Ogród Marty - Cz. XII

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Ogród Marty - Cz. XII

Post »

Marta śliczne są Twoje dzieła, wiedziałam że jesteś zdolna ;:215 na pewno te cuda szybko się rozejdą.
Też lubię gotować, piec, zapełniać przetworami piwnicę, ale czy jest to moje ulubione zajęcie ;:oj przemyślę, rozważę.
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42116
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Ogród Marty - Cz. XII

Post »

Martuś no śliczne ! takie zimowe! a mój skrzat dalej bez nosa :;230 Figurki wszystkie łądne ale mnie sie najbardziej Twoje skrzaty podobają ;:167
Myślałam o kiermaszu doniczkowym, może on na przełomie kwietnia i maja :wink:
Miło spędziłaś czas w babskim gronie, ja mam grono dziewczyn z pracy co wyciągając mnie od czasu do czasu z domu do knajpki. Najpierw trudno mi się zebrać, a potem jestem zadowolona :D My robimy wypad za rok do Zatora ;:4 Myślę że ktoś do nas dołączy ;:333
Pozdrawiam i posyłam przedświąteczne buziaki ;:196
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Ogród Marty - Cz. XII

Post »

Martusiu[/b ;:196 ]odwiedzam, a tu takie niespodzianki. Piękne , pomysłowe prace , miniaturowe choineczki ...świetne :tan Bardzo mi się wszystko podoba . Ogród o każdej porze zachwyca . :tan Atmosfera świąt, coraz bardziej przybliża się. Pozdrawiam serdecznie ;:168
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
PEPSI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7095
Od: 20 sty 2013, o 10:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Re: Ogród Marty - Cz. XII

Post »

Martuś, przyszłam pochwalić stroiki. ;:433 Ja w tym roku za dużo nie poszaleję z ozdobami, bo nasz mały kociak broi jak diabeł wcielony. Wczoraj zbiła mój ukochany dzban z gałązkami modrzewia, bo chciała szyszunię zerwać do zabawy :evil: A ja zapomniałam posypać pieprzem i straciłam fajny przedmiot.
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16974
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Ogród Marty - Cz. XII

Post »

Martus przepiękne te twoje wszystkie dekoracje. I skrzat fajniusi. No suuper Ci to wyszło.
Ech. ..czas chyba kończyć te moje pudelkowanie i zabrać się za dekoracje. ;:108
Pozdrawiam cieplutko ;:196
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11285
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Ogród Marty - Cz. XII

Post »

Załapałam się na pokaz Twoich prac Martusiu i nacieszyłam oczy szczególnie skrzacikowe mi do gustu przypadły ;:138 ;:138 ;:138 Podziwiam i szczerze gratuluję bo ja się nawet nie zabieram :oops: ..Jakoś tak nie po drodze mi z ozdóbkowaniem... jednak wolę fotografią się parać... ;:306
Pozdrawiam serdecznie! ;:196

:wit
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Babciabenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1640
Od: 10 maja 2012, o 19:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: tarnowskie klimaty ,Małopolska.

Re: Ogród Marty - Cz. XII

Post »

Piękne ! ;:138 Te prezenciki to fajny pomysł!Odpowiedziałam Ci Martuniu u Eli i tu wkleję! U mnie biało zima ,ogród zasypany i nadal sypie ! ;:108 ;:cm

Odnośnie czosnku: Martuś,siekam go w blenderze i suszę do 3 dni na foremkach aluminiowych na piecu nad blachami( płytami) ,potem daję do papierowej torby szarej takiej z rączkami i wisi sobie też nad piecem, aż zacznie się jak cukier zachowywać .Potem mielę w młynku do kawy mączkę!Można zmielić surowy w maszynce do mięsa. ;:108 :wit Przechowuję jak grzyby suszone.
Awatar użytkownika
ewunia7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5092
Od: 1 lis 2012, o 15:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Ogród Marty - Cz. XII

Post »

Witaj Martuś
A ja dalej w zaprawach siedzę, marchew jest już w słoikach, a teraz mojemu eMkowi zachciało się selera abym zaprawiła i przytargał mi 5kg :roll:
Stroiki fajne, pomysłowe te na wiklinie wpadły mi w oko, a najbardziej urzekły mnie skrzaty :)
Jak znajdę czas to spróbuję zrobić skrzata
Pozdrawiam serdecznie i zmykam do moich zajęć - muszę zabrać się za selera a w międzyczasie dorobić trochę bombek na choinkę
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Marty - Cz. XII

Post »

Witam gorąco,troszkę złapałam oddech ,bo kiermasz trwa a ja się wymiksowałam z dyżurów,są młodsi to niech mnie też zastąpią więc mogę zająć się spokojnie świętami,kiszę barszczyki czerwone i białe,ubieram choinki ,dzisiaj ostanie małe korytarzowe firaneczki się piorą i z oknami finito,do ogrodu dalej mi się nie chce iść ,może jak sie w domu odrobię .

Lodziu,uwielbiam ten magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia ,dom za moment będzie przystrojony w środku i na zewnątrz ,ale i kuchnie bardzo lubię ,więc i na przyrządzanie pyszności musi się znaleźć czas.pozdrawiam ;:196

Dorota,moje cuda się prawie rozeszły ,ale chciałam dla siebie zrobić jeszcze jeden stroik z moimi skrzatami w białych czapkach i wczoraj prawie w nocy malowałam szyszki na prezenciki bo takie jest zainteresowanie ,a w domu też prace sie posuwają ,jabłka suszą sie na okrągło,nawet chrzanik już utarty ,będzie do wędlinki i na pyszną zupkę -krem chrzanowy,buraczki na barszcze czerwone nastawione ,jutro będą nastawione białe barszcze i tak ciągle do przodu,ogród czeka na przygotowanie do zimy,ale może będzie coś cieplej ,rogaliki też upiekę z Twojego przepisu,pozdrawiam :wit

Marysiu,nosy są u mnie ;:306 ,ale może w końcu dokleimy ,zrobię jeszcze skrzaty z białymi czapkami ,bo tam mi się zachciało,na kiermaszu kwiatowym nie byłam i pewnie w tym roku też nie będę ,bo to chyba za dużo wszystkiego,uwielbiam takie wspólne wyjazdy a tak rzadko można je zrealizować,jak szczęśliwie dożyjemy to w Zatorze na pewno się spotkamy,ja jestem za ,niedziela będzie dla nas :uszy ,pozdrawiam ;:196

Bogusiu,witaj ,miło,że wpadłaś ,tak mało mamy czasu bo chyba coraz więcej wymyślamy ;:306 tą świąteczną atmosferę uwielbiam ,może i biało będzie ,ale niech będzie dopiero na święta ,ja mam jeszcze światła na choinkach i stroikach przed domem rozwiesić bo nastrój musi być dopóki my jesteśmy ,a potem myślę ,że i wnuki jak dorosną to zatęsknią i też tak zrobią i przedogródek będzie rozświetlony:uszy ,pozdrawiam ;:196

Gosiu,wchodź ,wchodź,zawsze lubię gości ,mój kotek to grzecznie śpi w pudełku pod piecem w kuchni,w którym całą zimę pali się drzewem ,koty tak lubią ,więc nigdzie nie wyłazi tylko robi myk do wyścielonego pudełka ,stroję dom i przed domem przedogródek ,bo tak lubię ten nastrój,pozdrawiam ;:168

Aniu,bardzo sie spieszę z moimi dekoracjami ,bo jeszcze do ogrodu muszę iść chociaż na 2 dni i ciągle wydaje mi się ,że nie zdążę,oj mamy z tymi wymysłami ,pozdrawiam ;:168

Maryniu,miło,że wpadłaś ,tak na nic nie mamy czasu no i każdy robi co lubi i inaczej byłoby nudno i nawet to forum straciłoby sens,a tak to każdy ogród jest inny ,każde zdjęcie z tych ogrodów przedstawia je inaczej ,i to jest to co chcemy widzieć i robić ,pozdrawiam i buziaczki ;:196

Bożenko,serdeczne dzięki za dokładny przepis na mielony i suszony czosnek ,na pewno zrobię ,nawet teraz ,bo niby nie mam swojego ,ale jeszcze jest w sprzedaży polski ,bo na wiosnę jest tylko importowany ,popyt na te prezencikowe białe choineczki jest taki ,że w nocy malowałam jeszcze dużo szyszek ,a ja też chcę zostawić dla siebie na prezenciki i na stół świąteczny,pozdrawiam ;:196

Ewuniu,jak Ty zaprawiasz tą marchew i seler do słoiczków ,pokaż zdjęcie i napisz coś bliżej ,ja też jeszcze muszę dorobić skrzatów,bo wszystko się rozchodzi i nie mam dla siebie,ale teraz zrobię jeszcze z białymi czapami,pozdrawiam ;:168
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Marty - Cz. XII

Post »

Pokażę inne moje stroiki.
Obrazek

moje skrzaciki jak ogród zasypane śniegiem
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42116
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Ogród Marty - Cz. XII

Post »

Martusiu to jutro Wigilia u Ciebie :;230 prezenty już też pod choinką :;230
Bardzo ładne dodatki do stroików kupiłaś ;:333 ta biała choineczka na pierwszym super!
Skrzaty to Twoja wizytówka ;:63 Ja z przygotowaniami jeszcze w lesie, ale mam prawie 10 dni więc zdążę na pewno jak zwykle :uszy Mam nadzieję, że śnieg za oknem zostanie na święta, bo skoro znosimy taka wczesną zimę to nich mamy z tego korzyść :;230 Pozdrawiam i dobrze że już masz trochę więcej czasu dla siebie ;:196
Awatar użytkownika
ed04
Przyjaciel Forum - silver
Przyjaciel Forum - silver
Posty: 1014
Od: 5 mar 2017, o 14:48
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Ogród Marty - Cz. XII

Post »

Piękne, widać kobieca rękę. ;:63
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Ogród Marty - Cz. XII

Post »

Co jeden stroik to piękniejszy ;:215 nie dziwię się, że tak szybko się rozeszły i ja takie cudo bym kupiła.
Wiem, że u Ciebie zawsze jest coś pysznego na stole, czytam że zupka chrzanowa będzie, dzięki Tobie miałam okazję poznać jej smak.
Też nastawiłam buraczki na zakwas, na początku przyszłego tygodnia będę zlewała.
Rogaliki upiecz, są proste do wykonania, na pewno będą smakowały.
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”