Ogród Kamila część I

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
Biedronka641
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5724
Od: 5 cze 2012, o 17:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Ogród Kamila część I

Post »

Kamil jestem pod wrażeniem. Truskawki rosnąco pionowo ;:215
Warzywnik ;:138 ;:138
isia60
200p
200p
Posty: 356
Od: 22 sie 2016, o 20:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: opolszczyzna

Re: Ogród Kamila część I

Post »

Kamil! :wit
Wyczytałam gdzies że poszukujesz na allegro sadzonek róż...a byłeś u nas w ogrodniczym?Jest sporo już kwitnących w doniczkach....
Pozdrawiam!Izabela
Moja działka pod koniec sezonu 2017,2018 ,2019
Awatar użytkownika
kamil_kluczbork
200p
200p
Posty: 450
Od: 19 mar 2018, o 07:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kluczbork
Kontakt:

Re: Ogród Kamila część I

Post »

u mnie z czasem jest niestety masakra
wszystko z internetów ;)
krasna101
Przyjaciel Forum - silver
Przyjaciel Forum - silver
Posty: 931
Od: 5 gru 2011, o 21:58
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: suwalszczyzna

Re: Ogród Kamila część I

Post »

Witaj Kamilu :wit ciekawa ta Twoja działeczka ;:108 , fajne zmiany wprowadzasz, ciekawe rozwiązania i nasadzenia ;:138 Tak trzymaj ;:215
isia60
200p
200p
Posty: 356
Od: 22 sie 2016, o 20:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: opolszczyzna

Re: Ogród Kamila część I

Post »

Nie potrzebujesz duzo czasu by podejśc do sklepu na miejscu...ale widzisz co kupujesz a zamówione w internecie nigdy nie wiesz co dostaniesz i nie zawsze taniej..no moze wybór bogatszy...Ja sie juz kilkakrotnie "sparzyłam"gdy dostałam zamówione rosliny ,których prawie z lupa trzeba szukać w paczce.Jedyny plus takich zakupów to duzo bogatszy wybór...a róz zamówionych gdzieś z kwiatami nie dostaniesz...
Zawsze to ryzyko co kupiłeś...
Pozdrawiam!Izabela
Moja działka pod koniec sezonu 2017,2018 ,2019
Awatar użytkownika
karolacha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8142
Od: 1 cze 2014, o 15:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Ogród Kamila część I

Post »

Wow, jakie masz duze warzywa w tych skrzyniach , super ;:138 Interesuje mnie ten eukaliptus, chciałam sobie kupić, będe obserwowała u Ciebie . Ciekawe jak i gdzie przetrwa zimę ? Ciekawi mnie też bambus :wink: Truskawki super, już owocują ;:138
Szkoda ,ze masz takiego psa ci Ci zniszczył glicynię. Mój jest mały i najwyżej udepcze kilka małych :wink:
Moje Arboretum
Część 8 - zapraszam Karolina
Awatar użytkownika
dorcia7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12457
Od: 13 lip 2011, o 13:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Ogród Kamila część I

Post »

isia60 pisze:Nie potrzebujesz duzo czasu by podejśc do sklepu na miejscu...ale widzisz co kupujesz a zamówione w internecie nigdy nie wiesz co dostaniesz i nie zawsze taniej..no moze wybór bogatszy...Ja sie juz kilkakrotnie "sparzyłam"gdy dostałam zamówione rosliny ,których prawie z lupa trzeba szukać w paczce.Jedyny plus takich zakupów to duzo bogatszy wybór...a róz zamówionych gdzieś z kwiatami nie dostaniesz...
Zawsze to ryzyko co kupiłeś...
Trzeba w odpowiednich sklepach internetowych kupować,moje róże wszystkie ze szkółek internetowych ,nigdy pomyłka się nie trafiła
Awatar użytkownika
kamil_kluczbork
200p
200p
Posty: 450
Od: 19 mar 2018, o 07:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kluczbork
Kontakt:

Re: Ogród Kamila część I

Post »

Większość roślin kupuję w jednym bardzo dużym sklepie internetowym, wszystkie rośliny mnie zadawalają. Na przykład, wczoraj wsadziłem nowości które przyjechały w środę:

1. Hortensja Blue

Obrazek

Moje drugie największe wyzwanie zaraz po arbuzie - GUNNERA - kocham tę roślinę od pierwszego wejrzenia , mam nadzieję że zdominuje mój kawałek ziemi i liście będą miały po 1,5m wielkości ^^,

Obrazek

No i pojawił się MISKANT

Obrazek

Trawa tez już wschodzi ;)

Obrazek

W obecnych czasach nie ma co się stresowac zakupami w internecie bo wszystko można zwrócić. Moje HOSTY kupiłem w tym samym sklepie bez ani jednego lista, rosną pięknie, prócz 2 które pies sobie rozszarpał. Jak ktoś chce wiedzieć jaki sklep - zapraszam na PW. Miłego dnia wszystkim!

-- 1 cze 2018, o 07:29 --
karolacha pisze:Wow, jakie masz duze warzywa w tych skrzyniach , super ;:138 Interesuje mnie ten eukaliptus, chciałam sobie kupić, będe obserwowała u Ciebie . Ciekawe jak i gdzie przetrwa zimę ? Ciekawi mnie też bambus :wink: Truskawki super, już owocują ;:138
Szkoda ,ze masz takiego psa ci Ci zniszczył glicynię. Mój jest mały i najwyżej udepcze kilka małych :wink:
Eukaliptus będzie w doniczce na tarasie, czekam aż powstanie, żonka dobierze doniczkę , a w zimie oczywiście będzie cieszyl oko w salonie. Kupiony na taras bo podobno odstrasza swoim świetnym zapachem komary ; ) Słońce mu służy niesamowicie, widać nowe listki.
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11289
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Ogród Kamila część I

Post »

Kamilu szacun wielki za warzywa no i sam warzywnik skrzyniowy! :shock: O tej porze nie do wiary,że to już tegoroczne ;:oj ...Ogórki szklarniowe u mnie też już pierwsze zbieramy , mizeria wczorajsza wyśmienicie nam smakowała..Ale fasolka...o strąkach jeszcze nie ma mowy...
:wit
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Awatar użytkownika
kamil_kluczbork
200p
200p
Posty: 450
Od: 19 mar 2018, o 07:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kluczbork
Kontakt:

Re: Ogród Kamila część I

Post »

A to jeszcze moja rabata, kamienie ustawiłem żeby kora się nie wysypywała na zasianą trawę.
Nie do końca mi się podobają, chyba dam tam kostkę kwadratową w linii. Hmmm.....

Obrazek
Awatar użytkownika
kamil_kluczbork
200p
200p
Posty: 450
Od: 19 mar 2018, o 07:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kluczbork
Kontakt:

Re: Ogród Kamila część I

Post »

Trochę mnie zlało...

Obrazek
Awatar użytkownika
Biedronka641
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5724
Od: 5 cze 2012, o 17:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Ogród Kamila część I

Post »

Oj zlało ale podlało. Czego bardzo zazdroszczę, bo u mnie posucha dalej.
Awatar użytkownika
kamil_kluczbork
200p
200p
Posty: 450
Od: 19 mar 2018, o 07:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kluczbork
Kontakt:

Re: Ogród Kamila część I

Post »

Ogórki już są!

Obrazek

Rzodkiewka także

Obrazek

Pomidorki się pojawiają

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A trawnik po totalnym oberwaniu chmury nie wygląda za dobrze... dosiałem dzień wcześniej, wszystko deszcz zabrał, teraz kolejna dosiewka , mam nadzieję że starczy bo nasiona się skończyły.

Obrazek

W następnym odcinku pokażę jak mini lilowiec zaczął u mnie kwitnąć ;)
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”