Ogród Marty - Cz. XII

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Kasiula17
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6320
Od: 18 lis 2013, o 22:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Dolnośląskie

Re: Ogród Marty - Cz. XII

Post »

U mnie też zimno a ja zmarzluch ;:306 Spacerowałam sobie po cudownym ogrodzie
Na forum niedostępne widzę zdjecia ale klikam na obrazek i pojawia mi się fot osik
Teraz pustelnika i szyszunie widzę tu, cudowne ;:138
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42113
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Ogród Marty - Cz. XII

Post »

Martusiu śmieszne te szyszki z glutami :;230 Zniknęły starsze zdjęcia, powinnaś napisać do fotosika i zapytać w czym rzecz? Dzisiaj od rana podlewa ogród, ale przysłowia ludowe nie wróżą z tego nic dobrego :wink: Dobrej niedzieli! Pozdrawiam Obrazek
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16966
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Ogród Marty - Cz. XII

Post »

Ja też mam deszczyk, trochę wczoraj, deko dzisiaj i już nie trzeba podlewać.Ulga nie tylko dla nas ale dla roślin. :)
róże pięknie ci kwitną.Powojniki też .
tojeść w takiej wielkiej kępie wygląda pięknie :)
Szyszki się trochę usmarkaly ;:306
Pustynników zazdraszczam.sadzę już chyba kolejny 3 rok i nic... :twisted:
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Marty - Cz. XII

Post »

Witam w rozrywkową niedzielę ,byłam dzisiaj z wizytą ogrodniczą na śląsku ,spotkałam się z dziewczynkami wesołymi i serdecznymi jak zawsze ,rozmowom jak zwykle nie było końca i aż żal było wyjeżdżać ,ale nie ma to jak we własnym łóżeczku ;:306 no i wróciłam bardzo objedzona ,bo takie pyszności dziewczynki i gospodarze przygotowali ,dziękuję Irence i jej mężowi za zorganizowanie i przygotowanie wszystkiego i opiekę ,żeby nam było dobrze ,no i było nam bardzo dobrze,braci ogrodniczej zjechało sporo to i głośnego śmiechu też było co niemiara ,ale wszystko niestety się kończy i trzeba wrócić do rzeczywistości ,bo jutro dzień powszechni .

Anetko,trochę sie ochłodziło,ale może jakoś przetrwamy ,fajnie ,że jesteś u mnie na kawusi ,a kompociki są pyszne więc wszystko się przyda ,ja też robię ,teraz z agrestem ,pozdrawiam ;:168

Kasiu,u mnie też zimno i ja też zmarzluch ,ale ubieram się cieplej i jakoś jest ,nie wiem dlaczego te zdjęcia zniknęły ,przecież jakiś czas były,a teraz trzeba w nie klikać ,szyszunie jak sopelki z tą żywicą ,pozdrawiam ;:168

Marysiu,szyszki śmieszne ,ale ślicznie wyglądają na drzewie ,zresztą sama widziałaś ,nie wiem czy u mnie padało ,bo jak wyjeżdżaliśmy to było suchutko ,a jak wróciliśmy to też było suchutko,zapomniałam zapytać Zuzi czy coś padało a z resztą się nie widziałam ,teraz zerkam na mecz,ale nic ciekawego nie ma ,wolę tutaj pisać ,pozdrawiam i ciepłego tygodnia życzę ;:196

Aniu,mnie też troszkę wczoraj podlało,i już mniej pracy jest w ogrodzie ,roślinki pięknie kwitną i coraz więcej się ich pojawia,szyszki jak sople lodowe ,pewnie dlatego usmarkane ;:306 bo zmarznięte,pozdrawiam ;:168
Awatar użytkownika
Bazyla
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1193
Od: 15 lut 2017, o 20:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Ogród Marty - Cz. XII

Post »

Martuś po pierwsze to gratuluję spotkania w ogordniczym gronie ;:215
po drugie niezmiennie się zachwycam Twoim ogordem i w nim kwitnieniami ;:108

U mnie też się ochłodziło, wręcz zrobiło się zimno. Z padaniem to więcej straszy niż faktycznie spada z nieba, ale jak na razie to dobre i to.

Pospacerowałam, pooglądałam i gratuluję pięknego ogrodu ;:168

Życzę jeszcze trochę deszczu :wit
Życie jest zbyt krótkie, żeby się na nie obrażać
Beata
Bazylowo
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Marty - Cz. XII

Post »

Zapraszam na spacerek mam nadzieję ,ze zdjęcia nie zrobią psikusa .

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

dżemik truskawkowy
Obrazek

kompociki truskawkowe
Obrazek

tarta ze szpinakiem i fetą ,szpinak z mojej grządeczki
Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Tutaj bluszczyk kurdybanek przygotowany do suszenia na zimę do wszystkich zupek ,trzeba wykorzystać jego wspaniałe właściwości
Obrazek
Awatar użytkownika
Rzepka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2729
Od: 30 mar 2014, o 14:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Ogród Marty - Cz. XII

Post »

Ja Ci też dziękuję Martusiu za wspaniale spędzony dzień, Twoja odecność sprawia,że człowiek się uśmiecha z radością, taką
prawdziwą, naturalną.
Twôj ogród to chyba odzwieciedlenie duszy, taki zwyczajny i niezoobojujący, a jednocześnie pełny różnych form i gatunków,,,,jest piękny i każdy znajdzie coś dla siebie,
Dziękuję Bogusiowi, że wytrwał z nami i min nie robił, rzadko który Men ma taką cierpliwość. ;:63

Do następnego spotkania :wit

Pozdrawiam Irena
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Ogród Marty - Cz. XII

Post »

Marto oczywiście ogród jak zawsze piękny :) no ale tyle pyszności ;:224 aż chciało by się wszystkiego spróbować, a przede wszystkim tej tarty :) brawo Ty ;:63
Awatar użytkownika
kasia100780
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3148
Od: 31 lip 2014, o 16:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: Ogród Marty - Cz. XII

Post »

Mój nos wywąchał pyszności kulinarne :)
Mniam mniam. Ja też ostatnio siedzę w garach, bo pada non stop.
Dzisiaj robiłam dżem czereśniowy z kardamonem i cynamonem ;:108
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Marty - Cz. XII

Post »

Witam,już minął poniedziałek ,dla mnie był bardzo pracowity,przywiozłam oczywiście z wczorajszej wizyty trochę pomidorków ,chyba 12 szt ,ale niektóre duże ,wiec samochód był dopakowany po dach i dzisiaj mąż wywiercił mi wiertłem nowe dziury w trawie ,wsadziłam te pomidory do donic bez dna ,oczywiście na spód dałam obornik i przywiozłam ziemi ,no i następny rząd pomidorów się robi,wszystko wsadzone ,może jutro jeszcze dorobimy i wsadzę swoje które mam w donicach ,bo lepiej im dać lepsze warunki,ale ucieszona jestem bardzo ,bo mam nowe unikatowe odmiany ,dziewczynki wielkie dzięki za te pomidorki,jutro podleję i zasilę ,no i popryskam profilaktycznie .

Beatko,spotkanie było wspaniałe,śmiechu co niemiara,jedzonko pyszne i dużo ,każdy coś ze sobą przywiózł ,no i się nazbierało,a gospodarze też bardzo o nas zadbali ,,ogród bardzo kwitnie i ciesze się ,że i tobie się podoba ,dalej jest chłodniej niż było ,ale ma sie ocieplać ,dzisiaj nie padało w dzień ,może wczas rano lub w nocy ,jutro też muszę iść do ogrodu ,żeby nie narobić potem zaległości ,a chwasty szybko rosną ,pozdrawiam ;:196

Irenko,dziękuję za miłe słowa aż mnie wzruszyłaś taką wypowiedzią ,Boguś dzisiaj nawet dziury wywiercił pod te pomidorki i już rosną w dobrych warunkach ,bo lepiej mają wsadzone do gruntu w donicach bez dna ,wtedy poradzą sobie nawet nie podlane na czas ,tak sie z nich cieszę ,wielkie dzięki za wszystko,pozdrawiam ;:168

Mariuszu,uwielbiam gotować ,robić różne przetwory ,zbierać zioła i pracować w ogrodzie ,tarta wyszła pyszna ,ale kompociki też wspaniałe ,teraz na miejsce szpinaku wysiałam szczaw na zupki ,już pięknie wyszedł i mam nadzieję ,ze ładnie urośnie ,nigdy wcześniej nie siałam szczawiu,tylko zbierałam go na leśnych polanach ,zobaczymy co to wymyśliłam ,pozdrawiam :wit

Kasiu,dobry masz nos ;:306 ,dzisiaj robię kompociki z agrestu ,one są niepasteryzowane ,owoce surowe zalane wrzącą wodą z cukrem ,zakręcone i koniec ,może i ja spróbuję zrobić dżem czereśniowy ,nigdy nie robiłam ,a czereśnie są bardzo zdrowe i warto zamknąć je do słoiczków,pozdrawiam ;:168
Awatar użytkownika
kasia100780
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3148
Od: 31 lip 2014, o 16:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: Ogród Marty - Cz. XII

Post »

W zeszłym roku robiłam kompociki z Twojego przepisu ;:108
Sam dżem czereśniowy jest mało smaczny, ale z tymi przyprawami pyszny.
Zrobiłam też pół na pół z agrestem i trochę czarnej porzeczki.
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Marty - Cz. XII

Post »

Zapraszam na mały spacerek ,kwiatuszki kwitną ,więc może warto je pokazać.
Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

żmijowiec
Obrazek


Obrazek


Obrazek

floks plamisty Rosalinde
Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16966
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Ogród Marty - Cz. XII

Post »

Martus :wit
Moc kwitnien. Moc wspaniałych pięknych roślin. ;:180
Pustynniki śliczne. Mi ona jakoś nie wychodzą. :cry:
Ostrozki to masz zawsze wypasione.
Ciekawy i wysoki ten floks.
Róże wciąż cieszą swoimi kwitnieniami .tarta smakowicie wygląda i pewnie tak smakuje wybornie.
Dzemiki już są. I tak do jesieni będziemy mieć jakieś prace Z przetwórni.
Ale później wszystko potrzebne . ;:108
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”