Zaduma po upalnym lecie! cz.39

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
pelagia72
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7961
Od: 2 mar 2009, o 21:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pomorskie

Re: Zaduma po upalnym lecie! cz.39

Post »

Marysiu
Ale się zdenerwowaliśmy rzekomym wyłączeniem F.O. :(
Kawał życia mi tu minął i nauczyłam się bardzo dużo. :)
Szkoda ludzi i wiedzy ogrodniczej zawartej w treści postów.
Wniosek z tego płynie taki ,że zawsze trzeba mieć papierowy kajecik i kontakty zapisane w nim, podobnie w przypadku komórki.
Marysiu szkoda ,że księżyca nie udało się uwiecznić.
Już papryczkę moczysz do wysiania :?: Nie wyciągną się sieweczki :?:
"Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami"
Moje linki
Awatar użytkownika
ewa w
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6837
Od: 13 sty 2012, o 14:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: rybnik

Re: Zaduma po upalnym lecie! cz.39

Post »

Marysiu polowałam na "zaćmienie" i zasnęłam :? Wschód słońca niby od tej gorszej strony całkiem ładny i na horyzoncie jakby ocean :lol: Wklepałam adres bloga w zakładki ale to już nie to samo ;:185 Jestem niespokojna o utratę kontaktów z Tobą Marysiu i innymi osobami na forum. Jak tak można traktować ludzi... niech sobie prostują swoje zwoje mózgowe ;:131 to robienie ogólnoświatowego kołchozu z pełną cenzurą już mnie dobija.
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Zaduma po upalnym lecie! cz.39

Post »

Witaj Marysiu no i po zaćmieniu i u nas nie było wiele widać, bo zasnute niebo było, a budziłam się od 4 co chwile i latałam po mrozie w koszuli, bo z okna u nas nie widac, oj dobrze, że sąsiadów nie interesował ten księżyc, bo ubaw by mięli ;:306 ;:306 ;:306
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16587
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Zaduma po upalnym lecie! cz.39

Post »

Marysiu, mam nadzieję, że białe nie tylko wiosną lubisz. ;:63
Zaćmienia i ja nie widziałam. ;:185 Chmury nie pozwoliły ;:145 , ale przynajmniej się wyspałam. ;:306 M czuwał i nie miał powodu mnie budzić. ;:138
Pozdrawiam. ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42117
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Zaduma po upalnym lecie! cz.39

Post »

Witam!

Agnieszko na szczęście wyrok bezterminowo odroczony, a na wybory do UN trzeba iść i słuchać kandydatów :D
Nie wyobrażam sobie zaprzepaszczenia tego całego dorobku jednym kliknięciem... ;:oj Tworzyło to tysiące ludzi...bezinteresownie oddając swoją wiedzę ;:162
Tak papierowy kajecik jest pożądany i dlatego co wymieniam telefon wszystko spisuję, bo jedno na karcie inne w pamięci telefon i potem trzeba uzupełnić ;:131
Troszkę tez żałuję, że nie widać było nie tylko księżyca ale NIC ;:306 Miałam nadzieję na poranny czerwony księżyc, bo wcześniej nic by mnie z wyrka nie wygnało.
Nasionka puchną i zaraz pójdą do ziemi, bo ostre sieje się wcześnie więc będzie dobrze ;:215
Ucałowania Agnieszkowe ;:196 Obrazek

Ewciu Nie martw się będzie dobrze, a kontaktu ze mną nie utracisz bo mam Cię na FB i w telefonie! ;:4 Jak będziemy chciały to się znajdziemy...poza tym jakby co to nawet o 5 rano pukaj w moje okienko!
Ja niestety widzę w UN kolejne RWPG tylko standard życia mamy ciut lepszy, a jak wprowadzą poprawność polityczną i i cenzura wróci tylko wymogi inne!

Iwonko to Ty jesteś większa.... ode mnie ja w zimie nie latam w koszulinie tylko ubieram się zimowo. Jedynie latem w szlafroczku ;:306 Teraz to i to może mi się urwać...zobaczymy ;:131

Lucynko tego białego za oknem mam już dość ;:131
No to Ty masz dobrze czujkę w okno wstawiłaś, a sama smacznie spałaś ;:19
Ja już wieczorem czytałam i słyszałam prognozy że niebo będzie zachmurzone...i uwierzyłam!
Pozdrawiam serdecznie ;:196

Później postaram się znaleźć coś optymistycznego ;:4
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Zaduma po upalnym lecie! cz.39

Post »

Witaj Marysiu,ależ mnie wyprowadziła wczoraj z równowagi wiadomość ,że forum już nie będzie ,nawet nic napisać nie potrafiłam ze złości,ale może to się nie sprawdzi ,bo przecież już nie spacerowalibyśmy po naszych ogrodach codziennie ,byłaby wielka szkoda ,ja też nie widziałam księżyca ,o 4 jeszcze nie spałam ,ale jeszcze nic sie nie działo ,a potem to ja już usnęłam słodko i minęło ,chociaż pogoda była piękna ,ale Boguś pojechał do Krakowa i tam oglądał ,pozdrawiam i buziaczki ;:196
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Zaduma po upalnym lecie! cz.39

Post »

Oj Marysiu, powiedziała bym, że dla zdrowia to było, ale gdyby był śnieg i na bosaka ;:306 nic takiego nie było niestety, a temperatura na maleńkim minusie, dopiero rano przymroziło bardziej ;:108
Awatar użytkownika
Igala
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2603
Od: 11 gru 2012, o 19:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Zaduma po upalnym lecie! cz.39

Post »

Maria a co tojest takie ładne?
https://www.fotosik.pl/zdjecie/901243847c65cc37
Naprawdę już znudził ci się śnieg? Ja się cieszę bardzo bo przynajmniej jest mniej ponuro no i roślinki mają kołderkę. Dzisiaj piękna zima z ;:3 no i "piękny mróz" -12C ale mój termometr pod wiatą i w zagłębieniu okiennym, więc myślę że mroz był jednak większy.

iwona0042 a faktycznie chodzisz po śniegu na bosaka? Pytam bo ja tylko po rosie latem :)
Zapraszam serdecznie! Iga
Kontrolowana dzikość cz.2
Awatar użytkownika
jonatanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3255
Od: 4 mar 2012, o 12:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: opolskie

Re: Zaduma po upalnym lecie! cz.39

Post »

Witaj Marysiu.Na nadchodzący Nowy Rok pragnę złożyć życzenia wszelkiej pomyślności. Życzę sił i wytrwałości w dążeniu do zamierzonych celów .Niech Ci się spełnią te marzenia, które rzeczywiście chcesz, żeby się ziściły i oby przyniosło Ci to wiele radości. Serdeczności i wszystkiego najlepszego!Właśnie dostałam nerwa na wieść o zamknięciu forum. Ja wracam na stałe a tu takie wieści. ;:185
Tutaj jest część naszego życia. :oops: Teraz biegnę nadrabiać zaległości.
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42117
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Zaduma po upalnym lecie! cz.39

Post »

Witam w piękny zimowy poranek!

Dzisiejszą zimę akceptuję! mimo że -12 to widoki zapierają dech :D

Martusiu ja też wpadłam w złość ale coś krążyło wokół, miałam oznaki z różnych stron że groźba wisi, ale dobrze że ludzie poszli po rozum do głowy i żeby im ten rozum został na dłużej. Odebraliby nam spory kawałek naszego dobrego życia, bo niby zawsze można umówić się telefonicznie ale na pewno byłoby trudniej.
Boguś widział księżyc :?: :?: :?: ...ja wyżej i miałam mgłę, a w Krakowie tak bardzo narzekali na smog ;:oj
Pozdrawiam i ściskam mocno Obrazek

Iwonko dajesz popalić ...ja nie jestem taka odważna, bo mam problem z krtanią i szybko skończyłabym na antybiotyku ;:131

Igalo ja inwalidka bo i po trawie nie chodzę żeby mnie coś nie użarło...uczulenie na szerszenie pozbawiło mnie odwagi ;:222

Witaj Joasiu! nie denerwuj się wszystko zostało jak na razie po staremu! może w przyszłości trzeba będzie coś pomyśleć ale w tym już głowa moderatorów. My dalej mamy forum i możemy pokazywać i oglądać ogrody. Bardzo dziękuję za przemiłe życzenia i niech się spełnią. Zaraz zajrzę co u Ciebie bo dawno nie widziałam Twojego miejsca na ziemi ;:167

No to dzisiaj będzie na biało!


Obrazek

Obrazek

tu drugi karmnik w głębi ogrodu a pod nim czarno od skorupek!

Obrazek



Obrazek


Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pięknie łuszcząca się kora Heptakodium...nie potrafię zrobić odpowiedniego zdjęcia, ale uwierzcie!
Obrazek


Obrazek


Dziękuję za odwiedziny i miłego dnia Wam życzę!
Awatar użytkownika
jonatanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3255
Od: 4 mar 2012, o 12:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: opolskie

Re: Zaduma po upalnym lecie! cz.39

Post »

U mnie mrożno lecz śniegu o wiele mniej. Roślinki maja kołderkę.
Awatar użytkownika
duju
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3962
Od: 13 paź 2008, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Zaduma po upalnym lecie! cz.39

Post »

Marysiu, ja bym przyjęła trochę tego śniegu, widoki masz cudne. U mnie ani roślinki nie mają kołderki, ani dziewczynki nie użyły sanek :wink:
Czy patagońską lepiej wysiać, czy masz może na wydanie sadzonki? - wiesz później, jesiennie.
Pozdrawiam - Justyna
Awatar użytkownika
juni
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2079
Od: 17 wrz 2009, o 10:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Rybnik

Re: Zaduma po upalnym lecie! cz.39

Post »

Marysiu widoki zimowe masz piękne, a rozporządzenia unijne to nic dobrego dla zwykłych obywateli.
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”