Ogród Marty - Cz. XII

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Ogród Marty - Cz. XII

Post »

Ale to fajne jak już się zaczyna przygotowania do wiosennych prac prawda Martusiu ;:108
Awatar użytkownika
wiewioreczka
500p
500p
Posty: 902
Od: 11 maja 2012, o 23:03
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Jaworzno.... Śląsk

Re: Ogród Marty - Cz. XII

Post »

Martusiu dziękuje i również dużo zdrówka :D Dziś się już wybieram na działeczkę poszukać wiosny, może się już gdzieś miejscami budzi ;:oj Pospacerowałam z zieloną herbatką po Twoim ogrodzie z przyjemnością ;:196 Za 2 miesiące jadę do Holandii na oglądanie tulipanków w Keukenhoff :heja Nasionka dziś planuje posiać do doniczek ;:3 Bułeczki piekłam i dziękuje za przepis, wyszły mi pierwszy raz i to przepyszne, dałam nawet jagody do środka :tan

Miłego piąteczku ;:3
Awatar użytkownika
ewarost
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3369
Od: 14 gru 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie/Ponidzie
Kontakt:

Re: Ogród Marty - Cz. XII

Post »

Martusia tak się zapatrzyłam na te twoje kwasoluby, że zaprosiłam tej wiosny dwie azalie do mojego ogródka... myślę że im sie spodoba ... Na razie poprzestanę na podglądaniu Obrazek
Rajsko,wiejsko,sielsko...II
Rajsko, wiejsko, sielsko...
Chwytaj chwilę, bo tak naprawdę to istnieje tylko ona. Ewa
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Ogród Marty - Cz. XII

Post »

Martuniu , ja robię podobnie i co roku wiosną coś dosadzam więc rodków mam już 10 i planuję kupić w tym sezonie dwa trochę większe egzemplarze .Dzisiaj widziałam kwitnące ranniki , więc wiosna ruszyła :tan .
Awatar użytkownika
inka52
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2169
Od: 5 lis 2009, o 11:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Legnica - Dolny śląsk

Re: Ogród Marty - Cz. XII

Post »

Witaj Marto u Ciebie już niedługo zacznie się szał RH , masz piękne duże krzaki widać ,ze im służy u Ciebie , w tamtym roku kupiłam 3 azalie i chyba tylko jedna ostała , po tych dwóch nie widać życia.Czy kupowałaś coś nowego z piwonii w tej jesieni ? pozdrawiam ;:168
Awatar użytkownika
kasia100780
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3148
Od: 31 lip 2014, o 16:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: Ogród Marty - Cz. XII

Post »

Martuś nie mogę napisać w wątku z nadwyżkami, więć piszę tu.
Zamawiam na chwilę obecną 6 kępek czosnku niedźwiedziego (w wolnej chwili przejrzę co jeszcze). Dziękuję :D
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Marty - Cz. XII

Post »

Witajcie moi mili wiosna chyba naprawdę do nas zawitała dzisiaj w słońcu na termometrze 23 stopnie ciepła było ,cieszę się bo coś zrobiłam w ogrodzie ,a miedzy innymi obcięłam winorośle ,pograbiłam ,jutro może też coś cichutko zrobię przynajmniej tak bym chciała,w warzywniku szczaw wychodzi do słoneczka ,derenie jadalne lada moment zakwitną burzą kwiatów,coś się dzieje w przyrodzie ,chociaż i zima może wrócić .

Tereniu jak miło Cię widzieć spacerującą po moim ogrodzie ,u mnie też nie ma już śniegu ,ciepło bardzo dzisiaj się zrobiło i ja w ogródku działałam ,nawet nie wiesz jak się cieszę ,że spełniasz swoje marzenia i już tak blisko ,żeby zamieszkać w tym ślicznym domku,pozdrawiam dużo zdrówka i siły Wam życzę ;:196

Iwonko,ja też lubię ten okres i jakoś nawet siły przybywa,ale ogrom pracy to ja mam ogromny ,wydaje się ,że nie dam rady ,a potem jakoś to idzie do przodu,pozdrawiam ;:168

Anetko,ja od dwóch dni też szukam wiosny i coś się dzieje ,ale jak teraz tak mocno przyświeca słonko to wiosna przyjdzie szybciej ,fajnie,że jedziesz do Holandii bo znowu będziemy mieli co oglądać ,to tak jakbyśmy też tam byli ,fajnie ,że bułeczki smakują ,ja też jestem dumna,że umiem je upiec,a z jagodami też musiały być pyszne ,ja piekę czyste ,pozdrawiam i czekamy wiosny ;:168

Ewciu,oglądaj to jeszcze co nieco wpadnie do Twojego ogródka :uszy ,życzę zdrówka ,żebyś na wiosnę mogła bez obaw popracować w ogródku,pozdrawiam ;:196

Elżuniu,takim sposobem właśnie powstają nasze ogrody ,ranników jeszcze u mnie nie widziałam ,ale sprawdzę jutro ,pogoda od dzisiaj jest cudowna ,pozdrawiam ;:168

Tereso,mam sporo kwasolubnych ,bo bardzo ich lubię i bardzo długo kwitną ,bo odmian mam sporo ,nie powinny paść azalie ,bo przecież zima nie była sroga ,nie kupiłam ani jednej piwonii w tamtą jesień ,bo w poprzednią kupiłam 30 szt ,może teraz coś zamówię ,żeby na koniec lata były nowe,pozdrawiam ;:168

Kasiu,a czemu nie możesz pisać w wątku z nadwyżkami ,jeżeli nie możesz to napisz na pw ,bo tutaj mogą to zniwelować ,chociaż ja już zapisałam ,dużo dziewczyn zamawia na pw,pozdrawiam ;:168
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Marty - Cz. XII

Post »

Wiosna już idzie ,ale kwiatuszków jeszcze nie ma, więc zapraszam na wspomnienia do ogrodu.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Bożykwiat
Obrazek

Vibrations
Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42113
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Ogród Marty - Cz. XII

Post »

Martusiu od dwóch dni wspaniała wiosna...słońce, ciepło, śnieg znika. Czy wróci jeszcze zima? Prognozy milczą na ten temat. Przycinam na razie krzaki bo do drzew muszę wziąć kogoś młodszego silniejszego. Przy takich pracach najwięcej siły trzeba przy usuwaniu ściętych gałęzi. Bardzo dużo mnie czeka tej wiosny i na sama myśl jestem lekko przerażona. Nie lubię szybko upływającego czasu, ale w tej sytuacji chciałabym żeby już było lato :;230 Jak tam kochana wybrałaś już odmiany pomidorków do siania? Miłej i spokojnej niedzieli ;:196
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Ogród Marty - Cz. XII

Post »

Tak bardzo cieszymy się z pięknej pogody, a tu zapowiadają pod koniec tygodnia zimnicę. Czyli jutro mogę przyciąć winorośle, a ja się zastanawiałam czy je ruszać.
Łubiny masz przecudne.
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Ogród Marty - Cz. XII

Post »

Martusiu 23 stopnie ;:oj , no to pięknie, u nas ciepło ale nie tak upalnie jak u Ciebie, słonka brakuje, no ale co tam i tak się cieszę, że jest ładnie, u Ciebie szybciutko zima przeminie a wiosna nastanie i buchnie kwieciem ;:138 Piękna kępka Bożegokwiatka ;:215, a łubiny piekne kolorki mają, dobrego nowego tygodnia Martusiu ;:196
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Ogród Marty - Cz. XII

Post »

Martuniu , u mnie łubin pokazuje się co jakiś czas tam gdzie chce, co mnie ciągle i niezmiennie wkurza , ciekawa jestem jak jest u Ciebie w ogrodzie z łubinem bo wygląda fantastycznie .
Awatar użytkownika
duju
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3962
Od: 13 paź 2008, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Ogród Marty - Cz. XII

Post »

Przepiękne łubiny !!! Chciałabym zobaczyć twoje miejsce wśród katalp.
Pozdrawiam - Justyna
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”