Krzaczki Kani (2)

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Krzaczki Kani (2)

Post »

Kasiu a wiesz, że ta Twoja tęsknota udziela się innym :;230 . Od kilku dni przeglądam szkółki i czekam na wiosenną przedsprzedaż róż ;:108 . Zamówię historyczne tak jak sobie obiecałam w zeszłym roku oraz pnące ;:173 . Posadzę krzewy różane to tu to tam a na prawdziwą różankę muszę jeszcze poczekać ;:224 . Uwielbiam takie różane przejścia i mam w planach kilka postawić także szukam niezawodnych róż pnących ;:108 . Zdjęcia nie usuwam , może faktycznie komuś się przyda. Pozdrawiam :wit .
isia60
200p
200p
Posty: 356
Od: 22 sie 2016, o 20:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: opolszczyzna

Re: Krzaczki Kani (2)

Post »

Kasiu :wit Piszesz ze tęsknisz za rózami...nie dziwię się...Są cudne!! ;:180 Ale cała reszta również prezentuje się wspaniale....Wpadła mi w oko Twoja wanilka...Te jej ogromne kwiaty ;:138 a ten długi pojedyńczy pęd górujący nad resztą to doskonały materiał na to by zrobić z niej hortensję na pniu...byłaby piękna!...ale to tylko takie moje skromne zdanie...Krzew będzie również przecudny tym bardziej że miejsca będzie miał pod dostatkiem...Zyczę Ci by zima przebiegła szybko i nie zrobiła żadnych szkód a w przyszłym roku ogród rozkwitł jeszcze bujniej i piękniej...Pozdrawiam serdecznie ;:196
Pozdrawiam!Izabela
Moja działka pod koniec sezonu 2017,2018 ,2019
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16500
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Krzaczki Kani (2)

Post »

Kasiu, mnie też tęsknota doskwiera. Oczywiście za wiosenno - letnio - wczesnojesiennymi barwami i aromatami na rabatach. ;:108
Już wcześniej zwróciłam uwagę, ale widzę, że nie napisałam. ;:131 A chodzi o to, że bardzo podobają mi się u Ciebie kolorowe kwiaty róż w towarzystwie werbeny patagońskiej. ;:215 Ilości tej werbeny niesamowite. ;:63 ;:63 U mnie tak sobie pojedynczo rośnie. Muszę to zmienić. ;:303
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Krzaczki Kani (2)

Post »

Kasiu moja gleba bardziej piaszczysta także woda przelatuje jak przez sito.Ileż ja tam obornika dałam i nic to nie zmienia, dalej jest taka sama .Chyba wiosną pokuszę sie o mikoryzę do róż ,tylko nie wiem czy tym juz rosnących coś to da. Jednak widziałam kłęby korzeni gdy przesadzałam namikoryzowany różanecznik czy inne kwasoluby którym ją zaaplikowałam .Muszę poczytać mam całą zime na ten pomysł.Śliczne różane widoczki i wcale się nie dziwię ,ze już za nimi tęsknisz ja również
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Katiusha
1000p
1000p
Posty: 1216
Od: 24 kwie 2014, o 13:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Krzaczki Kani (2)

Post »

Z dziką chęcią przyzwyczaję się do KAŻDEJ ilości kwitnień :;230 Różyczka Wellbeing bardzo mi się spodobała, szczególnie te jej czerwone pączki w kontraście do żółtych kwiatów ;:oj
Muszę się przyznać, że ukończyłam geologię na UW ;:170 i tak - to jest granit porfirowy rapakivi ( z fińskiego - zgniła skała) ;:215. Lodowce trochę nam tego naniosły Obrazek Bardzo ładny okazik. Mieliśmy różne kamloty i musieliśmy rozpoznawać coto toto, i nasz wydziałowy rapakivi był małym wypierdkiem w porównaniu z twoim klocuszkiem :;230 ;:224 Też mówiliśmy na niego "salceson" :;230 :;230
Awatar użytkownika
marta64
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2817
Od: 8 kwie 2018, o 19:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Krzaczki Kani (2)

Post »

Kasiu, widzę wyraźnie, że nic a nic nie przesadzam ;:180 Piszesz tak ciepło o swoich różach, ale też jesteś twarda i bez mrugnięcia pozbędziesz się takich, które nie spełniają Twoich wymagań. Ja tego nie potrafię absolutnie i najgorszego wypierdka nie zdołam się pozbyć, aż do samoistnego odejścia.
Z nieco spóźnionymi, ale najlepszymi życzeniami imieninowymi ;:196
Obrazek
Pozdrawiam! Marta
Ogród pod wierzbą 3
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Krzaczki Kani (2)

Post »

Kasiu samych serdeczności z okazji minionych imienin ;:196
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16500
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Krzaczki Kani (2)

Post »

Kasieńko kochana, spóźniona jestem, ale z otwartym sercem życzę Ci samych cudownych dni, zdrowych i radosnych oraz sukcesów w ogrodowaniu. ;:cm ;:cm

Obrazek
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
Wanda7
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 16010
Od: 2 wrz 2010, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Kobyłka

Re: Krzaczki Kani (2)

Post »

Zaglądam, bo a nuż nam Kasia napisała i pokazała coś nowego. Ale jednak nic. No trudno, zajrzę później, ale nie każ czekać za długo. :D
Może planujesz jakieś zakupy przedsezonowe?
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5486
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Krzaczki Kani (2)

Post »

Kasiu, ostatnie kilka stron Twojego wątku to uczta dla oczu ;:215 Jesienne kwitnienia róż - wspaniałe ;:138 Stary, poczciwy Westerland bardzo dobrze się u Ciebie czuje, bo kwitnie na bogato. Miałam kiedyś tę różę, ale po którejś zimie tak zmarzła, że nie było co ratować. Aż trudno uwierzyć, że krzaczek Munstead Wood to taka młoda sadzonka ;:oj Piękny, kształtny, świetnie rozrośnięty. Musisz mieć dobrą glebę , no i oczywiście rękę do roślin, bo wszystko u Ciebie niesamowicie kwitnie.
Moją uwagę przykuła też werbena patagońska. Jest super towarzystwem dla róż. Napisz jak wysoka rośnie?
Odgapię od Ciebie pomysł na ściółkowanie skoszoną trawą ;:108 Czy zauważyłaś mniejszą ilość chwastów? U mnie wrogiem nr 1 jest gwiazdnica, z którą już sobie nie radzę ;:185
Awatar użytkownika
Bazyla
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1193
Od: 15 lut 2017, o 20:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Krzaczki Kani (2)

Post »

Kasiu ależ piękny jesienny spektakl z różami w roli głównej. Jednak i drugoplanowe zasługują na uwagę - a szczególnie werbena.

Czekam na kolejne, być może już wiosenne relacje.

Pozdrawiam serdecznie ;:168
Życie jest zbyt krótkie, żeby się na nie obrażać
Beata
Bazylowo
Awatar użytkownika
daysy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4551
Od: 13 lut 2014, o 12:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj.łódzkie

Re: Krzaczki Kani (2)

Post »

Cześć Kasiu, widzę, że nie tylko ja przespałam zimę, Tobie też nic nie brakuje w tej kwestii ;:306 . Zdradzę Ci sekret, dokupiłam Eden Rose i nie tylko :;230 :;230 . U ciebie taki piękny, że nie mogłam się oprzeć ;:224
Pozdrawiam Daysy
Zapraszam
Róże i bajkowy świat ogrodów 2018
Awatar użytkownika
Bufo-bufo
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4548
Od: 26 lip 2009, o 20:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Pomorze Gdańskie

Re: Krzaczki Kani (2)

Post »

Kasiu :) Niebieską ogrodową hortensję niedawno kupiłam w sklepie i zdobi mi... parapet, może później przesadzę ją do donicy na dwór, a zimę to raczej chyba spędzi w domu. Miałam je kiedyś (12 lat temu) i nie przezimowały pierwszej zimy, ale kiedyś zimy były bardziej srogie..
Pozdrawiam, Sandra

Ogród pod jodłą cz. 4
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”