka cz. 14

Post »

Sporo wysiałaś tych krzewów ojjj bedzie czego doglądać .Widać Iwonko nieźle sobie radzisz z jedna łapką ,ale chyba pan M pomaga jak kocha swoją ogrodniczkę- globtroterkę :) oby wszystkie kości były dobrze złożone i szybko się zrosły,żebyś mogła działać ;:196 ;:196
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
tencia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1493
Od: 26 sty 2013, o 20:47
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Moja już dojrzała działka cz. 14

Post »

Iwonko tak mi przykro z powodu Twojej ręki ;:168 ,mam nadzieję,że operacja nie będzie konieczna i wszystko się ułoży.Roślinek przyszło Ci masa tylko czy Ty aby na pewno nie masz działki z gumy ;:224 ,ja dzisiaj trochę poprzesadzałam trawy ,moment mało odpowiedni ale cóż,budleja tak się rozrosła , rozplenica za nią tak się wyciągła , myślałam,że to miskant ;:223 ,pozbyłam się tojesci i dalej mam bałagan ;:223 .O spotkaniu porozmawiamy jak dojdziesz do siebie ,już nie mogę się doczekać ;:196
Zdrówka dla Ciebie Iwonko ;:168
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moja już dojrzała działka cz. 14

Post »

Dziewczyny kochane jestem po kontroli :tan , no i okazało się, że nie złamana tylko pęknięta w tym miejscu co miał być złamanie, mam jeszcze dwa tygodnie tego gipsu, za tydzien znowu na kontrol, a potem ćwiczenia i będzie super, ale jestem twardzielka, będzie dobrze, wlasciwie to już jest dobrze, a niedługo będzie super ;:215
Lucynko kochana, sadzonki posadzę, będzie reorganizacja wśród rabatek, a siewki no wiesz, ja uwielbiam rozmnażać roslinki, a potem je najczęściej rozdaje, no tak mam, na pewno i sobie cos zostawię, bo jak inaczej, ale i inni dostaną też ;:108
Iwonko kochana pewnie, że zrobię wiosną, ja i tak wszystkie przekwitłe zostawiam zawsze do wiosny, roslinkom cieplej, a wiosną usuwam dopiero, dziękuję Iwonko, okazało się, że nie jest tak tragicznie jak wygladało na początku :tan
Jadziu M nie pomaga za wiele, on nie lubi po prostu zabawy w ogród, ciężko z takim M, ale daje radę :wink: , a lewą rekę zawsze miałam śliniejszą, piszę prawą, wiesz jak to kiedyś było, mańkutem być to był grzech, kazali nauczyć się pisać prawą, to piszę, ale lewą mam sprawniejszą jednak ;:108
Tereniu nie, nie jest konieczna, jest dobrze ;:215 , pęknięcie szybko się zrośnie i będzie ;:215 , działka z gumy ;:306 , wiesz jak by mi to ułatwiło życie ;:306 no niestety nie jest, ale jak sie poznamy to może i Ciebie obdarować będę mogła roślinkami, i na nowosci miejsce się znajdzie ;:196
A to dla Was i ;:3 na weekend

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Moja już dojrzała działka cz. 14

Post »

Iwonko to wspaniała wiadomość ,ze z ręką lepiej i czarny scenariusz odszedł w niepamięć ;:215 ;:196 Cóż nasze ogrody jednak są z gumy bo niby nic nie wsadzimy a wciąż coś kupujemy i mieści się :;230 i nawet róże jeszcze kwitną i nie tylko .Ja juz powoli zaczynam usuwać doniczki z tymi roslinami które zimują w przechowalni ,niech obsychają na podeście altanki . Dzisiaj nawet juz schowałam moją fontannę niech obeschnie ,żeby mi jej nie rozwalił mróz opryskiwacze też trzeba powoli chować niech też wyschną do zimy .Lepiej dmuchać na zimne bo potem nagle może sie pogoda zmienić
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16974
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Moja już dojrzała działka cz. 14

Post »

Iwonko ciesze się,że z ręka diagnoza jest lepsza.
tylko uważaj i dbaj o siebie ;:168
Trawy twoje podziwiam i to bardzo ;:180
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”