Bazylowo

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
TROJA
500p
500p
Posty: 906
Od: 6 kwie 2017, o 09:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Bazylowo

Post »

Beatko widzę, że cierpisz na te same choroby co ja :wink: razem raźniej jest chorować i zawsze można jakieś lekarstwo znaleźć. A trawnik będzie ubywał, bo po co się męczyć z koszeniem :wink:
Pozdrawiam Ania
Mój ogród http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=100470" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje nadwyżki viewtopic.php?f=11&t=117198" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Blueberry
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6660
Od: 7 kwie 2013, o 22:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
Kontakt:

Re: Bazylowo

Post »

Beatko niesamowite widoki ;:oj szaleje już u Ciebie wiosna, oj szaleje ;:63
Śliczny ten krokus ;:167
?Nadzieja to jest kwiat, który zakwita i rośnie gdy inni go podlewają.? Charles Martin
Truskawkowa działka cz.3 Zielona ferajna cz.4
Pozdrawiam, Natalia
Awatar użytkownika
Bazyla
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1193
Od: 15 lut 2017, o 20:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Bazylowo

Post »

Wpadam teraz tylko na chwileczkę aby podarować wszystkim Kobietkom, a w tym moim imienniczkom ten oto bukiet kwiatów.
Proszę dla Każdej z Was :

Obrazek

A oto dzisiejsze fotki z mojej działeczki, bo znowu po pracy tam poleciałam:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Życzę wszystkim miłego popołudnia i już muszę uciekać ;:65
Życie jest zbyt krótkie, żeby się na nie obrażać
Beata
Bazylowo
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16495
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Bazylowo

Post »

Beatko, aczkolwiek jestem zdeklarowaną przeciwniczką świętowania tzw. 'Dnia Kobiet', to Tobie dziękuję za tulipanka, ;:180 a kwitnące krokusy wprawiły mnie w prawdziwy zachwyt! ;:33
Kiedy u mnie te cudeńka pokażą swoje buziaczki?! ;:218
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42095
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Bazylowo

Post »

Beatko z okazji imienin dużo zdrowia i wspaniałych ogrodowych sukcesów ;:196 Obrazek
Dzisiaj wypatrzyłam parę wychodzących kwiatuszków, ale daleko im do Twoich. Masz ogród w innej strefie klimatycznej :D
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Bazylowo

Post »

Beatko Twoje przedwiośnie bardziej zaawansowane niż moje .Jednak i tak cieszę się z tych paru zwiastunów.Piękny bukiet tulipanów ;:180
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Bazyla
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1193
Od: 15 lut 2017, o 20:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Bazylowo

Post »

Szybciutko ;:65 się z Wami przywitać :wit

Mam przyjemność powitać w swoich skromnych progach po raz pierwszy Ciebie Aniu (TROJA)

Obrazek
Zaglądaj, kiedy tylko będziesz miała ochotę - zapraszam, zapraszam, furteczki uchylam :D, będziemy wspólnie chorowały na te nasze roślinki, zawsze to przyjemniej w towarzystwie :lol:

Natalio dziękuję za słowa uznania dla roślinek - z pewnością jutro im przekażę :wink: ;:168

Lucynko zaglądnęłam dziś do Ciebie i co widzę, wiosenne klimaty :tan krokusikom przekażę słowa uznania, ale jak na razie to tylko te tak wystartowały, reszta jeszcze w blokach startowych.
Życzę ;:3 i ciepełka ;:196

Marysiu pięknie dziękuję za życzenia ;:196 i bukiecik.
Ślę ;:3 i ;:168

Jadziu u mnie z tym przedwiośniem to tak różnie, w niektórych miejscach przebiśniegi już w pełni, w innych jeszcze same listki, tak samo krokusy. Akurat ten gatunek wystartował praktycznie tak z dnia na dzień, ale reszta jeszcze jak napisałam wyżej w blokach startowych ;:108
Życzę ciepełka i ;:3 ;:168

Wszystkim dziękuję za miłe odwiedziny i zapraszam do mojego ogródeczka :D

A to dzisiejsza relacja, bo po pracy nie mogłam sobie odmówić i 2 godzinki na działce zaliczone :tan

Obrazek

A tutaj jeszcze kilka wspomnień z zeszłego roku - wszystko moje pierwsze nasadzenia

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pozdrawiam
Życie jest zbyt krótkie, żeby się na nie obrażać
Beata
Bazylowo
Awatar użytkownika
Bazyla
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1193
Od: 15 lut 2017, o 20:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Bazylowo

Post »

Witam wszystkich zaglądających do mojego wątku :wit

Wpadam teraz tylko na chwilkę zdać relację z dzisiejszych, wiosennych poczynań moich roślinek :tan :

Obrazek

Obrazek

A takie cudeńka upolowałam dzisiaj - w Aldiku bratki, w Lidlu cebule, będą to moje pierwsze mieczyki, ale zauroczyłam się u Marysi i też postanowiłam, że spróbuję.
Dodatkowe dwa sześciopaki bratków pójdą na balkon

Obrazek
Życie jest zbyt krótkie, żeby się na nie obrażać
Beata
Bazylowo
agniesz-ka
200p
200p
Posty: 264
Od: 16 kwie 2013, o 14:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: pomorskie
Kontakt:

Re: Bazylowo

Post »

Beata, piszesz, że to aktualne zdjęcia... Powiem tylko tyle, że nie ma sprawiedliwości. U mnie dopiero nosy wystawiają cebulowe. I żaden przebiśnieg nie otworzył jeszcze kwiata. Ale północ zawsze ma pod górę :wink:
Widzę, że żadna z nas nie umie wyjsc ze sklepu, żeby nie wrzucić czegoś zielonego :D Chyba robilysmy zakupy w tym samym sklepie. Też zakupilam gladiole. I tak sobie pomyslalam, że zacznę je traktować jak jednoroczne. Za 15 cebulek 8 zl...to się mija z celem wykopywanie, suszenie, przebieranie... A że nie mam wymagan co do odmian to dam sobie spokój z przechowywaniem.
"Drobiazg nieraz, a ślady jak w śniegu" W. Myśliwski
Awatar użytkownika
TROJA
500p
500p
Posty: 906
Od: 6 kwie 2017, o 09:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Bazylowo

Post »

Beatko u Ciebie dużo cieplej :wink: moje cebule ledwie wychodzą bo dopiero ziemia zaczyna rozmarzać i robi się błotko. Ja letnie cebule traktuje jak jednoroczne, bo albo zapominam je wykopać albo zimą zmarzną lub zasuszą się na wiór :roll:
Pozdrawiam Ania
Mój ogród http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=100470" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje nadwyżki viewtopic.php?f=11&t=117198" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42095
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Bazylowo

Post »

Beatko gdzie te Twoje kwiatuszki tak się spieszą, za szybko przekwitną :;230 żartuję, niech kwitną i cieszą Twoje i nasze oczy ;:219 Przez chwile nawet myślałam, że te z poprzedniego postu to też już kwitną ;:306 znaczy te nasturcje, ale na szczęście jeszcze one nie ;:306 znowu żartuję :oops:
Beatko, a na serio to co to jest takie ładne? https://www.fotosik.pl/zdjecie/0bcff01c0a1c6479
Te tulipanki botaniczne już niedługo pokażesz w realu, bo u mnie już noski mają na wierzchu :D
Miłej niedzieli, bo pogodna będzie na pewno ;:196
Awatar użytkownika
Maciek13
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1395
Od: 9 cze 2017, o 21:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zofianka Górna

Re: Bazylowo

Post »

Witam serdecznie :wit wpisuje się do listy odwiedzających :uszy U ciebie już wiosna ;:3
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Bazylowo

Post »

Beatko widzę, że wiosna u Ciebie się obudziła :) pięknie zaczynają kwitnąć kwiatki, ja u siebie wczoraj byłem ale nie było nic widać :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”