Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką cz. 2

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką cz. 2

Post »

Mariuszu , często forum rusza nas wszystkich , bo to prawda , że tu jest jak w rodzinie i jak ktoś długo milczy to wszyscy się martwią czy aby wszystko u niego w porządku .Też w ogrodzie jeszcze nie byłam chociaż ciekawa jestem czy wzeszło mi żyto na poplon , może wybiorę się w lutym , no bo w marcu , to już na pewno , bo przecież trzeba będzie ciąć winorośle .Pozdrawiam ;:167
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką cz. 2

Post »

Ooo jak miło, nie spodziewałem się tylu wpisów hihi :) Miło, że pamiętacie o mnie mimo, że nie mam co pokazać :)
Dzisiaj mroźno, ale człowiek już w domu więc można chwilę odpocząć. Obiecałem trochę wspomnień, także na dole będzie można podziwiać :)

Iwonko[iwona0042]
hihi no tak to jest, że jak zajrzę do Was to później nie chce mi się pisać u siebie :) jak to muszę naprawdę jakiś zakaz sobie zrobić, bo mam już wiele, a ciągle coś dokupuję. Trochę taki w gorącej wodzie kąpany jestem bym powiedział.

Maju[Foxowa] ja cały czas jestem :) praktycznie codziennie, a nawet kilka razy dziennie, biegam po Waszych wątkach i tak jakoś czasu nie ma na mój :D No ja karmniki mam chyba muszę je zapełnić i na działce dzięki temu będę się pojawiał :)

Małgosiu[PEPSI] no to widzisz ja też zajrzałem do L.. i niestety nie umiałem go opuścić tak jak Ty hehe, to prawda czekam tylko już na wiosnę, żeby móc podziwiać Wasze pierwsze kwitnienia i swoje też oczywiście :)

Danusiu[danuta z]
u nas też dzisiaj słonko było, hmm mówisz, że w sklepie remanent, może to i lepiej bo tak byś się skusiła na jakieś zakupy :)

Edziu[Ed04] no radość była, bo szczerze mówiąc liczyłem już się ze stratą

Elu[pela11]
nom ja też już powoli planuję, cięcie drzewek winorośli, jeszcze dużo pracy mnie czeka, a z każdym rokiem zamiast ubywać to dochodzi więcej, bo zawsze coś wymyślę :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką cz. 2

Post »

Witaj Mariuszu :wit . Jest zima więc musi być mroźno :wink: . Jeszcze żeby tak śnieg chciał spaść i otulić rośliny ;:131 .Twoje lilie cudowne ;:138 . Dzisiaj zamówiłam sobie kilkanaście nowych odmian i czekam na wiosnę ;:224 . Pozdrawiam :wit .
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką cz. 2

Post »

Mariuszu takie cudne widoczki a w dodatku pachnące to miód na serce przy takiej zimnicy ;:180
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką cz. 2

Post »

No lilie to masz prześliczne, moje gdzieś się zagubiły chyba w tym gąszczu, ale chcę posadzić je znowu, no pare jest ale tylko parę, to za mało, chcę więcej ;:306
Awatar użytkownika
tulipanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5991
Od: 20 kwie 2007, o 12:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką cz. 2

Post »

Witaj Mariusz.
Mnie też długo na forum nie było i nawet nie próbuje nadrabiać zaległości, bo to jest nie możliwe.
Mam nadzieję, o ile forum będzie istniało :roll: , być od wiosny w miarę na bieżąco.
Śliczne masz lilie. Piękne odmiany i takie dorodne.
Z zakupami też szalejesz. Zdradzisz to pewne źródło zakupu piwonii :lol:
Ja staram się jak mogę ograniczyć z zakupami, ale na dalie się już skusiłam i chyba kilka lilii też kupię :D
danuta z
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3366
Od: 26 cze 2011, o 11:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką cz. 2

Post »

Piękne lilie.Tyle nakupiłam a zostało mi parę.Niestety dziś zaszłam do mojego ogrodnika.Jest już otwarty.Sprzedają begonie.Nasiona jeszcze
nie mają cen,ale już sobie wypatrzyłam kwiatki.Chciałam kupić nasiona klonika,ale chyba też nie będzie.Nie będzie też nasion hibiskusa
błotnego.Podobno ogrodnicy nie zebrali. :evil:
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką cz. 2

Post »

Cześć Mariuszu :wit , jak byś przypadkiem zabłądził i zajrzał do siebie, to wiedz, że jeśli zechcesz troszkę gęsich szyi to mogę się podzielić jak zaczną się pokazywać ;:108
Awatar użytkownika
dorcia7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12457
Od: 13 lip 2011, o 13:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką cz. 2

Post »

Ja ostatnio to tylko okresie jesienno-zimowym mam czas aby poczytać na forum , w sezonie szkoda czasu,lepiej na powietrzu czas spędzać
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42117
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką cz. 2

Post »

Mariuszu pamiętam te Twoje piękne lilie, życzę żeby wszystkie wyszły po zimie :D Ja też planuję spore cięcia w ogrodzie, tylko muszę zatrudnić firmę i boję się o rośliny, co prawda pod śniegiem...ale jednak! No to czekamy na wiosnę. Pozdrawiam ;:168
Awatar użytkownika
nifredil
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4371
Od: 26 mar 2012, o 23:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką cz. 2

Post »

Mariuszu, twoje lilie to istna uczta dla oczu, a wiem co mówię, bo ja to delikatnie mówiąc mam hopla na ich punkcie i wsadzam cebulki gdzie się tylko da ;:224 Coś niestety w tym roku na stronę pana Pajdy nie mogę się dostać.. więc nie wiem jak będzie z zakupami... sporo osób pisze, że zaglądało, że zamawiało, a u mnie wciąż jakieś odzieżowe zdjęcia się wczytują ;:202
Awatar użytkownika
Beaby
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6296
Od: 16 lut 2014, o 13:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką cz. 2

Post »

Lilie iście na bogato!
Prawie żywopłot z powojników, prawie żywoiplot z lilii.
No tylko bić Ci brawo, Mariuszku za pomysły aranżacyjne roślin i Twoją zieloną rękę!
Awatar użytkownika
pestka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1809
Od: 1 gru 2008, o 21:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką cz. 2

Post »

Witaj Mariusz dobrze że pamiętasz o mnie i pierwszy w tym roku mnie powitałeś tak szczerzę to dużo osób z mojch znajomych cały rok nie korzystało z forum jestem w szoku, co z nimi się stało nie mam odpowiedzi.U mnie jest trochę śniegu ale ja niestety na początku grudnia złamałam prawą rękę miałam w gipsie i teraz się martwię czy dam radę robić na działce.teraz cały czas rechabilitacja i mało zaglądam na forum bo nie ma co pokazywać.ty to lilie masz cudo.Dzięki aby ten rok był leprzy dlanas działkowiczów. :wit ;:215
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”