Mój ogród pod Przemęckim Parkiem Krajobrazowym

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Frate
50p
50p
Posty: 76
Od: 26 mar 2017, o 10:42
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Mój ogród pod Przemęckim Parkiem Krajobrazowym

Post »

W kierunku Ostrowa, zapraszam :D Masz już takie duże lilie? Wow! :D
--julian--
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3069
Od: 3 gru 2017, o 14:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Okolice Leszna,wielkopolskie

Re: Mój ogród pod Przemęckim Parkiem Krajobrazowym

Post »

Dziękuję za zaproszenie ;:306 na razie odwiedzę Twój ogród wirtualnie :D Też się dziwię, że te lilie tak pędzą. Jak dalej tak będą rosły, to zakwitną chyba pod koniec kwietnia ;:224
Awatar użytkownika
max1232
500p
500p
Posty: 917
Od: 30 sty 2010, o 21:53
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Białystok

Re: Mój ogród pod Przemęckim Parkiem Krajobrazowym

Post »

Julian ! Nie wiem jak u Ciebie ale u mnie od jutra na kilka dni zapowiadają powrót zimy. Trochę śniegu i lekkie przymrozki więc jeszcze wszystko jest możliwe :D
--julian--
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3069
Od: 3 gru 2017, o 14:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Okolice Leszna,wielkopolskie

Re: Mój ogród pod Przemęckim Parkiem Krajobrazowym

Post »

U mnie najchłodniej ma być jutro (8*C w dzień, 0* w nocy) i we wtorek (9* dzień, -1* noc). Od środy 11 stopni i 6 w nocy, ale z tego co zapowiadają na tę chwilę, to przymrozki u mnie mają jeszcze być 31 marca i 1 kwietnia. ;:185 Mam nadzieję, że zrobi się już ciepło i nie będzie już przymrozków :D
Awatar użytkownika
max1232
500p
500p
Posty: 917
Od: 30 sty 2010, o 21:53
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Białystok

Re: Mój ogród pod Przemęckim Parkiem Krajobrazowym

Post »

Jak dla mnie to mógłby być od kwietnia taki przeskok jak rok temu. Skończyła się zima i zaczyna się lato :;230 Uwielbiam jak jest gorąco :D Jestem jak egzotyczna roślina :;230 :;230
--julian--
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3069
Od: 3 gru 2017, o 14:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Okolice Leszna,wielkopolskie

Re: Mój ogród pod Przemęckim Parkiem Krajobrazowym

Post »

Ja również uwielbiam lato ;:3 i oczywiście wiosnę, ale taką bez przymrozków :D W zeszłym roku tak szybko zrobiło się gorąco, że nie zdążyłem sobie zbytnio posiedzieć w folii przy sianiu i pikowaniu roślin, bo było tam po prostu za gorąco ;:306
Dobranoc ;:19
Awatar użytkownika
MartisM
Przyjaciel Forum - silver
Przyjaciel Forum - silver
Posty: 1003
Od: 14 mar 2016, o 14:47
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Okolice Wrocławia

Re: Mój ogród pod Przemęckim Parkiem Krajobrazowym

Post »

Cudne bratki. Z własnych nasion to zawsze inaczej niż kupować gotowe sadzonki :) Ja też się lubię bawić w wysiewy. Spora Twoja grządka warzywna. Arbuzy będziesz w tym roku też wysiewał? Będę tu zaglądać jak tam rosną, bo sama też mam całe 3 sadzonki :D Za miesiąc a może i wcześniej trafią już do gruntu ;:108 Łatwo Ci zniosły wsadzenie do gruntu?
Awatar użytkownika
Pizza
500p
500p
Posty: 740
Od: 28 mar 2018, o 11:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Mój ogród pod Przemęckim Parkiem Krajobrazowym

Post »

Przepiękne widoki. Zwłaszcza imponują kwitnące WŁASNE bratki i lilie jakie już duże :D
Jestem bardzo ciekawa, co wyjdzie z tej moreli.

Jaka pogoda u Ciebie? U mnie znów pod psem, buro, szaro i ponuro. No i zimno. Grad niedawno padał ;:oj
Awatar użytkownika
Maciek13
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1395
Od: 9 cze 2017, o 21:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zofianka Górna

Re: Mój ogród pod Przemęckim Parkiem Krajobrazowym

Post »

:wit Ale piękne bratki ;:oj wyglądają jakby były kupione a nie siane :D. Widzę, że u Ciebie wszystko zaczyna rosnąc wcześniej niż u mnie. U mnie to dopiero zaczynają krokusy kwitnąć i jakieś dwa tulipany :;230
Pozdrawiam i życzę ciepłego, zbliżającego się weekendu ;:3
--julian--
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3069
Od: 3 gru 2017, o 14:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Okolice Leszna,wielkopolskie

Re: Mój ogród pod Przemęckim Parkiem Krajobrazowym

Post »

Witam wszystkich mnie odwiedzających :D
Marto też lubię wysiewać rośliny, bo zawsze to bardziej cieszy i jest bardziej opłacalne-za mniejszą cenę mamy więcej roślinek :D Grządka warzywna jest dla mnie bardzo duża w tym roku. Oczywiście, że będę miał arbuzy w tym roku, bo takie rosnące w Polsce są przepyszne! Będę miał chyba 13 odmian, ale wysieję je po 10 kwietnia jak rok temu. Akurat w zeszłym roku bardzo dobrze się przyjęły, bo po kilku dniach zaczęły już rosnąć :D Trzymam kciuki za Twoje arbuzy ;:215
Wiktorio Polecam Ci bardzo uprawę bratków :D Jest bardzo łatwa i nawet sobie z nią poradziłem. Lilie duże, więc wczoraj musiałem je okryć. Morela też jest owinięta włókniną. Dziś było już ładniej, rano pięknie świeciło słońce, później trochę się zachmurzyło, a pod wieczór lekko pokropiło :D
Maćku Bratki bardzo mi się podobają ;:167 Masz przynajmniej późniejszą wiosnę i Ty będziesz się teraz cieszył krokusami, a mi już przekwitły ;:222 Tulipany niestety jeszcze nie kwitną, oprócz jednego turkiestańskiego :uszy Również życzę pięknego weekendy jak i całego tygodnia :)

Dziś niestety nie będzie zdjęć, bo nie mam żadnych nowych ;:224 Jutro trochę ich porobię i wstawię tutaj, aby pokazać mój wiosenny ogród :wink:
Pozdrawiam :wit
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42095
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Mój ogród pod Przemęckim Parkiem Krajobrazowym

Post »

Julianie ledwo zacząłeś wspominać miniony sezon, a tu już przyroda szaleje ! Lilie ogromne a św. Józefa niesamowita, moja jeszcze nie dość że ledwo z ziemi wychodzi to zieleń taka jeszcze zimowa. Gratuluję wyhodowania bratków miniaturowych bo to moje ulubione, ale ani się nie sieją ani nie udało mi się zebrać nasion i co roku kupuję nowe :D Warzywnik zapowiada się na bogato! Różnorodność warzyw wzbudza zachwyt! Ja oczywiście po raz kolejny podejdę do arbuzów tylko muszę zabezpieczyć przed ślimakami. Powodzenia i obfitego sezonu życzę ;:168
Frate
50p
50p
Posty: 76
Od: 26 mar 2017, o 10:42
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Mój ogród pod Przemęckim Parkiem Krajobrazowym

Post »

Dołączam się do pochwał nad bratkami. W niczym nie ustępują tym "sklepowym", ba! Są o wiele zdrowsze :)
Awatar użytkownika
Bazyla
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1193
Od: 15 lut 2017, o 20:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Mój ogród pod Przemęckim Parkiem Krajobrazowym

Post »

Julianie wielkie ;:138 za nową rabatę, ambitne plany i samodzielnie wyhodowane bratki.

Widzę, że wiosna u Ciebie już na całego. U mnie dopiero niektóre lilie wystawiaja nosy.

Pozdrawiam :wit
Życie jest zbyt krótkie, żeby się na nie obrażać
Beata
Bazylowo
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”