Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką cz. 2

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bazyla
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1193
Od: 15 lut 2017, o 20:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką cz. 2

Post »

:wit Mario - podziwiam już od rana Twoje śliczności w nowym wątku, ale nie miałam czasu się wpisać.
Za to teraz się melduję z przyjemnością i czekam na kolejne fotorelacje.
Działeczka ;:215, kwiatuchy wymiatają ;:108

Ponoć szczęście daje dążenie do ideału a nie samo jego osiągnięcie :wink:
I chyba w naszym przypadku to się sprawdza w 100%.

Pozdrawiam :)
Życie jest zbyt krótkie, żeby się na nie obrażać
Beata
Bazylowo
Awatar użytkownika
wagabunga123
1000p
1000p
Posty: 1365
Od: 11 lip 2013, o 14:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką cz. 2

Post »

Mariusz, jestem i ja ;:173 Domek dla zapylaczy wygląda extra i w dodatku ma mieszkańców ;:oj ;:215 gratuluję domowników.
Jeśli pot­ra­fisz o czymś marzyć, to pot­ra­fisz także te­go dokonać - Walt Disney
Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi Tu na razie jest ściernisko ale będzie ... Pozdrawiam, Marlena
Awatar użytkownika
buum
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2211
Od: 16 mar 2015, o 17:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką cz. 2

Post »

Witaj Mariusz :wit
Melduje się w nowym wątku :D
Już 3 lata działkę masz??!! Masakra jak ten czas leci ;:108 Ale pracę jaką wykonałeś na działce można określić krótko : ;:215 ;:215 ;:215 ;:215 ;:215
Moja działka mój raj :) Pozdrawiam Piotrek ;:163
Moja działeczka cz1.
Moja działeczka cz2.
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11484
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką cz. 2

Post »

Mariusz każdy tak zaczynał, że w ogrodzie mamy wypoczywać, a potem już lawinowo przybywa rabatek i pracy. ;:173 Ogrodomania gorsza od hazardu, jeszcze tego nie leczą. ;:306
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką cz. 2

Post »

Witacie moi drodzy :wit
Przepraszam, że tak długo nic nie odpisywałem ,ale ten ostatni tydzień nie należał do najlepszych...
Dziękuję, że do mnie zaglądacie i dziękuję za wszystkie miłe słowa, które u mnie zostawiacie ;:4
Tyle się mówi o oszustach w internecie itp. i niestety dałem się nabrać i oszukać... w sumie to aż wstyd pisać, bo inaczej nie mogę o sobie powiedzieć tylko po prostu bezmyślny człowiek ze mnie, zakupiłem na jednym z portali ale nie tym najpopularniejszym na a... , tylko tym drugim stół i ławy do mojej wiaty i przelałem pieniądze i tyle... oczywiście wcześniej wszystko weryfikowałem, facet miał firm zarejestrowaną i działalność konto miał od kilku lat na tym portalu, więc nie sądziłem, że mnie oszuka... no ale stało się, nie ma mebli nie ma pieniędzy nie ma nic... oczywiście jakiś tam kontakt z nim był telefoniczny, ale za każdym razem coś wymyśla, że oddzwoni, że coś tam i nic... na policję już sprawę zgłosiłem, ale nie łudzę się że odzyskam pieniądze czy cokolwiek, w sumie to mi wstyd, że dałem się tak nabrać, ale cóż zroboć, przez to wszystko tak naprawdę odechciało mi się wszystkiego... Na domiar złego ostatnio jak na działce kosiłem trawkę, to tak pociągnąłem za linkę że ją urwałem ;:223 no i muszę to naprawić, alb w ogólne oddam ją na przegląd, bo to jeszcze odziedziczona po poprzednich właścicielach i tak to u mnie wszystko wygląda, przepraszam Was, że nie odpiszę na posty, ale po prostu nie mam weny, lub nie wiem jak to nazwać, postaram się odpowiedzieć później ;:224
Wstawię kilka zdjęć z mojej ostatniej wizyty, a tak to nic nie mam, jakoś tak mi przez to wszystko się odechciało wszystkiego, nie zanudzam Was już więcej, ale musiałem się tym z Wami podzielić, żebyście nie dali się tak nabrać jak ja....

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Zuzia111
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2090
Od: 13 paź 2016, o 16:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką cz. 2

Post »

Mariuszu..przykra sprawa z meblami. :wink: Pewnie adresu jego nie masz tylko konto. ;:224 . Jedna z naszych forumowiczek też trafiła na oszusta. Oszust miał pecha bo pochodził z mego miasta, wystawiał też inne rzeczy na sprzedaż. Zadzwoniłam że chcę coś kupić i przyjść obejrzeć aby podał adres. Podał..a potem już poszło lawinowo, forumowiczka ekspresowo dostała zakupioną rzecz której jej nie chciał wysłać przez kilka miesięcy. ;:oj . Piękne tulipanki, u mnie pomalutku przekwitają ale kilka jeszcze jest w pąkach. ;:128
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42095
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką cz. 2

Post »

Mariuszu współczuję, nikt nie lubi być oszukiwany jeszcze tak prymitywnie, ale każdemu się zdarza!
U nas na tzw trasie otwierają ludzie z gór na wolnym powietrzu sprzedaż różnych ogrodowych urządzeń od przysłowiowych krasnali do stołu i huśtawki :D i my w takim miejscu kupiliśmy stół z ławami. Jak dowożą towar parę razy w tygodniu wtedy ładują na samochód i dostarczają do okolicznych kupujących i polecam Ci się rozejrzeć po okolicy bo na pewno gdzieś znajdziesz takiego sprzedawcę. Uszy do góry są większe dramaty ;:168
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką cz. 2

Post »

Zuziu adres znam, tylko nie opłaca mi się taki kawał jechać, a teraz to już powiem Ci, że wątpię czy to prawdziwe dane... gościu mieszka koło Chełmna miejscowość Górne Wymiary, ano dałem się nabrać i tyle, nauczka na przyszłość żeby nie ufać...
Tulipanki lada moment przekwitną, ale jeszcze oko można nacieszyć.
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16947
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką cz. 2

Post »

Mariuszu,Współczuję,,, ;:168
nie ma słów na oszustów.Wiem, z własnego doświadczenia.Mieliśmy takie 2 zdarzenia. :twisted:
Do tego trzeba czasu,,,Ale w pamięci zawsze zostanie :)
Tulipanki piękne :D
Awatar użytkownika
silversnow
500p
500p
Posty: 602
Od: 30 maja 2016, o 23:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką cz. 2

Post »

Mariuszu tak bardzo mi przykro. Podobno człowiek uczy się na błędach i tego typu sytuacjach, ale to jest przykra nauka .Ja mam taki charakter, że po tego typu przejściach też długo dochodzę do siebie i jakiś cierń zawsze we mnie zostaje. Niby wiem jacy ludzie potrafią byc , ale jednak ... Rozumiem że potrzebujesz czasu . Nie ma problemu. Tulipanki cudowne. Kolorowe, nietypowe. Trzymaj się ;:168 e .
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką cz. 2

Post »

Mariuszu współczuje takiego obrotu sprawy, jednak nie tylko Ty padłeś ofiarą oszustów, bo tak trzeba ich nazwać.Dlatego nie lubię kupować przez neta, bo nie wiadomo na kogo sie trafi .Nieszczęścia chodzą parami :wink: Moi wnukowie też tak się nacięli, to samo syn i to na sporą sumę .Cóż ,że zgłosił na policję jak sprawa stoi już 2 lata ;:222 . Pięknie kwitną tulipany jednak to juz ich końcówka, teraz przyjdą inne rośliny na pierwszy plan
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2428
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką cz. 2

Post »

Witaj nie musi Ci byc wstyd niech sie wstydzi ten co oszukuje. Ja też zostałam oszukana i nie zgłosiłam na policje ze wstydu, ale i tak długo nie czekałam policja przyszła do mnie z zapytaniem czy zostałam oszukana i żebym wszystko im opowiedziała i dała jej dane. Pieniedzy nie odzyskałam ale może te oszustkę ktoś nauczy rozumu. Pozdrawiam
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Pashmina
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1658
Od: 1 sty 2016, o 15:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką cz. 2

Post »

Mariusz, trzymam kciuki, żeby wszystko dobrze się skończyło. Nas też ostatnio oszukali, ale na okna do domu. No cóż trzeba będzie się sądzić i to potrwa zanim odzyska się pieniądze.
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”