Krzaczki Kani (2)

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Krzaczki Kani (2)

Post »

Kasiu zasłużone ochy i achy od wszystkich ;:215 .Jestem zauroczona całością a poszczególnymi częściami z lawendowym kołem czy półkolem .Swojego Munstead posadziłam przed LO, jednak mój jest już 3 lata a nie kwitnie jak Twój młodziutki ;:167 Wiosenne nasadzenia też szaleją u mnie z pewnością by tak nie było .Ogród sobie poradzi podczas urlopu masz lepszą glebę niż moja bo gdybym nie lała wszystko wyschłoby na wiór ;:222
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
JagiS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5044
Od: 8 kwie 2012, o 14:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Re: Krzaczki Kani (2)

Post »

Kasiu Kaniu!
Wiesz co? Mając ciągle w pamięci Twoje utyskiwania na działkę i cyklicznie powtarzające się zapowiedzi jej sprzedania, doznałam szoku ;:oj. Pozytywnego, rzecz jasna.
Stworzyłaś niesamowicie piękny zakątek, w którym widać świetne kompozycje roślinne, wspaniały klimat, wypasione rośliny, uroczy domek letni, a to wszystko w pięknej ramie zapożyczonego krajobrazu.
Wielkie brawa ;:138 i moje gratulacje.

;:196 Jagi
Awatar użytkownika
Ignis05
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8312
Od: 16 gru 2009, o 14:08
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Niedaleko Gdańska

Re: Krzaczki Kani (2)

Post »

Kasiu ;:196
Chyba po raz pierwszy pokazałaś takie szerokie widoki z działki i oniemiałam.
Pięknie, wspaniale , wprost cudownie. ;:138 ;:138 ;:138 ;:138
Zawsze podziwiałam tylko poszczególne krzaczki, jakieś kawałki rabat a tu takie widoki ;:oj ;:oj
Nawet nie myśl o pozbyciu się tej działki.
Raczej pomyśl i postawieniu tam całorocznego domku, by jak najwięcej przebywać w takim cudnym otoczeniu.
:wit
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16587
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Krzaczki Kani (2)

Post »

Kasiu, jakiż Ty masz urokliwy ogród! ;:138 ;:138 ;:138
Cudownie zaaranżowane rabaty, wysepki i wszystko tak cudownie ukwiecone, wspaniale skomponowane zarówno pod względem kolorystycznym, jak też roślinnym. ;:215
A różyczki jak w jakimś specjalistycznym rosarium. ;:433
Mój miszmasz to taki mały pikuś w stosunku do Twoich aranżacji, ;:7 bo też tak właśnie wtykałam to tu to tam wszystkie chciejstwa, rozpychając się wśród wcześniej sadzonych łokciami i kolanami. ;:306 ;:306
Pozdrawiam cieplutko. ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
x-ja-a

Re: Krzaczki Kani (2)

Post »

Kasiu, ale masz pięknie wokół siebie ;:167 ;:167 ;:167
Masz to czego nie mam ja: cudownie komponujesz rośliny ze sobą. Jako, że w tym roku mam fazę na byliny i szukam ciągle nowych zachwytów, tym chętniej oglądam u Ciebie żurawki, lawendę, naparstnice i ostróżki. Bo co myślę o różach, to Ty wiesz ;:130 Przepięknie wygląda Twoja Clair Renaissance. Wyrośnie wysoko, zobaczysz i wiem, że po mistrzowsku okryjesz jej nogi. Chandos Beauty to rzeczywiście śliczne kwiaty. Miałam ją, ale oddałam, bo wkurzało mnie, że na drugie kwitnienie trzeba było kilka tygodni czekać. Ale nie jest powiedziane, że kiedyś znowu jej nie sprowadzę do ogrodu, bo jak opracuję zestaw bylin, które dobrze u mnie rosną, to może nie będzie mi tak ta przerwa między kwitnieniami przeszkadzała. Fajnie, że pokazałaś też kawałek Twojego życia z domowej strony okna. Cóż za klimat ;:oj ;:oj U Ciebie musi też być cudnie zimą, z tym drewnianym domkiem i ogrodem pod pierzyną śniegu, albo chociaż oszronionego srebrem. Wzdycham... ;:167
Awatar użytkownika
adka321
100p
100p
Posty: 108
Od: 10 wrz 2018, o 12:10
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Krzaczki Kani (2)

Post »

Witaj Kasiu piękny busz u Ciebie .Liliowce żolte nawet bym nie przypuszczała ze tak super współgrają z różami.Naparstnice jakie masz wypasione.Miód na moje oczy jak tak patrzę na takie kolorowe rabaty .U nas w końcu popadało uff.
Pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
marta64
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2883
Od: 8 kwie 2018, o 19:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Krzaczki Kani (2)

Post »

Kasiu, wpadłam z rewizytą i zaniemówiłam!
Twój ogród jest przepiękny ;:oj O jak bardzo mi Cię żal, że nie masz tego cudu przy domu, żebyś mogła cieszyć się nim codziennie! Żal stąd wychodzić!
Piękne masz byliny: ostróżki, naparstnice, szałwie obłędne! Kocimiętka sama w sobie cudna, a z białą różą ;:215 O swoich bajecznych różach piszesz tak fantastycznie, że jestem gotowa je natychmiast sadzić u siebie!
Pozdrawiam! Marta
Ogród pod wierzbą 3
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Krzaczki Kani (2)

Post »

Kasiu głośno zapieję tak jak poprzednicy, jest cudnie u ciebie. Różanka kwitnąca cudownie wygląda, taka zdrowiutka. Ogródek fajnie zagospodarowany.
Zapytam Cię jak sprawdziła się ziemia, którą kupowałaś w kompostowni, czy jesteś zadowolona.
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Wanda7
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 16028
Od: 2 wrz 2010, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Kobyłka

Re: Krzaczki Kani (2)

Post »

No ja czułam, czułam, że poza szczątkowymi fragmentami Twojego ogrodu, które pokazywałaś wcześniej, musi kryć się coś naprawdę pięknego. Cóż by tu dodać, po prostu dołączam się do pochwał i gratulacji poprzedników. I proszę pokazuj dużo zdjęć o każdej porze roku, bo tu na FO jest moim zdaniem za dużo portrecików, a za mało szerokich kadrów, a te cenię najbardziej. Pozdrawiam Kasiu niedzielnie. ;:196

PS Jeszcze raz wrócę i jeszcze raz obejrzę te kojące serce widoki.
Aha, napisz jeszcze, jaką Ty masz ziemię? Czarnoziem może? A czym to wszystko nawozisz, że tak cudnie kwitnie? No i czym ściółkujesz?
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5486
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Krzaczki Kani (2)

Post »

Kasiu, dawno nie zaglądałam, ale pokazu Abrahamów nie mogłam sobie odmówić. Cóż to za cudny widok tak ukwieconych na bogato krzaczków ;:167 I Ty chciałaś się pozbyć takiej róży? ;:14
Nad pozostałymi też nie można przejść obojętnie. Cudne widoki, oj cudne. A każda kolejna panienka zachwyca ilością kwiatów. Też jestem ciekawa czy takie kwitnienia to dzięki tej przekompostowanej ziemi? A może Twoja gleba jest równie bogata?
Zdjęciami szerszej perspektywy zrobiłaś mi dużą frajdę ;:108 Wielkie ukłony dla Ciebie za ogrom włożonej pracy i stworzenie tak wspaniałego ogrodu ;:138
Awatar użytkownika
Bazyla
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1193
Od: 15 lut 2017, o 20:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Krzaczki Kani (2)

Post »

Kasiu no tymi poglądowymi zdjęciami z działeczki mnie zwyczajnie zmiotłaś z krzesła, szczęka mi opadła i oczy wyszły z orbit. Cudnie, cudnie, cudnie ;:oj

Ja właśnie dostałam sadzonkę Rosarium Uetersen i teraz rozmyślam nad najlepszą dla niej miejscówką.

Jeszcze raz Kasiu dziękuję, że się z nami podzieliłaś tymi fantastycznymi widokami.

Pozdrawiam serdecznie ;:168
Życie jest zbyt krótkie, żeby się na nie obrażać
Beata
Bazylowo
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16974
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Krzaczki Kani (2)

Post »

A gdzie to gospodyni się podziała i jej piękny ogród ??
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5486
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Krzaczki Kani (2)

Post »

Kasiu, puk, puk. Gdzie zdjęcia z drugiej części sezonu? Pokaż nam chociaż kilka ;:108
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”