Mój ogród 07 - leosta

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
leosta
500p
500p
Posty: 993
Od: 29 sty 2008, o 08:43
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Stargard

Mój ogród 07 - leosta

Post »

Chcę i ja pokazać swoją działkę. Mój ogród jest w Stargardzie Szczecińskim. Uprawiam go od 10 lat. :D


ObrazekObrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
x_B-a
---
Posty: 675
Od: 14 lip 2006, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Witaj w naszym gronie Leosto. Pokaż nam więcej fotek i jeśli można troszkę większe. Myślę, że masz sporo do pokazania. Napisz też coś o swojej działeczce. Pozdrawiam serdecznie. Beata.
eMZet
1000p
1000p
Posty: 1349
Od: 7 lip 2006, o 22:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Post »

Bea pisze:Witaj w naszym gronie Leosto. Pokaż nam więcej fotek i jeśli można troszkę większe. Myślę, że masz sporo do pokazania. Napisz też coś o swojej działeczce. Pozdrawiam serdecznie. Beata.
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w większym formacie "klikaj" na nich - to miniaturki.
Mietek.
grigori24
---
Posty: 1613
Od: 18 paź 2007, o 17:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Post »

Leosto wklepnij więcej fotek Twojego ogrodu. Już się nie mogę doczekać ! :D :D :D. Jeśli można to trochę większe zdjęcia !!!!!
x_B-a
---
Posty: 675
Od: 14 lip 2006, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Klepanie klepaniem, ale łatwiej mieć ogląd na całość jak się je ogląda razem. Musiałam trafić na moment zmieniania posta, bo widzę, że teraz jest o wiele więcej fotek. Poprzednio widziałam tylko cztery :D .
Awatar użytkownika
leosta
500p
500p
Posty: 993
Od: 29 sty 2008, o 08:43
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Stargard

Post »

Dzięki Beo za zainteresowanie, szczególnie od Ciebie. Pozdrawiam także wszystkich którzy odwiedzili moją działeczkę.
Awatar użytkownika
Babopielka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6087
Od: 9 wrz 2007, o 19:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Okolice Rypina

Post »

Witaj -śliczne roślinki - jeśli możesz to pokaż nam zdjęcia ogólne ogrodu bo jestem ciekawa jak to wygląda w całości :roll: :D
Awatar użytkownika
leosta
500p
500p
Posty: 993
Od: 29 sty 2008, o 08:43
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Stargard

Post »

Dzięki Bożenko za post, spełniam prośbę :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
tulipanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5993
Od: 20 kwie 2007, o 12:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post »

Witaj leosta na forum :P
Twój ogród wygląda bardzo ciekawie. Sporo fajnych roślinek, tak czyściutko, nawet malutkiego chwaścika nie widać :wink:
Piszesz, że uprawiasz go 10 lat. To już sporo czasu. Z pewnością przez ten okres zgromadziłaś wiele roślinek.

A jak duży jest twój ogród ?

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
perla
500p
500p
Posty: 560
Od: 18 lis 2007, o 10:36
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Marcinkowo

Post »

Witaj, zapowiada się bardzo ciekawie. Prosimy o więcej zdjęć ;:6
Awatar użytkownika
leosta
500p
500p
Posty: 993
Od: 29 sty 2008, o 08:43
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Stargard

Post »

Muszę coś wyznać. Otóż forum to otworzyli mój syn z wnuczką za namową mojej żony. Skoro sprawiono mi taką niespodziankę to muszę kontynuować. Jak już napisano działkę uprawiam od 10 lat. Działka ma 500m2.Przejąłem ją po starszej osobie.Ja jestem emerytem przed 60-tką. Pierwsze lata to była ciężka praca polegająca na wykarczowaniu wszystkiego. Drzewa i krzewy powypuszczały tyle odrostów że wszystko było poplątane a na dodatek poprzerastane pokrzywami i podagrycznikiem tudzież innym zielskiem. Początkowo była to działka typowo warzywna.Stopniowo nasadzałem od podstaw drzewka owocowe i kwiaty. Na takie przemiany od podstaw te 10 lat to minęło jak chwila. W miarę przybywania supermarketów działka stawała się typowo rekreacyjna - kwiaty, trawka i trochę drzewek owocowych.W tym roku zamierzam ograniczyć do minimum warzywa na korzyść roślin ozdobnych.Bardzo lubię krzewy, a moją ulubioną rośliną jest piwonia. Muszę się nauczyć wklejać zdjęcia.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Erazm
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6950
Od: 17 sie 2005, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: centrum

Post »

Działeczkę masz ładną. Z tego co napisałeś wnioskuję, że jest w ramach ROD. :lol:
Pozdrawiam Andrzej.
Awatar użytkownika
eukomis
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4134
Od: 13 sty 2008, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post »

Witaj leosta masz bardzo ładny ogród i pewnie tak jak my wszyscy nie możesz się doczekać wiosny.Mam nadzieję, że pokażesz nam więcej pięknych zdjęć pozdrawiam Halina
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”