Mój ogród wśród łąk część 7

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Krychna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2044
Od: 23 mar 2010, o 19:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Małopolska Beskid Wyspowy

Re: Mój ogród wśród łąk część 7

Post »

Cudownie odnowiłaś Małgosiu tą skrzyneczko-paczkę ;:138 ;:138 pięknie w niej będą prezentować się nasadzenia kwiatowe :D
Fajną wiosnę już masz, u mnie po górach śnieg zalega,noski wiosennych się wychylają ale kwiaty to tylko ciemiernik pokazał i wysiewy ślicznie kiełkują. Wiosna idzie... pozdrawiam ;:196
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Mój ogród wśród łąk część 7

Post »

Witaj :wit . Fajny wypad miałaś , zazdroszczę takich kwiatowych widoków ;:138 . Magnolie boskie ;:oj . W ogrodzie widać wiosnę i pracy sporo . Fajnie, że eM nie protestuje i " ćwiczy" na siłowni :;230 . Fajnie wygląda to "coś" na kwiatki ;:108 . Cebulowe coraz śmielej wychodzą z ziemi ;:138 . Oby jeszcze pogoda było ładniejsza bo wczoraj i dziś to jakaś masakra ;:222 . Pozdrawiam :wit .
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42118
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Mój ogród wśród łąk część 7

Post »

Małgosiu miałam taki rumianek, ale zniknął po paru latach a w jakimś programie proponowali go zamiast trawnika :D Ładny pojemnik będzie pasował do Twoich dekoracji w ogrodzie. Wiosna kolorowa, ale werbena mnie zadziwiła ;:oj
Awatar użytkownika
duju
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3962
Od: 13 paź 2008, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Mój ogród wśród łąk część 7

Post »

Małgosiu, moje werbeny też nic nie ucierpiały. Mają pełno nowych listków.
Pozdrawiam - Justyna
PEPSI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7095
Od: 20 sty 2013, o 10:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Re: Mój ogród wśród łąk część 7

Post »

:wit

No i rozłożyło mnie na łopatki. Czyli wyszło na wierzch latanie po ogrodzie w zeszłym tygodniu, jak wiało i zimna ziemia jeszcze ;:174 Mama to nawet ostrożnie szepnęła, że w niedzielę nie powinnam grzebać w ziemi....No i mam za swoje ;:224

Mandrolciu - Dziękuję za informację ;:196 Ale to przecież prawie Wawa, a nawigacja sama będzie wiedziała gdzie ma mnie dostarczyć. Istnieje jeszcze opcja, mało dla mnie optymistyczna, że nigdzie nie pojadę, jak się dostatecznie nie wykaraskam z choróbska. ;:145

Dorotko - Na razie myślałam o bratkach, stokrotkach. Powoli pojawiają się w ogrodniczych centrach, ale nie znalazłam takich które by wpadły mi w oko. Wybredna się zrobiłam ;:224

Madziu - Jak Ty zrobiłaś dla arum wyjątek, to coś mi się wydaje, że warto z nią się zaprzyjaźnić. ;:108 Na razie leży sobie na sucho i wypuszcza ogromnego kła, to chyba kwiatostan. Ale tyle się naczytałam różnych informacji, i rzeczywiście nie znalazłam żadnej tyci nawet informacji o odstraszaniu kreta.

Natalia - I widzisz, za wcześnie wyruszyłam do ogrodu. Nie posłuchałam zdrowego rozsądku, że to jeszcze zima przecież ;:131

Krysiu - W górach chyba później się wiosna pojawia, ale za to jaka :D

Ewelinko - U mnie też pada i pada. A jak nie pada, to dni szare i bure. Mało słoneczka mamy, jak na lekarstwo. Dlatego z utęsknieniem czekam na ciepłe i słoneczne dni, jak każdy z nas. Mój M to biedny człowiek. :wink: Nigdy nie chciał mieszkać na wsi, a teraz, po 12 latach tutaj, nie wyobraża sobie mieszkać jak dawniej.

Marysiu - Żadna werbena nie ucierpiała tej zimy i mam teraz zagwozdkę. Co z nią? Ścinać, czy wysiewać się będzie sama jak co roku? Chyba czas poeksperymentować, skoro klimat nam się zmienia. Zostawię, obetnę nieco i zobaczymy co z tego będzie.
Nie było u nas żadnych mrozów, zero śniegu. ;:222

Justynko - I co z nimi będziesz robiła? Zostawiasz?

;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Skoro jestem uziemiona, to siedzę dzisiaj w domciu i leniuchuję. W przeciwieństwie do grudników, które zaczynają kolejny piękny pokaz. Może odżywka z bananowych skórek im pomogła? Kwitną bardzo obficie. ;:333

Obrazek

Obrazek

Zimowe antydepresanty domowe

Obrazek

Szczawik nie lubi się ociągać

Obrazek

Kobea

Obrazek

Szkatułka rozmaitości :lol:

Obrazek

Idę dalej miód, czosnek i kocykoterpię uprawiać ;:223
Awatar użytkownika
Ola2310
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3071
Od: 24 maja 2015, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wojkowice śląsk
Kontakt:

Re: Mój ogród wśród łąk część 7

Post »

Ja właśnie czytam w różnych wątkach że już prace w ogrodzie rozpoczęte....
Ja powiem że jeszcze nic nie robiłam. Nie mam kiedy. Czekam na prawdziwą wiosnę....
Tobie kochana dużo zdrówka życzę. Kuruj się i nie daj się bakcylom. ;:168
Awatar użytkownika
mandorla
200p
200p
Posty: 425
Od: 12 paź 2018, o 21:53
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mój ogród wśród łąk część 7

Post »

Ojej, Małgosiu... :( Tak, te wczesnowiosenne szaleństwa ogrodowe potrafią niestety zaowocować choróbskiem - spocisz się trochę przy pracy, zimny wiatr zawieje i gotowe. Kuruj się i nawet nie myśl, że Green Days mogłyby Cię ominąć! Bardzo liczę na Twoją relację, bo ja przemyślałam sprawę i uznałam, że nie będzie mi się chciało jechać taki kawał... :oops: ;:306 .
Swoją drogą, ja dziś pieliłam w ogrodzie... Gwiazdnica kwitnie na całego, nie mogłam jej tak zostawić. Ale starałam się tak na spokojnie, powolutku - może się uda "nie zapłacić" :wink:
Zdrowiej szybciutko, trzymam kciuki ;:108
Pozdrawiam słonecznie, Ika
Awatar użytkownika
Annes 77
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11687
Od: 6 maja 2008, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Mój ogród wśród łąk część 7

Post »

Małgosiu a to Cię złapało ;:oj No niestety ja też już bym latała i coś grzebała tak mi tęskno za pracami ogrodowymi.Na razie parę wysiewów poszło, jedne pomidorki już listeczki pokazały.Kobea też wyłazi ,także się cieszę.Twoje grudniki ładnie zakwitły. W TV niedawno widziałam jak jedna pani robiła w słoiku odżywkę ze skórek banana. Zgapiłam pomysł i już w słoju leżą 4 skórki.Ile dni czekałaś na eliksir? Mam dwie pelargonie z zeszłego roku, spróbuję je przywrócić do życia.
Szkatułka rozmaitości takie rzeczy to lubię...tajemnicze pudełeczko ;:oj

Zdrowiej ,czosnek gryź to będzie dobrze.Właśnie muszę dziś na giełdę zajechać i kupić ,bo mi się kończy a w marketach wysuszone leżą i nieskuteczne w swoim działaniu ;:108

Miłej niedzieli ;:3
Awatar użytkownika
duju
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3962
Od: 13 paź 2008, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Mój ogród wśród łąk część 7

Post »

Małgosiu, no właśnie nie wiem, a Ty?
Kuruj się, bo już marzec ;)
Pozdrawiam - Justyna
Awatar użytkownika
mandorla
200p
200p
Posty: 425
Od: 12 paź 2018, o 21:53
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mój ogród wśród łąk część 7

Post »

Werbeny są bylinami, skoro przetrwały u Was, to je zostawcie, szkoda wyrzucać - jest szansa, że w tym sezonie będą dużo ładniejsze.
Pozdrawiam słonecznie, Ika
Awatar użytkownika
Blueberry
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6660
Od: 7 kwie 2013, o 22:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
Kontakt:

Re: Mój ogród wśród łąk część 7

Post »

No niestety, pogoda teraz jest bardzo zdradliwa ;:131 Kuruj się jak najszybciej ;:196
Doniczkowe piękne, grudniki ładnie starają się poprawić Ci nastrój ;:215
?Nadzieja to jest kwiat, który zakwita i rośnie gdy inni go podlewają.? Charles Martin
Truskawkowa działka cz.3 Zielona ferajna cz.4
Pozdrawiam, Natalia
Awatar użytkownika
karolacha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8142
Od: 1 cze 2014, o 15:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Mój ogród wśród łąk część 7

Post »

Pięknie ci kwitną grudniki. Słyszałam o odżywcze z bananów, ale jakoś mi się dotychczas nie chciało, chyba warto :wink:
Moje Arboretum
Część 8 - zapraszam Karolina
Awatar użytkownika
ewarost
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3369
Od: 14 gru 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie/Ponidzie
Kontakt:

Re: Mój ogród wśród łąk część 7

Post »

Małgosiu ładne fotki z Gardenii ;:215 , ale ogrodowe też się pięknie prezentują ;:168
Zdrówka ci życzę bo i ja kaszle, kicham i mam chwilowy "areszt domowy" na szczęście to tylko przeziębienie ;:204
Banany lubią wszystkie kwitnące ;:333
Rajsko,wiejsko,sielsko...II
Rajsko, wiejsko, sielsko...
Chwytaj chwilę, bo tak naprawdę to istnieje tylko ona. Ewa
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”