Mój mały zakątek kwiatów cz.2

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
inka52
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2169
Od: 5 lis 2009, o 11:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Legnica - Dolny śląsk

Re: Mój mały zakątek kwiatów cz.2

Post »

Witajcie w deszczową sobotę dziś z rana mżyło , a ja podwiązywałam róże , bo większość co zakwitło to leżało , biedne są w tym roku , przymrozek , grad , deszcze , ale kwitną i to ciszy oczy, ;:108

tulipanka - miło mi że podobają Ci się piwonie , a one w tym roku kwitły bardzo obficie dziś też zerwałam bukiet do domu Sarah i Solange , bardzo lubię póżne piwonie , gdyż wczesne albo obmrozi , albo szybko przekwitną ,teraz kwitnie piękna Ewelina , ale deszcz pada i jest zmoknięta a szkoda ;:3

Dorotka 350 - piwonii u mnie nie brak , tez je lubię jak róże , kupuję te metalowe podpórki , ale nie zawsze udżwigną cały duży krzak ;:3

bejka1970 -Beatko pierwsze iryski też kwitły cudnie , nie tylko róże i piwonie kwitną , cały czas śledzę Twoje wątki i liczę ile ich bym chciała mieć ;:168 ;:3

Lodziu - aparat spisuje się dobrze , gorzej z pogodą ;:168 ;:3

wanda 7 - tak piwonie są piękne , ale mam też kilka krzaków hortensji one teraz przeżywają swój rozkwit ;:108 ;:3

cyma 2704 - ciszę się .ze Ci się podoba ;:168

Jakuch - Jadziu piwonii mam tyle , ale zawsze co roku domawiam coś nowego teraz też miałam Unige kwitła dwoma kwiatami , ale szybko grad je omłócił pozdrawiam ;:168 ;:3

clem3 - w ogrodzie mam rośliny , które lubię ostatnio mam nastawienie na paprocie , a z róż coś na jesieni ciekawego kupię ;:3 ;:108
plocczanka -miło ,ze lubisz piwonie , ale one szybko przekwitają chociaż w tym roku kwitną długo , chyba dlatego ze mają dużo wilgoci pozdrawiam ;:168
irpam- miło,że Ci się podobają mnie również ;:168
Maska - masz rację Marysiu cóz z tego ze pięknie zakwitną jak przyjdzie deszcz i grad/tak jak u mnie w sobotę / i wszystko zniszczy
pozdrawiam ;:168

Wstawię parę zdjęć w czwartku i dzisiaj chociaż pada ;:108

Obrazek
Golden Celebration
Awatar użytkownika
inka52
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2169
Od: 5 lis 2009, o 11:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Legnica - Dolny śląsk

Re: Mój mały zakątek kwiatów cz.2

Post »

Obrazek
Mix

Obrazek
Jude the Obscure, Sumer Song

Obrazek
La Villa Cotta

Obrazek

Obrazek
Distant Drums

Obrazek

Obrazek
Chandos Bauty

Obrazek

Obrazek
Guirlande de Amour

Obrazek

Obrazek
Herman Schulze
Awatar użytkownika
lanceta
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3927
Od: 13 wrz 2010, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Dolny Śląsk-Legnica

Re: Mój mały zakątek kwiatów cz.2

Post »

Tereniu, Twoje róże robią wrażenie - przepiękne ;:215
Dobrze, że dałaś podpisy, od razu zapisałam,które odmiany wpadły mi w oko.
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Mój mały zakątek kwiatów cz.2

Post »

Tereniu cudna Guirlande de Amour przyglądałam się też tez La Villa cotta, bo właśnie sie ukorzenia ma cudny kwiat cieszę sie ze ja mam ukorzenioną od Daysy .Ciekawe czy w tym roku zakwitnie . Masz Tereniu cudowny różany ogród i nie tylko Szkoda że nie ma odpowiedniej pogody, żeby móc dłużej cieszyć sie kwiatami bo z jednej anomalii wpadamy w drugą.Jednak po mimo tych wszystkich przeciwności róże to twarde zawodniczki ;:180 za cudny pokaz ;:167 ;:167
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
nena08
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2648
Od: 8 lut 2012, o 10:06
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Mój mały zakątek kwiatów cz.2

Post »

Teresko, nareszcie ukochane róże ;:138
Guirlande de Amour przepiękna. Lubię takie różane potwory :D
Też mam ten sam problem po deszczu, ale nie jestem w stanie wszystkich podeprzeć.
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16964
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Mój mały zakątek kwiatów cz.2

Post »

No ;:63 ;:63 Nacieszyłam oczy pięknymi widokami różanych dam.
Twoje takie dorodne, duże, cudne.
Chyba nie masz kłopotów z nimi ??
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42113
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Mój mały zakątek kwiatów cz.2

Post »

Tereniu cudowne róże pokazałaś! piszesz że je podwiązujesz, ale przy tym nadmiarze chyba się wzajemnie wspierają. Lejące deszcze fatalnie wpływają na nasze ogrody i chyba róże najlepiej się spisują w obecnym czasie...czas przerzucić się z wiejskich ogrodów na angielskie :D
Piękna La Villa Cotta ;:167
Słoneczka życzę chociaż na dzień, żeby osuszyło nadmiar wody ;:196
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16554
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Mój mały zakątek kwiatów cz.2

Post »

Tereniu, zachwycam się Twoimi pięknymi i tak bogatymi w kwiecie różami. ;:138 ;:138
Przepiękne! ;:215
Ja też podwiązuję rośliny, na których szczególnie mi zależy. ;:108
Pozdrawiam i spokojnego tygodnia życzę. ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
Wanda7
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 16020
Od: 2 wrz 2010, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Kobyłka

Re: Mój mały zakątek kwiatów cz.2

Post »

Bardzo oryginalne kwiatuszki ma ta Guirlande. Drobniutkie, ale za to dużo. I spada u Ciebie jak białą kaskadą z podpory.
Ja nie jestem w tym roku zadowolona z róż, bo strasznie są klapnięte na tych ciągłych deszczach.
danuta z
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3366
Od: 26 cze 2011, o 11:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Mój mały zakątek kwiatów cz.2

Post »

Pięknie kwitną róże u Ciebie i takie zdrowe.Moje niestety w tym roku chorują,mało kwiatów.Szczególnie te pnące jakieś chore jak nigdy przedtem. ;:124
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Mój mały zakątek kwiatów cz.2

Post »

Oj chyba nie powinnam teraz do ciebie zaglądać, bo nie bardzo mam miejsce na kolejne róże, a w twoim wątku od razu rodzą się pokusy :D
Awatar użytkownika
inka52
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2169
Od: 5 lis 2009, o 11:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Legnica - Dolny śląsk

Re: Mój mały zakątek kwiatów cz.2

Post »

Witam porą wieczorową , dziś zrobiłam sobie wolne od ogrodu , i mam czas wstawić parę zdjęć , choć one w tym roku nie takie piękne , jak wiecie deszcze zniszczyły część kwitnących róż, choć kwitną one w tym roku tak obficie jak żadne lata do tej pory ;:3 :wit

Lanceta - jest ich dużo , nie wszystkie ładne więc wybieraj :wit ;:168

Jakuch - Jadziu Villa jest piękna i długo trzyma kwiaty nie obsypuje się tak jak Austinki , mi deszczu , będziesz z niej bardzo zadowolona ;:108 ;:168

nena 08- Guirlande jest ładna , ale mnie się bardziej podoba Mme Alfred Carriere , szybko kwitnie pachnie przepięknie i ładnie powtarza .mam ja posadzoną przy tarasie , bo zawsze lubię ją powąchać :wit

anabuki 1 - Aniu nie zdajesz sobie sprawy ile to pracy przy takiej ilości , i nie zawsze jest słodko , tak jak teraz po deszczach, ale ich piękno wynagradza włożony trud ;:3 :wit

Maska - Marysiu po deszczu małe i duże leżą , kwiaty duże nasiąknięte wodą trza podeprzeć lub podwiązać , dziś znowu kupiłam obejmy do róż , bo ciągle mało , u Ciebie też chyba to samo masz z różami ;:168 :wit

plocczanka - tak trzeba je podwiązać , bo szkoda Naszej pracy , a i one się odwdzięczą :wit ;:3

Wanda 7 - tak ciężki ten rok nie tylko z powodów deszczu , choć tak , bo są poniszczone nie tylko kwiaty , ale i uprawy , ale u Ciebie zaraz są przepiękne liliowce , już zaczynają ;:3 :wit

danuta z- też za bardzo nie przepadam za dużymi różami , wczoraj jedną mąż wykopał spod domu , bo pod wpływem deszczu powaliła się na azalie , i to już nie pierwszy raz tam gdzie teraz jest będzie miała dużo przestrzeni :wit ;:3

clem3 - o zazdroszczę Ci miejsca na nowe nasadzenia , a teraz zerknij jeszcze na moje :wit ;:3

Pride and Prejudice
Obrazek
Caramela

Obrazek
Herzogin Christina

Obrazek

Obrazek
Stefcia

Obrazek
China Girl
Obrazek

Instiut Lumiere i Marchenzauber


Obrazek

Obrazek

Bengali i Ice Burgundy
Obrazek
leszczyna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7669
Od: 21 kwie 2009, o 21:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Mój mały zakątek kwiatów cz.2

Post »

Tereniu jak patrzę na Twoje róże to jakby nie widziały deszczu...urokliwe.
U mnie w tym roku porosły duże krzewy, kwitły obficie ale gro pąków się nie rozwinęło....jak mumie siedziały na krzewie .
Dostały nawozu na wiosnę, później obfite deszcze i się bujneły krzaczory.Tak sobie myślę przy obcinaniu teraz że je skrócę więcej jak przystoi po kwitnięciu....czy mogę, zapytam Ciebie bo większą wiedzę w różach posiadasz.
Jak patrzę na Twoje róże to widzę które bym chciała do siebie zaprosić..Ale miejsca brak.
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”