Moja działeczka :) cz2.

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Moja działeczka :) cz2.

Post »

Piotrek piwoniami faktycznie możesz się pochwalić :) są piękne, czy u Ciebie też dzisiaj popadało chwilę ? bo u mnie 10 minut padało :) zawsze to coś hehe ;:306
Awatar użytkownika
buum
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2211
Od: 16 mar 2015, o 17:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Re: Moja działeczka :) cz2.

Post »

maniolek
Mariusz popadało gdzie mieszkam czyli na os. staszica i to fajnie. Koleś dzwonił, że na działce u nas nawet KROPLA nie spadła ;:223
Masakra jakaś.... Jutro jadę lać mimo ,że jutro też MOŻLIWE burze :D Licz na siebie !!! ;:173
Moja działka mój raj :) Pozdrawiam Piotrek ;:163
Moja działeczka cz1.
Moja działeczka cz2.
Awatar użytkownika
TROJA
500p
500p
Posty: 906
Od: 6 kwie 2017, o 09:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Moja działeczka :) cz2.

Post »

A u mnie popadało wczoraj nawet dwa razy i to dość intensywnie za pierwszym razem byłam na podwórzu i zmokłam tak, że wszystko musiałam przebrać.
Wiesz ja moim piwoniom też nie żałuję jedzonka, tylko u mnie dostają obornik :wink: większość moich to młode sadzoneczki więc trochę czasu minie zanim się rozrosną, większość będzie pierwszy raz w tym roku kwitła i już widzę, że są pomyłki w odmianach, a te co dopiero kupiłam (a przyznaje się bez bicia, że znowu zaryzykowałam i kupiłam przecenione kapersowe chyba w sumie 8 sztuk) zaczynają wychodzić z ziemi.
Pozdrawiam Ania
Mój ogród http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=100470" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje nadwyżki viewtopic.php?f=11&t=117198" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
buum
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2211
Od: 16 mar 2015, o 17:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Re: Moja działeczka :) cz2.

Post »

TROJA
Aniu u mnie w nocy grzmiało i błyskało jakby wojna była ale niestety tylko słabiutko popadało. I już słoneczko zaczyna ostro grzać a przed nami tydzień upałów ;:202
Piwonie szybko się rozrosną Aniu i na pewno szybko będziesz miała takie krzaki jak ja a może nawet większe !!! :D
Wczoraj pojadłem swoich czereśni :) I parę truskawek ;:333 ;:333 ;:333 Powoli zaczyna się sezon owocowy :D
Moja działka mój raj :) Pozdrawiam Piotrek ;:163
Moja działeczka cz1.
Moja działeczka cz2.
Awatar użytkownika
TROJA
500p
500p
Posty: 906
Od: 6 kwie 2017, o 09:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Moja działeczka :) cz2.

Post »

U mnie wczoraj zerwałam pierwszą truskawkę i córka zjadła, a jagody kamczackie podjada już od kilku dni więc sezon owocowy również uważam za otwarty :wink: Co do piwonii to widzę jak już po roku się ruszyły, ale najważniejsza jest wielkość sadzonki, te słabsze z zeszłoroczne nadal budują korzeń i nawet nie próbowały wypuścić kwiatów, ja jestem cierpliwa poczekam bo kocham te kwiaty.
Pozdrawiam Ania
Mój ogród http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=100470" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje nadwyżki viewtopic.php?f=11&t=117198" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
ed04
Przyjaciel Forum - silver
Przyjaciel Forum - silver
Posty: 1014
Od: 5 mar 2017, o 14:48
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moja działeczka :) cz2.

Post »

Witaj, piwonie masz niesamowite. Widać że twój sposób na nie jest dobry. Muszę koniecznie też tak zrobić. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
buum
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2211
Od: 16 mar 2015, o 17:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Re: Moja działeczka :) cz2.

Post »

TROJA
Aniu truskaweczek coraz więcej :) Maliny powoli zaczynają kwitnąć. Oby tylko niszczycielskie burze omijały nas wszystkich.
A co do cierpliwości to chyba podstawa na działce :D

ed04
Witam Szczecin :)
Dzięki. Spróbuj a może coś zadziała :uszy Piwonie są śliczne ale jak dla mnie za szybko przekwitają. Ale jedne kwiaty przekwitają a inne zaczynają :) Taka kolej rzeczy :D
Moja działka mój raj :) Pozdrawiam Piotrek ;:163
Moja działeczka cz1.
Moja działeczka cz2.
Awatar użytkownika
buum
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2211
Od: 16 mar 2015, o 17:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Re: Moja działeczka :) cz2.

Post »

I mam porządne oświetlenie w altance ;:138 ;:138 ;:138
5 punktów świetlnych led. I jaśniutko jest ;:333 Miałem dotychczas dwa punkty świetlne , jedne w pokoju a drugi w kuchni ale zwykłe żarówki.. I za ciemno było. Wkurzało mnie to. W zeszłym roku kupiłem materiał a w tym zrobiłem :) I jestem zadowolony. Jasno jak w domu :;230 Powoli realizuje cele na ten rok :)
Pogoda upalna i sucha. Deszczu u mnie jak na lekarstwo w maju było. Susza. Dobrze, że pompa jest i można lać. Ale co z nieba to z nieba.
Miłego dnia :)

Obrazek

Obrazek
Moja działka mój raj :) Pozdrawiam Piotrek ;:163
Moja działeczka cz1.
Moja działeczka cz2.
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działeczka :) cz2.

Post »

Witaj Piotrze ;:oj super altanka nawet tv jest nie ma jak tak ;:333
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
Foxowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4804
Od: 11 kwie 2017, o 06:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Krk/BB

Re: Moja działeczka :) cz2.

Post »

Witaj Piotrku :)
Mnie też czas zeżarł i dawno nie byłam na wątkach,więc nadrabiam. A tu u Ciebie jak zwykle cuda. Zszokowała mnie Twoja..."altanka" :shock: Toż to normalny domek mieszkalny jest.
Awatar użytkownika
wagabunga123
1000p
1000p
Posty: 1365
Od: 11 lip 2013, o 14:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Moja działeczka :) cz2.

Post »

Piotrze, super, że realizujesz wyznaczona cele ;:215 Tak trzymać!!! Oświetlenie wyszło mega fajnie. Twoje piwonie osiągnęły efekt WOW :;230 ja swoje jesienią zawiozłam na wieś, wkurzały mnie, bo bardzo się przewieszały, kwitły w stronę sąsiada, w dodatku krótko. Ale Twoje są piękne ;:167 Na wiciokrzew też się ślinię, u mnie niestety nie przetrwał zimy
Jeśli pot­ra­fisz o czymś marzyć, to pot­ra­fisz także te­go dokonać - Walt Disney
Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi Tu na razie jest ściernisko ale będzie ... Pozdrawiam, Marlena
Awatar użytkownika
buum
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2211
Od: 16 mar 2015, o 17:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Re: Moja działeczka :) cz2.

Post »

Alicja125
Cześć Alicja. Tv musi być, bo jak śpimy to wieczorkiem coś się zawsze poogląda. A tak zostaje wtedy tylko telefon :)

Foxowa
Witaj Maju :) Chyba każdy z nas z czasem krucho ma. Korzystamy pełną gębą z lata. I tak trzeba!!! Co piękne szybko mija i nie oglądniemy się a zaczną liście spadać z drzew i chłód nas zaleje.
Altanka nie tylko służy mi jako schronienie przed deszczem czy przebieralnia :) Ma też być naszym drugim domem :) Staram się by było w niej bardzo przyjemnie. Spokojnie można w niej normalnie żyć :) Tylko wody bieżącej nie ma. Poza tym jest wszystko co trzeba :) Zaraz jedziemy całą familią na działkę ;:138 Wodę do basenu napuściłem wczoraj więc dziś od razu wskakujemy i się moczymy ;:209

wagabunga123
Witaj Marlenko :) Mój wiciokrzew odpukać daje radę. Mam trzy. Ale ten na razie kwitnie najmocniej. Nie długo powinien zakwitnąć ten wg mnie ładniejszy :D Oświetlenie daję radę. W sumie 150w na taką altankę.... :;230 Zaszalałem :D Jak będzie kasa to chce wymienić drzwi na porządne. Ale na razie kasa idzie na komunie syna który ma w niedziele swoje święto. Ale małymi kroczkami do celu. Bez wariacji.
Co roku coś i będzie git.

MIŁEGO DNIA WSZYSTKIM ŻYCZĘ !!!
Moja działka mój raj :) Pozdrawiam Piotrek ;:163
Moja działeczka cz1.
Moja działeczka cz2.
Awatar użytkownika
buum
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2211
Od: 16 mar 2015, o 17:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Re: Moja działeczka :) cz2.

Post »

gosmara
Gosiu telewizor mam jaki mam bo musiałem wymienić w domu. Po prostu technologia cyfrowa poszła do przodu i nie dał rady z obrazem :D Mimo że to led itd. Więc trafił na działkę. Mało miejsca zajmuje a nawet wcale bo wisi. Jak pisałem wcześniej lubimy wieczorkiem przed snem pooglądać tv z żoną. Ale korzystamy z niego kilka razy do roku. Np dziś korzystaliśmy bo burza przyszła i czekaliśmy aż przejdzie. Więc dzieci oglądały bajki :)

Dziś przeszła przez moje miasto potężna burza. Padał deszcz i grad. Ale jak byłem na działce nie widziałem by grad sypał. W mieście dawało ostro. U mnie sam deszcz, padał spokojnie. Ale jak wyjechaliśmy 400m dalej na główną drogę woda płynęła ulicą. A tak wyglądał Gorzów po burzy:


Obrazek

Sporo zalanych ulic, budynków.
Moja działka mój raj :) Pozdrawiam Piotrek ;:163
Moja działeczka cz1.
Moja działeczka cz2.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”