Kolejny sezon w ROD... cd.

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16555
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

U mnie przebiśniegów zawsze ubywa, zamiast przybywać. ;:222 Pewnie mnie nie lubią. ;:224
Maryniu, tym bardziej Twemu M należą się słowa uznania. ;:63 ;:63 Musi Cię bardzo dobrze znać. ;:215
Dobrego i zdrowego tygodnia dla Was. ;:167 ;:167 ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Maryniu masz już sporo wiosennych, pięknych zdjęć ;:215 , a ta trawka to co to za jedna wyrywna jakaś, czy tak wcześnie zaczyna kwitnienie?
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Witaj :wit . Wawrzynek robi wrażenie tylko szkoda, że on trujący jest :( . Ciemierniki też piękne a ja nie mam ani jednego . Twoja wiosna pokazuje coraz więcej koloru i te artystyczne portrety ;:215 . Pogoda bardzo nieciekawa, wiatr zbyt długo się utrzymuje i to jest już denerwujące. Nie wspomnę o tych szkodach jakie poczynił w kraju ;:222 . Czy ten klimat nie może się jakoś ogarnąć i zawsze coś ?? Pozdrawiam i słońca życzę :wit .
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11280
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Pogoda się poprawia nawet ;:3 przyświeca jak się nie zmieni to trzeba będzie na działkę się wybrać wiosny poszukać...

Lucynko przebiśniegów to i u mnie ubyło znacznie ;:219 ale trzeba chwalić to co jest, ;:108 Nie wszystko nam się udaje co byśmy chcieli . A M już ponad pół wieku mnie zna :) więc wiesz jak jest!

Obrazek

Obrazek

Iwona0042 to jedna z najwcześniej kwitnących leśnych trawek - kosmatka .Zdjęć mi nigdy nie brakuje bo strzelam ich mnóstwo. Dziękuję za odwiedziny!

Obrazek

Obrazek

ewelkacha88 wawrzynek trujący jest to prawda ale nie demonizujmy...wiele takich roślin mamy w ogrodach ...Wystarczy posadzić w miejscu nieco odosobnionym skoro ma się jakiekolwiek obawy i cieszyć się jego kwitnieniem wczesno -wiosennym :)
Ciemierniki to również trujące rośliny... ;:131 Dziękuję za uznanie dla moich portretów ;:180

Obrazek

Obrazek

Obrazek


:wit
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Maryniu pogoda u Ciebie się poprawia, to jesteś szczęściarą, u nas ciągle deszcz, grad, wiatr, a wiosna schowała się i wyleźć nie chce ;:185 , śliczne portreciki krokusów, no bajka Maryniu ;:167
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16555
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Maryniu, przytuptałam zobaczyć, jakie zdjęcia przywiozłaś z działeczki.
Ponieważ sama jeszcze na działce nie bywam, to z radością obejrzałam sobie Twoje wiosenne kwiatuszki. :tan :tan
Śliczności jak malowane. ;:138 ;:138
Zdrówka dla Ciebie i Twojej drugiej Połówki. ;:167 ;:167 ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11280
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Iwonko ;:196 no nie mam za co chwalić pogody! ;:131 Wczoraj było tak sobie a dzisiaj ;:222 Chłodniej i pada, słoneczka brak.Wczoraj pierwsze krokusiki już udały się na spoczynek inne jeszcze stulone.
Dziękuję za uznanie dla krokusikowych obrazków! ;:180

Lucynko wczorajsze zdjęcia dopiero dzisiaj pokażę bo na dzień wczorajszy byłoby za wiele. :)
Niewiele ich bo obiektów do fotografowania tyle co nic, niemniej odgrzewać niczego nie muszę ;:224 Z pustą kartą pamięci nie wracam z wyjazdów :heja
Za życzenia zdrowotne ;:167 dziękujemy i odwzajemniamy z serdecznością ;:167 . Odpukać w niemalowane nawet zwykłe katarki nas w sezonie ominęły... ;:333 Rozwaga i profilaktyka ... przede wszystkim! :tan
Radość sprawia mi ocena wiosennych roślinek. ;:180

dereń
Obrazek

pojedyncze siewki przebiśniegów rozsiane po całej działce

Obrazek
pierwsze moje :) kotki
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Awatar użytkownika
Blueberry
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6660
Od: 7 kwie 2013, o 22:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
Kontakt:

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Piękne widoki, coraz więcej kolorów ;:63
?Nadzieja to jest kwiat, który zakwita i rośnie gdy inni go podlewają.? Charles Martin
Truskawkowa działka cz.3 Zielona ferajna cz.4
Pozdrawiam, Natalia
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16966
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Maryniu :wit
Co to za trawa na ostatnim zdjęciu ?
a ten kwitnący krzew ciut wyżej ?
Krokusy, przylaszczki cudne ujęte.
Wciąż wysoka połka fotografowania roślin. ;:63 ;:63
Z przyjemnością obejrzałam je wszystkie ;:108 ;:108
Bazie śliczne.A to dereń jadalny tak już kwiatki ładnie otoczył ??
pozdrawiam cieplutko ;:196
Awatar użytkownika
stasia_ogrod
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5199
Od: 13 mar 2011, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: andrychow

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Maryniu, :tan cieszę się razem z Wami z porządnie ogrodzonej działeczki, teraz sarny i dziki żadnych szkód nie narobią.
Nowa droga to lepszy dojazd, nawet autobusem dojedziecie. ;:215 U nas na osiedlu, od zeszłego roku są drogi i chodniki remontowane. Doszły ścieżki rowerowe i wiele parkingów, oraz świeża roślinność - jest coraz piękniej. :heja
Fantastyczna relacja z działeczki ;:433 ;:433 a kalanchoe miodzio, mnie brakuje właśnie białego. ;:63 ;:63
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16555
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

No właśnie, Maryniu, moje przebiśniegi też takie ruchliwe i rozłażą się pojedynczo po działce, miast tworzyć zwarte grupy, w których ładniej wyglądają. ;:7 Podejrzewam nornice tudzież inne podziemne gryzonie, że to one cebulki rozwłóczą w różne miejsca. :oops:
Rozchodnik ma już takie duże kapustki. ;:333
Miłej niedzieli. ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11280
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Dziękuję Natalko za odwiedziny! ;:196

Aniu trawa, która Ciebie zainteresowała to zimozielona turzyca 'Ice Dance' fajny olbrzymek już kilkuletni u mnie. ;:108 A kwitnący krzew to wawrzynek wilczełyko. Wcześniak cieszący od przedwiośnia. :) Bardzo mnie cieszy Twoje uznanie dla moich fotek! :D Dzięki wielkie! ;:168 ;:180

Stasiu ;:196 wreszcie bez stresu będę jeździć na działkę cóż tam nowego zastanę! :D Jeszcze nie cały ogród ogrodzony ale firma działa,wycinają krzewy rosnące wzdłuż starej siatki ale tempo piorunujące mają..
Masz rację miasta mamy coraz piękniejsze a i w moim poprawa infrastruktury miejskiej to oczko w głowie włodarzy miasta już od kilku lat i efekty są widoczne.
Dojazd do działek był dobry ale bez miejskiej komunikacji .Teraz wokół ROD powstaje osiedle mieszkaniowe więc zapewne uruchomiona zostanie jakaś linia autobusowa w co mi graj! Uniezależnię się od mojego osobistego kierowcy,który nie zawsze jest chętny do wyjazdu ... Oby tylko zdrowie służyło mi jak dotychczas to będzie ;:333 Dziękuję za miłe słowa bo to dla mnie zachęta ...

Lucynko ;:196 gryzoniom też się coś należy w naszych ogrodach więc używają sobie! :wit Dobrze,żeby tylko roznosiły a nie żarły,choć u mnie od 2 lat nornic nie widać może to działkowe koty je załatwiły...W ub. sezonie kreciki tylko pozwalały sobie aż nadto! Wszystkie rośliny garną się do życia ale
wiosenno-zimowa przeplatanka hamuje je równo! A my doczekać się nie możemy.. ;:223 Dzisiaj niby ciepło i słonecznie ale wietrznie i mimo 17 st,za oknem w cieniu szału termicznego nie ma. Po obiedzie spacerek trzeba będzie zaliczyć,na działkę chyba M się nie skusi...

pozdrawiam niedzielnie licznie zaglądających... ;:150

Obrazek

Obrazek
nawet jak ktoś nie rozpoznał to teraz już wie...forsycja zakwitła w domowym bukiecie :D
Obrazek
sasanka kwitnie na balkonie
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
w skrzynce balkonowej obudził się chwaścik nawet on teraz cieszy świeżutką zielenią
Obrazek
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Witaj Maryniu, pogoda u nas bylejaka, nawet ciepła nie ma takiego jak zapowiadali, więc przyszłam zobaczyć co u Ciebie ładnego, nie zawiodłam się, jak zawsze piekne portrety kwiatów ;:215 ;:215
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”