Ogród Kamila część I

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
kamil_kluczbork
200p
200p
Posty: 450
Od: 19 mar 2018, o 07:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kluczbork
Kontakt:

Re: Ogród Kamila część I

Post »

lanceta pisze:Kamilu, dzięki za odpowiedź....
Czy widziałeś w moim wątku skrzynie na tarasie.Obudowa z desek bez dna,wewnątrz budowlane tzw.kasty z wywierconymi otworami w dnie.One nie stoją na ziemi,tylko na drewnianych ogranicznikach
wwierconych wewnątrz "skrzyni".Ten sposób gwarantuje wieloletnie użytkowanie całego zestawu....
Zerknij do mojego wątku, ostatni post.Skrzynie 4-ty sezon na tarasie.....Pozdrawiam.
nie widzę ;)
Awatar użytkownika
Krychna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2044
Od: 23 mar 2010, o 19:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Małopolska Beskid Wyspowy

Re: Ogród Kamila część I

Post »

:wit Kamilu

Podziwiam Twoje skrzynie na warzywa fantastyczne ;:138 pomidorki bardzo apetycznie wyglądają :D może kiedyś odgapię, ja mam tylko na zielone szczypiorek, koperek i pietruszkę :) Rabatki piękne, poczekaj rok , dwa jak zarosną, ja swoją przy tarasie robiłam dwa lata temu i już muszę rozsadzać :roll: tak się pięknie roślinki rozrastają , może sadzę za gęsto :? Co tu dużo pisać, taki mąż to skarb jak sam sadzi i dopieści ogrodowe roślinki ;:138 ;:138 Pozdrawiam ;:3
Awatar użytkownika
kamil_kluczbork
200p
200p
Posty: 450
Od: 19 mar 2018, o 07:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kluczbork
Kontakt:

Re: Ogród Kamila część I

Post »


W tym roku trawnik mi się udał ;)
Ostatnie 2 spaliłem chemią... teraz już tego nie zrobię ;P


Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
kamil_kluczbork
200p
200p
Posty: 450
Od: 19 mar 2018, o 07:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kluczbork
Kontakt:

Re: Ogród Kamila część I

Post »

Kochani. Chciałbym Wam się pochwalic moim winobluszczem trójklapowym - zaskoczył mnie tym jak bardzo się rozrósł w 3 miesiące. Jestem w szoku. Za 3 lata efekt będzie oszałamiający jak tak dalej będzie rósł. Zobaczcie - pierwsze zdjęcie sadzonka sprzed 3 miesięcy, kolejna to zdjęcia z wczoraj.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Mięty nie nadążam pić ;)

Obrazek

Obrazek

Arbuz nie wiem czy zdąży...

Obrazek

No i na ten rok, powoli koniec ;)

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
DzonaK
200p
200p
Posty: 434
Od: 15 maja 2018, o 14:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Bielawy łódzkie

Re: Ogród Kamila część I

Post »

Witam .
Piękny ten Twój ogródeczek , warzywa pięknie poprowadzone . Mam pytanie odnośnie arbuza czy był wysiany z nasion przez Ciebie wcześniej i flance później sadziłeś , czy kupowałeś flance gdzieś na bazarku . Chcę w przyszłym roku spróbować posadzić u siebie .
Pozdrawiam
Joanna
Pozdrawiam Joanna
Pod dębem
Awatar użytkownika
kamil_kluczbork
200p
200p
Posty: 450
Od: 19 mar 2018, o 07:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kluczbork
Kontakt:

Re: Ogród Kamila część I

Post »

Kupiłem tylko nasiona i wysiałem. Nic więcej. Późno rośnie. Wszyscy sa juz po zbiorach. Nie wiem czemu tak. Za rok będzie lepiej ;)
Awatar użytkownika
Bazyla
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1193
Od: 15 lut 2017, o 20:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Ogród Kamila część I

Post »

Przychodzę i podziwiam. Przede wszystkim skrzynie warzywne, ale i pozostałości także.

Moja mama ma przy domu winobluszcz trójklapowy i jest to kawał rośliny. Uroczy niepodważalnie i wielki pożytek dla owadów. Jednak wlezie wszędzie gdzie da radę się przyczepić, a przyczepia się wszędzie :lol:

Co do wisterii to podzielam zdanie karolachy. To, że jest wielkim pnączem to jedno, pięknym to drugie,ale jak już się rozrośnie, to młode przyrosty potrafią osiągać kilka metrów rocznie, a do tego jej pędy gdy twardnieją to rozsadzają wszystko, łącznie z murami, a jeżeli się oplotą wkoło innej rośliny to potrafią ją zadusić, a nawet powyginać metalowe pręty.

Pozdrawiam :wit
Życie jest zbyt krótkie, żeby się na nie obrażać
Beata
Bazylowo
Awatar użytkownika
anna1946
200p
200p
Posty: 326
Od: 9 wrz 2017, o 08:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubuskie

Re: Ogród Kamila część I

Post »

Pokaż co masz w ogrodzie ? mnie rozpiera radość i chęć do "roboty" w ogrodzie . Już posadziłam cebulkę dymkę . Kupiłam nasiona sałaty na taśmie i też już leży przysypana ziemią . W razie czego przykryję otuliną . Stara sałata samosiejka rośnie w ogrodzie i przymrozki jej nie zaszkodziły . Aż mi żal przekopywać,myślę, że nie nada się do jedzenia . Wysieję tez rzodkiewkę, tylko muszę zajrzeć do kalendarza . Niech się dzieje co chce .
Awatar użytkownika
kamil_kluczbork
200p
200p
Posty: 450
Od: 19 mar 2018, o 07:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kluczbork
Kontakt:

Re: Ogród Kamila część I

Post »

Ten temat zamykam, nowa relacja:
viewtopic.php?f=2&t=116263

Zapraszam ;:108 ;:108 ;:108
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”