Moja działka -moje królestwo Iwcia cz.2

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
marta64
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2866
Od: 8 kwie 2018, o 19:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Moja działka -moje królestwo Iwcia cz.2

Post »

Iwuś, papryka ;:333 Pokażę to zdjęcie swojej, to może się ogarnie!
Róże pięknie Ci kwitną, a ten liliowiec ;:oj takich różowości jeszcze nie widziałam - niesamowity ;:215
____________________
Pozdrawiam! Marta
Pozdrawiam! Marta
Ogród pod wierzbą 3
Awatar użytkownika
coco12
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1244
Od: 4 sie 2008, o 12:32
Lokalizacja: Podkarpackie

Re: Moja działka -moje królestwo Iwcia cz.2

Post »

Izuś , ciepło było wczoraj i przedwczoraj. Dzisiaj już 10° mniej i na dodatek lekko kropi. Już się nie mogę doczekać , taka pierwsza noc ...super.

Martuś, to nie liliowiec tylko frezja. A różyczki rzeczywiście niektóre mi się udały. Ale jeszcze będę dosadzać.
Awatar użytkownika
nyna76
1000p
1000p
Posty: 1215
Od: 24 sty 2013, o 21:01
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Moja działka -moje królestwo Iwcia cz.2

Post »

No to szczęka mi opadła jak przerobiłam cała cz 1 Twojego wątku ... w życiu nie dałabym rady opielić 2 działek .. nie wspomnę że gdybym miała na swoją dylać na rowerze prawdopodobnie bym w ogóle nie dojechała ... o robocie nie wspominając.
Warzywnik super ale to duże zobowiązanie chcesz czy nie podlać trzeba i nie ma zmiłuj. Kwiaty jakoś się dostosują.
Ja mam na balkonie cukinię dynię i ogórki. W zeszłym roku padło mi wszystko bo nie mogłam co 2 dzień jeździć a na balkonie to ok. Mi nie chodzi o wielkie zbiory czy przetwory ale o frajdę .
W takim razie będę odwiedzała Twój jak swój i będę dumna :;230
Ania
Działeczka-marzenia się spełniają
Ziemia nie należy do nas, my tylko wypożyczamy ją od naszych dzieci...
Awatar użytkownika
marta64
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2866
Od: 8 kwie 2018, o 19:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Moja działka -moje królestwo Iwcia cz.2

Post »

Iwuś, Ty łobuzie ;:124 , ale mnie wkręciłaś tym zdjęciem! A tyle się naprzyglądałam temu "liliowcowi" ;:306 zmyliły mnie te liście za nią! No ale kolor ma niesamowity! I jeszcze jak pachnie ;:167
____________________
Pozdrawiam! Marta
Pozdrawiam! Marta
Ogród pod wierzbą 3
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16561
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Moja działka -moje królestwo Iwcia cz.2

Post »

Wow, Iwonko! Ja też miałam zapytać o tego liliowca-frezję. ;:7 Dobrze że najpierw poczytałam, bo lubię i dzięki temu poznałam prawdziwe imię tego ślicznego kwiatuszka. ;:215
Piękne masz różyczki! ;:215
Czy nocleg na działeczce już zaliczony?
Pozdrawiam. ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
Zuzia111
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2090
Od: 13 paź 2016, o 16:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Moja działka -moje królestwo Iwcia cz.2

Post »

Witaj Iwonko po małej przerwie urlopowej ;:128 . Widzę u ciebie kolorków nie ubyło ,kwiatki spisują się na medal ..piękne lilie, liliowce a i różyczki ;:215 . Te ostatnie w tym roku , choć nie wszystkie, doprowadzają mnie do ..ej nie powiem do czego ;:223 . Plamistość je ogołociła z liści, wstyd pokazać ;:173. Strach pomyśleć co będzie po obecnych deszczach. Pozdrawiam ;:167
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działka -moje królestwo Iwcia cz.2

Post »

Witaj remont altanki u Ciebie na całego u mnie postój bo jeszcze na wakacjach jestem do soboty, ale potem będę nadrabiała zaległości. Pięknie u Ciebie pozdrawiam :) życzę słoneczka
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
coco12
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1244
Od: 4 sie 2008, o 12:32
Lokalizacja: Podkarpackie

Re: Moja działka -moje królestwo Iwcia cz.2

Post »

Martuś , nie chciałam ;:224 . :;230 . Kupiłam w tym roku parę cebulek , i widz już że w przyszłym kupię więcej.

Lucynko, nocleg dopiero w przyszłym roku. Musimy jeszcze skończyć piecyk i kupić nowe łóżko.

Zuziu, koloró jest mnóstwo , ale nie za bardzo jest kiedy się nimi cieszyć. Od tygodnia dzień w dzień leje. Ledwo można wyskoczyć na działkę zebrać trochę warzyw.

Alu , remont w trakcie i jeszcze,to trochę potrwa. Musimy jeszcze postawić piecyk i zrobić dziurę w ścianie na komin.

Aniu , ja nie wyobrażam sobie ogródka bez warzyw i owoców. Za to nie mam wcale trawnika. ;:172.

Dzisiaj udało się wyskoczyć na chwilę między jednym deszczem a drugim. Cała reklamówka ogóreczków , fasolki i cukinie. Teraz tylko trzeba to przerobić , bo za dwa-trzy dni znowu kolejne zbieranie
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek
Awatar użytkownika
Zuzia111
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2090
Od: 13 paź 2016, o 16:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Moja działka -moje królestwo Iwcia cz.2

Post »

Iwonko..u mnie już ;:3 , myślę że i u ciebie . Ładnie ci wszystko rośnie i kwitnie..jeżówkami jestem zachwycona choć i przy daliach , liliowcach a także różach nie da się przejść obojętnie ;:215 . Powiedz jak długo masz pełne jeżówki , u mnie rok, dwa i kępy robią się coraz mniejsze aż wypadają :wink: . Ja nocuję na działeczce, dziś zajmę się jabłkami ;:oj Pozdrawiam ;:167
Awatar użytkownika
coco12
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1244
Od: 4 sie 2008, o 12:32
Lokalizacja: Podkarpackie

Re: Moja działka -moje królestwo Iwcia cz.2

Post »

Zuziu, u mnie też już mocno grzeje. Nic tylko się opalać :;230
Jeżówki pełne dopiero w tamtym roku kupowałam, więc nie wiem jak będzie. Ale jedna widzę że marnieje, tylko nie wiem czy to jej wina czy pędraki ucztę sobie pod nią zrobiły.
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działka -moje królestwo Iwcia cz.2

Post »

Witaj Iwcia piękna masz te rabatkę z kwiatami mnie się tez taka marzy. Jeżówki piękne, dalie również bardzo ładne odmiany. Życzę dużo ;:3 i przyjemnego wypoczynku na działeczce wśród tych cudnych kwiatów.
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
coco12
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1244
Od: 4 sie 2008, o 12:32
Lokalizacja: Podkarpackie

Re: Moja działka -moje królestwo Iwcia cz.2

Post »

Wielkie upały , nic robić sie nie chce a tu co drugi dzień dwa wiadra ogórków do przerobienia. Już się postawiłam że nam wystarczy , bo ile można tego przejeść i już kilka wiader poszło do teściowej. Nawet nie wiedziałam ze tak obrodzą . Działka była długo zaniedbana , a jednak sporo rośnie.
Z truskawek zrobił się busz , zostawiałam flance na powiększenie zagonka a teraz nie bardzo wiem jak sie za to zabrać. Ale pomału jakoś do tego dojdę , byle tyklo trochę upały zelżały
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
marta64
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2866
Od: 8 kwie 2018, o 19:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Moja działka -moje królestwo Iwcia cz.2

Post »

Iwuś, jeszcze cztery miesiące temu kawał gołej ziemi, a dzisiaj busz! Ziemia niezadbana, ale odpoczęła w ugorze i teraz się stara!
Rabaty kwitną pełną parą ;:138 i jakieś potwory nawet Ci obrodziły? :D
_____________________
Pozdrawiam! Marta
Pozdrawiam! Marta
Ogród pod wierzbą 3
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”