Krzaczki Kani (2)

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5486
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Krzaczki Kani (2)

Post »

Kasiu, ostatnie kilka stron Twojego wątku to uczta dla oczu ;:215 Jesienne kwitnienia róż - wspaniałe ;:138 Stary, poczciwy Westerland bardzo dobrze się u Ciebie czuje, bo kwitnie na bogato. Miałam kiedyś tę różę, ale po którejś zimie tak zmarzła, że nie było co ratować. Aż trudno uwierzyć, że krzaczek Munstead Wood to taka młoda sadzonka ;:oj Piękny, kształtny, świetnie rozrośnięty. Musisz mieć dobrą glebę , no i oczywiście rękę do roślin, bo wszystko u Ciebie niesamowicie kwitnie.
Moją uwagę przykuła też werbena patagońska. Jest super towarzystwem dla róż. Napisz jak wysoka rośnie?
Odgapię od Ciebie pomysł na ściółkowanie skoszoną trawą ;:108 Czy zauważyłaś mniejszą ilość chwastów? U mnie wrogiem nr 1 jest gwiazdnica, z którą już sobie nie radzę ;:185
Awatar użytkownika
Bazyla
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1193
Od: 15 lut 2017, o 20:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Krzaczki Kani (2)

Post »

Kasiu ależ piękny jesienny spektakl z różami w roli głównej. Jednak i drugoplanowe zasługują na uwagę - a szczególnie werbena.

Czekam na kolejne, być może już wiosenne relacje.

Pozdrawiam serdecznie ;:168
Życie jest zbyt krótkie, żeby się na nie obrażać
Beata
Bazylowo
Awatar użytkownika
daysy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4554
Od: 13 lut 2014, o 12:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj.łódzkie

Re: Krzaczki Kani (2)

Post »

Cześć Kasiu, widzę, że nie tylko ja przespałam zimę, Tobie też nic nie brakuje w tej kwestii ;:306 . Zdradzę Ci sekret, dokupiłam Eden Rose i nie tylko :;230 :;230 . U ciebie taki piękny, że nie mogłam się oprzeć ;:224
Pozdrawiam Daysy
Zapraszam
Róże i bajkowy świat ogrodów 2018
Awatar użytkownika
Bufo-bufo
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4550
Od: 26 lip 2009, o 20:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Pomorze Gdańskie

Re: Krzaczki Kani (2)

Post »

Kasiu :) Niebieską ogrodową hortensję niedawno kupiłam w sklepie i zdobi mi... parapet, może później przesadzę ją do donicy na dwór, a zimę to raczej chyba spędzi w domu. Miałam je kiedyś (12 lat temu) i nie przezimowały pierwszej zimy, ale kiedyś zimy były bardziej srogie..
Pozdrawiam, Sandra

Ogród pod jodłą cz. 4
Awatar użytkownika
any57
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4325
Od: 16 sty 2012, o 16:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: ŚLĄSK

Re: Krzaczki Kani (2)

Post »

Tej werbeny patagońskiej to ja ci zazdroszczę Kasiu :wink:
Piękne kępy ;:138
https://images90.fotosik.pl/283/38d6a889e73d27d3.jpg
Andrzej zaprasza
aktualny wątek
poprzedni
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16974
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Krzaczki Kani (2)

Post »

Kasiu, i ja zaglądam i o wiosnę pytam :wink:
Awatar użytkownika
irpam
500p
500p
Posty: 541
Od: 10 lip 2017, o 17:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: opole

Re: Krzaczki Kani (2)

Post »

Kasiu a co z Tobą? Pokaż co u Ciebie ;:3
Pozdrawiam i zapraszam, Irena
Ogród i róże Ireny
Awatar użytkownika
marta64
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2880
Od: 8 kwie 2018, o 19:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Krzaczki Kani (2)

Post »

Kasiu, to już lato, a Ty gdzie jesteś ;:303
Pozdrawiam! Marta
Ogród pod wierzbą 3
Awatar użytkownika
Wanda7
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 16028
Od: 2 wrz 2010, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Kobyłka

Re: Krzaczki Kani (2)

Post »

Czy ty Kasiu naprawdę nas na dobre porzuciłaś? Zobacz, ile osób się o Ciebie dopytuje, a Ty nadal zimna jak głaz. W porządku u was?
Awatar użytkownika
kania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3198
Od: 25 maja 2009, o 10:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk i okolice

Re: Krzaczki Kani (2)

Post »

Wanda to potrafi przywołać do porządku ;)
Pozdrawiam serdecznie wszystkich, którzy mnie odwiedzili a już szczególnie dziękuję za życzenia imieninowe.
Nie wiem dlaczego straciłam zapał do pisania. Być może chodzi o to, że nie zakładam już nowych rabat, niewiele już się u mnie zmienia, ogród nie jest jakoś specjalnie duży więc każdy kąt pokazałam na zdjęciach.
Na pewno nie ma to nic wspólnego z jakimkolwiek zniechęceniem ogrodowym. Jest wręcz przeciwnie, w tym roku jak nigdy wcześniej, działka okazała się rzeczą niezbędną. Na wiosnę, gdy strach przed pandemią i obostrzenia były największe, wyjazd za miasto był zbawienny i niezbędny dla zachowania zdrowia psychicznego. Nauka i praca zdalna pozwoliły na dłuższe pobyty na wsi.
Powspominajmy. Wiosna.
Dziwne ale nie mam żadnych zdjęć swoich rabat z kwietnia, chociaż na działce byliśmy bardzo często. Pokażę więc kwietniowe trawniki w Gdańsku. Byłam jednym z nielicznych przechodniów w tamtym czasie. Ogrodnicy miejscy napracowali się sadząc tysiące cebul a show skradła im pandemia.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Takie lekcje techniki miał mój syn w kwietniu? Wysyłał do szkoły zdjęcia gotowych prac i dostawał ocenę. ..
Obrazek

Obrazek
?a po lekcjach pomagał tacie budować wędzarnię typu ?kibelek?. To pierwszy element planowanej ogrodowej kuchni.

Obrazek

Obrazek

Na pierwszy ogień poszły skromniutko takie cosie. Potem mężu się rozkręcił i bogatszy w sprzęt oraz doświadczenie, wędzi do tej pory.
Obrazek
A wiosnę w maju miałam taką:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


A na koniec uśmiech od wiosny ?

Obrazek
Krzaczki Kani
Krzaczki Kani(2)
Pozdrawiam :) - Kasia
Awatar użytkownika
Wanda7
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 16028
Od: 2 wrz 2010, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Kobyłka

Re: Krzaczki Kani (2)

Post »

Och,jesteś, jak cudnie, jak ja kocham ten Twój ogród. Mimo że pokazujesz niby wciąż to samo, to jednak dzięki nowym ujęciom zawsze znajduję coś nowego i ciekawego do obejrzenia. Całe szczęście, że jednak trochę zdjęć zrobiłaś wiosną i latem. Wcale nie masz małego areału. Ja to co innego, moja ogrodzinka jest malutka i naprawdę wydaje mi się, że wciąż wstawiam to samo.
Nasadzenia miejskie z Gdańska pokazałaś rewelacyjnie, wiosna w całym swoim radosnym rozkwicie!
Pozdrów Kasiu syna i mężusia i pochwal ich za pracowitość.
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5486
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Krzaczki Kani (2)

Post »

Kasiu, działka zadbana, każda roślinka dopieszczona ;:215 Widać, że sporo czasu tam spędzaliście. A może jeszcze jakieś fotki bliżej czerwca nam zapodasz? Ciekawa jestem jak też wyglądały w tym sezonie Twoje rozy ;:108
Wypatrzyłam u Ciebie sporo żurawek. Podpowiesz jakie odmiany posadziłaś? Fajnie razem się prezentują te z czerwonymi liśćmi i te jasnozielone ;:215
Awatar użytkownika
Krychna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2044
Od: 23 mar 2010, o 19:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Małopolska Beskid Wyspowy

Re: Krzaczki Kani (2)

Post »

:wit Kasiu

Piękne wiosenne zdjęcia ogrodu ;:138 ;:138 Chyba każdy z nas ma tak ze wstawianiem zdjęć, że to samo, a jednak jak oglądamy to zawsze coś nowego zobaczymy czymś się zaskoczymy i chyba o to chodzi. Dla nas ogrodomaniaków to się nigdy nie znudzi :D Wstawiaj jak najwięcej bo masz pięknie wszystko wypielęgnowane i ślicznie wyeksponowane ;:138 ;:138
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”