Zaduma po upalnym lecie! cz.39

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Zaduma po upalnym lecie! cz.39

Post »

Pięknie zima nam dziś wszystko oszroniła. Miałaś rankiem niższą temperaturę u mnie tylko -10 st.
Dobrze, że wszystko na forum jest po staremu, odetchnęłam z wielką ulgą.
Dokarmianie ptaszków bardzo ważne, nie wiem dlaczego ale u mnie same wróble, sikorki gdzieś tego roku pofrunęły.
Słoneczko dziś nam pięknie świeci, taką pogode z małym mrozem w ciągu dnia bardzo lubię.
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Zaduma po upalnym lecie! cz.39

Post »

Witaj Marysiu :wit . Oj rzeczywiście było mroźno ale Ty uchwyciłaś cudnie ten mróz ;:108 . Mnie nie chciało się zabierać aparatu ;:306 . Nie było mnie dwa dni n forum a teraz gdzieniegdzie czytam o tym zamykaniu forum ;:oj . Oby nic takiego nie miało miejsca bo szkoda ;:223 . Ciekawa jestem co dalej bo prawdę mówiąc aż mnie zmroziło :( . Pozdrawiam :wit .
Awatar użytkownika
kasik 69
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3666
Od: 10 maja 2010, o 15:04
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Zaduma po upalnym lecie! cz.39

Post »

:wit Witaj Marysiu, już któryś raz przymierzam się do wpsiu. Lubię spacerować po Twoim ogrodzie masz tyle roślin którch nie znałam. A te zmrożone zdjęcia cudo ;:180. Pozdrawiam cieplutko.
Zapraszam do mnie,
Moje wątki
Nasz Ogród
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16618
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Zaduma po upalnym lecie! cz.39

Post »

Ależ Ty masz cudowną zimę, Marysiu! ;:138 ;:138 ;:138 Takie krajobrazy kocham i bardzo mi ich brakuje. ;:108 Dobrze że u Ciebie mogę na nie popatrzeć i nacieszyć oczy! :roll: ;:303
U mnie mrozek, owszem, jest, niewielki na razie, ale ma być większy, tylko bez śniegu, co bardzo mi się nie podoba. ;:185 Zapewne jeszcze bardziej nie lubią takiej pogody moje roślinki. ;:108 Ponieważ jednak nie moja w tym głowa, to zwyczajnie muszę się z taką sytuacją pogodzić. ;:7
Zdrówka. ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25131
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Zaduma po upalnym lecie! cz.39

Post »

Ale masz piękną zimę.
Niestety Twoje życzenia dla mnie się nie spełniły co do zimy. Mróz owszem i jest tak jak i u Lucynki, ale bez śniegu.
Byleby większy nie przyszedł, bo marny żywot naszych roślinek będzie.
Za to liczę na spełnienie drugiej części życzeń co do remontu.
Bardzo by sie przydał ;:196
Awatar użytkownika
marzena06
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3072
Od: 4 cze 2008, o 22:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Zaduma po upalnym lecie! cz.39

Post »

Marysiu podrzuć mi trochę śniegu bo by i u nas trochę się przydało tego białego puchu :wit
Kwiat jest uśmiechem rośliny Pozdrawiam Marzena
Moje wątki
Marzenkowo cz.1
Awatar użytkownika
lora
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10604
Od: 25 maja 2010, o 13:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Zaduma po upalnym lecie! cz.39

Post »

;:oj piękna zima wokół Ciebie, łap w kadry... super ;:138
pozdrawia Misia

Ogrodowe wątki Misi
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Zaduma po upalnym lecie! cz.39

Post »

Uuu Marysiu u Ciebie zima na całego :) tylko widzę nieliczne kolorki jeszcze się próbują przebić przez śnieg :) dobrze, że wszystko okryte taką puchową osłonką to nie zmarznie :)
Awatar użytkownika
pelagia72
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7988
Od: 2 mar 2009, o 21:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pomorskie

Re: Zaduma po upalnym lecie! cz.39

Post »

Marysiu
Dziękuję za pamięć ;:196 Ale ja kwietniowa Agusia ,jak Czesław
Pięknie fotografujesz zimę :!:
Jak by przyszedł jakiś stylista i wymyślił bajkową ,niesamowitą scenerię .
Pierwsza fotka skojarzył mi się z plenerami ''Władcy pierścienia''.
Zaraz wynurzy się jakiś elf albo czarownik :D
U nas też pierońsko zimno.
"Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami"
Moje linki
Awatar użytkownika
Igala
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2613
Od: 11 gru 2012, o 19:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Zaduma po upalnym lecie! cz.39

Post »

pelagia72 Czy u was jest kiedykolwiek smog?
Zapraszam serdecznie! Iga
Kontrolowana dzikość cz.2
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42129
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Zaduma po upalnym lecie! cz.39

Post »

Witam!
No proszę zima Was tak samo porusza jak kiełkujące przebiśniegi! ale nie dziwię się skoro nie ma śniegu...bo ja właściwie z niewielkimi przerwami mam od listopada :wink:

Asiu tak rośliny okryte razem z okryciem, bo gdzie przykryłam gałązkami iglastymi to nawet nie widać Obrazek

Justynko dla dziewczynek odstąpiłabym, ale jak :roll:
Werbenę patagońską wytępiłam jak komuś pisałam, ale w miejsce jej mam las siewek werbeny hastaty, którą już też wyrywałam. Patagońska uchowała się w tunelu i na jesieni nasiona rzuciłam w grunt. Myślę że będą siewki albo nasiona ;:215

Beatko niestety! nie wiadomo o jaką grupę dbają, ale o maluczkich na pewno nie!

Iwonko niestety mróz zrobił się up.... bo wilgoć (stąd szadź) i wiatr niestety zapierają dech przy -7 st.

Dorotko wczoraj było ślicznie, ale dzisiaj szaroburo i ta wilgoć, że przejście przez ogrodu nie należy do miłych...no i znowu latam z wrzątkiem do kurów :wink:
U mnie sikorek dziesiątki i widzę jak tyją ;:306 wróble, mazurki, kosy, kowaliki. Sikorki są bogatki, ubogie i modre ;:215 Najwięcej młócą przy karmniku z dala od domu :uszy

Ewelinko jak zobaczyłam ten spektakl to poszłam po aparat, bo do kurek wychodzę obładowana w wodę, czajnik itp poza tym latam ze słonecznikiem i napełniam karmniki, ale widoki musiałam Wam pokazać ObrazekNie martw się ...będzie dobrze tylko trzeba iść do wyborów w maju i wybrać właściwych. Obecni nie przegłosują ...nie odważą się przed wyborami ;:306 Pozdrawiam ;:168

Lucynko takie mamy klimaty i już! Są rejony gdzie jest większy śnieg i większy mróz, ale mnie wystarczy tyle. Widziałam na FB jak facet zgarniał śnieg z dachu i robił tunel żeby wyjść z chałupy...no i dobrze, że nie mieszkam w Bieszczadach ;:306
Lucynko roślinki wyjdą bo to nie pierwsza taka zima, a mrozu wielkiego na razie nie ma.
Trzymaj się cieplutko i zdrowo ;:196

Gosiu no tak Wy obydwie z Lucynką mieszkacie w innej strefie klimatycznej Obrazek Nie mów chop! bo zima jeszcze się nie skończyła, a ta serwuje nam różne atrakcje. Musisz pracować nad swoim M, a ja będę trzymać kciuki to życzenia na pewno się spełnią ;:196

Marzenko przyjeżdżaj oddam w dobre ręce ;:168 Są miejsca że nawet jest go w nadmiarze, szczególnie po przejechaniu pługa, a w prognozie w piątek ma być świeża dostawa śniegu Obrazek

Misiu z tym białym to jest tak, że piękny ale ciągle taki sam Obrazek


Mariuszu niby niedaleko mieszkamy a różnica jest. Wiesz bliżej Krakowa też nie ma takiej pięknej zimy...my mieszkamy wyżej i jak śnieg spadnie to zawsze poleży Obrazek Kolorki to kuleczki na różowej śnieguliczce! to piękna roślina cały rok!

Agnieszko może zapamiętam, a jak nie to wybacz Obrazek będę się powtarzać :;230
Dziękuję za miłe słowa, napisane przez Ciebie są mi szczególnie drogie, bo znam Twoje wyczucie smaku ;:215
A wiesz że jak wyszłam i zobaczyłam właśnie ten widok to wróciłam z aparatem. Za niedługo mgły opadły i już było zwyczajnie :lol:
U mnie też pierońsko zimno, chociaż termometr nie wskazuje aż tak niskich wartości. Za to mogłam odpalić kominek i zrobiło się przytulnie ;:196

A żeby ocieplić zimę to kilka zdjęć z maja!
Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Dziękuję za odwiedziny i życzę dobrej nocy!
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Zaduma po upalnym lecie! cz.39

Post »

Witaj Marysiu,masz dużo śniegu ,a dlaczego u mnie stopniał to nie rozumiem ,wspomnienia nas ocieplają i miło się ogląda każdy kwiatuszek ,ptaszków masz w karmnikach mnóstwo ,u mnie same sikorki i do tego bardzo płochliwe ,ale zjadają co chwilę dosypuję ,pozdrawiam ,jutro jadę d Krakowa ,myślę ,ze jakieś nasionka przyjadą do domu,pozdrawiam ;:196
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Zaduma po upalnym lecie! cz.39

Post »

Śliczny Marysiu ten Orlik z jasnymi listkami ;:215
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”