Hortensje róże i jeżówki

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Filemon24
1000p
1000p
Posty: 1457
Od: 1 sie 2014, o 14:59
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: północne mazowsze

Hortensje róże i jeżówki

Post »

Postanowiłam jednak was nie opuszczać i założyć nowy wątek stary wątek- http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=85159

Nowy wątek więc wstawiam moje ulubione zdjęcia ;:108




Obrazek


Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek


Obrazek



Obrazek

Obrazek



Obrazek




Obrazek



Obrazek




Od niedzieli mam nowego pupila :heja mały Feliks, kotka znalazł mój narzeczony i w poniedziałek miałam go oddać do Pani weterynarz która przyjmuje takie małe sierotki i znajduje im dom, no ale tak wyszło, że nie oddałam i raczej już nie oddam :tan kotek jest świetny bardzo mądry i sympatyczny - to będzie nasz czwarty kot :shock: Feliks jest bardzo zaniedbany i wychudzony - same kości :( dobrze, że do nas trafił bo na pewno marnie by skończył.
Obrazek


Post zmoderowany poraz drugi/KaRo
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11464
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Hortensje róże i jeżówki

Post »

Anitko śmiałabyś takiego ogrodu nie pokazywać. ;:124 Hortensje uwielbiam w takim kolorze. ;:215 Żurawkowa z obwódką wspaniale się zagęściła. ;:oj W przyszłym roku, jak hortensje wystrzelą, będzie cudnie. ;:138 Bylinówkę nareszcie pokazałaś w rozkwicie. ;:63 Kotek słodki, ale masz miękkie serce. ;:168
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Hortensje róże i jeżówki

Post »

Witaj Anitko. Podjelas właściwe decyzje ;:138 zarówno z dalszym prowadzeniem wątku jak i z przyciągnięciem kotka. Jest śliczny ;:108. Masz piękne hortensje i widać, że miejsce im odpowiada. Bardzo podobają mi się te pasy żurawek ;:333 .No i jeżówki takie piękne ;:138. Pozdrawiam :wit.
Filemon24
1000p
1000p
Posty: 1457
Od: 1 sie 2014, o 14:59
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: północne mazowsze

Re: Hortensje róże i jeżówki

Post »

cyma2704 pisze:Anitko śmiałabyś takiego ogrodu nie pokazywać. ;:124 Hortensje uwielbiam w takim kolorze. ;:215 Żurawkowa z obwódką wspaniale się zagęściła. ;:oj W przyszłym roku, jak hortensje wystrzelą, będzie cudnie. ;:138 Bylinówkę nareszcie pokazałaś w rozkwicie. ;:63 Kotek słodki, ale masz miękkie serce. ;:168
Soniu na pewno to już ostatni zwierzak bo z nowym kotkiem mamy łącznie 6 pupili ;:219 ale tak się zakochałam w małym Feliksie, że nie chce go oddawać.
ewelkacha88 pisze:Witaj Anitko. Podjelas właściwe decyzje ;:138 zarówno z dalszym prowadzeniem wątku jak i z przyciągnięciem kotka. Jest śliczny ;:108. Masz piękne hortensje i widać, że miejsce im odpowiada. Bardzo podobają mi się te pasy żurawek ;:333 .No i jeżówki takie piękne ;:138. Pozdrawiam :wit.
Ewelinko zdjęcie hortensji w szpalerze jest z poprzedniego roku....w tym roku niestety to miejsce wygląda gorzej, hortensje są tymczasowo przeniesione na czas ocieplania fundamentu ( prace nad fundament zostały ukończone, ale jeszcze ojciec będzie robił odpływ z rynien) mam nadzieje, że jesienią hortensje już wrócą na swoje miejsce.
Awatar użytkownika
paola1a
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1089
Od: 10 paź 2010, o 22:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Hortensje róże i jeżówki

Post »

Oj takie prace remontowe są najgorsze. Ja cały czas wstrzymuje się z wykonaniem rabatek pod domem bo planujemy ocieplenie i elewacje, cały czas to się odwleka a nie ma sensu nic tam sadzić, żeby potem zabierać. No ale może za to potem będzie pięknie.
Przecudownie wygląda u Ciebie ten zakątek z żurawkami- to miejsce cieniste czy słoneczne, bo te cytrynowe żurawi strasznie mnie kuszą na rabatkę przy stawie ale tam mam pełne słońce więc się wstrzymuje żeby ich nie zmarnować i trzymam w cieniu? A Twoje to jaka odmiana?
Paulina
Filemon24
1000p
1000p
Posty: 1457
Od: 1 sie 2014, o 14:59
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: północne mazowsze

Re: Hortensje róże i jeżówki

Post »

Nie wiem jaka odmiana,ale to jest miejsce raczej cieniste wydaje mi się, że one na słońce raczej się nie nadają. Najgorsze prace już zakończone bo był wykopany wielki rów naokoło fundamentu żeby go ocieplić, fundament został ocieplony jest już też położona żywica.
Awatar użytkownika
aneczka1979
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7715
Od: 14 cze 2010, o 21:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Hortensje róże i jeżówki

Post »

Witam Anitko i ja. :wit
Wymyziaj ode mnie za uszkiem nowego członka rodziny. Feliks jest uroczy. Obrazek
Hortensje i żurawki masz bombowe. A rabaty z jeżówkami i liatriami też piękne. Brawo! Tak trzymać. ;:138
Awatar użytkownika
Alania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10449
Od: 17 lip 2008, o 21:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Hortensje róże i jeżówki

Post »

Słodziak z tego Twojego Feliksa ;:167
Anitko, ogród pięknie dojrzewa - gratuluję pięknych kompozycji ;:215 ;:138
Awatar użytkownika
Ola2310
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3071
Od: 24 maja 2015, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wojkowice śląsk
Kontakt:

Re: Hortensje róże i jeżówki

Post »

No to jestem kochana...postanowiłaś nas nie opuszczać to i my nie możemy ciebie... ;:173
Ogród masz piękny, rabaty takie szerokie , godne pozazdroszczenia...
Kotek miał szczęście że trafił na takich ludzi jak Ty i twój narzeczony...Macie dobre ;:167
Filemon24
1000p
1000p
Posty: 1457
Od: 1 sie 2014, o 14:59
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: północne mazowsze

Re: Hortensje róże i jeżówki

Post »

aneczka1979 pisze:Witam Anitko i ja. :wit
Wymyziaj ode mnie za uszkiem nowego członka rodziny. Feliks jest uroczy. Obrazek
Hortensje i żurawki masz bombowe. A rabaty z jeżówkami i liatriami też piękne. Brawo! Tak trzymać. ;:138

Ja już jestem zakochana w Feliksie ;:167 wyjątkowy kociak z takim się jeszcze nie spotkałam ;:167 Szkoda tylko, że Filemon go nienawidzi no, ale nie ma wyjścia musi go w końcu zaakceptować.
Alania pisze:Słodziak z tego Twojego Feliksa ;:167
Anitko, ogród pięknie dojrzewa - gratuluję pięknych kompozycji ;:215 ;:138
Kochana przede mną jeszcze ogrom pracy żeby było na prawdę ładnie, ale najgorsze mam już i tak za sobą rozwalanie skalniaka i przewożenie ogromnej ilości ziemi najbardziej mi się dały we znaki.
Ola2310 pisze:No to jestem kochana...postanowiłaś nas nie opuszczać to i my nie możemy ciebie... ;:173
Ogród masz piękny, rabaty takie szerokie , godne pozazdroszczenia...
Kotek miał szczęście że trafił na takich ludzi jak Ty i twój narzeczony...Macie dobre ;:167
Ciesze się, że Feliks szczęśliwie do mnie trafił bo niestety marny by był jego los :(
Awatar użytkownika
Kaszka
100p
100p
Posty: 114
Od: 10 paź 2014, o 16:57
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Hortensje róże i jeżówki

Post »

Myzianki dla małego kocurka :wink:
Filemonku wszystko rośnie w oczach,rabaty zagęszczają się.Lubię do Ciebie zaglądać :heja
Filemon24
1000p
1000p
Posty: 1457
Od: 1 sie 2014, o 14:59
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: północne mazowsze

Re: Hortensje róże i jeżówki

Post »

Niestety jeszcze musi trochę upłynąć czasu zanim wszystko będzie ładnie rozrośnięte ;:124
Awatar użytkownika
kasia100780
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3148
Od: 31 lip 2014, o 16:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: Hortensje róże i jeżówki

Post »

Ślicznie u Ciebie Anitko :)
Kotek słodziutki, dobrze że do Was trafił.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”