Nasze 1500m2 - cz. 3

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Biedronka641
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5724
Od: 5 cze 2012, o 17:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Nasze 1500m2 - cz. 3

Post »

Małgosiu na pierwszym zdjęciu to nie jest czasem śnieżnik sardensis? Właśnie go poszukuje? Gdzie go kupiłaś?
Pashmina
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1658
Od: 1 sty 2016, o 15:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Nasze 1500m2 - cz. 3

Post »

Małgosiu, ależ dużo roślin u Ciebie kwitnie. Pięknie masz ;:138 ;:138 ;:138
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Nasze 1500m2 - cz. 3

Post »

Ten pierwszy hiacynt zapowiada jakiś intensywny kolor ;:oj Pokaż go koniecznie jak zakwitnie. Z takich mocnych kolorów kupiłam sobie fiolet. Już wychodzi i na razie jest bardzo ciemny ;:108
I u mnie wszystko przekwita w mgnieniu oka ;:174
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Nasze 1500m2 - cz. 3

Post »

Małgosiu rozszalały się u Ciebie roślinki :) pięknie to wszystko wygląda, no co do irysków to niestety nie pokazało się więcej ;:306 więc już raczej u mnie też nie wyjdą :)
Awatar użytkownika
Ola2310
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3071
Od: 24 maja 2015, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wojkowice śląsk
Kontakt:

Re: Nasze 1500m2 - cz. 3

Post »

Ano pozmieniało się....od razu temperatury iście letnie. Roślinność wystrzeliła niesamowicie. Wszystkie wiosenne kwiaty zaraz przekwitną przy tej pogodzie.I niesamowicie sucho. ;:222
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Nasze 1500m2 - cz. 3

Post »

Witaj Gosiu,nasza praca w ogrodach teraz nam sie odwdzięczyła,tak pięknie wyglądają oczekiwane wiosenne roślinki,aż chce się cieszyć :uszy ,pozdrawiam ;:168
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Nasze 1500m2 - cz. 3

Post »

Ania anabuko no tak, piękne lato mamy tej wiosny :lol: U mnie jeszcze popadało, więc ogród tak przyspieszył, że nie nadążam...

Ewelinko nie wiem, gdzie te roślinki tak się spieszą... Może myślą, że to już lato? :lol:

Aniu Annes moja magnolia jest bardzo młodziutka, w tamtym roku miała jeden pączek, ale za to przetrzymała go dzielnie przez mróz, śnieg i pokazała mi swój kwiat :D W tym roku tych pączków ma ze dwadzieścia, więc i moja radość 20 razy większa :;230 Kokorycz mam z wymiany od Lidzi slila 1 z forum.

Ewuś ewarost oj tam od razu marudzą, tak tylko kontemplują :lol: U mnie tak było z białą sasanką, kilka razy próbowałam ją zaprosić, w tamtym roku powiedziałam jej, że to ostatnia próba, no i rośnie o dziwo :D

Lidziu trudno mi powiedzieć, czy fiołki zimują, czy tylko się pięknie sieją, w każdym razie jest całe mnóstwo. Ten szafirek to jednak cebulica Bifolia :oops: Pierwiosnki na początku były bardzo marne, myślałam, że nic z nich nie będzie, a tymczasem one szybko się ogarnęły

Alu to jednak jest cebulica Bifolia, psice wyciągnęły znacznik, a ja się nie przyjrzałam :oops:

Ewuś Pashmina co rusz dołączają nowe roślinki, tylko nie nadążam z wstawianiem :roll:

Iwonko 1 mówisz i masz :D Jan Bos
Obrazek

Mariusz na szczęście jest całe mnóstwo innych roślin, które chcą u nas kwitnąć, więc nie będziemy się prosić głupich irysków :D

Olu u mnie ładnie popadało w tamtym tygodniu, a w tym też już za mokro nie jest... Za to wyobraź sobie jak rośliny przyspieszyły po tym deszczu ;:219

Martuś masz rację, rośliny wynagradzają nam naszą harówę :D Chcą nas zachęcić do dalszych wysiłków ;:224
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Nasze 1500m2 - cz. 3

Post »

O rany, czy tylko ja z niczym nadążyć nie mogę?... Dopiero wczoraj obcięłam róże, niektóre miały już spore listki :oops: O dziwo lepiej zniosły zimę niż się zapowiadało. Nawet Westerland, którą zazwyczaj musiałam ścinać do korzenia. Już się nie mogę doczekać na ten zapach ;:173 Powojniki też ładnie odbijają, wczesne mają już pączki :heja Cebulowe zakwitają jedne przed drugimi. W ogóle ogród zmienia się tak szybko, że najchętniej wcale bym z niego nie wychodziła :lol:
W sobotę udało nam się z emem rozłożyć sporą część nawadniania, zostało jeszcze kilka rabat i warzywnik, więc pewnie w ten weekend też skupimy się na tym, a wszystkie pozostałe plany będą musiały poczekać... No niestety wszystkiego na raz się nie da, a tak by się chciało ;:223

City of Haarlem
Obrazek

Fondant
Obrazek

Jan Bos
Obrazek

Miss Saigon
Obrazek

Woodstock
Obrazek

I kilka nn
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pierwiosnki jeszcze kwitną
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Sunset Shades
Obrazek

Tulipany
Exotic Emperor
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Fur Elise
Obrazek

Obrazek

Popcorn
Obrazek

Te zaliczyły wtopę już na samym początku, bo miały być Claudią. Dobrze chociaż, że w dwóch torebkach były jednakowe i że ten kolorek nawet mi się podoba
Obrazek

Merlose
Obrazek

Mystic van Eijk
Obrazek

I nn
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Narcyzy nieśmiało wkraczają na scenę ;:173
Obrazek

Obrazek

Replete
Obrazek

Barwinki
Obrazek

Obrazek

Nie da się pominąć sasanek ;:167
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Kokorycz lakolistna
Obrazek

Pierwsza serduszka
Obrazek

Fiołki też chcą się pokazać :D
wonne
Obrazek

Priceana
Obrazek

Freckles
Obrazek

Zeszłoroczne bratki postanowiły zostać ze mną na dłużej ;:138
Obrazek

Na koniec magnolia, a pozostałe już innym razem...
Obrazek
Pashmina
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1658
Od: 1 sty 2016, o 15:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Nasze 1500m2 - cz. 3

Post »

Małgosiu, znasz nazwy hiacyntów ;:oj .Moje wszystkie to NN ;:306 Bardzo spodobał mi się ten jasny róż. Nie lubię pomyłek w kwiatach, ponieważ nie wszystkie kolory mi odpowiadają. Z posadzonych w tamtym roku tulipanów już mam dwie pomyłki ;:223 Jak tak dalej pójdzie to chyba napiszę do sprzedawcy, tylko co to da ;:223
Awatar użytkownika
nowapasja
1000p
1000p
Posty: 1253
Od: 28 sty 2011, o 10:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Kwidzyna

Re: Nasze 1500m2 - cz. 3

Post »

Małgosiu wpisuje się do twojego wątku aby podziwiać twoje piękne kwiatki ale również dlatego że mam dużo roślinek od ciebie ale nazwy gdzieś poumykały i tak zciągnę sobie ;:173
Awatar użytkownika
bombovka
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 5
Od: 19 kwie 2018, o 13:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Międzyzdroje
Kontakt:

Re: Nasze 1500m2 - cz. 3

Post »

Pięknie tam u Ciebie :) duża róznorodność.
Awatar użytkownika
TROJA
500p
500p
Posty: 906
Od: 6 kwie 2017, o 09:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Nasze 1500m2 - cz. 3

Post »

Małgosiu co robisz, że masz takie ładne hiacynty? Ja już przestałam kupować bo w pierwszym roku jeszcze w miarę ładne za to później robiły się coraz mniejsze i nie wiem co ja robić źle z nimi. U Ciebie musi być dużo cieplej, bo ja wszystko mam o jakieś 7-10 dni opóźnione.
Pozdrawiam Ania
Mój ogród http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=100470" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje nadwyżki viewtopic.php?f=11&t=117198" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16979
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Nasze 1500m2 - cz. 3

Post »

Małgosiu :wit
Ależ Ty tego masz wszystkiego! ! :shock:
Hiacyntow -chyba wszystkie odmiany
;:108 Ale masz teraz perfumy cudne w ogrodzie. Uwielbiam ich zapach.
Pierwiosnkow też sporo odmian.
A u tulipany i narcyzki w nie małej ilości. ;:224 ;:224
Czy wszystkie tulipany i narcyze z wcześniejszych lat dobrze co kwitną ?
I mnie te wcześniejsze to są skąpe w kwitnieniu
:roll:
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”