Przydomowy ogródek Eweliny, część V.

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Wanda7
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 16028
Od: 2 wrz 2010, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Kobyłka

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część V.

Post »

Plany, plany, plany... To coś, co wznieca w nas energię i każe iść stale do przodu. Wzmaga optymizm i i daje poczucie sensu. Ja już w tej chwili nie mogłabym wręcz żyć bez ogrodu.
Nawet w dzisiejsze pochmurne i zimne dni wychodzę do ogródka i gapię się w swoje rabaty, a w głowie kotłują mi się myśli, co i gdzie posadzę lub przesadzę wiosną. Czy Ty też tak masz i czy Twoi sąsiedzi też zastanawiają się, co takiego widzisz w grudniu w tej swojej ziemi, że się jej tak uporczywie przyglądasz?
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16974
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część V.

Post »

Ewelinko , widzę i u ciebie śnieżek udekorował ogród. ;:215
Fajnie, wreszcie mamy zimowo. :D
Pozdrawiam i zyczę dobrego , pełnego pomyślności 2020 roku!! ;:196
Awatar użytkownika
Beaby
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6296
Od: 16 lut 2014, o 13:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część V.

Post »

Ewelinko u Ciebie nieco więcej śniegu niż u mnie.
Jejku jak pięknie masz to wszystko przygotowane do nasadzeń. Już to chwaliłam, ale będę się powtarzać ;:108 Wciąż jestem pełna podziwu i zachwytu.
No i fajnie, że w grudniu mogłaś sporo podziałać w ogrodzie. Ja dopiero od teraz mam taką możliwość czasową ale z kolei grunt zamarznięty, nawet przy zerowej temperaturze nie da się nic podziałać w ziemi. Ale zawsze się znajdzie coś do pracy nawet w takie dni jak dzisiaj.
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku! ;:168
Awatar użytkownika
stasia_ogrod
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5199
Od: 13 mar 2011, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: andrychow

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część V.

Post »

Ewelinko kochana, takiej zimy - nie zimy, jak żyję nie pamiętam, za to mogłaś wypieścić rabatki i otoczenie. ;:oj
Już przygotowane do wiosennych nasadzeń, a Świąteczna zima, nastrojowo nakryła je bielutkim obrusem. ;:215
Ty działasz w ogrodzie a ja właśnie dzisiaj musiałam rozpocząć sezon ogrodniczy w domu. Relacja u mnie, zapraszam. ;:180
Cieszę się że zdróweczko dopisuje, zatem wygibasów do rana w Sylwestrowym nastroju i Dosiego Roku z głową pełną planów, nowych pomysłów i realizacji ich w nadchodzącym sezonie. Pozdrawiam i buziaki ślę. ;:167 ;:cm ;:cm ;:cm
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część V.

Post »

Ewelino widzę, że trochę śniegu mogłaś popodziwiać chociaż, bo u mnie ani płatek hehe. Prace widzę mimo zimy posuwają się do przodu, efekt coraz bliżej i oczywiście coraz ładniej dookoła domu się robi :) Jeśli przepowiednie się sprawdzą to wiosna przyjdzie szybko bo już na początku marca, no ale zobaczymy :) Pozdrawiam noworocznie :wit
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42117
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część V.

Post »

Ewelinko trochę śniegu było, ale pewnie już po nim bo tak jest u mnie. Teraz wieje, dziwna ta zima...a może przedzimie? Pozdrawiam Noworocznie :wit
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16586
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część V.

Post »

Ewelinko, kochana wszystkiego najpiękniejszego, najradośniejszego i najbardziej oczekiwanego na ten nowy rok dla Ciebie i całej rodzinki, dla zwierzaczków i ogrodu. ;:cm ;:cm
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
Dorja
500p
500p
Posty: 679
Od: 23 wrz 2014, o 08:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Okolice Ełku, Mazury,5b.

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część V.

Post »

Byłam już tu kiedyś, ale jakie fajne zmiany widzę teraz!
Super poradziliście sobie ze spadkiem terenu, podziwiam!
Awatar użytkownika
Blueberry
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6660
Od: 7 kwie 2013, o 22:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
Kontakt:

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część V.

Post »

Ewelinko witaj w Nowym Roku :wit Ty przynajmniej śnieg tej zimy widziałaś, a ja jeszcze nie - tylko szron po nocnych przymrozkach ;:224 Miejmy nadzieję że przynajmniej wiosna będzie jak trzeba, a nie takie nie wiadomo co ;:108
?Nadzieja to jest kwiat, który zakwita i rośnie gdy inni go podlewają.? Charles Martin
Truskawkowa działka cz.3 Zielona ferajna cz.4
Pozdrawiam, Natalia
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część V.

Post »

Ewelinko fajnie się czyta o tych twoich planach ;:108 Myślę, że z zimozielonymi to fajny pomysł, wiem sama po sobie, że zimą przydają się bardzo, by przyciągnąć nasz wzrok zmęczony ogólną burością na dworze :wink: Ja do tej pory unikałam iglaków, jako zabierające miejsca niekwitnące twory :wink: , ale to był jednak błąd i na najnowszej rabacie i dla nich znalazłam miejsce. Wiadomo - nic nie moze się równać z kwitnącymi kwiatami, ale gdy tych zabraknie zimą na rabatach nie pozostaje nic. Na szczęście już dawno posadziłam kilka krzewów i bylin, które zimą nie tracą liści.
Panienki przyłapane na gorącym uczynku mają minki niewiniątek :D Pamiętam jak pokazywałaś maleńkie kulki, a tu już takie pannice ;:173
Wspominki cudne, już zaczęłam się zastanawiać dlaczego do tej pory nie mam Gizelki? ;:224
Iceberg okrywałaś całą? W tamtym roku nabyłam dwie sztuki i też bym chciała, aby stworzyła taki piękny łuk jak u ciebie ;:108
Awatar użytkownika
kasia100780
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3148
Od: 31 lip 2014, o 16:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część V.

Post »

Witaj Ewelinko :wit
U mnie ani grama śniegu, ale jakoś nie narzekam.
Wolałabym już cos robić na działeczce ;:65 a tu niewiadomo co robić, czekać na prawdziwą zimę? Czy już jej raczej nie będzie...
Planów też mam dużo, jak co roku :;230 Zobaczymy czy lenistwo nie weźmie góry :;230
Awatar użytkownika
tulipanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5991
Od: 20 kwie 2007, o 12:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część V.

Post »

WItaj Ewelinko.
Bardzo dawno mnie tu nie było. Duże zaległości mam u Ciebie i są one raczej nie do nadrobienia. Przejrzałam kilka stron, trochę poczytałam i mam nadzieję że już będę na bieżąco.
Ależ u Ciebie zmiany nastąpiły, nie mogę wyjść z podziwu.
Piękną kostkę wybraliście ;:63 A tak w ogóle, to dopiero teraz widzę z jakim spadkiem terenu musisz się mierzyć. Pamiętam że często o tym wspominałaś, ale wcześniej nie było to tak widoczne, albo ja jakaś niedowidząca :oops: Już bardzo fajnie to wszystko wygląda a jak doją nasadzenia to powstanie istny raj. Patrząc na Twoje dotychczasowe dokonania, nie mam co co tego wątpliwości ;:173
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16586
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część V.

Post »

Ewelinko, czyżbyś w sen zimowy zapadła? Obudź się, kochana, bo czas pędzi jak szalony i może się okazać, że prześpisz jakiś ważny moment. ;:7
A tak całkiem poważnie to odezwij się od czasu do czasu, byśmy wiedzieli, że wszystko u Ciebie w porządku. ;:180 Długie milczenie Przyjaciół trochę martwi. ;:174
Pozdrawiam i buziaki zostawiam. ;:cm ;:cm
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”