Oaza Spokoju

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Krychna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2044
Od: 23 mar 2010, o 19:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Małopolska Beskid Wyspowy

Re: Oaza Spokoju

Post »

Witajcie Kochani

Widzę,ze fotosik działa, super bo przecież ten dział jest właśnie przeznaczony na pokazywanie piękna naszych roślin na zdjęciach :D
Mam trochę zaległych z ostatnich dni, więc dziś je wstawię;


Bodziszki rozbuchały się na całego, choć jest i taki który jeszcze się ociąga, ale pączuszki ma i pewnie pomalutku będzie je otwierał :)

Obrazek


Obrazek


Obrazek



Obrazek

Tu Summer Skies nieśmiało zaczyna



Obrazekcdn
Awatar użytkownika
Krychna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2044
Od: 23 mar 2010, o 19:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Małopolska Beskid Wyspowy

Re: Oaza Spokoju

Post »

Jadziu ;:196 Tak już w tamtym roku przekonałam się,ze Eden lubi słońce, bo pierwsze jej kwitnienie było w ogóle pozbawione rumieńca, w tym roku ma śliczne muśnięcie różem, a do tego kwiaty są olbrzymie, ma też dobrą miejscówkę, dalej na tej samej rabacie mam posadzoną Jubile Celebration i choć jeszcze mała widzę ze wyprodukowała dużo kwiatów, ale na razie pojedyńcze rozwija :D jest boska, tylko te mszyce dalej atakują, chyba to będzie rok tego szkodnika ;:222 Pozdrawiam ;:196

Obrazek

Martusiu ;:196 Piwonie idą już w odstawkę znowu cały rok trzeba czekać na ich kwiaty, ale za to następne zaczynają swój pokaz :D mam trochę różyczek, więc i pocieszyć jest się czym,ale też podziwiam w tym roku Bodziszki jak pięknie i długo niektóre trzymają kwiaty ;:108 Pozdrawiam ;:3



Obrazek

Marysiu ;:196 te dzwonki są takie urocze, pozwoliłam im się trochę rozpanoszyć w moim ogródeczku, ale jakby nie jak takie wdzięczne i ten błękit,biel, są ;:167 Dobrze,że fotosik działa, przecież to nam sprawia tyle radości; oglądanie i dzielenie się zdjęciami naszych pięknych roślin :D Pozdrawiam ;:168



Obrazek
Awatar użytkownika
Krychna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2044
Od: 23 mar 2010, o 19:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Małopolska Beskid Wyspowy

Re: Oaza Spokoju

Post »

;:1


Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek

Gizelka
Obrazek

Boscobel



Obrazek



Obrazek


Obrazek

RU

Obrazek


Obrazek



Obrazek


Obrazek



Obrazek

malutka sadzonka Żylistka z B zakwitła


Obrazek :wit
Awatar użytkownika
marta64
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2884
Od: 8 kwie 2018, o 19:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Oaza Spokoju

Post »

Krysiu, piękne róże kwitną obłędnie ;:oj
ale bodziszki też cudne, a Summer Skies to jak różyczka piękny!
Krysiu, ta różowa, pnąca na ostatnim zdjęciu poprzedniej serii jak się nazywa? Mam podobną nieznaną z imienia.
Pozdrawiam! Marta
Ogród pod wierzbą 3
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Oaza Spokoju

Post »

Witaj Krysiu niestety u mnie nie otwiera się ani jeden obrazek z Twojego ogrodu na co jestem bardzo zła,bo uwielbiam oglądać Twój ogród,to nie są dobre niespodzianki ,pozdrawiam ;:196 i fajnej pogody życzę ,bo u mnie gorąc i susza i bardzo mi to doskwiera ,znowu zaglądnę ,może coś zobaczę .
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16980
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Oaza Spokoju

Post »

:wit
Wszystkie roślinki obejrzalam z wielka przyjemnością.
Bo u ciebie zawsze wszystko jest dorodne i piękne. ;:180
róże wyjątkowe śliczności.a ten szpalerek RU cudnie wygląda.Nisko je przycinasz ??
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Oaza Spokoju

Post »

Summer skies tez mam, ale jeszcze daleko mu do kwitnienia lubię te jego cudne różyczki .Krysiu czy RU to jeden krzaczek ma chyba z 2 m szerokości ;:202 No wcale się nie dziwię ,ze się tak cieszysz, bo jest z czego .Bodziszki są śliczne, lecz zbytnio sie rozrastają dlatego mam ich parę w tym jeden wiosenny od Ani [tara] Boscobel cudna
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42118
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Oaza Spokoju

Post »

Krysiu moje bodziszki już najlepszy czas mają za sobą, ale mam parę które kwitną non stop jednak mniej spektakularnie. Pełne niestety z biegiem lat przepadły :wink: Róże ślicznie kwitną, podobają mi się goździki, a dzwonek skupiony u mnie jest jednoroczny. Chłodu i podlewania z góry życzę ;:168
Awatar użytkownika
kamil_kluczbork
200p
200p
Posty: 450
Od: 19 mar 2018, o 07:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kluczbork
Kontakt:

Re: Oaza Spokoju

Post »

Bajeczne kolorki :). Miło popatrzeć na Twój ogród :)
PEPSI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7095
Od: 20 sty 2013, o 10:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Re: Oaza Spokoju

Post »

Oj buchnęło Ci kwieciem Krysiu, na maxa buchnęło. Przecudne widoki mam przed sobą, nie mogę się napatrzeć. A bodziszki odkrywam powoli, bo nie doceniałam. Przesadziłam ostatnio ( mam nadzieję, że zniesie przeprowadzkę ) bodziszka Roseanne, bo zachodził za mocno na różę, bardzo jej to przeszkadzało. I one chyba mocnego słońca nie lubią? Bo ten róśł w pełnym, całodziennym słońcu i chyba nie za bardzo mu to odpowiadało.
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Oaza Spokoju

Post »

Summer skies u mnie ciągle rośnie w doniczce, bo nie mam na niego pomysłu ;:185 Jeszcze nie zauważyłam, żeby chciał kwitnąć, ale on kupiony dopiero na wiosnę ;:108
Piwonia Ewelina ma chyba ogromne kwiaty, przynajmniej na takie wygladają. Piękna.
I różyczki kwitną jak szalone, Edenkę masz piękną ;:oj
Burze na szczęście nie narobiły szkód, za to porządnie nawodniły ogród. Jednak już nie ma po nich śladu, sucho się zrobiło okropnie.
Pozdrawiam ;:196
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Oaza Spokoju

Post »

Krysiu sporo masz tych różanych piękności :) Edenka piękna to chyba dobry rok dla niej, bo u mnie też zachwyca :) Deszczyk widzę miałaś tydzień temu, u mnie niestety susza od dłuższego czasu.
Awatar użytkownika
Krychna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2044
Od: 23 mar 2010, o 19:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Małopolska Beskid Wyspowy

Re: Oaza Spokoju

Post »

:wit Kochani

Zrobiło się bardzo różanie, zapachy są boskie... tylko,że niestety deszcz nie pada i trzeba podlewanko robić, dobrze,że mam studnię na swojej działce, to roślinki systematycznie wodę dostają, ale miejscami trawnik już wysycha :( Eden Rose i Ru zostały już przycięte, reszta jeszcze pięknie kwitnie, zatem:

Schloss Eutin, delikatny zapach ale jakże przyjemny ;:167


Obrazek


Obrazek

Boscobel cudowna mam dwa krzaczki, a mogłabym ich jeszcze mieć dwa taak doskonała



Obrazek



Obrazek



Obrazek

Acropolis nie pachnąca, ale te jej kolorki są super


Obrazek



Obrazek

Jalitah tej nie trzeba chwalić chyba wszyscy ja znają


Obrazek



Obrazek


Mariuszu oj sporo ich się nazbierało, ale te zapachy w ogrodzie jakie one wytwarzają są ach i chociaż pracy przy królewnach sporo to nie wyobrażam sobie ogrodu bez nich, Edenka tak pokazała piękne olbrzymie kwiaty, wczoraj większość ścięłam ale jeszcze pąki ma :D Pozdrawiam ;:196

Artemis


Obrazek

Iwonko Piwonia Ewelina w tym roku pokazała dopiero tak ogromne kwiaty, a mam ją od jesieni 2016 roku, te jej słodkie pręciki, są urocze bardzo obficie zakwitła :D Edenka już przycięta ale produkuje ciągle nowe kwiaty, bardzo jestem w tym roku z niej zadowolona. U mnie też sucho muszę podlewać bo przez te upały w tamtym tygodniu to rośliny bardzo marnie by wyglądały jakby wody nie dostały. Summer skies pewnie póżniej pokaże kwiatuszki, ja mam go z FO, a sadziłam w tamtym roku. Pozdrawiam ;:196

Novalis


Obrazek

Małgosiu tak Bodziszki lepiej czuja się w cieniu, chociaż Bodziszek wspaniały wytrzymuje każde warunki ;:108 gdyby trochę popadało i ja bym swoje spróbowała podzielić, ale boję się teraz,że zapomnę o podlewaniu ich i nie ruszam, już tyle doniczek z różnościami co wieczór czeka na piciu, Róże buchnęły kwieciem jest cudownie. Pozdrawiam ;:196

Obrazek

Kamilu dziękuje bardzo to takie miłe jak komuś podobają się moje nasadzenia ;:196



Obrazek


Marysiu Maska które gożdziki Ci się podobają? może chciałabyś jakiegoś, daj znać. Ja te dzwonki mam od Martusi Koziororzec, z roku na rok większa kępa, tylko trochę ślimaki je podjadały na wiosnę ;:222 więc może Ci też zjadły. Bodziszki i u nie już marniej kwitną szkoda bardo je lubię. Pozdrawiam i też deszczyku życzę ;:196

Pomponella


Obrazek

Jadziu Ru to dwa krzaczory idą na szerokość, a nie na wysokość, trochę mnie to denerwuje, ale jak zakwitają to bajka ;:167
Oj ja się przekonałąm w tym roku jak potrafią wybujać te Bodziszki, Dragon Heart urósł bardzo , ale jak pięknie zakwitną, teraz muszę go przyciąć, ale jestem trochę w niedoczasie przez różne inne sprawy, myślę że w niedługim czasie nadrobię moje zaległości i na FO i w ogrodzie. Pozdrawiam serdecznie ;:196

Westerland


Obrazek

Aniu Anabuko RU przycinam tam gdzie żywa galązka po zimie bo ona u mnie lubi trochę podmarzać dlatego pewnie bardziej jest szeroka niż wysoka, za to kwitnie bardzo obficie co roku, teraz już przycięta, praktycznie każdą gałązkę cięłam na wypuszczającym się nowym pędem :) Bardzo dziękuję za te słowa o moim ogrodzie, jest mi bardzo miło ;:196 ;:196

Princes anne


Obrazek

Martusiu myślę,że już fotosik psikusa nie będzie robił, bo właśnie oglądanie zdjęć jest najfajniejsze, zawsze jakiś nowy pomysł przyjdzie do głowy jak się poogląda, niestety susza, ale zaczynają się już zbiory owocków, więc będą pyszne kompociki :tan Pozdrawiam serdecznie ;:196

Soul cudowny kwiat, piękny zapach, czego chcieć więcej...


Obrazek

Martusiu marta64 ja też niestety nie znam nazwy tej różyczki, mam takie dwa krzaczki które są tu chyba z piętnaście lat, bo jeszcze nie mieszkałam ale coś tam wsadzałam, bardzo mi ona przypomina Bonikę, może to ona.Pozdrawiam ;:196

Chopen

Obrazek

Garden of roses, ona jest niezmordowana


Obrazek

Mariateresa



Obrazek

Elfe ciągle pięknie się trzyma


Obrazek

I zaczynają się zbiory



Obrazek



Obrazek



Obrazek

Jeszcze dużo innych roślin pokazuje swoje piękno, ale w tym poście chciałam róże, bo one teraz u mnie zdobią najbardziej ogród, rozwijają się też już nieliczne Liliowce, więc następnym razem to one pewnie będą królowały.
Pozdrawiam wszystkich odwiedzających
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”