Ogród Marty - Cz. XII

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
jonatanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3255
Od: 4 mar 2012, o 12:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: opolskie

Re: Ogród Marty - Cz. XII

Post »

Witaj Martuś.Na Nowy Rok życzę Ci, aby spełniło się wszystko, o czym sobie tylko zamarzysz. Trzymam kciuki za realizację wszelkich Twych planów ogrodowych!Niech każdy dzień będzie dla Ciebie ciekawy i pomyślny.
Szyneczka apetycznie wygląda i pewnie tak smakuje. Ja już część nasionek zakupiłam i zaczynam siać, parapety będą pełne. ;:138
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42113
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Ogród Marty - Cz. XII

Post »

Martuś do tej pory pachniały z ekranu Twojego wątku kwiaty...róże, a teraz drażnisz nozdrza kuchennymi specjałami :D Szyneczka wygląda pysznie a ja nie mogę się doczekać wiosny i realizacji marzenia i wędzarni. Na razie dużo czytam, oglądam no i zbieram kasę, a w miarę oglądania budowla rośnie :;230 :;230
Zima dzisiaj piękna, a u Ciebie śniegu nie ma skoro budujesz kopczyki...u mnie wszystko zakryte śniegiem!
Pozdrawiam cieplutko, bo mróz chwycił ;:196
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Ogród Marty - Cz. XII

Post »

Szyneczka bardzo apetycznie wygląda, własnego wyrobu wegeta jest najlepsza nie ma w niej chemii.
Róże już okryłaś, przy takim mrozie jak Ty wytrzymujesz :shock: pracę w ogrodzie.
Czytałam ile dalii zamówiłaś, będą same piękności kwitły. Ja powoli od dalii odchodzę , może za kilka lat znowu coś nowego kupię. Należy te karpy co mam dostały dożywocie.
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
Awatar użytkownika
ewarost
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3369
Od: 14 gru 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie/Ponidzie
Kontakt:

Re: Ogród Marty - Cz. XII

Post »

Martusia ja jestem mięsożercą wiec szyneczką się poczęstuję, warzywka rozsiewają piękny zapach ;:333 Też zwróciłam uwagę na pierwiosnka Lucy Locket bardzo ciekawy kwiat. ale jak dla mnie kępki narcyzów najbardziej robią wiosenny nastrój ;:333 Dobrze, że na forum nieco się wyciszyło. Trzeba być dobrej myśli ;:168
Rajsko,wiejsko,sielsko...II
Rajsko, wiejsko, sielsko...
Chwytaj chwilę, bo tak naprawdę to istnieje tylko ona. Ewa
Awatar użytkownika
lanceta
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3927
Od: 13 wrz 2010, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Dolny Śląsk-Legnica

Re: Ogród Marty - Cz. XII

Post »

Marto, zafundowałaś ucztę ,coś dla ducha-ku pokrzepieniu tęskniących za wiosną, oraz pyszności dla lubiących się pokrzepić konkretnie. Jedni i drudzy z Twojego wątku wyjdą nasyceni ;:168
Awatar użytkownika
ed04
Przyjaciel Forum - silver
Przyjaciel Forum - silver
Posty: 1014
Od: 5 mar 2017, o 14:48
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Ogród Marty - Cz. XII

Post »

Po takich zdjęciach cieplej sie robi na duchu.
Fajne mięcho, jakich przypraw użyłaś i ile czasu trwało parzenie?. Tez lubię wyroby szynkowarowe i chętnie powtórzę Twój przepis jak pozwolisz. No i nie ma jak własna jarzynka. ;:63
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Ogród Marty - Cz. XII

Post »

Przyciągnęły mnie do Ciebie snujące się po całym forum zapachy dochodzące z Twojej kuchni ;:oj Smakowite bułeczki, focaccio, pierożki kuszący aromat suszonego czosnku, oj pysznie masz każdego dnia. Taka gospodyni w kuchni, to prawdziwy skarb. Szyneczka z szynkowara też jest pyszna, co jakiś czas robimy, żeby odpocząć od tego, co oferują w sklepach.
Wiosna była piękna i już niecierpliwie jej wyglądamy. Ale taki czas jak teraz też jest potrzebny, chociażby właśnie po to, żeby dogodzić podniebieniu, odpocząć ;:108
Tyle dalii nawet nie zmieściłoby się w moim ogródku, jestem ciekawa lata, żeby zobaczyć jakie pięknotki zamówiłaś ;:196
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11281
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Ogród Marty - Cz. XII

Post »

Spacerek poranny w Twoim ogrodzie Martuś to sama przyjemność i energia na cały dzień a smakowita szyneczka zachęciła do przygotowania śniadanka bo aż ślinka poleciała... ;:92

Miłego dnia! ;:196

:wit
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Marty - Cz. XII

Post »

Witam Was gorąco kochani ,napisałam się i poszło gdzieś w świat,już teraz nie dam radę pisać od początku,może jutro mi przejdą nerwy :uszy

za to zapraszam do ogrodu ,powspominajmy razem .


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jagodowiec
Obrazek
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Ogród Marty - Cz. XII

Post »

Szafirki, serduszki, śliczności Martusiu pokazujesz, a ta mahonia chyba? no tak pięknie kwitnacej chciała bym u mnie doczekać ;:215
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Ogród Marty - Cz. XII

Post »

Pamiętam jak pięknie szumi fontanna, miło wtedy biesiadowało się pod katalpami. Przepiękny masz ten zakątek ;:215
I mnie zdarzają się znikające wpisy, człowiek natrudzi się, podczas wysyłania wszystko znika i śmiem twierdzić, że ja nie zawiniłam ;:202 także rozumiem dobrze Twoja złość.
Wczoraj bardzo denerwowała mnie powolność netu, w ogóle strony forum otwierały się, na innych wszystko działało ok, tylko forum mi szwankowało.
Babcine narcyze najpiękniejsze, pamiętam ich zapach z dzieciństwa.
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
Awatar użytkownika
lanceta
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3927
Od: 13 wrz 2010, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Dolny Śląsk-Legnica

Re: Ogród Marty - Cz. XII

Post »

Marto, u Ciebie odkrywam zawsze coś dla mnie nowego- tym razem "Jagodowiec", za chwilę o nim poczytam.
Pierwsza fot. z pachnącym narcyzem - wprowadziła mnie w okres beztroskiego dzieciństwa.
Zapamiętałam tylko takie cudne narcyzy i konwalie, całą ich ogromną ilość,w pierwszym powojennym
domostwie moich Rodziców.Wielokrotnie te, a może obecnie tylko podobne narcyzy sadziłam na swojej działce - niestety, tylko ta odmiana zawsze mi "znikała". Podejrzewam, że jest "smaczna"
i gryzonie się częstują . :wink:
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Marty - Cz. XII

Post »

Witam wszystkich gorąco ,dzisiaj próbuję znowu napisać ,może się powiedzie ,bo jak tu zostawić tyle rozmów bez odpowiedzi ,dzisiaj byłam w Krakowie pozałatwiać różne sprawy,a przy okazji i nasionka wpadły do koszyka ,więc jarzynki już są i wiosną będą siane w warzywniku,bo bardzo lubię mieć swoje .

Iwonko,szynka może być czasem twarda ,jak jest gotowana w wysokiej temperaturze ,powinno się ją parzyć w temp.75-80 stopni C.Swoja Vegeta i wszystkie swoje wyroby są najlepsze na świecie ,pozdrawiam ;:168

Joasiu,dziękuję za piękne życzenia i je odwzajemniam ,życzę dużo zdrowia i spełnienia najskrytszych marzeń ,żebyś cieszyła się z ogrodu i była z niego bardzo dumna ,szyneczka już zjedzona i nastawiona do marynaty następna ,pozdrawiam ;:168

Marysiu,mój dom pachnie ostatnio chlebkiem ,właśnie wczoraj upiekłam dwa chlebki na zakwasie ,szyneczka już następna sie pekluje ,ja też marzę o wędzarni ,ale nie wiem czy uda mi się ją wybudować lub kupić gotową w tym roku,bo tyle rzeczy jest na pierwszym miejscu do zrobienia ;:306 ,śniegu u mnie nie ma ,teraz prószy troszkę ,ale to niewiele przykryje roślinki,pozdrawiam i buziaczkiObrazek

Dorota,vegeta jest pyszna i dalej się następna jarzynka suszy ,suszą się czosnki ,piekę bułeczki i chlebki ,robię szyneczki ,wszystko chciałabym mieć swojej roboty ;:306 ,mrozik w dzień w ogrodzie chyba nie straszny ,chociaż trochę jestem przeziębiona ,ale nie zwracam na to uwagi ,dali zamówiłam dużo i będę gonić z nimi po ogrodzie ,ale tak je lubię ,najwyżej troszkę zryję mojego ugoru,pozdrawiam ;:168

Ewciu,ja też lubię mięsko,warzywka ciągle sie suszą na moim piecu ,teraz suszę czosnek koleżance ,bo nie ma takiego pieca ,już niedługo przeniesiemy sie do ogrodów,i znowu będziemy podziwiać nasze kwiatuszki,pozdrawiam ;:196

za moment ciąg dalszy odpowiedzi ;:303
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”