Ogród Marty - Cz. XII

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
ewunia7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5092
Od: 1 lis 2012, o 15:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Ogród Marty - Cz. XII

Post »

Witaj Martuś
W tym roku, też kisiłam kapustę, zupełnie inaczej smakuje niż ta ze sklepu.
W ogródkach to nie wiadomo co robić? ta pogoda taka pogmatwana
A wiesz jutro będę zaprawiać marchewkę w słoiki - coś mnie te zaprawy w tym roku bardzo pokochały.
A tak z ciekawości pokaż jakie stroiki robisz.
Pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42117
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Ogród Marty - Cz. XII

Post »

Martusiu pasztety już zamrożone a ja jeszcze porządków nie skończyłam...mam coś podmalować, ale biorę jakieś nowe leki i kiepsko się czuję...słabizna i niechęć mnie ogarnęła :wink: Poza tym wiesz jak jest ...jak się ma czas to się zdąży ;:306 Stroiki też słyszę robisz, ale skoro przywiozłaś materiał z lasu to szkoda żeby się zmarnował :D
Mojemu koledze ktoś przywiózł wykopaną choinkę z częścią korzeni...wsadził i rosła to może i Twoja się przyjmie ;:306 Mrozów większych na razie nie będzie, a i śnieg ma padać...w ostateczności kożuchy wyciągniesz :D
Pozdrawiam i buziaczki posyłam Obrazek
Babciabenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1640
Od: 10 maja 2012, o 19:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: tarnowskie klimaty ,Małopolska.

Re: Ogród Marty - Cz. XII

Post »

Tak Martuś ,u mnie też na polu jak na wiosnę wczesną by się zanosiło i dobrze, bo jeszcze się namarzniemy! Moje maliny są nadal bardzo cierpliwe stworzenia!Na święta Bożego Narodzenia będzie rodzinka ,więc wnet się ożywię! Pozdrówka! ;:3
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Marty - Cz. XII

Post »

Witajcie moi drodzy ,czas tak pędzi ,za moment święta ,dla mnie najpiękniejsze a potem będziemy oczekiwać wiosny,ale mam też nadzieję ,że do wiosny odpoczniemy, ja przynajmniej chciałabym odpocząć ,a zadań przede mną mnóstwo jeszcze do zrobienia ,powoli zrobię chociaż czas bardzo szybko umyka ,w ogrodzie dzisiaj nie byłam i nic nie zrobione ,rozpuściłam sobie ziemię przy kaloryferze ,wczoraj wywiozłam na taczkach do ogrodu ,że będę obsypywać róże,ale musiałam wyjechać ,ziemia została na noc i znowu jest zamarznięta .

Ewuniu,jak miło,że wstąpiłaś do mnie ,tak rzadko jesteś na forum ,my to sobie wyszukujemy roboty nieustannie ,ale jednak jak smakuje to nie myśli się ,że tyle pracy nas to kosztowało,stroiki pokażę jak skończę ,pozdrawiam :wit

Marysiu,ja też porządków nie skończyłam ,ale pilniejsze mi porządki w ogrodzie ;:223 tak jakoś się nie mogę zmobilizować ,ciągle coś wypadnie innego,a tak bym chciała już spokojnie zająć się domem i kuchnią ,ale można sobie chcieć ;:173 stroiki też mi nie idą jakbym chciała,bo wszystko inne wymyślam ,ale coś tam już skleciłam ,moja choinka nie wypuści korzeni ,bo jest ucięta w połowie ;:306 ,gałęzi z tej choinki mam sporo do okrycia róż ,ale najpierw muszę usypać kopczyki,pozdrawiam ;:196

Bożenko,niby cieplej ,ale noce zimne ,ja już chciałabym zamknąć ogród i wejść na dobre do kuchni,moje maliny też nie obcięte ,ale czasem to w zimie albo na wiosnę obcinam ,pozdrawiam i ciepłych dni życzę ;:168
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25125
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Ogród Marty - Cz. XII

Post »

Tak, czas bardzo szybko nam leci.
Mam nadzieje, że zdołasz odpocząć, ale znając Ciebie to nie potrafisz usiedzieć w miejscu :D
Zawsze znajdziesz sobie jakąś robotę
Ja spróbowałam z hortensjami, bo moje sąsiadki mają je i co roku kwitną.
Może i mnie się uda
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16974
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Ogród Marty - Cz. XII

Post »

Martus :wit
To prawda czas nam galopuje za szybko.
Ja się nie wyrabiam.
Ale cieszę się ze sporo prac na nowym areale zostało zrobione.
Ale to pokazałam u siebie. :wink:
Powinnam już ozdoby zacząć robić ..A mi brak czasu.
Może na weekend coś mi się uda. ;:219
Pozdrawiam cieplutko
Awatar użytkownika
ewarost
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3369
Od: 14 gru 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie/Ponidzie
Kontakt:

Re: Ogród Marty - Cz. XII

Post »

Martusia czytam, że w pracy nie ustajesz... chętnie pooglądam twoje stroiki. Ja jako rekonwalescentka na razie pracy się przyglądam :lol:
Rajsko,wiejsko,sielsko...II
Rajsko, wiejsko, sielsko...
Chwytaj chwilę, bo tak naprawdę to istnieje tylko ona. Ewa
Awatar użytkownika
ed04
Przyjaciel Forum - silver
Przyjaciel Forum - silver
Posty: 1014
Od: 5 mar 2017, o 14:48
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Ogród Marty - Cz. XII

Post »

Oj tak czas pędzi niemiłosiernie, ja tez mam jeszcze maliny do wycięcia. Chyba zrobię to wczesną wiosną.
Ja dynię na mus piekę ze skórką w piekarniku, potem skórkę zdejmuję i blenduję miąższ. Moim zdaniem taka pieczona jest smaczniejsza.
Pozdrawiam ciepło w tej chłodnej porze. :)
Awatar użytkownika
Elizabetka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 8474
Od: 4 lip 2006, o 20:04
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Ogród Marty - Cz. XII

Post »

Martusiu ja też jak Ewka chętnie bym zobaczyła Twoje szykowne stroiki. Może coś odgapię. :D
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42117
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Ogród Marty - Cz. XII

Post »

Martusiu taki intensywny rok, może następny będzie bardziej systematyczny. Masz ogromny ogród i tyle na głowie a jeszcze sobie zawsze coś dołożysz...musisz powoli z czegoś rezygnować i wybierać rzeczy najpilniejsze i najważniejsze, bo taka jest kolej rzeczy ;:168 Inaczej będziesz miała ciągle wyrzuty sumienia że coś nie zrobiłaś...zrezygnowałaś z kiermaszu kwietniowego i dało się...dało się. Pozdrawiam i życzę spokoju ;:196 ;:196
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Ogród Marty - Cz. XII

Post »

Marta do wiosny musimy porządnie naładować akumulatory, teraz nasilenie prac przedświątecznych, Ty jeszcze jak co roku tworzysz piękne stroiki. Marysia ma rację trzeba będzie powoli skupiać się na tym co najważniejsze, nie dokładać sobie dodatkowych prac.
Czy nam pokażesz zdjęcia stroików.
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Marty - Cz. XII

Post »

Witajcie .
Wczoraj byłam w Krakowie na Mikołajkowe zakupy ,więc się wyżyłam,pochodziłam długo po sklepach,żeby każdemu coś przywieźć miłego pod choinkę,i myślę ,że ten temat mam z głowy ,jeszcze coś drobnego mam kupić ,ale to już na miejscu ,przyjechałam bardzo zmęczona , byłam z córcią to chociaż kierownica mnie nie obchodziła,no i wspólna kawka i kolacja na wyjeździe też dają pewien relaks,uwielbiam takie momenty ale niestety mało ich ,bo każdy jakiś zagoniony i pracujący,w domu był natomiast męski wieczór,bo wnuczka była z narzeczonym poza domem ,a w domu zostali sami panowie.

Gosiu,żebym tak nie wymyślała ,to byłoby więcej czasu na odpoczynek,ale nie umiem nic nie robić ,dobrze by było,żeby Twoje hortensje ładnie kwitły ,bo to piękne rośliny i zawsze warto spróbować ,pozdrawiam ;:168

Aniu,ja też się nie wyrabiam chociaż bardzo się staram i powoli jest do przodu ,znalazłam u Ciebie obrazki z nowej działki ,jakoś nie pomyślałam ,że masz czynny inny dział ,nic nie wpisałam,ale powrócę i na pewno się wpiszę ,ozdoby fajnie się robi to taka odskocznia od codzienności ,pozdrawiam ;:168

Ewciu,w pracy nie ustaję ,raz wychodzi mi szybciej ,a raz wolniej ,ale jakoś zawsze do przodu ,a Ty tylko teraz się przyglądaj ,bo musisz dużo odpoczywać,zdjęcia na pewno będą ze stroikami ,przeniosłam trochę ogrodu , lasu i zimy do stroików ,pozdrawiam ;:168

Edziu,może i ja bym tą dynię upiekła,ale nie wiem w ilu stopniach i jak długo,może i szybciej będzie,bo ,że lepsze to już napisałeś ,pozdrawiam :wit

Elżuniu,będą zdjęcia stroików ,nawet dzisiaj już coś wstawię ,nie wiem czy one szykowne ,ale moje wymyślone ,pozdrawiam ;:168

Marysiu,taką mam naturę z tym dokładaniem pracy ,nie bardzo pasuje mi z czegoś rezygnować ,a w kwietniu na pewno nie zrezygnowałam z kiermaszu ,może zdjęć nie wstawiałam ,bo nie miałam czasu o tym nawet pomyśleć ,ale teraz zdjęcia już robię ,pozdrawiam ;:196

Dorota,dobrze tak zmienić front prac ,ja lubię gotować i pichcić różności ,kuchnia to moje ulubione zajęcie po ogrodzie ,wszystkiego mam nazbierane pod dostatkiem w spiżarni to teraz tylko sięgać i wymyślać ,stroiki jakoś ruszyły ,we wtorek otwarcie kiermaszu,pozdrawiam :wit
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Marty - Cz. XII

Post »

Moje stroiki świąteczne , to tylko część z moich prac ,w innym czasie pokażę resztę ,troszkę przeniosłam ogród ,las i zimę do stroików,będą jeszcze skrzaty w zimowej aurze.


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek


tutaj malutkie ośnieżone choineczki z szyszek na prezenciki dla moich znajomych ;:168
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”