Ogród Marty - Cz. XII

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Marty - Cz. XII

Post »

Zdążyłam dzisiaj zrobić parę wiosennych zdjęć ,więc gorąco zapraszam do słonecznego ogrodu.

Ułudka
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Brunnera
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Biedronka641
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5724
Od: 5 cze 2012, o 17:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Ogród Marty - Cz. XII

Post »

Witaj Marta. Ladnie Ci się rozrosła sanguinaria. Twoja wiosna bogata w kwitnienia. ;:215
Zazdroszczę deszczu bo u mnie go nie ma. Sucho a wszystko kwitnie na potęgę. :wit
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Ogród Marty - Cz. XII

Post »

Czy zawilce greckie dobrze zimują? Fajne masz fiołki, tak brzoskwiniowych jeszcze nie widziałam :shock:
Pashmina
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1658
Od: 1 sty 2016, o 15:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogród Marty - Cz. XII

Post »

Martuś, nie miałam pojęcia, że jest tyle odmian fijołków. Dużo masz pięknych wiosennych kwiatów, Żonkile już tak ładnie u Ciebie kwitną. Ja osobiście mam nerwy na te odmianowe ciemierniki bo u mnie zwieszają główki i nie widać kwiatów. Tylko ten zwykły kwitnie dla ludzi a nie dla mrówek. Pozdrawiam ;:196
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Ogród Marty - Cz. XII

Post »

Martuniu , czy obok niebieskich prymulek ząbkowanych masz też jakąś białą odmianę bo ładne są , ale liście mało prymulkowe mi się wydają , więc może to nie prymulki tylko coś innego rośnie ? Widzę , że i brunera już u Ciebie kwitnie , więc i ja zastanę w sobotę swoją w kwiatkach co mnie cieszy bo bardzo ją lubię .Rozbujała się nam wiosna i zrobiło się zielono i kwieciście , no i nareszcie głośno od ptasich treli .Pozdrawiam i owocnej pracy w ogrodzie życzę . ;:167
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Marty - Cz. XII

Post »

Witam wszystkich odwiedzających ,cieplutko było i słonecznie ,więc ja sie znowu opalałam przy pracy :uszy ,dzisiaj był dzień ogrodowy i znowu coś pilnego posunęło się do przodu ,troszkę posprzątałam przewiozłam obornik do końca do kompostownika ,jeszcze część z poprzedniego roku musi wyjechać na rabaty,jutro chciałabym posadzić dalie i chyba muszę podlewać no i kosić ,w poniedziałek od nowa nadwyżki,więc weekend mam przeznaczony na ogród.

Ala,Sanguinaria ładnie rośbie ,ale szybko przekwita ,moja wiosna taka sobie w kwiatach ,nie mam tulipanów i takich rarytasków jak u Ciebie ,u mnie też bardzo sucho ,pozdrawiam ;:168

Gosiu,zawilce greckie zimują bez problemu,jeszcze nigdy nie przemarzły i nigdy niczym nie okrywam ,fiołeczków kolorowych i bardzo pachnących mam sporo pozdrawiam, ;:168

Ewciu,fiołków mam sporo kolorów i wszystkie ślicznie pachną ,ciemierniki już tak mają ,że spuszczają główki i trzeba leżeć jak chcesz zrobić im zdjęcie ;:306 ,pozdrawiam ;:196

Eluś,obok niebieskich prymulek jest biała prymulka ,kupiłam ją jak była jeszcze zima ,kwitła na oknie ,a teraz poszła do ogrodu i dalej pięknie kwitnie ,brunery mam w ogrodzie dużo i jej niebieściutkie kwiatuszki- oczka są urzekające ,na pewno i u Ciebie będzie już kwitła ,ptaszki świergolą od świtu do wieczora ,pozdrawiam ;:168
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Marty - Cz. XII

Post »

Ogród pięknie kwitnie, codziennie coś odkrywam nowego,zapraszam na spacerek.

Wilczomlecz o ciemnych liściach za moment zakwitnie
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Aguss85
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4956
Od: 21 lut 2016, o 18:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia, gmina Długołęka

Re: Ogród Marty - Cz. XII

Post »

Śliczne kolorki ciemierników ;:138 Ja dokupiłam sobie w tym roku kilka kolorków, ale popadały, został tylko biały Niger i jeden piegowaty, ale widziałam w wielu sklepach kwitnące i teraz się przejdę, pewnie już przekwitły i cena będzie połowę niższa, kupię sobie i niech mi za rok kwitną :D Co dzień piękniej ;:173 Muszę się tylko pilnować, oderwać raz na czas od pracy, żeby tego nie przegapić ;:224
"Przymierzyłam szczęście. Pasuje mi, będę nosić."
Zapraszam do mojego ogrodu Warzywnik we fiolecie
Agnieszka
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16966
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Ogród Marty - Cz. XII

Post »

Pięknie I kolorowo już się zrobiło.
Ciemierniki duże i wciąż kwitną.
ja mam 2 białe A miał być jeden bordowy :evil:
Pierwiosnki urocze.
Awatar użytkownika
Elizabetka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 8474
Od: 4 lip 2006, o 20:04
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Ogród Marty - Cz. XII

Post »

Martuś kto wie :lol:
Odległości się ponoć skracają. ;:196
Nie mogę się napatrzeć na dorodność wszystkich cudeniek. ;:oj
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Marty - Cz. XII

Post »

Halo halo ,jestem po ciężkim dniu w ogrodzie ,dalie prawie wsadzone ,piszę prawie bo coś jeszcze zostało ,cylindry do pomidorków pięknie wymyte gąbeczką pod bieżącą wodą ,a potem wykąpane w mydle potasowym ,suszyły się na ciepłym słoneczku,w środę kupiłam 10 lilii ,więc też wsadzone ,no i kupiłam 20 szt tulipanów z mroźni ,mają za miesiąc zakwitnąć ,zobaczymy co z tego będzie ,jeszcze dostałam sporo botanicznych i też wsadzone ,zasilone azalie ,róże i piwonie ,jeszcze jutro mam na ogród czas ,bo od poniedziałku znowu nadwyżki.

Aguś,ja też bardzo gubię fotografowanie roślin,bo za zakrętem nie widzę ,ze coś kwitnie ,ale oglądając wasze ogrody przypominam sobie ,ze też takie mam to lecę na drugi dzień zrobić zdjęcie ;:306 ciemierniki są kapryśne do przyjmowania ,pozdrawiam ;:168

Aniu,ciemierniki długo kwitną ,pierwiosnki też mnie zauroczyły,to takie proste ,ale jakże wdzięczne kwiatuszki,ogród coraz bardziej kolorowy a słońce dodaje mu tyle urody,pozdrawiam ;:168

Elżuniu,teraz dobrze mówisz :uszy trzeba tylko chcieć,dam ci znać kiedy to będzie ,pozdrawiam ;:196
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Marty - Cz. XII

Post »

Zapraszam do kwitnącego i słonecznego ogrodu w którym ciągle się coś dzieje .

cudownie zakwitły wiśnie
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

takie mam teraz warzywniki jeden z rzodkiewką a drugi z pietruszką,bo w gruncie wszystko zjadają mi myszy
Obrazek



Obrazek


Wilczomlecz mirtowy
Obrazek

Obrazek

świdośliwa
Obrazek

ładnie rosną wilczomlecze Griffitha
Obrazek
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42113
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Ogród Marty - Cz. XII

Post »

Witaj Martusiu! trochę miałam smutku w moim życiu i brakowało czasu i humoru na ogrody, ale już wracam do równowagi psychicznej :cry: i przyszłam zobaczyć co też u Ciebie. Wszystko pięknie się prezentuje, wiosna na całego co cieszy! Nawet skrzynie ogrodnicze masz :D Wisienka od Ciebie i u mnie kwitła :D Dużo pracuję w ogrodzie, bo chwasty szaleją, robiliśmy skrzynie w warzywniku i zamiast ograniczać areał to się rozwijam...i po co?
Odezwę się w przyszłym tygodniu, bo jeszcze w poniedziałek M ma oddać auto do serwisu, a potem może uda się zrealizować spotkanie. Całuję i pozdrawiam ;:196
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”