Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką cz. 2

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11275
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką cz. 2

Post »

Przykra sprawa Ci się przydarzyła ... człowiek uczy się całe życie ;:oj ..jesteś bogatszy o jedno doświadczenie! ;:131
Pozdrawiam niedzielnie!

:wit
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Awatar użytkownika
apus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5328
Od: 26 kwie 2007, o 21:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką cz. 2

Post »

Będzie dobrze! Nie myśl już o tym... delektuj się wiosną. I trzymam kciuki, żeby nadeszło pozytywne rozwiązanie Twojego problemu! ;:168
Pozdrawiam, Basia.
viewtopic.php?f=2&t=117468
Awatar użytkownika
Bazyla
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1193
Od: 15 lut 2017, o 20:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką cz. 2

Post »

Mario no przykra sprawa, szkoda forsy, ale na tym świat się nie kończy. Wiem, wiem wkurza to strasznie, ale nie przepłacaj tego zdrowiem. A może jednak noga mu się powinie, czego szczerze życzę.

Tulipany bardzo ciekawe, szczególnie to zestawienie biało-czerwony i czerwono-biały - takie adekwatne do nadchodzących majowych świąt :wink: ;:215

Pozdrawiam i udanego majowego tygodnia życzę :wit
Życie jest zbyt krótkie, żeby się na nie obrażać
Beata
Bazylowo
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11514
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką cz. 2

Post »

Mariusz podłośc ludzka jest nieograniczona. ;:108 Może uda się pieniądze odzyskać. Od wielu lat dużo kupuję i nie zdażyło mi się trafić na nieuczciwego sprzedawcę. ;:131
Działka będzie coraz piękniejsza, więc powoli poprawisz sobie humor.
PEPSI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7095
Od: 20 sty 2013, o 10:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką cz. 2

Post »

Mariusz, czasami bywa tak, że milion przykrych spraw kumuluje się w jednym czasie. Na to nie ma rady, nie ma złotego środka czy innego panaceum. Straciłeś kaskę, wielka szkoda, ale to tylko kasa, a doświadczenie na przyszłość ogromna. No i nic Ci się nie stało. Najważniejsze, że jesteś cały i zdrowy :wit
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką cz. 2

Post »

Witaj Mariuszku,przykro sie czyta o takich oszustach ,ale im się w końcu przeleje i los ich ukarze ,,no cóż takie sytuacje każdemu mogą sie przydarzyć ,ale najważniejsze ,ze jesteś zdrowy i ciesz się wiosną i pięknym ogródkiem ,wiem ,ze takie sytuacje siedzą człowiekowi na wątrobie ,ale można sobie to jakoś przetłumaczyć chociaż trudno,pozdrawiam :wit
Awatar użytkownika
buum
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2211
Od: 16 mar 2015, o 17:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką cz. 2

Post »

Mariusz dorwać tego sku...bańca i połamać mu ręce i nogi!!! Na giełdzie u nas też można kupić w dobrej cenie meble ogrodowe. Żebym nie miał to bym się zastanowił. Ale mam więc na razie nie potrzebuje. Jakbyś szukał zobacz tam.
Moja działka mój raj :) Pozdrawiam Piotrek ;:163
Moja działeczka cz1.
Moja działeczka cz2.
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką cz. 2

Post »

Aby uniknąć podobnych sytuacji raczej nie kupujemy u sprzedawców, u których jedyna formą zapłaty jest przedpłata. Płacimy przy odbiorze i nie innej opcji. Chyba, że jest to firma znana, albo z której braliśmy już nie raz. Szkoda, że płacisz za meble nie tylko kasą, ale i błędami. Podobno czegoś uczą, ale lepiej tego uniknąć. Tulipany masz śliczne. Głowa do góry, pozdrawiam :wit
Awatar użytkownika
Ketmia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1047
Od: 23 cze 2006, o 10:57
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką cz. 2

Post »

Maniolku, prześliczne tulipany. Bardzo dużo ciekawych odmian. Mnie nie chciało się sadzić tyle w zeszłym roku, więc mogę tylko podziwiać z zazdrością. ;:63

Co do mebli, to miejmy nadzieję, że policja namierzy oszusta. W końcu to niemała suma. Pozdrawiam i trzymam kciuki żeby sprawiedliwości stało się zadość.
pozdrawiam, Ela
Mój zielony zakątek
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25124
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką cz. 2

Post »

Czytam o oszuście. Czy nagłośniłeś to w necie?
Ma jakąś stronę internetową, czy Facebooka?
To czasem działa jeśli napisze się złą opinię.
Spróbuj
Na pewno napisz opinię na stronie portalu.
Poza tym od czasu do czasu dobrze oddać sprzęt do przeglądu :wink:
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką cz. 2

Post »

Witam Wszystkich bardzo serdecznie :wit
Czas obudzić się z letargu depresyjnego i nadrobić zaległości :D Dziękuję wszystkim za słowa otuchy, jesteście wspaniali, ale nie ma co się użalać nad sobą, trzeba wziąć się w garść, a z reszty popłynie nauka na przyszłość.
Majówka mija powoli, trochę pracy, trochę laby, rośliny rosną, chociaż deszczu już brakuje, mszyce tez nie próżnują i na całego zaczynają się panoszyć po ogrodzie. Oczywiście grille majówkowe zaliczone, rabaty wyznaczone, wędzarnia się buduje, kibelek stoi no i do szczęścia brakuje tylko? no właśnie stołu i ławek hehe.
Czas na odpowiedzi, w związku iż będę odpowiadał na posty z początku również to trochę tego się może uzbierać.

Alu[Biedronka641] te trzy lata działkowania minęły bardzo szybko, w sumie nawet nie wiem kiedy, no a forum przyczyniło się do tego, że działka wygląda jak wygląda, ale nie żałuję tego w żadnym jej skrawku, zgadzam się z Tobą w 100%, że chciałoby się sadzić to co inni mają i co się podoba, ale miejsca brak, więc w jakiś sposób mnie to ogranicza.

Marto[koziorożec] fakt, że im większy ogród tym więcej pracy, ja w sumie na tyle ile mogą tyle robię, może inaczej też by było, gdyby to był ogród przy domu, bo w tedy w każdej wolnej chwili można wyjść, a tak to eskapada, trzeba pojechać a inne obowiązki również wzywają, fakt widzę zielone światło w tunelu, że moja metamorfoza dobiega końca a na pewno kupno-roślinna gdyż miejsce się kończy.

Ewelino[ewelkacha88] fakt wstrzeliłem się z nowym wątkiem idealnie ;:172 zapraszam tak często jak tylko będziesz miała ochotę.

Gosiu[gosia_lublin]
tak to chyba z nami jest, że najpierw niby ma być relaks a później jest jak jest, a forum na pewno nie pomaga w tym relaksie hehe, dziękuję za miłe słowa.

Basiu[apus]dziękuję za słowa wsparcia i za kciuki.

Dorotko[dorcia7] tulipanki dokupowałem w zeszłym roku jesienią na wyprzedaży i powiem szczerze, że jestem z nich bardzo zadowolony.

Iwonko[Iwonka1] mnie tez te pełne tulipanki się bardzo podobają, ale muszę chyba je ujednolicić tzn. kupować więcej sztuk z jednego rodzaju, murarki daja radę, nie sądziłem, że tak dobrze zasiedlą sztuczny domek z tworzywa. Myślę, że już z tych zamkniętych rurek wyleciały, a jeśli nie no to może trzeba im pomóc ;) najlepsze jest to, że ten oszust mi proponował wpłatę pół na pół, ale stwierdziłem, że skoro taką propozycje daję no to jest ok, jednak nie był.

Małgosiu[clem3] hmm ideał taki mój w głowie, jakbym chciał żeby było, fakt, że koncepcje się zmieniają ale mam nadzieję, że w pewnym momencie będzie koniec i zostanie tylko dopieszczanie.

Aniu[Annes 77] tulipanki dały radę, dobrze że dokupiłem bo tak byłoby słabo? bo duża część zgniła, powojniki powolutku pną się do góry, niektóre odbijają od ziemi, ale ważne że odbijają.

Stasiu[stasia_ogrod] każdy z nas chyba narzeka na brak czasu, szczególnie teraz gdzie okres taki pracowity dla nas, staram się żeby wszystko jakoś trzymało się w ryzach :) i porządeczek był. Powiem Ci, że ja tak patrzę na te moje murarki i się zastanawiam gdzie one latają bo u siebie jakoś ich nie widzę, za to sąsiedzi są przeszczęśliwi hihi, więc chyba u nich zapylają. Murarki nie tyle potrafią co zastępują pszczółki, zapylają kwiatki tylko nie produkują miodku ;:108 są to dzikie pszczoły, bardzo polecam. Dziękuję za słowa otuchy.

-- 2 maja 2018, o 08:58 --

Ewo[Pashmina] dziękuję za miłe słowa i kciuki, ja też prawdopodobnie sprawę oddam do sądu, już nie o same pieniądze chodzi ale o nauczkę dla tego oszusta.

Mariolu[Rodusik] witam Cię serdecznie w moim wątku i dziękuję.

Izo[isia60] jeśli przetrwają tulipanki, zawsze można się wymienić, staram się mieć zawsze troszkę inne niż wszyscy, chociaż u mnie na działkach jakoś tak mało cebulowych ludzie mają, no ja kupując nie sądziłem, ze tyle w nią zainwestuję, a troszkę kaski już poszło, u mnie areał warzywny też trochę zmniejszyłem oczywiście na poczet kwiatów.

Jadziu[JAKUCH] fakt dosadzać trzeba, pracować też , ale liczę na to, ze teraz zostaną tylko drobne rzeczy do dosadzania i poprawek hihi, pszczółki bardzo mile mnie zaskoczyły w tym roku :tan ano wiem, że nie tylko ja daje się nabrać, ale to nauczka na przyszłość, dziękuję za słowa wsparcia.

Olu[silversnow] dziękuję za miłe słowa i za słowa otuchy, jak to mówią nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło i musze się tego trzymać.

Beatko[beacia0088] dziękuję, zdjęcia są raż lepszej jakości raz gorszej, zależy czym robię, a aparatem jeszcze się uczę więc idealnie nie jest, no ale może kiedyś? murark jeśli żaden pasożyt nie wejdzie to kolonia będzie się rozrastać, więc będzie więcej i więcej no powojniki powiem Ci szczerze, że mogłyby przyspieszyć hihi

Marysiu[Maska] nom tulipanki raz dwa i przekwitają przy takiej pogodzie, to prawda, no ale zawsze oko pocieszą chociaż chwilkę murarki to bardzo fajna sprawa, ja jestem z nich bardzo zadowolony. Dziękuję za słowa wsparcia, teraz już wiem że kupować trzeba na miejscu lub od sprawdzonych osób ;:108

Zuziu[Zuzia111] dziękuję za miłe słowa uznania hihi no czasem się odpocznie na tej działce, szczególnie jak brakuje sił na prace hihi. Dziękuję za słowa wsparcia w tej nieszczęsnej sytuacji.

Marcin[MarSz] zapraszam.

Beatko[beacik78] hmmm tulipany najlepiej jakby były wykopywane i przesuszane wtedy chyba lepiej rosną, bo moje stare niewykopywane również jakby zanikały, aczkolwiek nie wiem na 100% to tylko moje przypuszczenia hihi.

Ed04 dziękuję.

Małgosiu [PEPSI] u mnie te posadzone późna jesienią zakwitły pięknie, a te zeszłoroczne też bez szału, no zobaczymy jak będzie w przyszłym roku oj faktycznie powiem Ci, że się wszystkie te złe sprawy skumulowały w jeden moment, no ale nie poddałem się masz rację ja jestem cały a kasa no cóż? czasem jest a czasem jej nie ma hihi.

Janku[magry] polecam z całą pewnością domki dla murarek, robią swoje i nikomu nie przeszkadzają.
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką cz. 2

Post »

Alicjo[Alicja125] wiosna już powoli zanika bym powiedział, cebulowe przekwitają, no jeszcze lilie będę i czosnki ale one to już bardziej letnie widzisz Ty masz działkę rok a ile już pracy wykonałaś, zaglądam często i podpatruję, dziękuję za słowa wsparcia.

Elu[pela11] mam nadzieję, że nie zanudzę Was nowym wątkiem hehe więc zapraszam jak coś.

Julcia[julcia1] nie martw się na pewno powiększy się liczba pszczółek, a pogoda faktycznie piękna, może trochę mało deszczu, ale jakoś daje radę.

Bogusiu[bwoj54] ano forum ma to do siebie, że uzależnia i powoduje zakup większej ilości roślinek cieszę się, że Ci się podobają moje efekty, to bardzo miłe.

Beatko[Bazyla] witam w moich skromnych progach fotorelacja oczywiście będzie tylko pod wieczór , staram się zawsze pstryknąć jakieś zdjęcie no ale nie zawsze jest czas hihi, dokładnie jest tak jak mówisz, szczęście daje nam dążenie do ideału masz rację świat się nie kończy, dzięki za słowa wsparcia.

Marlenko[wagabunga123] dziękuję, pszczółki pracują w pocie czoła więc jestem zadowolony, zobaczymy jak plony w tym roku.

Piotrek[buum] ano czas leci szybciutko, trzy lata minęły jak z bicza strzelił pracy dużo już włożyłem, ale to nie tylko moja zasługa, a całej rodzinki tak naprawdę oj żebyś wiedział, ze jakbym się pofatygował do kolesia to nie wiem co bym mu zrobił, ale to tak jest jak człowiek chce zaoszczędzić 100 zł?. Mogłem brać na miejscu to szukałem szczęścia w necie?

Soniu[cyma2704] hehe, hmmm jak mówisz, że każdy tak zaczynał, że ma być relaks i odpoczynek a jak widzę Twój ogród no to powiem Ci szczerzę, że mnie jeszcze daleko ;) hehe czyli jestem chory na ogrodomanie zobaczymy czy się uda odzyskać pieniążki, oby ale jak nie to świat się nie zawali.

Aniu[anabuko1] ano nie ma słów, ale nie tylko dobrzy ludzie nas otaczają, dzięki za słowa wsparcia.

Maryniu[marpa]
ano dokładnie jest tak jak mówisz, bogatszy o doświadczenie jestem i już więcej takiego błędu nie popełnię.

Elu[Ketmia] miałem wolne rabaty więc posadziłem tulipanki, a może inaczej hihi miałem mnóstwo cebul których nakupiłem i musiałem gdzieś je wsadzić ;:224 dziękuję za słowa wsparcia.

Gosiu[Margo2] wystawiłem komentarz, zgłosiłem do portalu, już ma konto zablokowane, wszędzie gdzie znalazłem jego firmę, też wpisałem negatywne komentarze. Sprzęt już się naprawia i oczywiście przegląd od razu też będzie miał ;:215
Awatar użytkownika
anna1946
200p
200p
Posty: 326
Od: 9 wrz 2017, o 08:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubuskie

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką cz. 2

Post »

Dobrze, że piszesz o tym . Musimy się jakoś informować i wspierać. To wstyd, tacy oszuści powinni być piętnowani . Nie ma innego sposobu, jak uniknąć kontaktu z naciągaczem. Konieczne jest podawanie personaliów, oczywiście w granicach prawa. Szkoda, że tak się stało, jedni pracują uczciwie przez całe życie a drudzy wykorzystują to w nadziei, że się uda. Nie popuszczaj .
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”