Mój mały zakątek kwiatów cz.2

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3198
Od: 25 maja 2009, o 10:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk i okolice

Re: Mój mały zakątek kwiatów cz.2

Post »

Teresko, jak to dobrze tak sobie pooglądać piękne zdjęcia róż w ten listopadowy wieczór. Marchenzauber to przepiękna róża. Te delikatne w kolorze kwiaty na tle ciemnych liści i pędów zachwycają. Czy zabezpieczasz już róże na zimę?
Krzaczki Kani
Krzaczki Kani(2)
Pozdrawiam :) - Kasia
Awatar użytkownika
inka52
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2169
Od: 5 lis 2009, o 11:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Legnica - Dolny śląsk

Re: Mój mały zakątek kwiatów cz.2

Post »

Witajcie

Maska -Marysiu i u mnie z miejscami robi się krucho , a tyle jest pięknych nowych odmian które chciałoby się mieć ;:168

jonatanka - nie mam po tym lecie róży numer 1 , gdyż w czerwcu po gradobiciu , które przeszło niektóre ścinałam do parteru , a drugie nie było tak już obfite ;:108

kania - róż na zimę nie zabezpieczam , gdyż takie mrozy jak u Nas to przetrzymuj , a gdyby jednak nie no to trudno ;:185

Eden Rose

Obrazek
Prix P.J Redoute

Obrazek
Oliwia i The Ancient M
.
Obrazek
Mary Berry , Eguity

Obrazek
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42118
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Mój mały zakątek kwiatów cz.2

Post »

Tereniu mam Red Eden Rose i mam ochotę czasem ja wyrzucić, bo kwiatki nie rozwijają się do końca są w takim półpączku...no ale żal! Twoja Eden Rose prześliczna ;:167
Wąski ogród niestety przysparza wiele ograniczeń :lol:
Pozdrawiam jesiennie ;:168
Awatar użytkownika
jonatanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3255
Od: 4 mar 2012, o 12:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: opolskie

Re: Mój mały zakątek kwiatów cz.2

Post »

Edenka śliczna , jak z katalogu.
Czy Equity ma pełne kwiaty?
Awatar użytkownika
kania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3198
Od: 25 maja 2009, o 10:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk i okolice

Re: Mój mały zakątek kwiatów cz.2

Post »

Zazdroszczę braku konieczności okrywania róż. To niewdzięczna praca.
Bardzo lubię róże w takich kolorach jakie pokazałaś na zdjęciach. Twoja Eden Rose piękna i tę znam i mam ale pozostałe też nie ustępują jej urodzie, na przykład Oliwia. Chętnie bym również stała się ich posiadaczką ale nie dysponuję już miejscem na kolejne róże.
Krzaczki Kani
Krzaczki Kani(2)
Pozdrawiam :) - Kasia
danuta z
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3366
Od: 26 cze 2011, o 11:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Mój mały zakątek kwiatów cz.2

Post »

Co ja czytam ,nie robisz kopców różom?Ale masz fajnie.Ja prawie wszystkie kopcuję,tylko kilka historycznych nie kopcuję.
Piękne różyczki.W tym roku dosadziłam parę nowych.Mam nadzieję na ich kwitnienie wiosną.
Awatar użytkownika
lanceta
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3927
Od: 13 wrz 2010, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Dolny Śląsk-Legnica

Re: Mój mały zakątek kwiatów cz.2

Post »

Tereniu, Twoje róże - mają zbawienny wpływ na samopoczucie i tęsknotę za takimi widokami w realu.
Eden Rose - przecudnej urody ;:215
Awatar użytkownika
inka52
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2169
Od: 5 lis 2009, o 11:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Legnica - Dolny śląsk

Re: Mój mały zakątek kwiatów cz.2

Post »

Witajcie
Maska - Marysiu pozostały tylko wspomnienia po lecie , choć jak dla róż to rok stracony , upały , nawałnice co było piękne wszystko tak szybko zostało zniszczone .mam nadzieję ,ze przyszły będzie lepszy, a teraz wspominanie , choć jeszcze ciepło to jeszcze wsadzam piwonie ,myślę ,ze im nic nie będzie -pozdrawiam ;:168

jonatanka - tak Eguity ma pełne kwiaty , pierwsze jej kwitnienie ,to róża Harkensa bardzo je lubię zobaczymy co pokaże za rok ;:168

kania - posiadasz też piękne róże , lubię kolory blade , róże nie wysokie i pełne , o braku miejsca nie bedę się rozpisywać , gdyż warzywnik ograniczyłam do minimum , ale jakby coś to się jeszcze ta upragniona zmieści ;:168

danuta z - tak Danusiu nie robię kopczyków , te róże które sadzę jesienią , podsypuję wyżej , ale starsze muszą się obejść bez okrywania, a miejsce jest zaciszne ;:168

Lodziu - miło ,że tak odbierasz widoki róż , ja również zaczynam za nimi tęsknić ;:168

Institut Lumiere


Obrazek

Waterloo


Obrazek
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Mój mały zakątek kwiatów cz.2

Post »

Cudnie kwitnące krzewy u Ciebie wszystkie tak ukwiecone zauroczyła mnie Institut Lumiere, Waterloo również nieźle zapączkowana ;:333 i Wcale się nie dziwię Tereniu ,że już za nimi tęsknisz. Zresztą wszystkie Twoje róże są mocno ukwiecone ;:167 ;:167 Moje niestety jesienią nic nie dostały na dobry wiosenny start i cała robota z wycinaniem,nawożeniem ,sprzątaniem rabat niestety zostaje do wiosny i juz się zastanawiam jak się wyrobię ;:174 Mam tylko nadzieję ,ze dam ze wszystkim radę a ręce tylko dwie ;:174
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
kania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3198
Od: 25 maja 2009, o 10:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk i okolice

Re: Mój mały zakątek kwiatów cz.2

Post »

Institut Lumiere to róża, którą widzę po raz pierwszy. Nie jest to chyba popularna odmiana. Tyle jeszcze róż, o których nic nie wiem! ;:173 Robi duże wrażenie, ma wiele kwiatów w ładnym kolorze i pięknie uformowanych.
Nowe piwonie ucieszą kwiatami jak nie w najbliższym sezonie, to w kolejnych, ale będzie pięknie! Mam taką jedną piwonię uparciuszkę, która jeszcze mi nie kwitła, chociaż wcale nie jest posadzona głęboko.
Krzaczki Kani
Krzaczki Kani(2)
Pozdrawiam :) - Kasia
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42118
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Mój mały zakątek kwiatów cz.2

Post »

Tereniu masz rację róże nie miały dobrego sezonu i te ostatnie jakieś zszargane przez pogodę. Kiedyś ostatnie bukiety były piękne i długo stały w wazonie. Wczoraj poległam i też zamówiłam piwonie ;:oj skusili cenami i do tego kilka host i liliowców. Pieniądze tak małe, że jak połowa przetrwa będzie dobrze. Widać że za takie ceny kupują od hodowców. Jednak planuje posadzić do doniczek i zadołować w tunelu. ;:oj No to niech nam zakwitną wiosną i zrobią niespodziankę...pozdrawiam ;:4
Awatar użytkownika
jonatanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3255
Od: 4 mar 2012, o 12:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: opolskie

Re: Mój mały zakątek kwiatów cz.2

Post »

Tereniu na kwiaty piwonii czekałam dwa lata , ale warto było czekać, bardzo je lubię.
Również lubię niskie krzaczki o pełnych i pastelowych kolorach kwiatów.
Często podawane przez szkółki wysokości róż , w rzeczywistości są o wiele wyższe .
Awatar użytkownika
inka52
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2169
Od: 5 lis 2009, o 11:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Legnica - Dolny śląsk

Re: Mój mały zakątek kwiatów cz.2

Post »

Witajcie Jadziu, Marysiu Kania jonatanka - życzę Wam w Nowym Roku dużo zdrowia jak i obfitych kwitnień w ogrodzie ;:167
A u mnie jeszcze takie kwiaty rosną ;:108


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”