Kolejny sezon w ROD... cd.

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
ktoś
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4530
Od: 11 lis 2008, o 10:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Głogów

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Co tu pisać - nic tylko ogladać. Dołączam do grona zachwyconych jesienią i Twoimi zdjęciami . ;:oj ;:oj
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11290
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Igala lubię Twój komentarz i spojrzenie na moje fotopstryki !Bardzo dziękuję! ;:168
Przyjemnie mi przeczytać opinię inną od jednakowo brzmiących wszędzie forumowych stereotypów ... ;:215
Lucynko ja je tylko zauważyłam i aparatu użyłam ;:196 ..znaczy się te koraliki. Mnie też się spodobały! :lol:
Dziękuję za miłe odwiedziny! :D

anabuko1 jesień chyba wszędzie jednaka ja może więcej uwagi jej poświęcam i obserwuję:?: :;230 ;:7 Dziękuję za uznanie dla zdjęć! ;:168

Danusiu i Ty się pofatygowałaś do mnie z tak miłymi komplementami ;:196 bardzo się cieszę! ;:180

Bardzo się cieszę ze wszystkich odwiedzin i miłych komentarzyObrazek

Wątek ma się ku końcowi ;:131 ...jeszcze jesiennych zdjęć nieco... pogody załamanie w meteo wieszczą i nie będzie już tak złociście i rudo... :(

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek
nie tylko żółcie i czerwienie ....zieleń paproci ogrodowych ładnie współgra o tej porze
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Awatar użytkownika
ktoś
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4530
Od: 11 lis 2008, o 10:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Głogów

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Maryniu zagladam na różne watki dość często, ale nie zawsze wiem co wpisać . A Twoje zdjęcia sa inne niż wszystkie :D .
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16587
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Maryniu, mam nadzieję, że zaraz otworzysz nowy wątek, bo na pewno masz duży zapas zdjęć, które nam możesz zaprezentować. ;:303 ;:303
Kolejna porcja fantastycznych zdjęć wzbogaciła moje estetyczne doznania. ;:33 Dziękuję i pozdrawiam ;:79 Miłej niedzieli życzę. ;:167 ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Witaj :wit . Mało mnie ostatnio na forum bo czasu brakuje ale na tak piękne zdjęcia musiałam się załapać ;:215 . Piękną i kolorową masz jesień. To spora zasługa pogody ale też Twojego oka do robienia zdjęć ;:108 . Pozdrawiam ciepło :wit .
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16974
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Fajnie, Maryniu,że poświęcasz więcej czasu tej jesieni na obserwacje i fotografowanie jej.
Bo mamy co podziwiać. ;:173
Podziwiam zwiewne, lekkie trawy..Ja mam ich niedosyt. ;:173
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25125
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Ten wątek się kończy, ale mam nadzieje, że za chwilę bedzie nowy ze wspomnieniami
Mam nadzieję, że nie dasz się prosić.
Awatar użytkownika
Katiusha
1000p
1000p
Posty: 1216
Od: 24 kwie 2014, o 13:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

:wit Zdążyłam jeszcze przed zamknięciem popodziwiać prawdziwą galerię z mnóstwem zdjęć pięknego ogrodu ;:oj
Cudowne zbliżenia, kolory, portrety pszczółek i czarnego pomocnika ;:215
Czekamy na więcej ;:167
Awatar użytkownika
stasia_ogrod
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5199
Od: 13 mar 2011, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: andrychow

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Maryniu kochana, zachwycam się cudowną paletą barw w Twoim wypieszczonym ogródeczku. ;:oj
Wcale nie widać kończącego się sezonu, bo wszędzie gdzie się spojrzy, to coś kwitnie czy to trawka, czy bylinka, czy drzewo w złocistych barwach, nawet chyba wrzośca wypatrzyłam. Również królewna do kamery się wdzięczy - patrzcie oto jestem, nie boję się zimy i kolejnego pączusia przed obiektywem prezentuje. ;:433 ;:433 Czarne jagody,niebawem będą przekąska dla skrzydlatych przyjaciół a na razie cieszą oko obserwującego. ;:63
https://www.fotosik.pl/zdjecie/204d05b33e7f30be Żurawka na tej fotce wygląda obłędnie a słoneczko, wspaniale uwypukla bajeczne wybarwienie nerwów liściowych. ;:63 ;:63
Wspaniałej pogody na długi listopadowy weekend ;:3 i do zobaczenia w kolejnych odsłonach wątku. ;:cm ;:cm :wit
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11290
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Bardzo dziękuję za miłe ;:167 opinie o moich zdjęciach Danusi,Lucynce,Ewelince,Katiushce, Stasieńce, kłaniam się nisko z wdzięcznością za odwiedziny i chęć pogłaskania mojego ego... :D ;:4 To wielce sympatyczne dla mnie! ;:180 ;:168

anabuko1
to fakt,jesień piękną jest i można zatracić się w jej podziwianiu i fotografowaniu co namiętnie czynię... :uszy Jej pokazywanie jest dla mnie frajdą bo żal fotografować do szuflady. Mam zwolenników i liczne grono cichych obserwatorów co ma też dla mnie znacząca wymowę. Dlatego też tu jestem... :D

Margo2 dawać się prosić nie mam zamiaru ;:oj Wątek otworzę ale jakoś ociągam się bo nie mam weny na otwarcie.. :roll: Wspominać nie mam co bo intensywnie pracowałam na FO cały sezon, czas przestawić się na odbiór...Choć szczerze powiedziawszy nie mam ochoty nawet na oglądanie czyichkolwiek wspominek ..Czas odpocząć i ładować akumulatory na nowy sezon jeżeli Opatrzność pozwoli.. ;:7 A jakieś aktualne fotki z codzienności zawsze się u mnie znajdą...Muszę dbać ,żeby moje foto sprzęty po sezonie nie zardzewiały! ;:306

Dziękuję wszystkim za sympatyczne odwiedziny i komentarze! ;:168


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Chociaż u Ciebie mogę zobaczyć, że nasza polska jesień naprawdę potrafi być złota. Mienią się te barwy, jedna łagodnie przechodzi w drugą ;:oj Całe szczęście, że ktoś kiedyś wymyślił, jak takie widoki można zatrzymać na dłużej. Moja jesień już od dawna szara i smutna. Na działkę już nie jeżdżę, nic tam ciekawego w tej chwili nie ma. Wszystko dawno ścięte przez mróz. Ale z przyjemnością zaglądam do takich kolorowych wątków, gdzie jeszcze coś się dzieje ;:180
Pozdrawiam cieplutko ;:196
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

No tak Maryniu teraz nastąpi druga część jesieni, ta szara i bura, deszczowa i zimna, tej już nie lubię, jej chyba nikt nie lubi ;:185 dlatego trzeba się cieszyćostatkami tej pięknej brązowo- złotej, u Ciebie jest piękna ;:138
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11290
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Na koniec wątku Iwonki Dwie załapały się ;:196 ;:196 Dziękuję za miłe odwiedziny i

zapraszam do nowego wątku TU...
Moderatorów proszę o zamknięcie tego wątku! ;:180
:wit
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”