Cudowny powiew wiosny! cz.38

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Cudowny powiew wiosny! cz.38

Post »

Witaj Marysiu,ale niespodzianka ,jeszcze było zimowe miejsce ,ale ją przegnałaś i jest nowe wiosenne ,u mnie też ciepło ,chociaż deszczowo,jutro ma się ochłodzić ,a pojutrze ma padać śnieg :uszy ale na Twoich zdjęciach cudne krokusy , tulipany i narcyzy ,więc nie grozi nam nuda ,pozdrawiam i pięknych ,spokojnych i zdrowych świątObrazek
Awatar użytkownika
seba1999
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4718
Od: 16 sty 2014, o 20:10
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kielce

Re: Cudowny powiew wiosny! cz.38

Post »

Hej, hej, jestem i ja :)
Marysiu ten łan narcyzy powalił mnie na kolana ! Wyobrażam sobie jak jest pięknie gdy kwitną.
Ile lat już rosną w tym miejscu ?
Poza tym masz śliczne krokusy, których u mnie deficyt . Kolory żywe, ciepłe, bajka po prostu ;:138
Awatar użytkownika
Zuzia111
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2090
Od: 13 paź 2016, o 16:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Cudowny powiew wiosny! cz.38

Post »

Marysiu..a jednak zmiana tytułu wątku pomogła, tyle od razu kolorków. ;:138 . U mnie dalej deszczowo i pochmurno a na działeczce sama nie wiem co się dzieje. ;:224 . Zdrowych, pogodnych świąt. ;:168
PEPSI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7095
Od: 20 sty 2013, o 10:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Re: Cudowny powiew wiosny! cz.38

Post »

Marysiu wszystkiego dobrego na Święta ;:196
Oby zaraz po nich wyszło i zaświeciło ;:3
U Ciebie w ogrodzie już kolorowo i roślinki jakieś wyrywniejsze niż moje.
Awatar użytkownika
kasia100780
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3148
Od: 31 lip 2014, o 16:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: Cudowny powiew wiosny! cz.38

Post »

Marysiu pamiętam te Twoje łany narcyzów z zeszłego roku. Cudo ;:167
Krokuski też śliczne, kiedy ja się doczekam takich kęp...
Wesołych Świąt!
Awatar użytkownika
Beaby
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6296
Od: 16 lut 2014, o 13:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Cudowny powiew wiosny! cz.38

Post »

Powiew jest, Marysiu. ;:306 Wieje tak mocno, że tylko mieć nadzieję, że przywieje piękną pogodę.
Wiatr wschodni, więc powinno się to sprawdzić, że od jutra ciepło i slonecznie! ;:138
Poletko narcyzów jak zwykle cudownie zaskakuje ;:167
I śliczny jest ten bratek z białymi brzeżkami. ;:215
Awatar użytkownika
julcia1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2255
Od: 19 maja 2011, o 08:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Leszno w Wielkopolsce

Re: Cudowny powiew wiosny! cz.38

Post »

Marysiujak się cieszę ,ze wystarczyła zmiana tytułu do zmiany aury ;:168
szkoda tylko z u mnie to nie działa.
Marysiu życzę ci spokoju w to już drugie święto
Pozdrawiam Julia
Moje zielone zakręcenie
Awatar użytkownika
Elizabetka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 8474
Od: 4 lip 2006, o 20:04
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Cudowny powiew wiosny! cz.38

Post »

Trafiłaś w czasie Maryś bo właśnie wszystko się budzi do życia...no i my też. ;:306
Pozdrawiam serdecznie. :wit
Awatar użytkownika
Bazyla
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1193
Od: 15 lut 2017, o 20:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Cudowny powiew wiosny! cz.38

Post »

Marysiu wszystkiego dobrego w ten świąteczny czas ;:196

Widzę, że zmieniając temat zdjęłaś zaklęcie z ogrodu i wprowadziłaś do niego cudowny powiew wiosny ;:138

Zdjęcia aktualnej wiosny przeurocze ;:108 ale na kolana powaliły mnie narcyzowe łany ;:180 - już nie mogę się doczekać tegorocznej fotorelacji z ich kwitnienia :D

Przesyłam ;:3 i ;:196 na nadchodzący tydzień.
Życie jest zbyt krótkie, żeby się na nie obrażać
Beata
Bazylowo
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42112
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Cudowny powiew wiosny! cz.38

Post »

Witam!

Święta dobiegają końca, rozpoczęły się w zimie a zakończyły wiosną...nawet dzisiejszy dzień stanął okrakiem na dwóch porach roku. Podobno wraca wiosna, ale na jak długo to pewnie nikt nie wiem :D Dzisiaj już spacerując po ogrodzie snułam plany, a najpotrzebniejszych rzeczy do zrobienia jest moc. Zima powywalała wszystkie wetknięte w nią rzeczy począwszy od znaczników, a skończywszy na palikach podtrzymujących płotki. Napraw będzie bez liku. Najpierw jednak porządkowanie kurnika i przygotowanie grządek plus sianie. W altanie czekają dwie dostawy na posadzenie :wink:

Mariuszu dziękuję Obrazek Wiesz? ja chodzę z nosem przy ziemi i wypatruję co tu jeszcze wyszło Obrazek Niby jest wiosna ale jeszcze tych kolorowych punktów nie wiele. Jak zakwitną żonkile i tulipany to już będziemy mieli wiosnę ;:215

Julianie bardzo dziękuję za takie miłe życzenie, które się spełniły i nawet na koniec słonko zaświeciło Obrazek
Tulipan z listeczkami w kropki to Tulipan niski Greiga Corsage, posadzony w 2016 a mam go od Benexa. Te krokusy to też pięknie sie rozrosły a każdy kolor z 10 cebulek. Z tym że posadziłam je na siatkach, bo mnie zawsze myszy drążyły korytarze i krokusy wpadały w czarną dziurę ;:oj Wszystkiego dobrego Obrazek

Iwonko dziękuję Obrazek ostatnia seria zdjęć to wszystko już tegoroczne aktualne! Myślisz że to od tytułu mojego wątku zależało Obrazek no widzisz, a za chwilę znowu wróciła zima. Nie wiem gdzie widziałaś miłka, bo ja go niestety nie mam, miałam ale się obraził ;:131

Martusiu dziękuję ;:196 no i miałam też wiosnę, zimowe święta, dyngus najpierw śniegowy w pod koniec dnia wróciła wiosna. Jeszcze tylko żeby wiatr ustał to będzie można wyjść w pole, a pracy mam huk ;:oj
Jednak przeganiajmy ta zimę do skutku, bo po świętach trzeba mi znowu ruchu. Pozdrawiam serdecznie Obrazek

Seba narcyzy rosną w oczach, więc lada dzień zaczną kwitnąć. Pytasz ile mają lat? nie wiem to gratis do starego domu, było ich parę a ten przyjęłam szczególnie ciepło ;:167 Krokusy warto przypolować w jesieni, bo wtedy sprzedawcy oferują je za grosze. Raz się skusiłam i nie żałuję :D

Zuziu dziękuję Obrazek oj święta u mnie też były takie, przy niskiej temperaturze wiał przykry wiatr i niestety po raz chyba pierwszy nikt nie odważył się na spacer po śniadaniu ;:185 Święta były typowo domowe. Za to jak wszyscy pojechali to zaświeciło dzisiaj słonko i jest nadzieją na poprawę, Ściskam ;:4

Małgosiu dziękuję ;:196 spełniło się i nim jeszcze święta się skończyły, skończyła się fatalna pogoda i jest nadzieja na wiosnę słoneczną i ciepłą ;:3 I Tobie życzę słoneczka Obrazek

Kasiu pamiętasz? krokusy w życiu mojej rodziny cieszą się szczególną sympatią. Przed laty jak jeszcze mieszkaliśmy w bloku jeździliśmy pod Kraków na takie właśnie żonkile w drugi dzień świąt, a teraz mamy je w ogrodzie :D Krokusy mam drugą wiosnę, a każdej odmiany było po 10 cebulek, więc jak widzisz szybko się rozrastają! Dziękuję Obrazek

Beatko Bea dzisiaj powiało Obrazek i na szczęście przywiało poprawę pogody ;:215 Już miałam dzisiaj dużo cieplej i słoneczko, a wiatr jutro już będzie zanikał. Brateczki wreszcie posadzę na miejsce stałe.

Julciu i już po świętach, to krótkie święta i szkoda że nie były pogodne, bo na ogół wiązały się ze spacerami. U mnie też to nie działa, bo jak zmieniłam tytuł wątku to za dwa dni zrobiło się zimno i spadł śnieg Obrazek Dziękuję Obrazek

Elżbietko i może nareszcie uda się coś ukopać :D Wiosna wraca to w ogrodach zacznie się ruch :tan
Pozdrawiam słonecznie Obrazek

Beatko Bazylko dziękujęObrazek
Widzisz ja też potrafię coś zaklinać Obrazek A najpierw porządnie zawiało i przywiało z powrotem wiosnę. Tylko co zrobić żeby ja już na stałe zatrzymać? Już nie będę wstawiać starych zdjęć, tylko poczekamy na kwitnienie poletka, a widzę jak rosną z godziny na godzinę ;:215
Wzajemnie Kochana niech i Tobie świeci ;:3 ;:196


Obrazek

Obrazek


Taka kępka wyrosła po dwóch latach z 10 cebulek!

Obrazek


Obrazek


czujecie zapach ziemi, która gotowa jest rodzić?


Obrazek


Wspaniałego tygodnia i dziękuję za odwiedziny!
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16550
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Cudowny powiew wiosny! cz.38

Post »

:wit Maryś! Oto ja! Jak zwykle mocno spóźniona, ale i tak się cieszę, że znalazłam Twoją nową odsłonę wątku, bo szukałam zimowego, a znalazłam "Cudowny powiew wiosny". ;:138 ;:138
U mnie ona jeszcze nie powiewa, ale ma powiewać od jutra, tylko nie wiem, czy mam się cieszyć, czy złościć. ;:218 Goście zmieniają się tylko, ale co dzień ktoś, a ja chciałabym na działkę. Z drugiej strony cieszę się z odwiedzin, szczególnie tych, z którymi wyjątkowo rzadko się spotykam. ;:108 I weź tu dogódź takiemu komuś jak ja. ;:306
Pozdrawiam cieplutko i dobrego ogrodowania oraz zdrówka życzę. ;:167 ;:167 ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
--julian--
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3069
Od: 3 gru 2017, o 14:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Okolice Leszna,wielkopolskie

Re: Cudowny powiew wiosny! cz.38

Post »

Marysiu Ależ mnie ucieszyłaś faktem, że te krokusy (botaniczne?) tak szybko się rozrastają ;:oj Jesienią posadziłem 100 cebulek, więc może za parę lat będzie co podziwiać, bo w tym roku jakoś tak skromnie one wyglądają :roll: Pięknie wyglądają te kępki krokusów, są takie śliczne ;:215 A ta ooogrooomna kępa narcyzów ;:180 Czuję już ten zapach ziemi ;:173
Pozdrawiam ;:3
Awatar użytkownika
TerDob
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9595
Od: 13 sty 2008, o 17:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małogoszcz k.Kielc

Re: Cudowny powiew wiosny! cz.38

Post »

Witaj Marysiu !!! i ja Cię odnalazłam z czego się bardzo cieszę :D
Piękna wiosna u Ciebie ;:333 ;:333 u mnie jeszcze śnieg leżał do popołudnia i strasznie wiało - jak w kieleckim na dworcu ;:306
Kwiatuszki już spore i rwą się do kwitnięcia a moje siedzą cichutko i nie wiem na co czekają ?
Sieweczki super ;:63
Serdecznie pozdrawiam i samych słonecznych i ciepłych dni życzę ;:196 ;:196
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”