Moja Działka

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moja Działka

Post »

Witaj Edwardzie :wit , no widać, że pracy wykonałeś sporo, pomidorków dużo, ładnie się prezentują ;:215 wszystko na działeczce uporządkowane, równiutkie ;:215 i lokatorów widzę masz ;:138
Awatar użytkownika
ed04
Przyjaciel Forum - silver
Przyjaciel Forum - silver
Posty: 1014
Od: 5 mar 2017, o 14:48
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moja Działka

Post »

Iwonka1 pisze:Pewnie, że widzę sikoreczkę ;:oj Jest tuż pod budką, tak ze dwa centymetry poniżej :heja W mojej budce niestety żadne ptaszyny nie zamieszkały ;:145
Pomidorki już dorodne, pomiędzy zdjęciami widać różnice na plus. A co powsadzałeś w rzędach pomiędzy pomidorami gruntowymi? Jakieś cebulki?
Bystre oko :D to dymka. Wczoraj jeszcze syn popikował jeszcze trochę sałaty. Żadne miejsce nie może się zmarnować. :wink:
iwona0042 pisze:Witaj Edwardzie :wit , no widać, że pracy wykonałeś sporo, pomidorków dużo, ładnie się prezentują ;:215 wszystko na działeczce uporządkowane, równiutkie ;:215 i lokatorów widzę masz ;:138
Jeszcze nie wszystko niestety, ale lokatorzy cieszą.
Awatar użytkownika
stasia_ogrod
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5199
Od: 13 mar 2011, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: andrychow

Re: Moja Działka

Post »

Edziu, sporo pracy za Tobą ale wrażenia ogromne ;:oj mam nadzieję, że już nigdy nie będzie zalanych pomidorów a te w wiaderkach dadzą obfite plony. ;:215 ;:63 ;:63 Podwyższone grządki też wspaniale się sprawdzą a sikory zamieszkają na stałe. ;:433
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moja Działka

Post »

Chej Edwardzie, jak u Ciebie po przymrozkach?, ja z rana pojechałam zobaczyć, ale na szczęście nie było chyba u nas aż tak źle jak w innych rejonach województwa
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Moja Działka

Post »

Witaj Edziu,porządeczek masz super ,wszystko poniesione to dobra metoda przeciw zalaniu ,ja też mam w ogrodzie rabaty podniesione ,dzisiaj u mnie cały dzień padało ,już mi się przykrzy z tym deszczem ,najgorsze ,że ja nie nadrobię tych ogrodowych zaległości ,a pomocnika żadnego nie ma ,pozdrawiam i mam nadzieję ,ze przymrozek Ciebie ominął :wit
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42117
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Moja Działka

Post »

Ed ciekawa wiaderkowa plantacja w tunelu, czy przestawiasz te wiaderka jak pracujesz przy pomidorach w sezonie, bo dość ciasno stoją. Na zewnątrz w skrzyni też masz pomidory? Oj nie mogę się już doczekać sezonu pomidorowego :D Obserwacje ptaszków to muzyka dla ogrodnika ;:167
danuta z
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3366
Od: 26 cze 2011, o 11:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Moja Działka

Post »

Zmałpowałam od Ciebie pomidory w wiadrach tylko ja sadziłam do donic.Trochę wkopałam donice pod folią.Pryskałam też pomidory mlekiem.Podlewałam gnojówką z mleczu teraz stoi z pokrzywy,ale jakoś nie jestem zadowolona z tych pomidorów. :cry:
M-30
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 8
Od: 18 maja 2019, o 12:44
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Moja Działka

Post »

Witam...
przychodzę z rewizytą do Ciebie... i widzę, że bardzo ekologiczny masz ten swój kawałek zieleni... ładne orliki ... no faktycznie czasem słońce czasem deszcz...
pozdrawiam i będę zaglądał na poczynania...
Awatar użytkownika
ed04
Przyjaciel Forum - silver
Przyjaciel Forum - silver
Posty: 1014
Od: 5 mar 2017, o 14:48
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moja Działka

Post »

stasia_ogrod pisze:Edziu, sporo pracy za Tobą ale wrażenia ogromne ;:oj mam nadzieję, że już nigdy nie będzie zalanych pomidorów a te w wiaderkach dadzą obfite plony. ;:215 ;:63 ;:63 Podwyższone grządki też wspaniale się sprawdzą a sikory zamieszkają na stałe. ;:433
Zalanych pomidorów już mam serdecznie dość, sikorki mam co roku tyle że teraz zamieszkały w nowej budce.
iwona0042 pisze:Chej Edwardzie, jak u Ciebie po przymrozkach?, ja z rana pojechałam zobaczyć, ale na szczęście nie było chyba u nas aż tak źle jak w innych rejonach województwa
Na szczęście bez strat, na działce było 0 stopni bez mrozu.
koziorozec pisze:Witaj Edziu,porządeczek masz super ,wszystko poniesione to dobra metoda przeciw zalaniu ,ja też mam w ogrodzie rabaty podniesione ,dzisiaj u mnie cały dzień padało ,już mi się przykrzy z tym deszczem ,najgorsze ,że ja nie nadrobię tych ogrodowych zaległości ,a pomocnika żadnego nie ma ,pozdrawiam i mam nadzieję ,ze przymrozek Ciebie ominął :wit
Dziękuję i również pozdrawiam, na szczęście przymrozku nie było.
Wiader nie można przestawiać. Moje wszystkie wiadra mają dziury na dnie i korzenie pomidorów przechodzą przez nie. Takie wyrywanie tych korzeni bardzo szkodzi pomidorom. W skrzyni rosną normalnie w ziemi.
danuta z pisze:Zmałpowałam od Ciebie pomidory w wiadrach tylko ja sadziłam do donic.Trochę wkopałam donice pod folią.Pryskałam też pomidory mlekiem.Podlewałam gnojówką z mleczu teraz stoi z pokrzywy,ale jakoś nie jestem zadowolona z tych pomidorów. :cry:
A dlaczego jesteś niezadowolona?, kiepsko rosną czy coś innego?.
M-30 pisze:Witam...
przychodzę z rewizytą do Ciebie... i widzę, że bardzo ekologiczny masz ten swój kawałek zieleni... ładne orliki ... no faktycznie czasem słońce czasem deszcz...
pozdrawiam i będę zaglądał na poczynania...
Staram się uprawiać ekologicznie najwięcej jak się da. Czasem niestety trzeba sięgnąć po mocniejsze argumenty. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
ed04
Przyjaciel Forum - silver
Przyjaciel Forum - silver
Posty: 1014
Od: 5 mar 2017, o 14:48
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moja Działka

Post »

Od kilku dni w końcu piękna pogoda i cieplutkie noce. :heja
Groszek, marchew i buraczki rosną.

Obrazek

Obrazek
Pomidory też.

Obrazek

Obrazek



Obrazek
Trochę kwitnień. W końcu zakwitła pierwsza piwonia ;:215

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moja Działka

Post »

Edwardzie już takie duże masz pomidorki ;:215 , orliki maja ładny kolorek, a goździki kamienne pięknie kwitną ;:138
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16974
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Moja Działka

Post »

Ale masz już fajne pomidorki.
U mnie jeszcze nie prędko będą.Moje w gruncie z wlanych mniejszych sadzonek i jeszcze nawet nie kwitną.
Pienne gozdziki i ten powojni - cudo ;:215
Awatar użytkownika
Black Rose
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2882
Od: 5 cze 2017, o 15:19
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moja Działka

Post »

Dawno nie zaglądałam, a tu takie widoki!
Aż nie wiem, co wyróżnić, bo i warzywa wzorcowe i kwiaty!
Pomidory jakie wielkie ;:oj
A ten dwukolorowy orlik - niesamowity, jeszcze nie widziałam czerwono-żółtego.
Pozdrawiam, Urszula. * Wady i zalety to często jedno i to samo, tylko z różnych punktów widzenia.
Działka Black Rose - mój sposób na walkę z depresją - cz. 2,
Moje nadwyżki - zapraszam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”