Przydomowy ogródek Eweliny, część V.

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część V.

Post »

Marysiu dzieci niestety potrafią narobić sobie kłopotów i czasem mimo pilnowania coś może się wydarzyć. Weronika ma założony opatrunek i bandaż na rękę bo inaczej chce skubać te szwy ;:222 . Wiem, że gdyby rana miała dostęp do powietrza to szybciej by się goiła ale niestety u Weroniki to nie przejdzie. Odwijam Jej to kilka razy dziennie i wietrzę ale potem znowu muszę bandażować. Ogród potrzebuje wody a ta jak na złość nie chce spadać z nieba. Ciekawa jestem jaki będzie lipiec. Dziękuję i wzajemnie pozdrawiam :wit .


Agnieszko Weronika ma się dobrze. Za kilka dni ściągną Jej szwy i będzie po sprawie. Mam nadzieję, że to pierwsza i ostatnia taka sytuacja z rozcięciem. Ja również podziwiam takich rodziców a na wycieczce były małżeństwa z poważnie chorymi dziećmi i dawały sobie radę. Trzeba mieć sporo siły i determinacji żeby pojechać na taką wycieczkę z leżącym dzieckiem. Pozdrawiam :wit .


Obrazek


Soniu dziękuję ;:196 . Ja uwielbiam pić napoje z wysokich szklanek i nie umiem przyzwyczaić się do niskich lub do filiżanek. Dzieci mają takie plastikowa kubeczki ale mimo to często piją niestety ze szklanych i tak to właśnie się skończyło. Razem z mężem mamy nauczkę . W kuchni mamy nawet furtkę taką jak dla małych dzieci żeby Weronika tam nie weszła ale i tak często zdarza się, że jej nie zamykamy :roll: . Pozdrawiam i udanej niedzieli życzę.

Ewo moje dziewczyny mają takie fajne kubki ale i tak często piją z naszych szklanek. W najbliższym czasie koniecznie muszę dokupić więcej takich kubeczków z plastiku lub innego tworzywa, które się nie tłucze. Nie mam pojęcia dlaczego Twoja ostróżka nie przetrwała zimy. Może miała za mokro i zgniła ?? Nie mam chabrów ;:185 . Nie bardzo wiem o które rośliny Ci chodzi , zaraz przeglądnę ponownie dodane zdjęcia i napiszę a póki co pozdrawiam .


Obrazek


Kasiu właściwie to Weronika nie raz coś stłukła i było pewne, że w końcu coś sobie potnie. Mamy teraz nauczkę bo 9 razy nie stanie się nic a za 10 razem może być różnie. W ogrodzie pełnia lata ;:3 .


Małgosiu-clem dziękuję w imieniu Weroniki ;:196 . Wycieczka była bardzo udana ;:215 . Nasz zwierzyniec jest kochany ale i potrafi nabroić. Rzeczywiście w ogrodzie rośliny sobie radzą ale gdyby tak od czasu do czasu spadł deszcz byłoby o niebo lepiej. Miejmy nadzieję, że lato przyniesie więcej deszczu. Pozdrawiam .

Obrazek


Ewo-Pashmino dziękujemy ;:196 . Ręka już dużo lepiej ale jeszcze do piątku muszą być szwy. Ogród podlewam raz w tygodniu więc chyba nie tak często ;:218 . Rośliny jakoś sobie radzą a jak przywykną do częstego podlewania to rozleniwią się więc nie chcę przesadzać. Pozdrawiam :wit .


Basiu rączka już dużo lepiej ;:108 . Blizna na pewno zostanie i ładna nie będzie ale całe szczęście, że tak to się skończyło a nie gorzej. Ogród kwitnie i nie przejmuje się temperaturami ale trochę mu pomagam. decydowanie lepiej gdyby od czasu do czasu spadł deszcz ale na to wpływu nie mamy. Kotek jest uroczy to fakt ;:167 .


Obrazek

Obrazek


Obrazek


Pozdrawiam i życzę Wszystkim udanej niedzieli :wit .
Awatar użytkownika
apus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5328
Od: 26 kwie 2007, o 21:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część V.

Post »

Piękne dziewczyny jesteście! Super wycieczka, zachwycające widoki ;:215
Wszyscy chyba wyglądamy deszczu, roślinki też, przynajmniej u mnie... dzisiaj spadły 4 krople, może 9 :roll:
Pozdrawiam, Basia.
viewtopic.php?f=2&t=117468
Awatar użytkownika
Biedronka641
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5724
Od: 5 cze 2012, o 17:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część V.

Post »

:wit Ewelinko.a.
Miło Was zobaczyć. Fajnie ,że wycieczka się udała. Zmiana klimatu wskazana. A cóż Ewelinka jest dzieckiem ,więc taki zdarzenia się przytrafiają.. Grunt ,że nic gorszego się nie stało. Zyczę ochłodzenia i deszczu. ;:108 :wit
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część V.

Post »

Basiu już dawno nie byłam w Tatrach ;:oj . Zapomniałam jakie są urzekające i piękne . Deszcz jest tego roku luksusem a pogoda jak zwykle jest bardzo niesprawiedliwa ;:222 . Zobaczymy co przyniesie lato. Pozdrawiam :wit .


Alu prawdę mówiąc to aż żałuję, że wcześniej nie wybraliśmy się gdzieś w góry rodzinnie z dziećmi. Musimy koniecznie to zmienić i zacząć jeździć ;:108 . Jednak z niepełnosprawnym dzieckiem da się to robić a ja zawsze uważałam, że to po prostu ciężkie. Okazało się jednak, że nie było z niczym problemu więc trzeba pokazywać dzieciom jak najwięcej. Wiadomo, że wózkiem w wysokie góry nie wyjadę ale jest sporo miejsc do których można dotrzeć ;:108 .


Świeże fotki z ogrodu.


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


:wit
Awatar użytkownika
Zuzia111
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2090
Od: 13 paź 2016, o 16:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część V.

Post »

Ewelinko...miło cię zobaczyć i twoje urocze dziewczyny ;:128 . Wspaniała wycieczka, widać to po pięknych widokach..także uwielbiam góry jednak zdrowotnie mi nie wskazane. :wink: . Ogród szaleje, nie wiadomo co podziwiać..pięknie u ciebie w ogrodzie. ;:215 . Powojnik zwrócił moją uwagę, piękne duże kwiaty , moje coś strajkują..jeszcze się dobrze kwiat nie rozwinie już przekwita. :wink:
Awatar użytkownika
Shire
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2653
Od: 3 kwie 2016, o 21:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część V.

Post »

Ależ masz moc kwitnień Ewelinko! I róże i powojniki i ostróżki bardzo mi się podobają. Zazdroszczę Ci samodyscypliny w podlewaniu ogrodu raz na tydzień. Ja bym się bała tak rzadko. A z nieba Ci pada? Widzisz czytałaś, że u mnie teraz wody nie ma i tak się obawiam o kondycje roślin. I już rozumiem Twoje podejście.

Wycieczka cudowna. W Tatrach byłam raz, na zdjęciu do jedna z dolin- która? Kościeliska? Z niepełnosprawnym dzieckiem można bardzo wiele zwiedzać i zobaczyć, choć oczywiście wózek trochę utrudnia. Mój syn jest bardzo sprawny fizycznie (dzięki terapii SI), ale jako autyście zwykle było mu trudno w nowych miejscach. Tylko, że my od jego niemowlęctwa jeździliśmy z nim wszędzie, znosząc różne trudy i problemy i się przyzwyczaił i jest piekielnie ciekawy świata. Ogromnie cieszy, gdy widzimy ile mu to daje i jak go wzbogaca, uczy. Twoja Weronika też dużo na tym skorzysta, a Wy przełamując bariery, zobaczycie jacy jesteście mocni. To daje powera. ;:108 Ślicznie się uśmiechasz. :)
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42117
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część V.

Post »

Ewelinko to wspaniale, że ktoś organizuje takie wyjazdy dostosowane do możliwości ;:215 Świetnie wyglądacie dziewczyny, widać że całej trójce wyjazd dobrze zrobił! Zakopane warto odwiedzać, bo tam jest niepowtarzalny klimat. Ogród świetnie sobie poradził i wygląda bardzo ładnie, forum też jest i czekało na Ciebie, a Ty sobie trochę odpoczęłaś. Pozdrawiam :wit
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11530
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część V.

Post »

Ewelinko ale ten powojnik daje po oczach. ;:oj

Obrazek

Nastolatka o uroczym uśmiechu, ma takie duże dzieci. :D Świetne takie rodzinne wypady, zdecydowanie integrują rodzinę. Pewnie córy złapią bakcyla podróżowania i będą rodziców dopingować do następnych wyjazdów. ;:108
Pozdrawiam ;:196
Awatar użytkownika
stasia_ogrod
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5199
Od: 13 mar 2011, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: andrychow

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część V.

Post »

Ewelinko, wspaniała wycieczka, cudna panorama ale najwspanialsze są Wasze szczęściem roześmiane twarze. ;:1 ;:1
Dałaś radę z dwójką wspaniałych córek a po wypadku ze szklanką, niebawem zostanie tylko wspomnienie. ;:215
Pomimo wielu obowiązków miłością darzysz również rośliny za co odwdzięczają się zdrowotnością, wigorem, kolorystyką i zapachami. ;:138 ;:138
Nie zapominasz też o futrzastych czworonogach i wszyscy żyją w zgranej harmonii. ;:108
Życzę Wam zdrówka a Tobie dużo sił aby podołać temu wszystkiemu.Uściski dla wszystkich a mizianko dla sierściuchów. ;:4 ;:80
Awatar użytkownika
Aguss85
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4956
Od: 21 lut 2016, o 18:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia, gmina Długołęka

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część V.

Post »

Ale miałyście dziewczyny piękny wypad ;:138 Zdjęcia cudne, zwłaszcza to https://images81.fotosik.pl/1092/ef95eca3f3920031.jpg
Współczuję wypadku Weronisi, mam nadzieję, że już się goi i będzie dobrze ;:196
W ogrodzie też masz prześlicznie, wszystko kwitnie, kolory niesamowite. Nie lubię pomarańczowego, ale ta jeżówka jest intrygująca ;:oj Taki płomyczek ;:138
"Przymierzyłam szczęście. Pasuje mi, będę nosić."
Zapraszam do mojego ogrodu Warzywnik we fiolecie
Agnieszka
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16974
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część V.

Post »

O matko jakie Ty masz piękne ostrozki. Piękne ,wysokie,dużo kwiatostanow. Moje jeszcze takie nie są.
Może kiedyś będą ?
Róże piękne. Sporo widzę ładnych masz odmian.
Jestem ciekawa tego piwonika wrzosowo -różowego
Co to za odmiana ??
Lilie cuudne. ;:167
Piękna wycieczkę miałaś .Piękne miejsca do relaksu .
Wszystkie dziewczyny bardzo urodziwa. I mama ( fajnie cię widzieć )
Czytam o problemach corci z rączką.
Z dziećmi to różnie bywa. Ale dobrze że nic strasznego. Wszystko do przeżycia.
Dużo zdrówka dla niej życzę. ;:173
Awatar użytkownika
ewka36jj
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3666
Od: 10 cze 2012, o 18:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część V.

Post »

Ewelinko - przy białej ostróżce pokazałaś niebieskie kwiaty, co to? Z daleka wyglądały jak chabry. Pięknie dziewczyny wyglądacie we trzy na wycieczce. Ale narobiłaś apetytu na taki wyjazd! Piękne widoki!
Awatar użytkownika
Maciek13
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1395
Od: 9 cze 2017, o 21:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zofianka Górna

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część V.

Post »

:wit powojnik imponujący.
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”