Moja Działka

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
marzena06
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3072
Od: 4 cze 2008, o 22:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Moja Działka

Post »

Szkoda że nie mogę zobaczyć karmnika na działaczce bo po zachwytach ciekawość mnie zjada . Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku :wit
Kwiat jest uśmiechem rośliny Pozdrawiam Marzena
Moje wątki
Marzenkowo cz.1
Awatar użytkownika
ed04
Przyjaciel Forum - silver
Przyjaciel Forum - silver
Posty: 1014
Od: 5 mar 2017, o 14:48
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moja Działka

Post »

Jest to gotowy karmnik kupiony jeżeli dobrze pamiętam w Jula.
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Moja Działka

Post »

Witaj Edziu,wróbli to Ci zazdroszczę ,u mnie nie widzę ani jednego,a tak je lubię i to ich ćwierkanie jest dla mnie najpiękniejsze,były u mnie ,ale jak podbiliśmy dach klepkami wróble się gdzieś wyniosły i do dzisiaj nie wróciły ,cała inna plejada ptaszków jest u mnie i dobrze się ma ,teraz najwięcej jest sikorek,pozdrawiam :wit
Awatar użytkownika
mieciak49
1000p
1000p
Posty: 1081
Od: 13 paź 2010, o 18:01
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moja Działka

Post »

Edziu,witam na Twojej pięknej i wypasionej działce!Ja mało udzielam się na forum,głównie namiętnie podczytuję i podziwiam niektóre ogrody,no i jak przeczytałam że jesteś ze Szczecina to oczywiście weszłam i wpadłam na całego :) Podziwiam całość,jednak głównie pomidory w donicach,ja w ubiegłym roku też tak miałam,ale przez ten upał nie nadążałam z podlewaniem,bo ja z kolei mam działkę na skarpie,na Gocławiu.Pozwolisz,że będę zaglądała do Ciebie i chyba wezmę się za mój zapomniany wąteczek :wink:
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42117
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Moja Działka

Post »

U mnie ptaków chmara ale głównie mazurki, wróble i sikorki! Pod karmnikami niestety sąsiadowe koty, ale sikorki są tak szybkie że nic sobie z nich nie robią. Słonecznika zakupiłam 30 kg i idzie jak woda :D
Awatar użytkownika
ed04
Przyjaciel Forum - silver
Przyjaciel Forum - silver
Posty: 1014
Od: 5 mar 2017, o 14:48
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moja Działka

Post »

koziorozec pisze:Witaj Edziu,wróbli to Ci zazdroszczę ,u mnie nie widzę ani jednego,a tak je lubię i to ich ćwierkanie jest dla mnie najpiękniejsze,były u mnie ,ale jak podbiliśmy dach klepkami wróble się gdzieś wyniosły i do dzisiaj nie wróciły ,cała inna plejada ptaszków jest u mnie i dobrze się ma ,teraz najwięcej jest sikorek,pozdrawiam :wit
Witam i również pozdrawiam. Sikory też są piękne :)
mieciak49 pisze:Edziu,witam na Twojej pięknej i wypasionej działce!Ja mało udzielam się na forum,głównie namiętnie podczytuję i podziwiam niektóre ogrody,no i jak przeczytałam że jesteś ze Szczecina to oczywiście weszłam i wpadłam na całego :) Podziwiam całość,jednak głównie pomidory w donicach,ja w ubiegłym roku też tak miałam,ale przez ten upał nie nadążałam z podlewaniem,bo ja z kolei mam działkę na skarpie,na Gocławiu.Pozwolisz,że będę zaglądała do Ciebie i chyba wezmę się za mój zapomniany wąteczek :wink:
Witam w prawego brzegu Odry. Miło mi że ktoś tutaj zagląda z naszego pięknego miasta. Odwiedzaj wątek kiedy tylko zachcesz :) W upały co były rok temu pomidory we wiadrach trzeba było podlewać praktycznie codziennie.
Maska pisze:U mnie ptaków chmara ale głównie mazurki, wróble i sikorki! Pod karmnikami niestety sąsiadowe koty, ale sikorki są tak szybkie że nic sobie z nich nie robią. Słonecznika zakupiłam 30 kg i idzie jak woda :D
Wydaje się że małe ptaszki mało jedzą, w rzeczywistości karma znika w niesamowitych ilościach. Ptaki słonecznik uwielbiają więc do wiosny twój pewnie zniknie. Pozdrawiam cieplutko.
Awatar użytkownika
stasia_ogrod
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5199
Od: 13 mar 2011, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: andrychow

Re: Moja Działka

Post »

Witaj Edziu :wit
Fantastyczny, rodzinny karmik ;:215 jednocześnie mnóstwo ptaszków się posila.Już niedługo odwdzięczą się za zimową opiekę, wyłapując szkodniki ogrodowe. ;:63 ;:63
Nas też odwiedzają skrzydlaci przyjaciele, zwłaszcza sikorki ... uwielbiają łuskany słonecznik. ;:108
Współczuję zmagań z turkuciem, widziałam go tylko na obrazku i niech tak zostanie. ;:222
Niech ten Rok będzie jeszcze bardziej urodzajny, niesie zdrowie i pozwoli spełnić się marzeniom. ;:167 ;:196
Awatar użytkownika
Tacca
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4487
Od: 12 lut 2009, o 12:23
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Moja Działka

Post »

Witaj Edziu. Działka pięknie zaplanowana. Zalewowych terenów z jednej strony nie zazdroszczę, ale wszystko maswoje plusy iminusy. Trudny masz teren do uprawy ale tylko w czasie nawałnic, za to masz piękne plony. U mnie na lewym brzegu mam z górki. Po ulewie woda stoi kilkanaście minut. Muszę pilnować nawadniania. W upalne lato mam prawdziwe wyzwanie żeby nie zasuszyć ogrodu.
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moja Działka

Post »

Witaj Edwardzie, no musiałam wpaść z rewizytą, jak czytam, że Szczecin to tym bardziej miło pospacerować, bo blisko :wit , masz piękną, super zagospodarowaną działeczkę, te grządki powyższone super, a i owoców, mnogo i dorodne i warzywka super, masz fajną ziemię, w suche lato super, a w mokre i tak nie przeszkoda, bo grządki wyżej, pozdrawiam :wit
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Moja Działka

Post »

Edwardzie , jak będziesz przymierzał się do siania to daj znać , że już czas .Mam nadzieję , że odpoczywasz , dnia już przybywa , a i słoneczko nieśmiało czasami przygrzewa ,coraz bliżej do wiosny .Pozdrawiam ;:167
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Moja Działka

Post »

Witaj Edziu! Ptaszki na pewno się odwdzięczą za dokarmianie. Widzę, że wzniesione rabaty się sprawdziły, no ale pracy tez Cię to kosztowało :) Wyroby własne z wędzarni pierwsza klasa ;:333
Awatar użytkownika
ed04
Przyjaciel Forum - silver
Przyjaciel Forum - silver
Posty: 1014
Od: 5 mar 2017, o 14:48
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moja Działka

Post »

stasia_ogrod
Dzięki serdeczne za życzenia, odwzajemniam sie podwójnie. :) Zimą w zasadzie płacimy ptakom za pomoc wiosna i latem.

Tacca Pozdrawiam. Przyznaję są też plusy takiej działki. Jak nie ma nawałnicy to jest dobrze. Nawet jak są upały to przynajmniej z podlewaniem nie ma roboty. :)

iwona0042 Pozdrawiam i dziękuję za mile słowa. Poprzedni sezon był niesamowity pod względem plonów.

pela11 Oczywiście dam znać. Interesują Cię konkretne rośliny, czy wszystkie?.

maniolek Pracy było mnóstwo przy rabatach, ale plony to wynagrodziły.
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moja Działka

Post »

Oj tak Edwardzie, u mnie to był sezon na owoce, bo warzyw raczej nie sieję, jedynie ogórki i pomidory, ziemię mam gliniastą bardzo, trochę ją wzbogacam, ale i tak jest ciężka ;:108
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”