Moja działeczka :) cz2.

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
buum
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2211
Od: 16 mar 2015, o 17:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Re: Moja działeczka :) cz2.

Post »

Dzięki Mariusz ;:333 Oby do wtorku z pogodą :D Już w poniedziałek powinno wyjść słoneczko ;:333
Moja działka mój raj :) Pozdrawiam Piotrek ;:163
Moja działeczka cz1.
Moja działeczka cz2.
Awatar użytkownika
buum
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2211
Od: 16 mar 2015, o 17:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Re: Moja działeczka :) cz2.

Post »

Witajcie w drugi dzień Świąt :)
Dziś za oknem słoneczko ale chłodno. Sam fakt , że święci ;:3 jest znacznie przyjemniej niż wczoraj gdzie przez cały dzień padał śnieg i śnieg z deszczem. Masakra jakaś była. Zimniej niż na Boże Narodzenie. Po raz kolejny.....
Dziś ostatni dzień byczenia się ale to dobrze :) Ile można. Od jutra akcja działka ;:138 ;:138 ;:138
Mam nocki ten tydzień więc trochę pośpię i na działkę będę gonić :D Trzeba wykorzystać piękną pogodę. Jeżeli prognozy się sprawdzą w 90% które mam będzie super. A sprawdzalność jest bardzo dobra. Oto co mi zapowiadają na kolejne dni:

Obrazek

Obrazek

OBY!!!!!!!!! :tan :tan :tan

Jutro planuje już wertykulację trawy. Popadało więc ziemia będzie miękka. Do tego trochę przeschnie do jutra bo dziś nie powinno padać. Muszę wykorzystać na maksa czas który będę mieć :) Wertykulacja, grabienie, nawożenie, wałowanie :) I niech się pięknie trawka zazieleni ;:333 ;:333 ;:333
Plany są a co z tego wyjdzie zobaczymy :) Udanego dnia wszystkim życzę :)
Moja działka mój raj :) Pozdrawiam Piotrek ;:163
Moja działeczka cz1.
Moja działeczka cz2.
Awatar użytkownika
dorcia7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12458
Od: 13 lip 2011, o 13:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Moja działeczka :) cz2.

Post »

Ja mam jeszcze jutro wolne więc na działkę lecę bo ma być ładnie i zamierzam wykorzystać ten dzień na maksa :wit
Awatar użytkownika
buum
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2211
Od: 16 mar 2015, o 17:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Re: Moja działeczka :) cz2.

Post »

dorcia7
Ja się śmieje , że wiosna dopiero przychodzi a człowiek chce wykorzystać każdą chwilkę jakby miała ta wiosna zaraz się skończyć :D
Ale tak jesteśmy spragnieni działki :) W człowieka wstępuje dodatkowa energia :D
Moja działka mój raj :) Pozdrawiam Piotrek ;:163
Moja działeczka cz1.
Moja działeczka cz2.
Awatar użytkownika
Foxowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4804
Od: 11 kwie 2017, o 06:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Krk/BB

Re: Moja działeczka :) cz2.

Post »

Bo się skończy Piotrku. Wcale nie mamy za dużo czasu na te wiosenne prace. Zaraz wszystko wyjdzie,zacznie kwitnąć,a potem zrobi się znowu za ciepło żeby ruszać rośliny. To pogoda tak nagania nas na pracę i wprowadza w amok szybkości. Bo jak dziś nie zrobisz to już potem może nie być szansy. Ponadto dochodzi jeszcze brak czasu wolnego na kt?ry wszyscy pewnie cierpimy,no i z takiej okazji do pracy robi się jedyna szansa :D
Awatar użytkownika
TROJA
500p
500p
Posty: 906
Od: 6 kwie 2017, o 09:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Moja działeczka :) cz2.

Post »

Piotrek oby te prognozy się sprawdziły :wink: już tak jestem spragniona grzebania w ziemi, że wysiewam w domu co powinnam na powietrzu.
Pozdrawiam Ania
Mój ogród http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=100470" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje nadwyżki viewtopic.php?f=11&t=117198" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
buum
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2211
Od: 16 mar 2015, o 17:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Re: Moja działeczka :) cz2.

Post »

TROJA
U mnie Aniu dziś piękna pogoda, którą wykorzystałem na prace na działce :) 6h grzebałem i coś porobiłem :)

Dziś zapowiadana była u mnie wiosna w pogodzie i była choć rano było pochmurno i słabo padał deszcz. Ale koło południa zaczęło się rozpogadzać aż słoneczko wyszło na stałe :) I pięknie grzało :) Dziś u mnie temperatura maksymalna doszła do +17st ;:138
Podziałałem trochę ale trawy nie ruszałem bo za mokro było. Jutro w planach jest wertykulacja.
Nawet nie wiem kiedy zleciało 6h :) Nie chciało się wracać ale na nockę do pracy trzeba się szykować.
Roślinki poczuły wiosnę i szybko się otwierają na słoneczko ;:333 Parę dni i zielono będzie :D
Oto fotki z dziś :

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Moja działka mój raj :) Pozdrawiam Piotrek ;:163
Moja działeczka cz1.
Moja działeczka cz2.
Awatar użytkownika
julcia1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2255
Od: 19 maja 2011, o 08:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Leszno w Wielkopolsce

Re: Moja działeczka :) cz2.

Post »

Pogodę miałam identyczną bo też dopiero w południe się rozpogodziło, za to tylu kolorów nie mam.
Spokojnej pracy.
Pozdrawiam Julia
Moje zielone zakręcenie
Awatar użytkownika
buum
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2211
Od: 16 mar 2015, o 17:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Re: Moja działeczka :) cz2.

Post »

Dzięki Julcia.
Czas leci. Laser pali blachę a ja siedzę na necie. Czytam co się da :-) Zakupiłem sadzonki truskawek, 150szt. Będę jednak przed sezonem wymieniać na nowe. Chciałem po sezonie ale zmiana planów. Wymieniam tą część co miała byc 4 rok. Ta co bedzie 3 zostaje. W czwartek powinienem mieć i trzeba bedzie sadzić ;:173 I giocio. Spokojnej nocki wszystkim.
Moja działka mój raj :) Pozdrawiam Piotrek ;:163
Moja działeczka cz1.
Moja działeczka cz2.
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Moja działeczka :) cz2.

Post »

Witaj :wit . Fajnie, że w końcu doczekaliśmy się pogody ;:138 . Ja wczoraj "rzucałam granatami " więc obraz mojej rabaty piękny nie jest :;230 . Mam nadzieję, że za miesiąc będzie lepiej :lol: . Ciebie również widać już wiosnę ;:138 . Zaszalałeś z tymi truskawkami ;:224 . Będzie co sadzić a potem co jeść . Pozdrawiam :wit .
Awatar użytkownika
lucy09
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3562
Od: 14 sie 2008, o 15:02
Lokalizacja: Łódź

Re: Moja działeczka :) cz2.

Post »

Piotrze, masz przepiękny kawałek raju na ziemi. Naprawdę chciałoby sie tam spędzić choć jeden dzień.
Awatar użytkownika
buum
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2211
Od: 16 mar 2015, o 17:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Re: Moja działeczka :) cz2.

Post »

ewelkacha88
Witaj Ewelinka w moich skromnych progach :D U Ciebie zmiany które za jakiś czas zaowocują pięknymi kwiatami róż :D
Jak tu spać po nocce jak za oknem (mimo rolet zewnętrznych) czuje jak słoneczko pięknie świeci :D U mnie noc pogodna i 10st :D Od rana słoneczko i już ponad +15st :D Zaraz zjem śniadanko i spadam na działkę :D

lucy09
Witaj Lucy :D To jest mój raj na ziemi :) Tak to traktuje i dlatego to moje drugie życie :) Z Łodzi do Gorzowa kawałek jest :)
Ale jakbyś była w Gorzowie to zapraszam :D
Moja działka mój raj :) Pozdrawiam Piotrek ;:163
Moja działeczka cz1.
Moja działeczka cz2.
Awatar użytkownika
Foxowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4804
Od: 11 kwie 2017, o 06:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Krk/BB

Re: Moja działeczka :) cz2.

Post »

Czy ja dobrze widzę, że po nocce w pracy spędzasz dzień na działce?
A kiedy pośpisz?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”