Mój ogród wśród łąk część 7

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Mój ogród wśród łąk część 7

Post »

Małgosiu widzę, że święta w domku już zagościły, szkoda że nie na naszych działkach :) ale musimy być wytrwali :) Wesołych Świąt Ci życzę ;:196
Awatar użytkownika
Annes 77
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11686
Od: 6 maja 2008, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Mój ogród wśród łąk część 7

Post »

Gosiu piękne masz świąteczne dekoracje :D Zające w śniegu rewelacja ;:333 Pastelowa trójca mi również w oko wpadła.
Też nie umyłam okien :oops:

Wesołych Świąt ;:3
Awatar użytkownika
ewarost
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3369
Od: 14 gru 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie/Ponidzie
Kontakt:

Re: Mój ogród wśród łąk część 7

Post »

Małgosiu Gratuluję zasłużonego zwycięstwa w marcowym Konkursie AF ;:138 ;:138 ;:168
Rajsko,wiejsko,sielsko...II
Rajsko, wiejsko, sielsko...
Chwytaj chwilę, bo tak naprawdę to istnieje tylko ona. Ewa
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42116
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Mój ogród wśród łąk część 7

Post »

Małgosiu Twoje śliczne ozdóbki :D Nasze kociska muszą słuchać i po stołach nie wolno im chodzić, ale kochane też są i myślę że z wzajemnością :D
Świętuj i odpoczywaj ;:196
Awatar użytkownika
kasia100780
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3148
Od: 31 lip 2014, o 16:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: Mój ogród wśród łąk część 7

Post »

Małgosiu takich szkodników to mamy wszyscy ;:124
U mnie ostatnio ziemia z bratków wysypana, ale nie wiem czy to moje czy obce koty?
Wiosna ładna u Ciebie, też muszę jechać po korę, bo wszędzie rozgrzebane przez koty.
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Mój ogród wśród łąk część 7

Post »

Witaj Gosiu świątecznie ,odpoczywamy wiec jest więcej czasu ,żeby odwiedzić zaprzyjaźnione ogrody ,kotek ma takie spojrzenie niewinne ,że nie można się na niego gniewać,roślinki świetnie rosną na parapecie ,będzie w ogródku dużo i kolorowo,pozdrawiam i miłego świętowania ;:168
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5486
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Mój ogród wśród łąk część 7

Post »

Małgosiu, chociaż mocno spóźniona, to wreszcie dotarłam i już Cię nie zgubię ;:196
Szkodnik szklarniowy po prostu uroczy. Ma takie piękne oczyska, że wszystkie jego psoty na pewno szybko mu wybaczasz ;:224
Wiosenne oznaki w Twoim ogrodzie widać i nawet najmniejszy kwiatek tak bardzo cieszy. U mnie sporo krokusów kwitnie, ale niektóre dopiero się wygramoliły z ziemi. Zimno im najwidoczniej i nie spieszą się za bardzo. Część bardziej wyrywnych siedzi pokulona z zimna, a całkiem spora gromada tulipanów ma mocno przemarznięte liście. Mam nadzieję, że nie przeszkodzi im to w kwitnieniu? :roll:
Awatar użytkownika
TROJA
500p
500p
Posty: 906
Od: 6 kwie 2017, o 09:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Mój ogród wśród łąk część 7

Post »

Dobrze, że zajrzałam do Ciebie Małgosiu bo poczytałam co ciekawego będzie w centrum ogrodniczym Rolnik 20 kwietnia, a przyznam się, że się tam wybierałam na małe zakupy (no i jeszcze obok do szkółki po drzewka :wink: ) to teraz wiem kiedy jechać :wink:
Pozdrawiam Ania
Mój ogród http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=100470" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje nadwyżki viewtopic.php?f=11&t=117198" onclick="window.open(this.href);return false;
PEPSI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7095
Od: 20 sty 2013, o 10:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Re: Mój ogród wśród łąk część 7

Post »

Witam się w piękny, wiosenny wieczór. Dzisiaj był naprawdę cudowny, słoneczny i ciepły dzień. :wit

Mateusz - Dzięki za namiary. Fajna impreza musi być, muszę chyba się tam przejechać. Dzisiaj rano podjechałam po stokrotki, a tam coraz więcej roślinek się pojawia na moje pokuszenie :lol:

Mariusz - Dzięki poświąteczne :wit

Aniu Annes 77 - Dzięki :uszy Pastelowe zajączki zakosiłam mojej córce. ;:224 Ona teraz jest w wersji glamour i jej nie pasowały do wystroju. :lol:

Ewuś - Dziękuję, że zajrzałaś a za wsparcie i głos oddany w konkursie duża buźka ;:196

Marysiu - Ziguś też nie wejdzie na stół, bo gruby, a Lulcia nigdy nie lubiła wysoko, ale mała koteczka jako dachowiec nie zna umiaru i bywa dosłownie wszędzie. Manier nie jestem w stanie jej nauczyć, ale się staram.

Kasiu - Nie masz pojęcia ile ja różnych sposobów się chwytam, żeby tylko moje rozchody ratować przed tą małą bestią. Na razie pomaga obsypywanie pieprzem.

Martuś - Dziękuję i ja też pozdrawiam, już poświątecznie ;:196 Kotek broi, ale masz rację, jest kochany i nie mogę na niego długo się gniewać. Wyrośnie kiedyś.

Dorotko - U mnie też sporo tulipanów wyszło z podmarźniętymi noskami, ale chyba nic im nie będzie. Ale za to wszystkie moje żurawki wyglądają paskudnie, chyba całkiem zmarzły ;:174 Był spory mróz, a nie było kołderki ze śniegu. Do strat zaliczyć też mogę kilka bergenii, dwie albo trzy róże ;:145

Aniu - Mam nadzieję, że uda mi się 20 kwietnia wybrać do ogrodniczego. Ale skoro to wiesz, to musisz być moja bliska sąsiadka. ;:215 A drzewka owocowe są najlepsze z tej szkółki, z której masz zamiar nabyć :uszy

***************************************************************************
Ponieważ mam kilka dni urlopu, to postanowiłam posprzątać w ogrodzie, zająć się warzywnikiem, umyć porządnie auto, pomalować i odświeżyć architekturę drewnianą w ogrodzie, umyć okna....Na razie mam na koncie obcięcie róż, posianie marchewki, pora, cebuli, uporządkowanie truskawek. Jutro ciąg dalszy, ale te okna to chyba na samym końcu ....o ile dam jeszcze radę :lol:

Obrazek


Obrazek


Wczoraj wieczorem przygotowałam sobie pojemniki do przesadzania pomidorków i papryk. Jak widać dzielnie pomaga mi koteczek. Szkodnik bo szkodnik, ale ciekawi ją wszystko, co tylko robię z roślinkami.


Obrazek

Aniu Annes obiecałam fotki pomalowanych garnków


Obrazek

No i to na razie tyle, bo coś się poknociło z hostingiem ;:223
cdn :wit
Awatar użytkownika
Aguss85
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4956
Od: 21 lut 2016, o 18:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia, gmina Długołęka

Re: Mój ogród wśród łąk część 7

Post »

Warzywnicze, jaki równiutki ;:oj Co jest pod butelkami posadzone? A truskawki też w warzywniku rosną, gdzieś tam w tej słomie?
Powiem Ci, że bardzo ambitne masz plany jak na kilka dni, od samego czytania plecy mnie znów rozbolały ;)
"Przymierzyłam szczęście. Pasuje mi, będę nosić."
Zapraszam do mojego ogrodu Warzywnik we fiolecie
Agnieszka
PEPSI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7095
Od: 20 sty 2013, o 10:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Re: Mój ogród wśród łąk część 7

Post »

Aguś, pod butelkami to wczesna kapusta rośnie. Nie, to nie słoma. Wyłożyłam ścieżki między rzędami zrębkami. A truskawki, jak robiłam to zdjęcie to jeszcze nie były posprzątane, widać je tylko trochę. Ale nie wyglądają najgorzej po zimie, bo trochę się obawiałam. :wit
Awatar użytkownika
Tulap
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5933
Od: 9 lip 2014, o 09:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Mój ogród wśród łąk część 7

Post »

Będę teraz jeszcze w ten piątek tam :lol: Bo coś nasionek motylków nie mam, przeoczyłem. Może by się jakoś dało tego 20 wtedy spotkać? :D

Garnuszki śliczne wyglądają, jeszcze niebieskie! ;:167
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42116
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Mój ogród wśród łąk część 7

Post »

Małgosiu pracusiu :D ślicznie warzywniczek wygląda i kapustka już w polu? To może i ja swoją maleńką, ale posadzę? Zaczęłam dzisiaj tez ciąć róże i właśnie miałam zapytać czy nie za wcześnie... ale Ty też tniesz?
Młode kotki psocą, ale starsze można nauczyć tylko konsekwencją :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”