W poszukiwaniu niebieskich impresji -Annes 77

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: W poszukiwaniu niebieskich impresji -Annes 77

Post »

Witaj Aniu :wit. Zazdroszczę Ci tej kiełkującej trawy ;:108 . My niestety musieliśmy przełożyć to na wiosnę. Ziemia jeszcze nie jest ostatecznie ukształtowana i nie wiem czy nam nie braknie. Trzeba będzie zamówić. Co do świerka to faktycznie potwór ale ma fajne szyszki . Ja kupiłam sobie na przecenia świerka serbskiego Pendula Bruns . Szkoda , że Wasza przeprowadzka się opóźnia ale z drugiej strony osobiście wolałabym zmieniać miejsce na wiosnę więc może nie ma tego złego? Pozdrawiam :wit.
Awatar użytkownika
Anna11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4538
Od: 1 sty 2009, o 17:24
Lokalizacja: lubelszczyzna

Re: W poszukiwaniu niebieskich impresji -Annes 77

Post »

Aniu,nie kupuję ,,tego produktu" -,,mam ci go dostatek w stanie naturalnym''. Róże okryte są słomą umazaną w wiesz w czym :wink: ,,Ciężkim'' obornikiem nie można Róż okryć, gałęzie można uszkodzić...krzak jest do wyrzucenia. Róże okrywam po pierwszym solidnym przymrozku, ze względu na gryzonie...jak jest za ciepło, mieszkają w obrębie korzeni...mogą zniszczyć krzak. Wstawię foto jak to wygląda w praktyce...na razie nadają pogodę na plusie,więc róże nie mają kopczyków.
Kochana napisz czy Klonik Masz posadzony do gruntu...mam dwie odmiany, rosną w donicach...obawiam się posadzić w ogrodzie, ze względu na mróz. Boje się że umarzną?
Awatar użytkownika
Katiusha
1000p
1000p
Posty: 1216
Od: 24 kwie 2014, o 13:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: W poszukiwaniu niebieskich impresji -Annes 77

Post »

:shock: Faktycznie świerczek niczego sobie będzie ;:167 Ulżyło mi, bo moje róze też nieprzykryte jeszcze Obrazek
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: W poszukiwaniu niebieskich impresji -Annes 77

Post »

Cześć Kochana zaszalałaś z różami super ja nie zdążyłam w ty roku kupić nowe róże, ale w przyszłym roku tez mam plany. Trawka też Ci ładnie wyszła super. a moją siałam tez bardzo późno i spisałam na straty, a rośnie tez ładnie. Pozdrawiam :)
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: W poszukiwaniu niebieskich impresji -Annes 77

Post »

Aniu widzę, że u ciebie sporo zmian. I nowy ogród, i nowy dom ;:173 Fajnie tak, chociaż wiąże się to czasem z dodatkowymi nerwami :wink: Cieszę się, że mama wraca do zdrowia, oby nastąpiło to jak najszybciej ;:333
Widoczki z ogrodu jak zwykle urocze ;:173
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: W poszukiwaniu niebieskich impresji -Annes 77

Post »

Aniu widzę, że szalejesz hihi zakupy za każdym razem udane ;:138 i roślinek przybywa. Ogród pięknie się prezentuje, przez ten czas co mnie nie było zmieniał się i przebarwiał :) Plany już widzę na wiosnę są ;:108 mnie też się bardzo podobają iglaczki szczepione, ale po kieszeni czasem dają w kość hehe :)
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11530
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: W poszukiwaniu niebieskich impresji -Annes 77

Post »

Aniu nowe róże, ładny świerk, cebulowe, trawnik, czeka Ciebie i nas ekscytacja, jak to wiosną wszystko ruszy i zakwitnie. ;:65
Donica jesienna piękna. ;:oj Moje jesienne kompozycje z Rubrum przymrozek zniszczył, zapomniałam wnieść do domu. ;:174
Łatwiej mieszkać i wykańczać, niż ciągle dojeżdżać i doglądać fachowców. Z sentymentem wspominam mycie naczyń w bidecie, bo kran nie zamontowany i zmywarka nie była podlączona. :roll:
Pozdrawim słonecznie. ;:196
Awatar użytkownika
Annes 77
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11686
Od: 6 maja 2008, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: W poszukiwaniu niebieskich impresji -Annes 77

Post »

Witam w niedzielny wieczór :) Mam dzisiaj taki dzień, w którym przeglądam internet w poszukiwaniu inspiracji np.znaczników do roślin.Listopad trwa, a moje myśli już krążą w sezonie wiosennym ;:108
Tymczasem kilka dni temu przyjechały jeszcze do mnie dwie panny różane ,które miały bardzo ładne włośniki korzenne.Mam nadzieję ujrzeć latem kilka ciekawych kwiatów ;:170
Na wiosnę planuję zakupić niskie szałwie, bo bardzo je lubię. Moje myśli ciągle krążą w temacie wyszukiwania różnych rozwiązań chociażby znaczniki do roślin.
Ostatnio stałam się wierną wielbicielką programu ? Gardeners World? i namiętnie nagrywam i oglądam ten wspaniały cykl ;:224 Nie mogę się nadziwić i napatrzeć na cudne ogrody i nie tylko.
Proste porady i wskazówki jak uprawiać ogród.Też oglądacie?

Ewelinko my mieliśmy malutki skrawek przed domem do wysiania.Trawę posiejemy wiosną w części wypoczynkowej.Zima minie i posiejesz trawę.Już widzę jak będzie u Ciebie ładnie.
U mnie ziemi jeszcze też brakuje.Na wiosnę trzeba domówić, ale zamówimy gdzie indziej.
Zbyt sporo małych kamyczków było w niedawno zakupionej.Spojrzałam w google, fajny ten świerk pendula Bruna.
Przeprowadzka raczej będzie do końca roku, już nie mogę się doczekać, a tu prace się ociągają.Za tydzień łazienka ma być skończona. Oby do przodu.

Aniu moje kloniki rosną w gruncie.Niczym ich nie okrywam.Jednak mały kopczyk przy korzeniach usypię. U Ciebie jest trochę zimniej, temperatury masz zimą sporo niższe.Może swojego okryj ?

Kasiu ja róż nie przykrywam, jedynie te świeżo posadzone dostaną kopczyk.Na razie się hartują.

Alicja to super, że Twoja trawka rośnie.Wczoraj u nas popadało, więc może wkrótce się bardziej zazieleni?

Małgosiu oj dużo zmian, od których czasem głowa boli, ale już wkrótce jak zamieszkamy to nie będzie aż takiej gonitwy.
Mamcia coraz lepiej, chodzi już sama bez kul, dzielna jest bardzo:) Dziękuję :)

Mariusz roślinek coraz więcej.Już się ze mnie w rodzinie śmieją, że będzie małpi gaj?
Oj tak te iglaczki szczepione drogie są ,wiem coś o tym.Chyba skarbonkę na rośliny założę heh?

Soniu oj czekam na te chwile z wielkim utęsknieniem.Pierwszy kwiat, pączek róży, pierwszy tulipan?na wiosnę planów mam już wiele.Musimy jeszcze domek narzędziowy postawić, bo na razie taczek nie mam gdzie pochować i narzędzi.
U mnie też był przymrozek dwie noce, jedną noc zważył mi pelargonie w wiszących skrzynkach ,a w drugą noc tę donicę z kompozycją udało mi się wnieść.
Mycie naczyń w bidecie?każdy sposób jest dobry.A jakie śmieszne wspomnienia:)
Kuchnia zamontowana, ale urządzenia jeszcze nie podłączone.Jeszcze ściana w kuchni jedna została do pomalowania po poprzednich fachowcach, którzy zrobili kaszankę?.ech

Ostatnie w tym roku nabytki różane przyjechały...

Obrazek

Zgrabne i powabne...

Obrazek

Z wyprzedaży przytargałam lilaka Meyera Palbin

Obrazek

oraz rozchodnika
Obrazek

Miłego wieczoru niedzielnego :D
Awatar użytkownika
Ignis05
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8312
Od: 16 gru 2009, o 14:08
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Niedaleko Gdańska

Re: W poszukiwaniu niebieskich impresji -Annes 77

Post »

Aniu fajnie tak kupować roślinki i planować nasadzenia.
Mam taki świerk Acrocona już prawie 20 lat . Wcale duży nie rośnie. Ma może jakieś niecałe 3 metry wysokości.
Tylko rośnie sobie tak chaotycznie. O regularnym pokroju raczej pomarzyć tylko można.
Niesamowicie gęste korzenie mają te róże. Nigdy takich nie udało mi się kupić.
Buziaczki ;:196 ;:196 ;:196
Awatar użytkownika
duju
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3962
Od: 13 paź 2008, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: W poszukiwaniu niebieskich impresji -Annes 77

Post »

Aniu, gdzie ci się udało nabyć palbina. Poluję na niego. Krzaczki róż ładne, będzie co podziwiać :heja
Pozdrawiam - Justyna
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: W poszukiwaniu niebieskich impresji -Annes 77

Post »

Witaj ja oglądam Maja w ogrodzie tego nie widziałam, ale chętnie popatrzę tylko na jakim programie? Róże ładne życzę aby Ci się przyjęły i cudnie kwitły. Trzymam kciuki. Pozdrawiam:)
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
Katiusha
1000p
1000p
Posty: 1216
Od: 24 kwie 2014, o 13:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: W poszukiwaniu niebieskich impresji -Annes 77

Post »

;:oj Róże mają piękne korzenie. Moje po zakupie korzeniowo były, w porównaniu z twoimi, wypierdkami :;230
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16974
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: W poszukiwaniu niebieskich impresji -Annes 77

Post »

Aniu :wit , widzę ,że jeszcze kupujesz i sadzisz roślinki.
Ja już nic a nic.
Ładne róze .ale i jakis fajny rozchodnik .
A gdzie oglądasz i kiedy Gardeners World.nie znam tego programu. :oops:
Pozdrawiam ;:196
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”