Powrót na główną stronę Forum.

Ogrodniczo Działkowe Forum.
Najlepsi polscy fachowcy. Bazy wiedzy praktycznej. Porady.
Opryskiwacz
* Rejestracja    * Pomoc   * Wyszukiwarka    * Zaloguj 

Strefa czasowa: UTC + 1

Przeszukiwarka poniższego WĄTKU:
Idź do strony nr...        1 ... 60, 61, 62, 63, 64
Autor Wiadomość
Maska
 Tytuł: Re: Bazylowo
PostNapisane: 21 wrz 2019, o 07:02 
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold

więcej niż 1 szt.
Beatko w sierpniu Ty się kajałaś że zaniedbujesz wątek a dzisiaj niestety ja to muszę zrobić. Lato sprzyja pobieżnym wizytom na FO i pójściem na łatwiznę...jest powiadomienie... zaglądam...nie ma ;:185
Ciesze się, że letnie dni upływały Ci na ulubionych zajęciach czyli wnusiach, działce i miłych spotkaniach zarówno rodzinnych jak i ogrodowych. Niestety upały, mimo że ja też uwielbiam ciepełko, trochę mnie wymęczyły i ogród też. Część roślin zniknęło, a część nie kwitło i wygląda niezbyt atrakcyjnie. Liliowce masz prześliczne...pajączek boski, a zapamiętałam jeszcze takiego białego obrzeżonego ;:333
Z gorczycą nie chce mi się wracać, ale to było w ogóle inaczej zmieloną gorczycę w miarę wrzącą wodą się zalewało, a Ty po prostu posiałaś poplon ;:306 Chodzi to, żeby się wytworzył gaz musztardowy. Ja tej metody nie stosuję, bo dziur mam dziesiątki i blisko roślin i mogłabym kilka ugotować. Jednak walka z podziemnym światem trwa, bo wyjątkowo rozmnożyły się w tym sezonie. Teraz testuję podpowiedziane przez Martę Koziorożec saszetki z żelem. To nowy przysmak i podłożony do dziurki znika błyskawicznie. Zjadają żel razem i saszetkę ;:306
A dźwiękowe odstraszacze u mnie w ogóle się nie sprawdziły...żadne!
Dobrze, że córcia mogła zaliczyć koniec roku i nawet pobyć na komersie, bo to jednak niezapomniane imprezki. ja pamiętam że tak się świetnie bawiliśmy i nie mogliśmy się rozstać, że poprosiliśmy rodziców o powtórkę. :D
Życzę Beatko dużo zdrówka Tobie i rodzince, bo dla nas ona jest równie ważna a może nawet ważniejsza!
Uściskaj wnuczęta i ciesz się nimi nie mając żadnych wyrzutów sumienia że FO zaniedbujesz, forum będzie a wnuczki tak szybko wyrastają ;:196 ;:196

Zobacz profil Wyślij e-mail      

tu.ja
PostNapisane: 21 paź 2019, o 23:25 
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold

więcej niż 1 szt.
Gratuluję wyróżnienia ;:167 !!!
Mam nadzieję, że wszystko OK. Odezwij się...

seba1999
PostNapisane: 8 lis 2019, o 02:13 
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold

więcej niż 1 szt.
Okazała kolekcja liliowców Beatko :) One są warte każdego wolnego miejsca w ogrodzie . Kwitną bardzo długo i okazale. Mam u siebie kilkadziesiąt odmian i ochotę na jeszcze więcej ;:306 Nie lubię w nich jednego, szpecących uschniętych kwiatów i tego, że jeden kwiat kwitnie tylko dzień .

Zobacz profil Wyślij e-mail      

kania
PostNapisane: 10 lis 2019, o 22:39 
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold

0 szt.
Beatko, liliowiec z koprem prezentował się bardzo zacnie w sierpniu. Zauważyłam, że koper jest coraz częściej stosowanym dodatkiem na rabatach. Nawet z różami już go gdzieś widziałam.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w temacie           [ Posty: 886 ]  Idź do strony nr...        1 ... 60, 61, 62, 63, 64

Strefa czasowa: UTC + 1

|    Kto przegląda ten dział ?

Przeglądają dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 53 gości