Pierwsze koty za płoty IV

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Pierwsze koty za płoty IV

Post »

Nareszcie WIOSNA zawitała do mojego ogródka i w związku z tym pora rozpocząć nowy wątek :heja
Poprzedni znajdziecie TUTAJ

Kilka poświątecznych dni spędziłam na błogim lenistwie. Nareszcie mogłam sobie na to pozwolić :tan i wykorzystałam to jak najlepiej umiałam, czyli czytałam książki. Do pracy też musiałam iść, ale tylko raz, to prawie tego nie zauważyłamObrazek Na działkę, mimo w końcu w miarę pięknej pogody, niestety pojechać nie mogłam. Zachęcona prognozami taki wyjazd zaplanowałam na piątek, czyli dzisiaj. Już w środę zaczęli przebąkiwać, że skoro Iwonka ma wolne, to jednak pogody nie będzie. Tak jest zawsze, eM mówi, że według mojego grafiku meteorolodzy mogliby przewidywać pogodę. Wiadomo, że jak idę do pracy, to będzie ciepło i słonecznie. A jak mam wolne, to zimno i deszczowo. Teraz było nie inaczejObrazek Wtorek, środa, czwartek było tak cieplutko, że od biedy można było chodzić na krótki rękaw. A dzisiaj od rana tak zimno, że ząb na ząb nie trafiał. Przez okno nie wyglądało to tak źle, nawet przyszło mi do głowy, żeby pojechać rowerem, bo sezon już rozpoczęłam. Na szczęście przed wyjazdem musiałam jeszcze pójść do sklepu i dopiero wtedy poczułam, jak naprawdę jest zimno. Nawet przemknęło mi przez myśl, żeby może jednak nie jechać, ale szybciutko usunęłam ten pomysł w najciemniejszy zakątek swojego umysłu. Ale rower zostawiłam w domu ;:108
Na działce, jak tylko zobaczyłam wiosnę, oczywiście tę przez duże W, to nawet nie czułam lodowatych podmuchów. Z nosem przy ziemi zachwycałam się każdym kwiatkiem, każdym zieloniutkim listeczkiemObrazek W końcu po tych wszystkich "ochach" i "achach" wzięłam się do pracy. Długo jednak nie wytrzymałam. Zimny wiatr ciągle miał zamiar urwać mi głowę, a w gardle zaczęły mi się gromadzić sople lodu. Wypieliłam ledwo jedna rabatkę, miałam jednak już dość. Stwierdziłam w końcu, że przecież ja nic NIC NIE MUSZĘ. Gorzej, że już strasznie mi się chciało pojechać na działkę i chociaż troszkę poszaleć. Mam jednak szczery zamiar pojechać również jutro, bo jutro ma być o całe 3* cieplej niż dzisiaj. Czyli będzie całe 13*, toż to wręcz upał :;230 Ale liczę, że przynajmniej wiatr będzie słabszy, co mi obiecują. A ja głupia w to wierzęObrazek

Moja dzisiejsza wiosna
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jesienią kupiłam wiosenne iryski. Trzy różne paczuszki. Miały być różne kolory, a tymczasem mam niebieskie, niebieskie i jeszcze......niebieskie. Co prawda pierwszy i drugi niebieski są w innych odcieniach, ale już trzeci jest taki sam jak pierwszy.

Obrazek

Obrazek

Czy to nie idzie się wkurzyć? Zresztą to nie jedyna pomyłka, bo i w krokusach widzę dwie takie same kępki, a miały być każda innaObrazek

Pozdrawiam i mam nadzieję, że jutro będzie lepiej ;:196
Awatar użytkownika
Annes 77
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11686
Od: 6 maja 2008, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Pierwsze koty za płoty IV

Post »

Iwonko jestem oczywiście u Ciebie :D Wiosna u Ciebie,krokusy żółte ładne poletko.
W niedzielę i poniedziałek zapowiada się ładna pogoda.Ja jutro planuję pojechać posprzątać altankę.
Róże mam już przycięte,nie czekałam na forsycję :uszy
Miłego i ciepłego dnia jutro ;:3
PEPSI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7095
Od: 20 sty 2013, o 10:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Re: Pierwsze koty za płoty IV

Post »

Iwonko nie wściekaj się na te pomyłki bo kwiatki cudne, a jesienią popełnisz kolejne miłe zakupy. :D
Wiosna u Ciebie wyrywna jakaś bo ja u siebie szafirków nie widziałam.
:wit
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Pierwsze koty za płoty IV

Post »

Iwonko no to pogoda sprawiła Ci psikusa, mąż ma chyba rację, że grafik pogody ustawiony jest do Twojej pracy ;:306 Ja mam podobnie po umyciu okien, zawsze pada :lol:
U mnie też było dziś wietrznie.
Piękne zwiastuny wiosny, irysków nie żałuj wszystkie odcienie niebieskiego są piękne, tym bardziej, że tego koloru u kwiatów jest mało.
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
Awatar użytkownika
kasia100780
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3148
Od: 31 lip 2014, o 16:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: Pierwsze koty za płoty IV

Post »

Iwonka jestem i ja :) :wit
U mnie też dzisiaj zimnica, może jutro coś popielimy, tak jak piszesz ma być deczko cieplej :;230
Kwiatuchy śliczne.
Niedługo Stare Pole prawda? ;:65
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11275
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Pierwsze koty za płoty IV

Post »

Po 2 dniach pięknej pogody dzisiaj należało odpoczywać i u mnie! Ale ja na razie wycinam grabię i palę... Na grzebanie na rabatach przyjdzie czas w przyszłym tygodniu...
Pierwsze wiosenne kwitnienia dostarczają miłych wrażeń! ;:63 Podziwiam szafirki u Ciebie Iwonko bo u mnie jeszcze nie kwitną...

:wit
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Pierwsze koty za płoty IV

Post »

Witaj :wit . Piękna wiosna na Twoich fotkach i to lubię ;:215 . Z przyjemnością zapisuję się w Twojej dalszej części wątku i pozdrawiam :wit .
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Pierwsze koty za płoty IV

Post »

No i wiosna na całego :) melduję się w kolejnym wątku :) :wit
Awatar użytkownika
Aguss85
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4956
Od: 21 lut 2016, o 18:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia, gmina Długołęka

Re: Pierwsze koty za płoty IV

Post »

Ja tez się szybciutko wpisuję, nie zamierzam nic przegapić ;) Śliczne te malutkie wiosenne kwiatuszki ;:138 Fakt, pogoda Ci zrobiła psikusa, bo w porównaniu z resztą tygodnia to dziś było arktyczne zimno i ja sobie połowę zaplanowanych prac odpuściłam, zbieram siły na weekend ;)
Buziaki! ;:196 ;:3
"Przymierzyłam szczęście. Pasuje mi, będę nosić."
Zapraszam do mojego ogrodu Warzywnik we fiolecie
Agnieszka
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16960
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Pierwsze koty za płoty IV

Post »

witaj Iwonko!!
Och jak ta wiosna mala,,,ale radości wielkie.
Zwłaszcza w tym roku!
Akurat zajrzałam tutaj na forum , a tutaj jeden z moich przyjaznych wątków.
Jestem i będę :D
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Pierwsze koty za płoty IV

Post »

I mnie nie może zabraknąć :D Pomyłki zawsze denerwują, a niestety w cebulowych zdarzają się częściej niż w innych ;:222 Na pocieszenie napiszę, że te niebieskie cudne są :D
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Pierwsze koty za płoty IV

Post »

Iwonko dopiero otwarłaś Wiosenny wątek, a tu już sporo osób sie zameldowało. Melduje sie i ja bo jak może być inaczej .Fotki jak zwykle cudne a czy Twoje murarki juz sie obudziły ???? .Ja w tym roku również bedę podziwiać kwiaty Miłka jakże sie z tego cieszę :heja
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
dorcia7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12458
Od: 13 lip 2011, o 13:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Pierwsze koty za płoty IV

Post »

Jestem i ja :wit piękne wiosenne widoczki ;:215
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”