Moja działeczka :) cz2.

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2428
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moja działeczka :) cz2.

Post »

Witaj ja w zeszłym roku tez kupiłam róże posadziłam do doniczek i trzymałam najpierw w domu później na balkonie i czekałam na sfinalizowanie kupna działki dopiero potem trafiły do ziemi. Życzę obfitych kwiatów i zdrowych roślinek róża to przecież królowa kwiatów. Pozdrawiam :)
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Moja działeczka :) cz2.

Post »

Piotrek no proszę jakie ładne sasanki nabyłeś, ja też się wybieram u nas na giełdę i dojechać nie mogę :;230 bo może by człowiek coś wynalazł tam ciekawego :) działka zielona, wiosna w pełni :) oby tak dalej ;:333
Awatar użytkownika
buum
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2211
Od: 16 mar 2015, o 17:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Re: Moja działeczka :) cz2.

Post »

Foxowa
Maju ładuje telefon, później zrobię fotki :) Nic nie dosiewałem. To co jest to będzie.
A co do zmian. Postanowiłem robić pod 24, czyli po 10h. I chce w piątek wolne wziąć :) Cztery dni po 10h porobię i albo odbiorę te 8h nadgodzin za wolne albo zapłacą mi za nadgodziny a w piątek urlop. Zobaczymy.
Wczoraj pięknie popadało u mnie ;:138 Żadna ulewa spokojny deszcz przez ponad 5h :D

Alicja125
Ja Alicja w doniczkach trzymałem i później od razu z domu na działkę poszły. Było ciepło. Więc mam nadzieje , że dobrze zrobiłem. Okaże się.
Dzięki za życzenia ;:168

maniolek
Sasanki kupiłem w santocku. W szkółce. Mają spory wybór. Na giełdzie było sporo roślinek.... kusiło mnie parę ale ręce miałem zajęte czymś innym i nie było by jak się zabrać a do auta było daleko. Może następnym razem ;:172
Moja działka mój raj :) Pozdrawiam Piotrek ;:163
Moja działeczka cz1.
Moja działeczka cz2.
Awatar użytkownika
TROJA
500p
500p
Posty: 906
Od: 6 kwie 2017, o 09:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Moja działeczka :) cz2.

Post »

Sasanki bardzo ładne kupiłeś, ja w zeszłym roku wysiewałam i jestem ciekawa czy któraś zechce zakwitnąć, najważniejsze, że się pokazały po zimie bo jesienią jak je sadziłam do gruntu to maleńkie były.
Pozdrawiam Ania
Mój ogród http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=100470" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje nadwyżki viewtopic.php?f=11&t=117198" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
buum
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2211
Od: 16 mar 2015, o 17:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Re: Moja działeczka :) cz2.

Post »

Starałem się wybrać sasanki ładne, grube z większą ilością pąków :) Był spory wybór.
Moja działka mój raj :) Pozdrawiam Piotrek ;:163
Moja działeczka cz1.
Moja działeczka cz2.
Awatar użytkownika
julcia1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2254
Od: 19 maja 2011, o 08:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Leszno w Wielkopolsce

Re: Moja działeczka :) cz2.

Post »

Piotrku deszcz u mnie też miał padać, ale pokropiło tylko
Tez planuję urlop na jutro.
Miłego dnia :wit
Pozdrawiam Julia
Moje zielone zakręcenie
Awatar użytkownika
buum
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2211
Od: 16 mar 2015, o 17:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Re: Moja działeczka :) cz2.

Post »

Hejka Julcia ;:63
Ja już doczekać się nie mogę jutra :D Jeszcze dzisiaj odwalić swoje i dłuższy weekend ;:138 Dziś znowu cudna pogoda u nas. Słoneczko, błękit nieba, zero wiatru i już 21.8 st ....jak tu iść do pracy ?! ;:306 Jutro przeżyje szok, bo od niedzieli nie byłem na działce więc spodziewam się sporo zmian. W poniedziałek popadało solidnie a od wtorku słonecznie i ciepło. Więc musi wszystko pójść ostro do przodu. I z pewnością trawa do koszenia będzie.....
Miłego dnia :uszy
Moja działka mój raj :) Pozdrawiam Piotrek ;:163
Moja działeczka cz1.
Moja działeczka cz2.
Awatar użytkownika
buum
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2211
Od: 16 mar 2015, o 17:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Re: Moja działeczka :) cz2.

Post »

Cześć ;:138
Piękny gorący piąteczek z rodzinką spędzony na działce !!! A teraz piwko.... ;:136 Chyba lepiej nie można było zakończyć dnia ;:306 Przepraszam .... dzieci namówiły mnie na shake :D Zaraz przyjadę.
Dziś prawdziwe lato u mnie. W cieniu 27st ;:3 ;:3 ;:3 Lato!!! Na słońcu jak w piekarniku. Kolejna opalenizna zaliczona mimo, że nie opalałem się a spaliłem się pracując.
Na działce spore zmiany, nie poznałem jej :D Trawa wielka , że musiałbym na dwa razy ją kosić. Więc skosiłem raz i zostawiłem. Za parę dni znowu skoszę. Drzewa kwitną, biały kolor zalał je. Poza tym wszystko znacznie do góry ;:333 Co będę pisać fotki wrzucam :


Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Moja działka mój raj :) Pozdrawiam Piotrek ;:163
Moja działeczka cz1.
Moja działeczka cz2.
Awatar użytkownika
dorcia7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12456
Od: 13 lip 2011, o 13:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Moja działeczka :) cz2.

Post »

U mnie też kolejny upalny dzień ,z moim krzesłem szukałam cienia ,a i tak przypiekłam się chodząc między rabatami ,sucho się robi
Awatar użytkownika
buum
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2211
Od: 16 mar 2015, o 17:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Re: Moja działeczka :) cz2.

Post »

Ja dziś podlałem trochę konewką. Ale jutro już rozkładam węża i jazda :) Jutro już chłodniej ale dalej dużo słoneczka.
Moja działka mój raj :) Pozdrawiam Piotrek ;:163
Moja działeczka cz1.
Moja działeczka cz2.
Awatar użytkownika
TROJA
500p
500p
Posty: 906
Od: 6 kwie 2017, o 09:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Moja działeczka :) cz2.

Post »

U Ciebie ciepło a ja chodzę w polarze bo tak wieje, że mimo teoretycznie wysokiej temperatury jest chłodno. Masz już wielkie piwonie :wink: a krzak jagody kamczackiej jest imponujący.
Pozdrawiam Ania
Mój ogród http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=100470" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje nadwyżki viewtopic.php?f=11&t=117198" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
buum
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2211
Od: 16 mar 2015, o 17:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Re: Moja działeczka :) cz2.

Post »

U mnie Aniu wiaterek jak lekko zawiał to było zbawienie :) A co do piwonii to przeżyłem szok. Bo nie spodziewałem się aż takich dużych. Do tego z pąkami. Jagodzie służy mój klimat ;:306 Mało wymagający krzak. Tylko trawa skoszona, kompost i obornik granulowany. No i dużo wody :) I rośnie.
Jutro sobota i znowu jadę na działkę :) I będzie chłodniej o 6-7st. Ale słonecznie. Więc idealna pogoda do pracy :D
Moja działka mój raj :) Pozdrawiam Piotrek ;:163
Moja działeczka cz1.
Moja działeczka cz2.
Awatar użytkownika
buum
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2211
Od: 16 mar 2015, o 17:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Re: Moja działeczka :) cz2.

Post »

I sobota zleciała....
8h na działce nie wiem kiedy......
Ale dzień zaliczam do udanych :) Trochę prac porządkowych, trochę podlewania, opryski drzew.
Choć dzień na działce zaczął się dziwnie. Najpierw dowiedziałem się, że moja prezesowa (była) zmarła w listopadzie na raka :( Bardzo ją lubiłem :( Wiedziałem,że chorowała na raka ale jak rozmawiałem z nią po raz ostatni mówiła , że jest lepiej i cieszyła się.....
Miała działkę w mojej alejce. Teraz jej bliscy opiekują się nią.
Po dotarciu na działkę dowiedziałem się, że wczoraj dziadek powiesił się na działce nie daleko nas. A u mnie muza, dzieci się bawiły a nie daleko nas dramat się rozgrywał. Policja, prokurator....szok.

Dobra zmiana tematu.
Kolejne godziny moje oczy cieszyły się dziś widokiem mojej działki. Zieleni której jest już mega dużo w około :D
Pięknie kwitnące drzewa, kwiaty. Aż się chce żyć !!!
Posiedziałem do wieczorka, aż ciemno się zaczęło robić więc pojechałem do domu. Mimo , że dość chłodno zaczęło się robić ale zero wiatru i ta piękna cisza.... coś wspaniałego. Był ból by wracać ;:306
W głowie sporo planów do realizacji się rodzi :D Oby tylko zdrówko było i czas :D
Kilka fotek dziś strzeliłem.


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Moja działka mój raj :) Pozdrawiam Piotrek ;:163
Moja działeczka cz1.
Moja działeczka cz2.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”