Moja już dojrzała działka cz. 14

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16974
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Moja już dojrzała działka cz. 14

Post »

Fajnie..wiosenne są. wysiewy rosną.
I ja pomidorków I papryczek codziennie dogladam.
Zdrówka życzę . Co dzisiaj najbardziej potrzebne. :wink:
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moja już dojrzała działka cz. 14

Post »

Witajcie kochani :wit
Siedzę, nadal w domu. choruje, coś ciężko mi przechodzi to przeziębienie, ale na szczęście jest lepiej, mam nadzieję, że w końcu mi przejdzie, jedyna pociecha jest taka, że i tak na działkę bym nie pojechała, pogoda nie sprzyja. Za to w domu mogę zaopiekować się siewkami, a jest ich coraz więcej, a więc po pikowałam sobie je i zadbałam trochę lepiej :D
Kochani zdrowia dla Was wszystkich i dla Waszych rodzin ;:4
Dorotko szkoda, szkoda, bo nie wiem co tam po tych przymrozkach się dzieje, ale trudno, może te przykre widoki mnie ominą, a jak pojadę to już roślinki odżyją, mniejszy ból ;:108
Jadziu oby święta były już ciepłe, chociaż i tak pewnie nie będą to wesołe święta, z dziećmi się nie zobaczę, to bardzo smutne, no ale taka sytuacja, nic nie poradzimy, pozdrawiam i zdrówka życzę również ;:196
Aniu ja też mogłam zająć się siewkami w domu, mogę je doglądać bardziej, zdrówka życzę również ;:196

Obrazek

Obrazek

Zaglądam do Was i jestem w miarę na bieżąco, ale tak jakoś mi smutno, że Wy jednak coś tam możecie robić na działeczkach, w ogrodach, a ja nie mogę, nie wiem co pisać ;:185
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16586
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Moja już dojrzała działka cz. 14

Post »

Iwonko, nie musisz się rozpisywać, ważne że wracasz do zdrowia i nas o tym informujesz. ;:333 Wszyscy martwimy się wzajemnie o siebie i każda wiadomość jest dla nas bardzo ważna. ;:108
Ja nie choruję, a na działkę też nie zaglądam, bo nie ma po co. ;:185 Jest tak zimno, że i tak nic bym tam nie robiła, toteż podobnie jak Ty, zajmuję się roślinkami hodowanymi w domu. ;:303
Trzymaj się, kochana, i wracaj do pełni sił. Zdrówka dla Was wszystkich. ;:167 ;:167 ;:196 ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11289
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Moja już dojrzała działka cz. 14

Post »

Z tego co mi wiadomo, to w związku z obostrzeniami wyjazd na działki jest niemożliwy,,, ;:131
Można tylko do przydomowego ogrodu wyjść. ;:108
Zdrówka Iwonko! ;:196 ;:167

:wit
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Moja już dojrzała działka cz. 14

Post »

Niektóre moje siewki pomidorów wołają przesadź mnie ,ale nie ma gdzie tego trzymać na parapetach ,bo kociasty na nich urzęduje .Niestety młodziakowi wszystko przeszkadza i ciekawi wszystko, szczególnie tam gdzie zielenina stoi ,a on między nią jak dozorca sprawdza czy dobrze rosną :;230 Zdróweczka Iwonko ;:196 no cóż jakoś musimy przeżyć ten okropny czas i nie dać się chorobie ;:196 ;:196
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25125
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Moja już dojrzała działka cz. 14

Post »

Z tym zakazem wyjazdu na działkę to chyba przesadzili, szczególnie jeśli ktos jedzie samochodem
O co się boją? O rośliny?
To jest przesada
Iwonko, zdrówka życzę
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Moja już dojrzała działka cz. 14

Post »

Iwonko też bym chyba nie odesłała tej dziękuję, już widzę jak cudnie będzie wyglądała obsadzona kwiatami ;:173
Rozumiem, że w tym roku wszystko wcześniej wyskoczyło, ale kwitnąca róża to już lekka przesada ;:224 :lol:
Teraz niestety wszystko stanęło na głowie, strach z domu wyjść czy zbliżyć się do kogokolwiek :( Przykro mi, że nawet na ukochaną działeczkę nie możesz wyskoczyć, mam nadzieję, że niedługo wszystko wróci do normy ;:333 Zdrówka życzę kochana tobie i całej rodzince ;:196
Awatar użytkownika
dorcia7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12457
Od: 13 lip 2011, o 13:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Moja już dojrzała działka cz. 14

Post »

Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42117
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Moja już dojrzała działka cz. 14

Post »

Iwonko przykro że Cię choróbsko trzyma, ale wylecz się do końca to ważne!
Działce nic się nie dzieje a na parapetach masz co podziwiać, więc pogadaj z siewkami i zdrowiej szybciutko! ;:196
Awatar użytkownika
Tacca
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4487
Od: 12 lut 2009, o 12:23
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Moja już dojrzała działka cz. 14

Post »

Iwonko, przykro bardzo że załapałaś się na przeziębienie. O działkę nie martw się, rośliny na pewno sobie poradzą. Pilnuj zdrowia. Czytałam zarządzenie , na działkę będziesz mogła jechać jak wydobrzejesz. Tylko gości nie możesz przyjmować. Czasy ciężkie przed nami. Ja mam ogród przy domu a i tak mało pociechy z tego. Dzieci i wnuków nie widzę. Nikt do nas nie zagląda. Smutno czasem aż boli. Z nudów maseczki szyję dla szpitali. Jakoś trzeba przetrwać. Zdrówka życzę Tobie i Adasiowi.
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11289
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Moja już dojrzała działka cz. 14

Post »

Na szczęście możemy na działkach bywać do woli a że bez gości to i z sąsiadami przez miedzę pogwarzyć można jak ktoś ma ochotę. Damy radę!
:wit
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Awatar użytkownika
max1232
500p
500p
Posty: 917
Od: 30 sty 2010, o 21:53
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Białystok

Re: Moja już dojrzała działka cz. 14

Post »

Iwona dużo zdrowia ! Wykuruj się dobrze i wtedy na spokojnie pojedziesz na działkę. W tych czasach zdrowie jest najważniejsze. Roślinki jakoś sobie poradzą ! ;:168
Awatar użytkownika
stasia_ogrod
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5199
Od: 13 mar 2011, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: andrychow

Re: Moja już dojrzała działka cz. 14

Post »

Iwonko, teraz w domach jest najbezpieczniej, szpitali lepiej unikać, no chyba że nie ma innego wyjścia. ;:222
Masz wspaniały parapetowy ogródeczek, na działeczkę pojedziesz, gdy zdrowie będzie zadowalające a na razie wypoczywaj i zdrowiej.Wiem, że Ci przykro bez dzieci i wnucząt, ale pociesz się bo wszyscy tak mamy, lepiej zachować dystans, niż roznosić zarazki.
W obecnej sytuacji może nie wesołych, ale w miarę radosnych, spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy Wam życzę. ;:97 ;:79
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”